Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kaip žinoti, ar susirinks grupė į mano pageidaujamą autobusinę kelionę?
Ar susirinks grupė į vieną ar kitą kelionę, galime jums tiksliai pasakyti likus 2 savaitėms iki keliones. Tačiau į labai populiarias keliones, keliones kurios vyksta ilgaisiais savaitgaliai, švenčių metu grupė susirenka ir prieš mėnesį. Visos kelionės, kurios tikrai įvyks, mūsų tinklapyje toptravel.lt pažymėtos žvaigždutėmis.
 
Kaip galima nusipirkti kelionę pigiau?
Kelionę galite nusipirkti pigiau pasinaudoję kelionių organizatorių skelbiamomis akcijomis – išankstinio pirkimo nuolaidos, specialūs pasiūlymai, paskutinės minutės pasiūlymai. Žmonėms, kurie savo atostogas planuoja iš anksto, bei pageidauja tam tikro viešbučio, siūlome naudotis išankstinio pirkimo nuolaidomis. Akcijos metu kelionių paketai būna pigesni net iki 30 proc. Kas nespėjo pasinaudoti išankstinio pirkimo nuolaidos, tačiau vis tiek linkę planuoti savo atostogas, siūlome specialius pasiūlymus, kuriuos organizatoriai pateikia likus 2-4 savaitėm iki išvykimo. Nuolaidos specialiose pasiūlymuose siekia iki 20-25 proc. Žmonėms, kurie į  kelionę gali vykti bet kada, kuriems nesvarbu į kurią šalį vykti, yra galimybė laukti paskutinės minutės pasiūlymų, kurie pateikiami likus dienai ar net kelioms valandoms iki skrydžio. Kokios bus paskutinės minutės kainos ir ar išvis bus paskutinės minutės pasiūlymas, priklauso nuo to, kiek lėktuve yra likę vietų. Pasinaudoję paskutinės minutės pasiūlymais, galite sutaupyti net iki 60-70 proc. standartinės kelionės kainos, tačiau pastaraisiais metais tokie pasiūlymai yra labai reti. TopTravel rekomenduoja  nelaukti paskutinės minutės pasiūlymų, o ženkliai sutaupyti įsigyjant kelionę iš anksto.

Kaip užsisakyti kelionę ?

a) Visas poilsines keliones lėktuvu galite lengvai užsisakyti internetu. Kelionės rezervaciją nuo A iki Z galime nesunkiai atlikti neišeinant iš namų ar biuro.

d) Išsirinkę pažintinę kelionę autobusu  paspauskite užrašą “Klauskite dėl šios kelionės”. Surašykite visa informaciją: kelionės datą, asmenų skaičių, kurie vyks į šia kelionę, jeigu yra vaikų, jų amžių. Mūsų darbuotojai sutikrins ar jūsų pasirinktoje kelionėje dar yra laisvų vietų ir jeigu viskas gerai, atsius banko rekvizitus, bei sumą, kurią turite sumokėti. Pinigus galite mokėti naudodamiesi internetine bankininkyste, tiesiog banko skyriuje, arba atvykti pas mus į agentūrą ir sumokėti grynais. Visus reikiamus dokumentus gausite el.paštu, faksu arba registruotu laišku, kaip jums patogiau.

c) Visada galite užsisakyti parašę mums el. laišką adresu: agentura@toptravel.lt. Nurodykite kokios kelionės pageidaujate ir kokiai datai. Mūsų darbuotojai su jumis susisieks ir aptarsite visas kelionės smulkmenas.

 
Jeigu aš kelionę perku jūsų agentūroje jau ne pirmą kartą, ar taikote kokias nuolaidas?
TopTravel kelionių agentūra visiems savo lojaliems klientams taiko nuolaidas. Susisiekite su mumis dėl jums priklausančios nuolaidos.
 
Jeigu aš susirgau ir į kelionę vykti negaliu, ar vietoj manęs gali vykti kitas žmogus?
Jeigu užsisakėte kelionę lėktuvu, būtinai turi vykti tie žmonės, kurie buvo įtraukti rezervuojant kelionę, kadangi iš karto rezervuojami lėktuvo bilietai. Užsisakius kelionę autobusu, dažnai yra galimybė, kad vyktų kitas žmogus. Visi atvejai yra skirtingi, todėl prašome susisiekti su TopTravel kelionių vadybininkėmis, kurios tikrai padės išspręsti susidariusią situaciją.
 
Koks leistinas bagažas?
Skrendant lėktuvu (išskyrus žemų sąnaudų avialinijas) leistinas bagažo svoris 20 kg. 5 kg. galite pasiimti su savimi į salono vidų. Tačiau vykstant į kiekvieną šalį bagažo svoris gali kisti, todėl būtinai pasiteiraukit įsigydami kelionę. Norint vežtis specialią įrangą (slides, banglentę ir t.t.), reikia apie tai informuoti užsisakant kelionę, visi šie daiktai apmokestinami pagal viršsvorio tarifus.
 
Kada aš turi atvykti į orouostą?
Orouoste reikia būti 2 valandos prieš skrydį. Į daugelį skrydžių registracija baigiama likus 40 minučių iki skrydžio ir pavėlavę, tikrai nebus įleisti.
 
Ar kelionės kaina, kuri nurodyta prie viešbučio yra galutinė, ar bus dar kokių mokesčių?
Kai kurie kelionių organizatoriai taiko papildomą kuro mokestį.  Papildomai reikia susimokėti už vizas, jeigu skrendate į tas šalis, kuriose jos reikalingos.
 
Kokios kelionės dokumentus aš gausiu užsisakęs kelionę ir kur man juos dėti?
 Užsisakius kelionę autobusu, tarp kelionės agentūros ir kliento yra pasirašoma turizmo paslaugų teikimo sutartis, kuri yra pagrindinis dokumentas reikalingas vykstant į kelionę. Užsisakius kelionę lėktuvu, taip pat pasirašoma paslaugų teikimo sutartis, tačiau kelionių agentūroje arba orouoste prieš išvykstant į kelionę pas organizatoriaus atstovą reikia pasiimti lėktuvo bilietus ir viešbučio “voucherius“. Lėktuvo bilietas kiekvienam keleiviui yra atspausdintas ant atskiro lapo ir jis bus reikalingas tiek skrendant į priekį, tiek atgal, todėl jį reikia saugoti. Viešbučio „voucheriai“ bus trys. Vienas lieka jums, antras reikalingas atvykus į viešbutį, o trečią reikia atiduoti atstovui, kuris jus pasitiks orouoste.
 
Kas tai yra “Fortūna“ viešbutis?
Fortuna - tai apgyvendinimo tipas, kai viešbutis perkamas nežinant jo konkretaus pavadinimo ar vietos (kurorto rajono). Pasirinkus šį apgyvendinimo tipą perkamas tik atitinkamą žvaigždučių kategoriją turintis viešbutis šalyje, į kuria vykstate.
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti