Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

IŠSKIRTINIS KOMFORTAS PUIKIAME 5* VIEŠBUTYJE TURKIJOJE! Savaitė su „ultra viskas įskaičiuota“ tik nuo 493 EUR! Kelionės data: 2017 m. gegužės 4 d.

Indija – mitų ir legendų apipinta šalis, kurios paslaptinga kultūra, spalvos ir prieskonių bei arbatos kvapai nepalieka abejingų. Atvykėlius iš Europos čia stebina daugelis dalykų: architektūra, žmonių elgesys, šventės ir papročiai, maistas, ekonomika. Siūlome drauge su vadovu iš Lietuvos vykti į šią įstabią valstybę, pasigrožėti įspūdingiausiomis lankytinomis vietomis, o taipogi įsilieti į Holi, spalvų šventės, sūkurį! Šis spalvų festivalis Indijoje simbolizuoja pavasario pradžią. Tai tikrai išskirtinė kelionė, kurią prisiminsite visą gyvenimą, todėl nieko nelaukite į kreipkitės jau dabar!

IŠSKIRTINIS KOMFORTAS PUIKIAME 5* VIEŠBUTYJE TURKIJOJE! Savaitė su „ultra viskas įskaičiuota“ tik nuo 493 EUR! Kelionės data: 2017 m. gegužės 4 d.

Pasirinkus šią kelionę tave džiugins: 

 • Vadovas iš Lietuvos, kuris lydės visos kelionės metu bei papasakos daug įdomybių.
 • Dinamiškoji Indijos sostinė Delis
 • Pasivažinėjimas rikšomis chaotiškamis Čandi Čouk turgaus gatvelėmis.
 • Kelionė traukiniu į Adžmyro miestą, kuriame aplankysite Dargah– antrą pagal svarbumą (po Mekos) mečetę pasaulyje.
 • Prie Taro dykumos prisiglausęs Puškaro miestas
 • Klasikinio Radžastano spalvos Džaipūro mieste
 • Kelionė drambliais ir džipais iki Ambero tvirtovės
 • Iš raudono ir rausvo smiltainio statytos Vėjų rūmų sienos. 
 • Įspūdingoji Beždžionių šventykla, kurios gyventojos tikrai sukels šypseną. 
 • Vienas iš didžiausių ir įspūdingiausių kultūrinių šedevrų pasaulyje – Tadž Mahalas.
 • Holi – spalvinga ir nuotaikinga šventė Indijoje, skelbianti pavasario pradžią! 
SIŲSTI UŽKLAUSĄ  » VISA KELIONĖS PROGRAMA »

Kelionės data: 2017-03-07 

Kelionės kaina: 1258 EUR (+ skrydis ~ 590 EUR). 

Į kainą įskaičiuota: Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; vietinio gido paslaugos; skrydis Varanasis-Delis; traukinio bilietas Delis-Anžmyras; traukinio bilietas Agra-Džansi; traukinio bilietas Džansi-Varanasis; visi pervežimai turo metu pagal programą; apgyvendinimas: 9 nakvynės 3* viešbučiuose/svečių namuose Delyje, 1 nakvynė traukinys keturvietėje kajutėje; maitinimas: 10 pusryčių viešbučiuose; sutikimo vakarienė Delyje; indiško maisto gaminimo pamoka; jojimas drambliais į Ambero fortą; jojimas kupranugariais Puškare; plaukimas valtimi Gangos upe; važiavimas rikša Delyje; pramogamoje nurodyta ekskursinė programa;

Į kainą neįskaičiuota: lėktuvo bilietas Vilnius-Delis-Vilnius (~ 590 EUR); Indijos viza (75 EUR); medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 23 EUR BTA draudimas); įėjimo bilietai į lankomus objektus (~ 50 EUR); papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos; arbatpinigiai; 

SIŲSTI UŽKLAUSĄ  » VISA KELIONĖS PROGRAMA »

SIŲSTI UŽKLAUSĄ  » VISA KELIONĖS PROGRAMA »
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti