Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
+37064544449, +37061236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Australijos bumerangas su poilsiu Auksiniame krante

Australijos bumerangas su poilsiu Auksiniame krante

Australija

Artimiausia data

2017-10-30 2446 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Susipažinsite su Sidnėjumi - vienu gražiausių pasaulio miestų
 • Lankysite Ajerso uolą/Uluru - mitinę aborigenų dievų buveinę
 • Išvysite Karališkąjį kanjoną
 • Ilsėsitės Auksiniame krante, kuris garsus plačiais paplūdimiais ir galingomis bangomis
 • Svečiuositės "krokodilų gaudytojo" Steve Irwin parke, kur išvysite koalas, kengūras ir, žinoma, krokodilus!

1 diena VILNIUS-SIDNĖJUS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Sidnėjų su 2 persėdimais.

2 diena SIDNĖJUS
Atskrisite į Sidnėjaus oro uostą, kur jus pasitiks ir perveš į viešbutį. Vakare Jūsų laukia laisvas laikas, kuomet galėsite pradėti pažintį su Sidnėjumi. Šis miestas – tai svarbus kultūrinis, politinis ir pramoninis Australijos centras. Šis miestas – tai ne tik dangoraižiai, platūs geležinkelių ir automobilių kelių tinklai, bet ir daugybė nuostabių auksinių paplūdimių, tinkančių plaukiojimui, deginimuisi ir vandens sportui. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

3 diena SIDNĖJUS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių Jūsų galėsite aplankyti Sidnėjaus bokštą. Sidnėjaus bokštas Sydney Eye and Skywalk – tai aukščiausias pastatas mieste, kuriame galima rasti didelį prekybos centrą, kavines ir restoranus bei kitas turistų lankomas atrakcijas. Jūsų lauks pusantros valandos pietūs besisukančiame bokšto restorane, kuomet galėsite ne tik paragauti australiškos vietuvės šedevrų, bet ir pasigrožėti atsiveriančia Sidnėjaus panorama. Vakare laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

4 diena SIDNĖJUS (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų laukia kruizas turistiniu kateriu, kurio metu galėsite pasigrožėti nuostabiais Sidnėjaus įlankos vaizdais, Opera House, Botanikos sodo pastatais ir prabangiomis jachtomis. Po kruizo aplankysite Sidnėjaus akvariumą. Tai didžiulis pastatas, padalintas į sekcijas. Kiekviena iš šių sekcijų skirta tam tikrų žuvų ir jūros gyvūnų stebėjimui . Didžiausia sekcija skirta ryklių ir rajų stebėjimui. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

5 diena SIDNĖJUS-AJERSO UOLA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Sidnėjaus oro uostą, skrydis prie Ajerso uolos. Ajerso uola arba aborigenų vadinama Uluru – tai viena iš didžiausių esančių žemėje pavienių uolų. Ji randasi Australijos viduryje, Uluru-Kata Tjuta nacionaliniame parke. Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena AJERSO UOLA (pusryčiai)
Anksti ryte po pusryčių viešbutyje vyksite prie Uluru uolos, apžvalginėje aikštelėje, gerdami rytinę kavą, stebėsite saulėtekį, nuostabiomis spalvomis nudažantį Ajerso uolą ir apylinkes.

Saulei patekėjus, keliausite prie pakilimo į uolą vietos. Jeigu jūs nenorėsite kilti į uolą, laiką galite praleisti pasivaikščiodami po apylinkes. Vėliau aplankysite Mutitjulu Waterhole – vietovę, kurioje galima aptikti aborigenų piešinius ant uolos. Ekskursijos metu sužinosite, koks yra Uluros vaidmuo aborigenų tikėjime. Taip pat aplankysite Uluru-Kata Tjuta kultūrinį centrą. Po ekskursijos – laisvas laikas, kurį galite skirti poilsiui arba kitoms pramogoms. Rekomenduojame skrydį sraigtasparniu virš Ajerso uolos. Nakvynė viešbutyje.

7 diena AJERSO UOLA-KARALIŠKAS KANJONAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vyksite į visos dienos kelionę po Vatarkos nacionalinį parką. Aplankysite Karališkąjį kanjoną, kurio uolos yra susidariusios iš smiltainio ir siekia net 300 metrų aukštį. Dalis kanjono yra šventos aborigenų vietos, todėl turistams rekomenduojama vaikščioti pažymėtais takais. Po ekskursijos atvykstate į Elis Springso miestą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena ELIS SPRINGSAS-BRISBANAS-AUKSINIS KRANTAS (pusryčiai)
Pervežimas į oro uostą, skrydis į Auksinį krantą – vieną iš žymiausių kurortinių vietovių, turinčių daug pramogų atvykusiems turistams – serfingas, parduotuvės, restoranai ir kavinės, kazino. Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

9 diena AUKSINIS KRANTAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje leisitės į visos dienos ekskursiją po vieną iš įspūdingiausių zoologijos sodų Australijoje, pavadintu Stiveno Irvingo - „krokodilų gaudytojo“ - gamtininko, laukinės gamtos žinovo vardu. Šiame zologijos sode praleisite visą dieną, turėsite galimybę pamatyti koalas, kengūras ir krokodilų šou. Vakare grįžtate į Auksinį krantą. Nakvynė viešbutyje.

10-12 dienos AUKSINIS KRANTAS (pusryčiai)
Laisvas laikas, kurį galite skirti poilsiui arba užsisakyti papildomų ekskursijų. Rekomenduojame šias ekskursijas: sezono metu (nuo gegužės 30 iki lapkričio 1 d.) banginių stebėjio kruizas, serfingo pamokos, jūros muziejus ir akvariumas Sea World, vandens ir pramogų parkai Dream World, White Water World, Movie World, Wet'n'Wild, nardymas ir žvejyba vandenyne. Nakvynės viešbutyje.

13 diena AUKSINIS KRANTAS-BRISBANAS (pusryčiai)
Po pusryčių išsiregistruojate iš viešbučio. Pervežimas į Brisbano oro uostą, kur jūsų laukia skrydis namo.

14 diena Grįžimas į Vilnių/Rygą.
Grįžimas į Vilnių/Rygą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • pervežimai pagal programą;
 • skrydis Sidnėjus-Ajerso uola;
 • skrydis Elis Springsas-Brisbanas;
 • ekskursijos pagal programą;
 • programoje nurodytas maitinimas: 11 pusryčių, 2 pietūs;
 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos ekskursijų metų;
 • elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • tarptautinio skrydžio Vilnius/Ryga-Sidnėjus; Kernsas-Vilnius/Ryga bilietai;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • papildomai siūlomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos

PASTABOS:

 • Asmenys, keliaujantys į Australiją turistiniais tikslais, privalo gauti elektroninį leidimą įvažiuoti į šalį.
 • Į ekskursijas vykstama su grupe. Už papildomą mokestį galime pasiūlyti individualias ekskursijas su rusiškai kalbančiu gidu.
 • Kaina gali svyruoti priklausomai nuo sezoninių pasirinkto viešbučio kainų.
 • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu +370 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Tolimi kraštai. Pažintinės - poilsinės kelionės
Šalis Australija
Kaina 2446 € + skrydis ~1303 € (kaina su skrydžiu ~3749 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu +370 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
2446 € 2017-10-3010+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti