Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
+37065500560, +37064544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Dovanok poilsį ir gražiausias akimirkas! Dovanų kuponas - ideali dovanos idėja svarbiai dienai


DOVANŲ KUPONAS - PILDANTIS SVAJONES!

Jei trūksta idėjų, ką padovanoti svarbiai dienai: gimtadienui, Kalėdoms, oficialiam renginui, vestuvėms ar šiaip ypatingai metinių progai, nenukabink nosies. Top Travel dovanų kuponas - šauniausia dovana ir idėja! Būk tikras, kad Tau svarbus žmogus sėkmingai lepinasi poilsiaudamas/keliaudamas bei įgyvendindamas savo prabangiausiais svajones. 

Dovanok poilsį ir gražiausias akimirkas! Dovanų kuponas - ideali dovanos idėja svarbiai dienai


Nustebink savo artimąjį, bičiulį ir padovanok jam svajonių atostogas! Top Travel turi puikiausių pasiūlymų saulėtoms atostogoms, tad kuponą gavęs žmogutis tikrai galės išsirinkti jam labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

DOVANŲ KUPONĄ ĮSIGYTI VERTA, NES 

  • dovanų kupono sumą (vertę) nustatai tik TU; 
  • kuponą gali panaudoti per 12 mėn. nuo jo įsigijimo dienos;
  • kupono sumą gali rinktis pagal savo galimybes - jei pasirinktos kelionės kaina viršys dovanų kupono sumą, skirtumą galima sumokėti papildomai;
  • kuponas galioja visoms Top Travel siūlomoms poilsinėms, pažintinėms ir autobusinėms kelionėms įsigyti - daugiau nei 50 atostogų krypčių!
  • kuponą užsakysi greitai ir itin paprastai - po užsakymo, kuponą galėsi atsispausdinti ir įteikti mylimam žmogui, kadangi kuponą atsiųsime el. paštu. Taip pat spausdintą, spalvotą kupono versiją gali atsiimi mūsų kelionių agentūrose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje;
  • jei turi specifinių pageidavimų dėl dovanų kupono pateikimo - susisiek su mumis ir mes susiderinsime kaip galima panaudoti dovanų kuponą pagal Tavo atvejį.  


Peržiūrėti kaip atrodo kuponas gali jau dabar paspaudus čia >>


Susipažinti su dovanų kupono naudojimo sąlygomis gali čia >>

Užsakyti

Reikia daugiau informacijos?

Skambinkite telefonu +37064544449 arba atsiųskite užklausąUP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti