Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Balio sala ir Nauji metai Singapūre (su vadovu is Lietuvos)

Balio sala ir Nauji metai Singapūre (su vadovu is Lietuvos)

Indonezija

Artimiausia data

2017-12-29 1395 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje - Singapūre
 • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyjė - Ubude, kur galėsite pamatyti žymiąsias ryžių terasas, rytietiškas šventyklas
 • Ilsėsitės Sanuro kurorte, garsėjančiame ilgais balto smėlio paplūdimias ir vandens sportu

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: tamsios šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas?.. Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, skirtingos Indonezijos salos – Singapūras ir Balis – mūsų jau laukia!

1 diena VILNIUS – SINGAPŪRAS

Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename Europos miestų.

2 diena SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

Pavakary (apie 16 val.), lėktuvui nusileidus Singapūro (Singapore) oro uoste, pasitiks mūsų partneriai bei kelionės vadovas ir palydės į viešbutį, esantį visai šalia miesto centro. Užsiregistravus viešbutyje lauks laisvas laikas – galbūt norėsime pailsėti po ilgos kelionės. Vis dėlto, nepatariame tinginiauti, nes šis kosmopolitiškas miestas tikrai turi ką parodyti!

Sveiki atvykę į margąjį Singapūrą, kuris per vos 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniasių bei žavingiausių visame pasaulyje. Singapūre galima sutikti daugybę kulūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas - ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni - tik 1% visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar krikščionybės Dievui. Nenorinčius ilsėtis kelionės vadovė pakvies kartu pasivaikščioti po mažąją Indiją. Pasigrožėsime keliomis hinduizmo šventyklomis ir spalvinga indų kultūra. Be abejo, galite ir paskanauti indiško maisto. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

3 diena   SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė. Po pusryčių pradėsime pažintinę ekskursiją po Singapūrą. Pradėsime nuo įspūdingo Singapūro  nacionalinio orchidėjų sodo, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Suskaičiuokite, kiek orchidėjų yra šiame sode? Po sodo mūsų laukia pažintis su moderniuoju miestu. Aplankysime Singapūro modernumo simbolį "Marina Bay Sands" dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje. Ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio, Singapūro įkūrėjo, išsilaipinimo vietą. Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki Singapūro simbolio - mitinės jūros liūto skulptūros. Pasigrožėsime įspūdinga prieplaukos panorama.

Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų. Pasibaigus ekskursijai - laisvas laikas.

Noritys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kleionių ekspertas mielai rekomenduos, ką glima nuveikti. Siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą, kurio visas plotas užima net 101 hektarą. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m. aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Čia galite pasivaikščioti ir pavalgyti, jeigu jau būsite alkani. vakare siūlome viesiems katu susiburti ant pievelės, iš kur galėsite stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje. 

4 diena   SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai) 

Po pusryčių atsisveikinsime su žaviuoju Singapūru, važiuosime į oro uostą ir skrisime į Balį (Bali), neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą. Atskridus mus pasitiks profesionalūs partneriai šioje šalyje ir nuveš į viešbutį Legiane (Legian). Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, Jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“).

Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus, bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Nakvynė viešbutyje Legiane.

5 diena   LEGIANAS (pusryčiai) 

Penktąją savo kelionės dieną pradėsime nuo pažinties su religine Balio praeitimi. Į poetišką salos kraštovaizdį darniai įsilieja palmių ir gėlių apsuptos šventyklos. Susidaro įspūdis, tarsi jos būtų natūrali vešlios gamtos dalis. Senais laikais į Balį buvo atneštas budizmas bei hinduizmas, vėliau mėgino įsitvirtinti islamas, o kolonistai olandai paliko krikščionybės smiltelių. Dabar dauguma salos gyventojų – induistai, tačiau čia puikiai sutaria įvairių religijų išpažinėjai. Kai kuriose šventose vietose susijungia net keli tikėjimai.

Tad po pusryčių pirmiausia vyksime į Tanah Lot šventyklą (Pura Tanah Lot). Pažodžiui TanahLot reiškia „Žemė jūroje“. Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Legenda pasakoja, kad induistų klajonatis išminčius Nirarta (Dang Nyang Nirartha) keliaudamas Pietų pakrante pamatė gražią uolinę salelę ir stabtelėjo ten pailsėti. Praleidęs čia naktį, išminčius sutiktiems žvejams liepė šioje vietoje pastatyti šventyklą – jis jautė, kad tai šventa vieta, tinkama garbinti Balio jūros dievams. Šie patikėjo ir pastatė šventovę, kuri iki pat šios dienos yra vienas svarbiausių baliečių mitologijos objektų. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė.

Staptelsime prie įspūdingų Jatiluwih ryžių terasų. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

Toliau važiuosime prie Bratano ežero (Bratan, Beratan Lake), dažniau vadinamo „Šventojo Kalno ežeru“. Ežero pakrantėje yra Ulun Danu šventykla (Pura Ulun Danu Beratan) – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventyklaEžero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens.

Pasidžiaugę šia bene labiausiai fotografuojama Balio vieta keliausime į salos šiaurėje esantį kurortą – Loviną (Lovina). Pakeliui užsuksime pasigrožėti dar vienu gausiai lankomu turistiniu objektu – Gitgito kriokliu (Gitgit). Tai beveik 32 m aukščio krioklys, apsuptas nuostabios tropikų augalijos ir įvairiausių gyvūnų – prie krioklio neretai galima sutikti laukinių beždžionių, atkeliaujančių atsigerti. Nakvynė „Aneka Lovina“ viešbutyje.

6 diena   LOVINA (pusryčiai) 

Dar nepatekėjus saulei pageidaujantieji turės galimybę tradicine valtimi plaukti į jūrą stebėti saulėtekio ir žavingų delfinų*. Visa ekskursija šiek tiek primena „Benny Hill šou“, tik be muzikos: kažkas iš kapitonų sušunka – „Delfinai ten!“ ir visi lekia link parodytos vietos. Taip situacija kartojasi vėl ir vėl. Delfinus tikrai pamatysime – kartais tik pelekus, kartais iššokančius iš vandens, o kartais net visai šalia valties, atrodytų, galėtume juos paglostyti. Net jei delfinai pamojuos mums pelekais tik iš tolo – saulėtekis jūroje ne mažiau įspūdingas reginys.

Po pusryčių pailsėję pradėsime savo dienos ekskursiją. Šiandien turėsime progą žvilgtelti į kinietišką Balio gyvenimo būdą. Aplankysime Singaradžos uostą ir jame esančią kinietišką šventyklėlę. Taip pat vyksime į Bandžiaro budistų šventyklą (Banjar Buddhist Temple), kurią Balio gyventojai dažniau vadina Brahma Vihara-Arama. Bandžiaro miestelyje esanti šventykla, čia išdygo 1969 m. Jos puošyba primena tradicinę balietišką architektūrą, tačiau šventovė skirta budistams – yra didžiulė stupa, įvairiose vietose stovi Budos statulos.

Apžiūrėję šią nuostabią budizmo šventyklą, važiuosime į džiunglių vidurį, į Air Paną  (Air Panas). Miestelis garsėja puikiomis karštosiomis versmėmis. Vandens temperatūra čia siekia net 38 laipsnius, todėl jei kartais diena buvo vėsoka, galėsime pasišildyti į valias. Nakvynė „Aneka Lovina“ viešbutyje.

7 diena   LOVINA – KANDIDASA (pusryčiai) 

Papusryčiavę viešbutyje važiuosime į Kintamano (Kintamani) kaimelį, esantį 1450 metrų aukštyje. Svarbu paminėti, kad šio kaimelio žmonės – vieni tradiciškiausių ir religingiausių visame Balyje. Jie mielai sutinka atvykėlius, yra ypatingai šilti ir draugiški, tačiau turi savas kultūrines taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas, žengiantis į jų žemę. 

Oras šioje vietovėje daug gaivesnis, tačiau svarbiausia, kad iš čia atsiveria kvapą gniaužiantys Abango kalnų (Gunung Abang), juodosios lavos laukų, Baturo ugnikalnio (Gunung Batur) ir Baturo ežero (Danau Batur) vaizdai. Šio ežero gylis išlieka toks pats ir per sausąjį, ir per drėgnąjį sezoną. Šis faktas tapo tikėjimo, jog Baturu rūpinasi dievai, priežastimi.

Keliaudami link Kandidasos miesto, aplankysime Baturo šventyklų kompleksą ir Besakiho šventyklą. Tai vienos iš švenčiausių vietų Balio saloje, todėl jos nuolat lankomos tiek vietinių, tiek turistų. Baturo šventyklų kompleksas sudarytas iš devinių šventyklų, kuriose yra virš dviejų šimtų alotrėlių skirtingiems dievams garbinti. Besakiho šventykla taip pati svarbiausia šventykla Balio induistams. Šventykla simbolizuoja mitoliginį, šventą induistams, Meru kalną.

Užsuksime ir į šventą Šikšnosparnių urvo šventyklą (Bat Cave, Pura Goa Lawah). Urvas, kurio įėjimą saugo šventykla, laikomas šventu, nes jo sienos net vibruoja nuo čia gyvenančių šikšnosparnių šnypštimo. Legenda pasakoja, kad urve gyvena šventa gyvatė, mintanti šikšnosparniais. Tikima, kad ji palaiko pusiausvyrą tarp dvasinio ir žemiškojo pasaulių. Nors nėra nustatyta tikslaus šios šventyklos ir urvo atsiradimo amžiaus, tokie mitai įrodo, kad šventykla ypatingai sena – čia slypi užuominos į prieš-induistinį tikėjimą – animizmą.

Ekskursiją baigsime aplankydami autentišką Bali Aga kaimelį. Iki 1970-ųjų, pasak antropologų, čia gyveno labiausiai atsiskyrusi pasaulio tauta. Dėl aplinkinių miestų urbanizacijos, šis kaimas po truputį atsiveria turizmui, tačiau čia vis dar išlaikomos senosios tradicijos, rengiamos ritualinės ceremonijos ir laikomasi unikalių taisyklių. Vakarop atvyksime į Kandidasą (Candidasa), kur turėsime laisvo laiko poilsiui ar savarankiškam miesto pažinimui. Iki 1970-ųjų, Kandidasa buvo tik mažas tylus žvejų kaimelis, tačiau paplūdimyje įkūrus pirmąjį viešbutį, miestas stebuklingai išaugo ir tapo vienu patraukliausių Balio kurortų. Sakoma, kad tai viena geriausių vietų, norint pažinti rytinę salos dalį – viskas pasiekiama pėsčiomis. Nakvynė „Rama Shinta“ viešbutyje.

8 diena   KANDIDASA – UBUDAS (pusryčiai) 

Po pusryčių ekskursiją pradėsime aplankydami Kusambos kaimelį. Visi kaimelio gyventojai čia verčiasi arba žvejyba arba druskos gaminimu. Įdomu, tai, kad jie visą darbą atlieka vis dar tradicinėmis priemonėmis.

Vėliau keliausime į Klungkungą (Klungkung Regency), buvusią vieną svarbiausių Balio karalysčių. XVII a. pastatyti rūmai atspindėjo karalystės galybę ir prabangą. Šiandien čia išlikę tik teismo rūmų salė, Kerta Gosos paviljonas (Kertha Gosa Pavilion) ir istoriniai pilies vartai. Teismo salėje laikoma paveikslų galerija atspindi didingus Klungkungo karalystės laikus. 

Ekskursiją karūnuos Šventasis beždžionių miškas (Ubud Monkey Forest), kuriame galima sutikti tarp egzotiškų augalų gyvenančių ilgauodegių makakų, pamatyti įvairiausių šventų skulptūrėlių bei pasislėpusių induistinių šventyklų.

9 diena   UBUDAS (pusryčiai) 

Šiandiena jūsų laukia vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Po maisto gaminimo demonstracijos skaniai papietausime, o tada jūsų laisvas laikas. Galima užsisakyti papildomų ekskursijų ir pramogų. Laiką galite praleisti apsipirkinėdami, ieškodami lauktuvių arba pasivaikščioti po Ubudą. Nepamirškite išbandyti masažo ar SPA paslaugų! Nakvynė viešbutyje.

10-14 dienos   POILSIS SANURE (pusryčiai) 

Po pusryčių važiuosime į Sanuro kurortą. Pakeliui šiandien aplankysime ir paskutinį mūsų monumentą Uluvato šventyklą pastatytą and aukštos uolos. Šioje šventykloje išvysite ir įspūdingą ugnies šou. Sanuras - tai kurortas, kuris garsėja ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanuras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi.

Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera - tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys. Nakvynė viešbutyje.

15 diena   SANURAS – SINGAPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai) 

Papusryčiavę susikrausime lagaminus, atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija ir keliausime į oro uostą, iš kurio skrisime į Singapūrą, o iš ten – link Vilniaus.

16 diena VILNIUS 

Grįžimas namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos turo metu (pasitinka Singapūre ir Balyje)
 • vietinio gido paslaugos;
 • 13 nakvynių 3-4* viešbučiuose;
 • programoje nurodytas maitinimas: 13 pusryčių;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus (~30 USD);
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa.    

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Balis - Singapūras- Vilnius (kaina apie ~950 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *:
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.    

PASTABOS:

 • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama be kelionės vadovo iš Lietuvos.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
 • Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus įmanoma su juom susisiekti telefonu.

Viešbučiai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4*

Kelionės kaina: 1395 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

 

RESPATI BEACH HOTEL 4*

Kelionės kaina: 1467 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra įsikūrės Sanur mieste, prie pat paplūdimio, vos 3 min. kelio pėsčiomis.

Kambariuose: viešbutis pasirinktinai turi kambarius nerūkantiems. Visi kambariai yra šviesūs ir erdvūs bei yra oro kondicionierius, plaukų džiovintuvas, mini baras, seifas, balkonas / terasa.

Viešbučio teritorijoje: privatus paplūdimys, lauko baseinas, sveikatingumo centras, SPA centras, sodas, nemokamas belaidis internetas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių nuoma, restoranai.

 

PURI SANTRIAN 4*

Kelionės kaina: 1568 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Egzotinės kelionės su vadovu iš Lietuvos
Šalis Indonezija
Kaina 1395 € + skrydis ~950 € (kaina su skrydžiu ~2345 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1395 € / 1295 € 2017-12-2910+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti