Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Aktyvus poilsis Slovakijoje (4d/2n)

Aktyvus poilsis Slovakijoje (4d/2n)

Slovakija

Artimiausia data

2017-08-12 130 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Trumpa viešnagė Slovakijoje - tarsi staigus šuolis iš sustingusios kasdienybės į kitą pasaulį: svaiginantis kalnų oras, požeminių urvų grožis, romantiškas plaukimas Dunajeco upe, vakaronė slovakų koliboje, kūną švelniai glostančios terminio vandens vonios... Ir grįžti jau kitas žmogus - „atsijungęs nuo laidų", laisvas, atsinaujinęs...

1 diena   LIETUVA - SLOVAKIJA

Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į Slovakijos etnografinį kaimelį Červeny Klaštor, įsikūrusį Pieninų nacionaliniame parke, Dunajeco upės pakrantėje. **Vakarienė koliboje - slovakišką dvasią atspindinčiame tradicinės statybos restoranėlyje. Nepageidaujantys vakarieniauti, gali ramiai pasivaikščioti Dunajeco pakrante. Vykstame į kurortinį miestelį Vyšne Ružbachy. Įsikuriame pensione. Nakvynė.

2 diena SLOVAKIJA

Pusryčiai. Ryte,esant galimybei, lankome Belianska stalaktitų - stalagmitų urvus*. Susipažinsite su nuostabiu požeminiu stalaktitų - stalagmitų pasauliu, kurį gamta kūrė šimtmečius. Aplankysime XIII a statytą karališkojo Stara Liubovnos miestelio *pilį. Čia XVII a nuo švedų kariuomenės buvo slepiamos Lenkijos karališkosios brangenybės. Išgirsite įdomių istorijų apie pilėnų likimą, siaurais laiptais pakilsite į aukščiausią pilies bokštą ir prieš akis atsivers nuostabūs horizontai. Grįžtame į Pieninų nacionalinį parką. *Iškyla plaustais Dunajeco upe. Sėsite į medinius plaustus ir leisitės žemyn upe. Tai ramus plaukimas, grožintis abiejose pakrantėse į dangų kylančiais Pieninų kalnais, o plausto vairininkai - goraliai - papasakoja legendų apie gražiausias kalnų viršūnes. Po įspūdingo plaukimo - **nacionalinis vakaras koliboje: puikus maistas, gyva muzika, geras ūpas. Nakvynė pensione.

3 diena   SLOVAKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Vykstame į Aukštuosius Tatrus. Pasiekiame kurortinį miestelį - Tatranska Lomnica. *Keltuvais keliamės į Skalnate Pleso (1751 m). Esant galimybei- *pasikėlimas į Lomnicky Štit viršukalnę (2634 m) pasigrožėti nuostabia Aukštųjų Tatrų bei apylinkių panorama. Vėliau žygis pėsčiomis per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus. Pakeliui grožėsim ne tik nuostabia kalnų panorama, bet ir *pietausime Zamenkovo chatoje, grožėsimės Šaltosios Tėkmės kriokliais. Iš Hrebienok *funikulieriumi arba pėsčiomis nusileidžiame į Stary Smokovec kurortinį miestelį. *Traukiniu vykstame į Popradą. Maloni atgaiva kūnui *vandens parke „Aquacity". Čia galėsite ne tik plaukioti baseinuose, leistis nuo čiuožynių. Akvaparko vanduo gydantis. 1300 m gylyje verda 500°C terminio vandens šaltinis. Tai šis vanduo, prisotintas kalio ir magnio druskų, užpildo parko baseinus. Norintys ramaus poilsio, galės apsilankyti druskų, mėtų ar garinėje saunose. Vakare išvykstame į Lietuvą. Naktis autobuse.

4 diena   LIETUVA

Apie pietus grįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais pensione 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
 • Ekskursinė programa. 
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos. 
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo sugyvendinti) - 30 EUR
 • (*) - Mokami objektai. Turistas moka pats už visus (*) pažymėtus objektus - apie 65 EUR.
 • (**) - Vakarienė - 7 EUR.
 • (**) - Nacionalinė vakaronė koliboje - 12 EUR suaugusiam, 10 EUR vaikams iki 18 m.

PASTABOS:

 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Išvykimas iš Vilniaus: 2:30 val. „Forum Palace" automobilių stov. aikštelė (Konstitucijos pr. 26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno: 4:00 val. Kauno pilies automobilių stov. aikštelė.
 • Išvykimas iš Alytaus: 5:00 val. „Lukoil" degalinė (Naujoji g. 17)
 • Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai keistis.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Slovakija
Kaina nuo 130 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
130 € 2017-08-1210+
130 € 2017-09-2110+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti