Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Airija 11d.

Airija 11d.

Airija

Artimiausia data

2018-07-08 1199 €

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į *Acheną - Karolio Didžiojo laikų Šventosios Romos imperijos sostinę, mineralinių vandenų kurortą. Pažintis su Acheno senamiesčiu: Katedra (pirmasis statinys Vokietijoje, įtraukas į UNESCO paminklų sąrašą, kur per 600 metų buvo karūnuota virš 30 karalių), Karolio Didžiojo kapas; miesto simbolis - nuostabaus grožio Šv.Elžbietos fontanas; Centrinė turgaus aikštė su ją supančiais pirklių namais. Išvykimas iš Acheno. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė iš Kale į Doverį. Kelionė per Angliją, Velsą. Atvykimas į Karnarvoną – senovinį miestą – tvirtovę prie Meino įlankos, Velso iškilmių sostinę. Trumpa pažintis su miestu. Išvykimas į Anglesy salą. Kėlimasis keltu per Airijos jūrą į Dubliną, žavų, pašėlusį ir spalvingą miestą. Esant galimybei, siūlome pavakaroti airiškoje aludėje ir pasiklausyti tradicinės muzikos. Nakvynė viešbutyje, svečių namuose.

4 diena. Pusryčiai. Airijos sostinei puikiai pavyksta savyje apjungti Viktorijos epochos barus, elegantiškus XVIIIa. namus ir spindinčius modernius pastatus. Ekskursija po Dubliną: *Šv.Patriko katedra (XIIIa.); Šv.Trejybės Koledžas – seniausias šalies universitetas, garsus savo biblioteka; senasis Airijos parlamentas; Rotušė; XIIa. statyta Dublino pilis - jos istorija tampriai susijusi su anglų viešpatavimu, kuris tęsėsi beveik tūkstantį metų. Išvykimas iš Dublino. Kelionė į Šiaurės Airijos sostinę Belfastą. Miestas žymus tuo, jog jo laivų statykloje (tuo metu didžiausioje pasaulyje) 1912 m. buvo pastatytas garsusis transatlantinis keleivinis laivas „Titanikas“. Pažintis su Belfastu: Donegalo skveras su miesto rotuše, paminklas karalienei Viktorijai, *Šv. Onos katedra, Didieji operos rūmai. Kelionę tęsiate šiaurine salos dalimi iki garsiojo *Carrick-a-Rede kabančio tilto, nuo kurio atsiveria nuostabus kraštovaizdis – nutolusios Rathlino bei Škotijos salos, stačios pakrantės uolos, kurios kadaise priglausdavo audros užkluptus žvejus. Keliautojams, nusprendusiems eiti kabančiu tiltu, prireiks nemažai drąsos, bet, garantuojame, įspūdžiai liks visam gyvenimui. Garsiojo serialo „Sostų žaidimas“ kūrėjams taip patiko ši vietovė, kad čia buvo nufilmuota ne viena scena. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje, svečių namuose.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė į *„Milžinų klojinį“. Milžinų klojinys (UNESCO pasaulio paveldas) didžiausia sustingusios lavos plynaukštė Europoje - ypač didinga ir paslaptinga Šiaurės Airijos vieta, sukėlusi daugybę mokslinių diskusijų, intriguojanti ir žadinanti vaizduotę. Tai įstabus gamtos sukurtas apie 40 000 tarpusavyje susijungusių bazalto kolonų darinys ir be konkurencijos pačių aukščiausių įvertinimų nusipelnęs gamtos objektas Airijos saloje. Šis gamtos stebuklas susiformavo daugiau nei prieš 60 mln. metų, kai į žemės paviršių prasiveržė karšta lava, kurią greitai atvėsino jūra. Pasivaikščiojimas po bazaltinių stulpų bei kolonų klojinį. Esant galimybei, seniausios *viskio daryklos Airijoje „Bushmills“, veikiančios nuo 1608 m., lankymas. Kelionė įspūdinga kelio atkarpa nuo Dunluce pilies griuvėsių iki Portstewart pro Coleraine ir Derry. Toldami nuo vandenyno, pasieksite atokiąją Slaigo grafystę. Tai savotiška Airijos provincija, dėl nepakartojamo grožio vadinama „Airijos Aliaska“. Įspūdį paliekantys stalkalniai, upių slėniai ir žiotys. Mayo regionas. Clew įlanka, nuo kurios matosi Šv. Patriko kalnas. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje, svečių namuose.

6 diena. Pusryčiai. Išvykimas į Golvėjų, vadinamą „Airijos vartais į vakarus“. Tai didžiausias miestas vakarinėje šalies dalyje, Airijos kultūros sostinė. Golvėjus yra universitetinis miestas, persmelktas kiek bohemiška dvasia ir neretai vadinamas „airiškiausiu“ iš visų Airijos miestų. Pažintis su senamiesčiu: pėsčiųjų gatvelės, Eyre skveras – reprezentacinė miesto aikštė, Ispanijos arka, Salmon Weir tiltas per Koribo upę, Šv.Mikalojaus bažnyčia, Linčo pilis ir kt. Kelionė į *Aillwee urvą, kuriame žiemą ir vasarą laikosi pastovi +10ºC oro temperatūra. Įspūdingas stalaktitų ir stalagmitų pasaulis, amžinos tamsos buveinė. Mistiškas Poulnabrone dolmenas, menantis paslaptingos keltų salos praeitį. Bureno plynaukštė – kraštas, kuriame, kaip niekur kitur Airijoje, stokojama vandens, nėra tinkamos dirbti žemės, beveik neauga medžiai. Karstinės įgriuvos, akmenų laukai. Dėl laukinės gamtos Bureno plynaukštė vadinama „vesternų kraštu“. Pravažiuojate Doolin miestelį, garsų folklorine airių muzika. Atvykimas prie Atlanto vandenyno. Stačios bangų mūšos ardomos, į didesnį kaip 200 m aukštį iškilusios kvapą gniaužiančios *Mohero uolos. Tai vienas labiausiai turistų lankomų gamtos objektų Airijoje. Čia galima stebėti nevaržomą Atlanto vandenyno bangų šėlsmą, mėgautis vandenyno toliais ir uolų didybe. Pasakojama, kad šias uolas sukūrė dievai, o jų viršūnėmis kadaise vaikščiojo senovės airių didvyriai. Ant vieno kyšulių stovi apvalus Airijos karalių palikuonio Kornelijaus O‘Braeno *bokštas, nuo kurio apžvalgos aikštelės matosi Golvėjaus įlanka, Arano salos ir Dvylikos kalnų grandinė, dar vadinama Dvylika smeigtukų. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje, svečių namuose.

7 diena. Pusryčiai. Išvykimas į vieną geriausiai išlikusių *Banračio pilį su XV-XVI a. interjerais ir teminį parką – Airijos XIXa. kaimą. Apsilankymas pilyje ir kaime leis pajusti dviejų, pačių įdomiausių šalies istorijos periodų dvasią. Atvykimas į Limeriką, buvusią vikingų gyvenvietę. Trumpa pažintis su miestu: *Šv. Marijos katedra, normanų laikus menanti karaliaus *Jono pilis. Kelionė aplink Iverago pusiasalį, labiau žinomą kaip „Kerio žiedas“, garsėjanti fotogeniškiausiais ir vaizdingiausiais kraštovaizdžiais. Įspūdingi santykiniai aukščiai, smaragdinė pievų žaluma, kvapą gniaužianti Atlanto vandenyno pakrantė... Atvykimas į Kilarnį – garsiausią ir seniausią turizmo centrą šalyje. Turistinio miestelio šurmulys ir aukščiausio lygio infrastruktūra patiks visiems. Grožėdamiesi savitos airiškos gamtos vaizdais, atvyksite į Korką - antrą pagal dydį Airijos miestą. Trumpos apžvalginės ekskursijos metu pamatysite Šv.Patriko tiltą, pereisite prestižine laikoma Šv.Patriko gatve, esant galimybei pakilsite į Šv.Patriko kalvą, nuo kurios atsivers vaizdas į miestą. Nakvynė viešbutyje, svečių namuose.

8 diena. Pusryčiai. Išvykimas į Cashel gyvenvietę, virš kurios iškilusi uola, aplipusi XIIa. religinės paskirties statiniais. Ekskursijos metu apžiūrėsite katedrą, vienuolyną po atviru dangumi ir apskritą bokštą, kapines su keltiškais kryžiais ir krikščioniškais simboliais, kraštotyros muziejų. Kelionė į Kilkeni – turistų magnetu šalies pietryčiuose vadinamą miestą. XIIa. *Kilkeni pilis, Tholselio bokštas, antroji pagal dydį Airijoje 1251 m. statyta gotikinė *Šv. Kanise katedra, Šv.Marijos bažnyčia, Juodųjų brolių vartai ir kt. Išvykimas į Rosslare. Pavakare keltas iš Rosslare į Šerbūrą(Prancūziją). Nakvynė kelto kajutėse.

9 diena. Atvykimas į Šerbūrą. Kelionė vaizdingu Normandijos keliu. Atvykimas į Ruaną - buvusią Normandijos kunigaikštystės sostinę, kurioje išlikę nemažai istorinių paminklų. Vienas įspūdingiausių Ruano statinių – tai nuostabioji gotikinė katedra, kurią supa dailus, nors ir ne kartą nuniokotas, bet ir vėl atstatytas senamiestis. Ruano centrinėje aikštėje viduramžiais buvo sudeginta Žana D‘Ark. Išvykimas iš Ruano. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. Pusryčiai. Atvykimas į nykštukinę Liuksemburgo kunigaikštystę. Ekskursija po Liuksemburgo sostinės senamiestį. Tai tiltų, fortų, uolų ir gynybinių labirintų miestas. Konstitucijos aikštė, Dievo motinos katedra, renesansiniai Didžiųjų hercogų rūmai, D‘Armes ir hercogo Viljamo II-ojo aikštės, senoji hercogų tvirtovė Le Bock, miesto panorama nuo tvirtovės sienų. Esant galimybei, ekskursija po gražiausias Liuksemburgo vietas *turistiniu traukinuku. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • 1 nakvynė keturvietėse kelto kajutėse iš Rosslare į Šerbūrą,
 • kelto per Lamanšą arba Eurotunelio bilietai,
 • kelto iš Anglijos į Airiją bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
 • bilietai į mokamus objektus,
 • miesto transportas,
 • vietinių gidų paslaugos,
 • papildomos paslaugos.
 • Pageidaujantiems dvivietės kajutės priemoka - nuo ~100 Eur asm.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~150 EUR ir nuo ~ 70 GBP (D. Britanijos svarų).

PASTABOS:

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.

 

 • Apgyvendinimas:
2016-07-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova 977.00EUR / 3,373.39LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 977.00EUR / 3,373.39LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 977.00EUR / 3,373.39LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) 879.00EUR / 3,035.01LTL
Vienvietis kambarys 1,316.00EUR / 3.45LTL

Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Airija
Kaina nuo 1199 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1199 € / 1067 € 2018-07-0810+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti