Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Austrija ... Alpių ir ežerų prieglobstyje (7d/6n)

Austrija ... Alpių ir ežerų prieglobstyje (7d/6n)

Austrija

Artimiausia data

2018-07-30 379 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Kelionė mėgstantiems gamtą, aktyvų poilsį ir pramogas
 • Net 4 nakvynės viename viešbutyje gražiausiame Austrijos ežerų regione – Zalckamergute
 • Leidžiatės į nuotaikingą kelionę didžiausiose Austrijoje atvirose lankytojams Haleino druskos kasyklose
 • Gausybė pramogų gamtoje: visą dieną praleidžiate Dachšteino kalnuose; važiuojate „ledynų keliu“; aplankote kalnuose esančią unikalią Kapruno užtvanką
 • Architektūros ir istorijos mylėtojams: pusdienis pažinčiai su Zalcburgu, gražieji Helbruno rūmai, menantys miuziklo „Muzikos garsai“ filmavimą ir barokinis šedevras – Melko vienuolynas

1 DIENA LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 DIENA ZALCBURGAS

Pusryčiai. Išvykstate Zalcburgo link. Kelionė per Čekiją, Austriją. Po pietų atvykstate į Zalcburgą. Ekskursija po senamiestį aplankant Mirabelės sodą,Getreidegasse – pagrindinę senamiesčio gatvę, Katedrą, Šv. Petro vienuolyno bažnyčią ir kapines. Laisvu laiku siūlome *pasikelti į Zalcburgo tvirtovę ir nuo kalvos pasigrožėti miesto panorama. Vykstate į viešbutį Attersee ežero apylinkėse gražiausiame Austrijos ežerų regione – Zalckamergute. Nakvynė viešbutyje ežero apylinkėse.

3 DIENA HALEINO DRUSKŲ KASYKLOS

Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba siūlome **ekskursiją į Haleino druskų kasyklas, „Keltendorf“ keltų kaimelį, Helbruno rūmų parką, terminius baseinus imperatoriškajame Bad Išlyje. Vykstate į didžiausią Austrijoje ir lankytojams atvirą *druskos kasyklą Haleine. Čia baltuoju auksu vadinamas mineralas kasamas jau daugiau nei 2500 m. Pirmieji druskos kasybą pradėjo keltai dar 400 m. pr. Kr. Ekskursija kasykloje ne tik leis sužinoti apie druskos gavybą, bet ir patirti daugybę nuotykių. Kiekvienas dalyvis gauna specialią aprangą ir leidžiasi į nepakartojamą nuotykį: važiuojate traukinuku, čiuožiate 27 metrų ilgio čiuožykla ir patenkate į Vokietiją, plaukiate druskos ežeru. Po plaukimo ežeru dar vienas išbandymas – 42 metrų ilgio čiuožykla, kuria nusileidžiate į žemiausią lankomą vietą – 210 metrų gylį po žeme, ir grįžtate į Austriją. Įspūdžių bus tikrai daug. Kadangi druską Haleine kasti pradėjo keltai, šalia druskų kasyklų veikia istorikų atkurtas keltų kaimas. Čia galite sužinoti, kaip vyko gyvenimas prieš 2500 m. Toliau keliaujate į Zalcburgo vyskupų pramogų oazę *Helbruno rūmų parką, garsėjantį žaismingais ir netikėtai ištrykštančiais fontanais, XVII ir XVIII a. technikos naujovėmis. Atgauti jėgas vykstate į Zalckamerguto terminių vandenų *baseinus Bad Išlyje. Vėlai vakare sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje ežero apylinkėse.

4 DIENA HALŠTATAS

Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba siūlome **ekskursiją į Halštatą ir Dachšteino kalnus. Vykstate prie Halštato ežero, kur pasikėlę *keltuvu, galėsite aplankytiledo urvą ir grožėtis sustingusiomis ledo koplyčiomis, rūmais ir lediniais kriokliais arba milžinišką Mamuto urvą, stebinantį dydžiu ir spalvomis; tie, kurių nevilioja urvai, galės pasikelti *keltuvu dar aukščiau ir grožėtis įspūdingais Dachšteino kalnų ir tarp jų įsiterpusių ežerų vaizdais, pajusti adrenalino antplūdį žvalgantis nuo „Penkių pirštų“ platformos, pakibusios virš 400 m stataus kalnų šlaito; pavaikščioti kalnų takais. Vykstate į vieną iš gražiausių miestelių – Zalckamerguto perlą – Halštatą. Tai viena seniausių Austrijos gyvenviečių, menanti druskų kasyklų laikus. Kai kurie šaltiniai šio romantiško, stačių kalnų apsupto miestelio, įsikūrusio ant to paties vardo ežero kranto, pradžią sieja su Akmens amžiumi, kiti su Geležies amžiumi. Romos imperijos laikais Halštatas buvo svarbiu prekybiniu centru. Pavaikščiosite siauromis gatvelėmis, gėrėsitės įspūdingu kriokliu, krentančiu vos ne ant namų stogų, ir snieguotomis Dachšteino kalnų viršūnėmis. Sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje ežero apylinkėse.

5 DIENA AUKŠTUTINIO TUAERNO NAC. PARKAS

Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba siūlome **ekskursiją į Aukštutinio Tauerno nacionalinį parką. Vykstate į giliausią ir ilgiausią Alpėse *Lichtenšteino tarpeklį. Pasivaikštote turistams įrengta trasa tarp kabančių uolų ir tiltų, po jais šniokščiančių krioklių. Toliau keliaujate Grossglockner. Pravažiuojate vaizdingiausiu ir labiausiai turistų mėgiamu *Grossglockner Alpių keliu, kuris leidžia grožėtis nuostabia gamta tik atšilus orams. Tai primena kelionę į Antarktidą. Kylant „ledynų keliu“, atsiveria nenusakomo grožio reginiai, kur pievos, miškai, ganyklos, uolos ir ledynai keičia vieni kitus kol pakylate į 2505 m aukštį. Nuo Pranciškaus Juozapo panoraminės aikštelės prieš akis iškyla sniegu padengto Grossglockner (Didysis varpas) kalno (3798 m) bei jo „3000 m aukščio kaimynų“ vaizdai. Nuo apžvalgos aikštelės grožitės Pasterzee ledynu. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje ežero apylinkėse.

6 DIENA VACHAU VYNUOGYNŲ SLĖNIS - MELKO VIENUOLYNAS

Pusryčiai. Išvykstate Čekijos link. Vykstate vaizdinga Dunojaus pakrante, Vachau vynuogynų regionu ir gėritės pilimis. Pakeliui aplankote vieną žymiausių XVIII a. barokinės architektūros šedevrų –*Melko vienuolyną, veikiantį nuo 1089 metų. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų Zalckamerguto kurortiniame regione),
 • maitinimas – 6 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 145 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – p[apildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Haleino druskų kasyklas, „Keltendorf“ keltų kaimą, Helbruno rūmų parką, ir terminius baseinus – 30 EUR,
 • ekskursija į Halštatą, Dachšteino kalnus – 25 EUR,
 • ekskursija į Tauerno nac. parką ir Grossglockner Alpių keliu – 30 EUR.
 • Тaupyk! Užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 60 EUR, 85 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~3000 km.

Apgyvendinimas

Zalckamerguto kurortiniame regione (2-6 kelionės diena) 4 naktis gyvensite tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*.
APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:
HOTEL ZUM AUERHAHN
Stadtplatz 26, 4840 Vöcklabruck, Austria

   

Klasikinio stiliaus viešbutis yra istorinio Vöcklabruck miestelio pėsčiųjų zonoje. Viešbutį sudaro keletas gretimai esančių pastatų. Yra restoranas. Iki Attersee ežero – apie 10 km, važiuoja visuomeninis transportas. Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai.
GASTHOF SONNE
Weyregger Straße 60, 4852 Weyregg am Attersee

   

Svečių namai įsikūrę vaizdingo Attersee ežero pakrantės kaimelio Weyregg centre, apie 100 m nuo ežero. Viešbutyje įrengta nedidelė SPA zona (už papildomą mokestį). Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Austrija
Kaina nuo 379 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
379 € / 341 € 2018-07-3010+
379 € / 341 € 2018-06-2410+
UP