Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Įsimintina egzotinė kelionė į KONTRASTINGĄJĄ AUSTRALIJĄ! Net 18 dienų su vadovu iš Lietuvos – 4688 EUR + skrydis. Data: 2017 m. vasario 19 d. LIKO TIK DVI VIETOS!

Šuoliuojančios kengūros bei medžiais besikarstančios koalos, auksiniai paplūdimiai ir prabangūs miestai. Australija – kontrastinga ir paslaptinga šalis, kurioje stulbina kultūros ir gamtos įvairovė. Šį tolimą žemės kampelį siūlome aplankyti ir jums. Net 18 dienų trukmės kelionės metu, jūs, drauge su vadovu iš Lietuvos, lankysite įspūdingiausius šalies lankytinus objektus, gamtos stebuklus ir miestus. Nuostabūs Sidnėjaus įlankos vaizdai, Australijos kultūros sostinė – Melburnas, kvapą gniaužiantis Didysis barjerinis rifas, aborigenų dievų buveinė – Ajerso uosla, paslaptinga gyvūnija bei augalija ir dar daug stebuklų jūsų laukia tolimojoje AUSTRALIJOJE. Paskubėkite, vasario 19 d. LIKO TIK DVI VIETOS!

Įsimintina egzotinė kelionė į KONTRASTINGĄJĄ AUSTRALIJĄ! Net 18 dienų su vadovu iš Lietuvos –  4688 EUR + skrydis. Data: 2017 m. vasario 19 d. LIKO TIK DVI VIETOS!

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins: 

  • Skrydis į Australiją su vienomis geriausių pasaulyje Finnair avialinijomis.
  • Vadovas iš Lietuvos, kuris jus pasitiks Australijoje bei lydės kelionės metu ir papasakos daug įdomybių apie Australiją.
  • Kultūrinė Australijos sostinė ir piečiausias pasaulio megapolis Melburnas.
  • Legendinės iš klinčių susformavusios prakrantės uolos Dvylika Apaštalų
  • Įsimintinas kruizas po Didjį barjerinį rifą didžiausią gyvą struktūrą visoje Žemėje.
  • Saulėtekis, nuostabiomis spalvomis nudažantis aborigenų dievų buveinę Ajerso uolą.
  • Vienas gražiausių pasaulio miestų – Sidnėjus.
  • Ikoniškasis Australijos pastatas  Sidnėjaus Opera.
  • Galimybė išvysti žymiausius Australijos gyvūnus: koalas, kengūras, krokodilus, kazuarus.
SIŲSTI UŽKLAUSĄ  » VISA KELIONĖS PROGRAMA »

Data: 2017-02-19 (LIKO TIK DVI VIETOS!)

Trukmė: 18 dienų

Kelionės kaina: 4688 EUR (su skrydžiu ~ 6078 EUR)

Į kainą įskaičiuota: Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; vietinių gidų paslaugos; vidiniai skrydžiai (Melburnas-Kernsas, Kernsas-Ajerso uola, Ajerso uola-Sidnėjus); vidiniai pervežimai turo metu pagal programą; 14 nakvynių 3-3.5* viešbučiuose; maitinimas: 15 pusryčių ir 5 pietūs; programoje nurodyta ekskursinė programa; įėjimo bilietai į lankomus objektus; elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį sutvarkymas; 

Į kainą neįskaičiuota: Skrydžio bilietas: Vilnius-Melburnas, Sidnėjus-Vilnius (kaina apie 1390 EUR); medicininių išlaidų užsienyje draudimas ( ~ 20 EUR BTA draudimas); papildomai siūlomos ekskursijos; asmeninės išlaidos; arbatpinigiai;

SIŲSTI UŽKLAUSĄ  » VISA KELIONĖS PROGRAMA »

SIŲSTI UŽKLAUSĄ  » VISA KELIONĖS PROGRAMA »
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti