Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Bankokas, upė Kwai, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Koh Chang saloje

Bankokas, upė Kwai, žiupsnelis Kambodžos ir poilsis Patajoje bei Koh Chang saloje

Tailandas

Artimiausia data

2018-05-04 880 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Aplankysite Tailando sostinę - charakteringąjį Bankoką
 • Regėsite unikalų reginį - autentišką Damnoen Saduak plaukiojantį turgų
 • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kwai
 • Išvysite senovinį Angkoro miestą ir žymiausią jo statinį - Angkor Wat šventyklą
 • Stebėsite unikalaus Tonle Sap ežero vietinių žmonių gyvenimą
 • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje - Patajoje
 • Ilsėsitės egzotiškoje Koh Chang saloje

1 diena RYGA–BANKOKAS

Išvykimas iš Rygos. Skrydis į Bankoką su vienu persėdimu.

2 diena BANKOKAS

Atskrisite į Bankoko oro uostą ir būsite pervežti į viešbutį, esantį šalia Tailando sostinės centro. Vakare Jūsų laukia laisvas laikas, kuomet patariame netinginiauti, o pradėti pažintį su šiuo miestu. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasimėgauti vakariene su tradiciniais patiekalais, paįvairintą spalvingais vietinių šokių pasirodymais, plaukiojant didžiausia Tailande Čao Prajos upe. Skrodžianti Bankoką upė atvykusiems svečiams paberia nuostabių vaizdų. Tolumoje suspindės savo didybe milžiniški Bankoko dangoraižiai.  Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį PatPong turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu. Nakvynė Bankoke.

3 diena BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių laukia pažintinė ekskursija po Bankoką. Karališkoji šventykla su įspūdingu tajų architektūros šedevru – Karalių rūmais. Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas. Išskirtinumo prabangiems rūmams, kurie užima daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos, Auksinio Budos šventyklos.

Po pietų Jūsų lauks ekskursija laiveliu po Bankoką raizgančius kanalus, sutekančius į Čao Prajos upę. Daugelis turistų plaukiodami šeria kanaluose plaukiojančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Prie krantų pristatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai akyse virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai. Pasiplaukioję kanalais trauksite į brangenybių galeriją ir centrą, kuriame apdorojami brangakmeniai.  

Vakarėjant patariama aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą - Baiyoke Sky. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsite pavakarieniauti restorane (už papildomą mokestį). Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Niramit teatre, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Laisvu metu Bankoke taip pat galima pamatyti garsųjį teatralizuotą Kabareto šou. Nakvynė Bankoke.

4 diena TURGUS ANT VANDENS - KANČIANABURIO PROVINCIJA - KVAI UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančianaburio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės. Pakeliui Jūsų laukia apsilankymas kokoso riešutų ūkyje, kur galėsite užlipti į palmę ir patys nusiskinti savo kokosą, sužinoti, kaip jis atidaromas, nusipirkti kokosinių saldainių ar suvenyrų iš drožto kokoso riešuto kevalo. Toliau užsuksite į Damnoen saduak - autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. 

Nuo pat ankstyvo ryto vietos prekybininkai atvyksta valtelėmis, prikrautomis vaisiais, daržovėmis, jūrų gėrybėmis, orchidėjomis, jūsų akyse ruošia gardų egzotišką maistą.

Toliau Jūsų laukia nuostabi vieta – Kvai upė su įžymiuoju geležinkelio tiltu, vadinamu „Mirties keliu“. Vieta įgavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 100 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Pirmiausiai papietausite džiunglių šlaitų apsuptyje, po to turėsite progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais. Apžiūrėjus "Mirties kelią" Jūsų lauks kelionė tradiciniu laiveliu link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio "Jungle Rafts" viešbučio. Pakeliuiturėsite galimybę apsilankyti gyvačių fermoje (už papildomą mokestį). Atvykusių į viešbutį šalia Kwai upės Jūsų lauks vakarienė jame. Po vakarienės už papildomą mokestį galėsite pasimėgauti tradiciniu Mon kaimelio gyventojų šou, surengtu specialiai Jums. Nakvynė Kančianaburi.

5 diena KANČIANABURI -  PATAJA (pusryčiai)
Papusryčiavę keliausite link Mon kaimelio, esančio Tailando ir Mianmaro pasienyje. Mon - tai Mianmaro etninė grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Čia susipažinsite su Mon kultūros žmonėmis, kurie stengiasi išsaugoti savo kultūrą, pamatysite jų kasdienybę, aplankysite vaikų mokyklą, dramblių fermą. Rekomenduojame turėti šiek tiek lietuviškų saldainių, kadangi Mon vaikai labai džiaugiasi jų gavę. Vos grįžę iš Mon kaimelio į viešbutį sėsite į valtelę ir tie, kas norės, bus išmesti į upę bei galės pasimėgauti plaukimu pasroviui. Toliau Jūsų lauks ekskursija į „Mirties muziejų“, kuris skirtas visiems Antrojo pasaulinio karo belaisviams, nepakeliamai sunkiomis sąlygomis stačiusiems Kvai upės geležinkelio tiltą. Fragmentiškos nuotraukos bei išlikę daiktai puikiai atkartos istoriją iš naujo. Atsikvėpti vyksite į tajų vaistinių žolelių ir prieskonių pristatymą. Čia galėsite paragauti kvapnių natūralių arbatų, prieskonių, jų įsigyti. Toliau Jūsų lauks įspūdingieji Saiyoke kriokliai bei šalia esančios skirtingų temperatūrų karštosios versmės. Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir bekrintančio vandens šniokštimas. Po ekskursijos trauksite link Patajos, pakeliui sustodami papietauti vietinėje užeigoje. Vakare atvyksite į Patają - miestą, ypač garsų dėl savo siautulingo naktinio gyvenimo bei įvairių šou, ir turėsite laiko visa tai pamatyti. Nakvynė Patajoje.

6 diena PATAJA (pusryčiai)


Šiandien apsilankysime Milijono metų senumo akmenų parke bei Patajos krokodilų fermoje. Čia pamatysime, kaip gyvena krokodilai, išvysime šių gyvūnų bei jų dresiruotojų kartu atliekamus triukus. Šiame parke taip pat pastebėsime įvairių egzotiškų augalų, suakmenėjusių medžių ir akmeninių gyvūnus vaizduojančių skulptūrų.

Pataja - vienas populiariausių bei didžiausių kurortų Tailande, kuris kadaise buvo tik nedidelis žvejų kaimelis. Čia rasite begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie tiesiog nori pamatyti, kaip gi atrodo ši vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama.Tiems, kas norės daugiau gamtos, o ne šurmulio, rekomenduojame nuplaukti laiveliu į 4 km ilgio mažytę Koh Larn salelę, nutolusią vos 7 km nuo Patajos įlankos. Čia Jūsų lauks egzotiški paplūdimiai, tarp kokospalmių plėvesuojančios supynės bei palei uolas vinguriuojantys mediniai tilteliai.  Už papildomą mokestį galėsite įsigyti ekskursijas į : Alcazar Show, Alangkarn Extravaganza Show,Coral island, Koh Samet Paradise Island, Nong Nooch Tropical Gardens, Sri Racha Triger Zoo, Yachting, Discover Scuba Diving. Nakvynė Patajoje.

 

7 diena   PATAJA- SIEM REAP –TONLE SAP (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Anksti ryte pasiimsite iš viešbučio pusryčių dėžutes ir keliausite į Kambodžos pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus kirsite sieną, pravažiuosite Poipet miestelį ir toliau vyksite į Siem Reap. Atvykus įsiregistruosite viešbutyje. Papietausite tradiciniame khmerų restorane. Po pietų lauks kelionė į ypatingą vietą – Tonle Sap ežerą, kitaip dar vadinamą „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną.

Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsite progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą.  Šiame ežere gyvena ne vien kambodžiečiai, bet ir vietnamiečių etninės grupės. Gyventojų kasdienybė tikrai egzotiška: lušnynų tipo nameliai ant ežero krantų, juose kabantys hamakai, ryškiaspalviai skalbiniai, vaikai plaukiojantys bliūduose ir juokais gąsdinantys pagautomis gyvatėmis. Aplankysite krokodilų fermą. Vakarienė restorane ir tradicinis khmerų šou Apsara. Po šio reginio atvyksite į viešbutį Siem Reap. Laisvas vakaras ir nakvynė Siem Reap.

8 diena SIEM REAP–ANGKORAS–PATAJA (pusryčiai, pietūs)

Diena skirta Angkoro senovės miestui - didžiuliui šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas.

Pirmasis sustojimas – Ta Prohm šventykla, išgarsinta Holivudo filmo „Lara Croft: The Tomb Raider“ (Kapų plėšikė Lara Kroft). Tuomet pamatysite Ta Keo šventyklą – vieną aukščiausių komplekse.

Ekskursiją tęsite prie miesto-tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai dievai, verčiantys žiūrėti į juos užvertus galvas iš apačios su pagarba ir susižavėjimui. Čia pamatysite Bayon šventyklą - žinomą bei krupščiai dekoruotą khmerų genties šventyklą, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysite kitus puošnius Angkor Thom komplekso paminklus.

Toliau lankysitės žymiojoje Angkor Wat šventykloje, pastatytoje khmerų karalių jau iki XIII a. Ilgainiui jie prarado valdžią ir šventykla dingo džiunglėse po samanomis ir lianomis.

Vėliau mokslininkai iš naujo atrado šį khmerų palikimą ateities kartoms. Šventykla nustebina savo didybe ir dealiai suprojektuota architektūra. Poilsis ir pietūs viešbutyje. ėliau vyksite į tradicinį khmerų medžio apdirbėjų kaimelį, pamatysite kaip gimsta įmantrūs medžio raižiniai, tradiciniai baldai. Tuomet – pervežimas į Patają ir apgyvendinimas viešbutyje.

9 diena PATAJA –KOH CHANG SALA (pusryčiai)

Po pusryčių kelsitės į Koh Chang salą, kurioje Jūsų lauks dar kelios dienelės nerūpestingo poilsio tropikų apsuptyje. Koh Chang išvertus į lietuvių kalbą reiškia "Dramblio sala", kadangi salos forma primena dramblio galvą. Beje, šių gyvūnų čia taip pat nemažai. Dramblius galite pamatyti ar net pajodinėti žygių po džiungles metu.

Ko Chang sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų maniergingų palmių eilėmis, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plėvesuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Koh Chang saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių.

10-13 dienos KOH CHANG SALA (pusryčiai)
Poilsis prie jūros Koh Chang saloje.

14 diena   BANKOKAS–RYGA (pusryčiai)

Po pusryčių pervežimas į Bankoko oro uostą, kur jūsų lauks skrydis namo.

15 diena RYGA

Grįžimas į Rygą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 12 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais: 2 nakvynės viešbutyje Bankoke; 1 nakvynė viešbutyje Kančianaburyje; 3 nakvynės viešbutyje Patajoje; 1 nakvynės Siem Reape; 5 nakvynės viešbutyje Koh Change; (jeigu trukmė skirtinga - klauskite kelionių konsultanto)
 • programoje nurodytas maitinimas;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
 • visi pervežimai pagal programą.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • lėktuvo bilietai iš Rygos į Bankoką ir atgal;
 • Tailando vienkartinė viza (30 EUR) arba Tailando daugkartinė viza (141 EUR);
 • medicininės pagalbos užsienyje draudimas ~ 18 EUR;
 • Kambodžos viza ~ 1500 THB (apie 37 EUR), forminama pasienyje;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • gėrimai pietų ir vakarienės metu.    

PASTABOS:

 • Turistams Lietuvoje siūlome darytis vienkartinę Tailando vizą, jos kaina 30 EUR. Ir keliaujant į Kambodžą pasidaryti REENRY (sugrįžimo į Tailandą) vizą. Jos kaina vietoje apie 40 USD. Reentry vizos forma čiaPapildomai reikalinga: 1 spalvota nuotrauka, paso kopija, užpildyta forma.  
 • objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis;
 • rekomenduojame kelionę su vadovu iš Lietuvos: Spalvingasis Tailandas ir Egzotiškoji Kambodža.  
 • Numatyti viešbučiai Bankoke ir Koh Chang saloje:
  Bankokas: Chada 3* arba Prince Palace 4*
  Koh Chang sala: Chai Chet Resort 3*, Koh Chang Resort 3* arba Klong Prao Resort 3*;    
 • Skrydžiai: Turkish Airlines: (skrydžio laikai gali keistis)
  Ryga - Stambulas 12:10 - 15:20
  Stambulas - Bankokas 20:10 - 09:25 + 1 d.
  Bankokas - Stambulas 21:30 - 04:00 +1 d.
  Stambulas - Ryga 08:20- 11:15

VIEŠBUČIŲ IR KAINŲ LENTELĖS PATAJOJE

Viešbučiai Kaina asmeniui

2* Victorias Place
Superior tipo kambarys

nuo 880 EUR + skrydis
3* Chatkaew Hill Hotel
Standard tipo kambarys
nuo 915 EUR + skrydis
3* Ambassador City Jomtien
Superior Tower Wing tipo kambarys
nuo 960 EUR + skrydis
3* Sea Breeze Jomtien
Superior main building tipo kambarys
nuo 970 EUR + skrydis
4* Avalon Beach Resort
Superior tipo kambarys
nuo 1060 EUR + skrydis
4* Ravindra Beach Resort
Superior tipo kambarys
nuo 1096 EUR + skrydis
4* Amari Pattaya Garden
Superior garden tipo kambarys
nuo 1113 EUR + skrydis
5* Royal Cliff Beach
Mini suite mountain view tipo kambarys
nuo 1230 EUR + skrydis
5*Centara Grand Mirage
Deluxe ocean facing tipo kambarys
nuo 1383 EUR + skrydis
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Tolimi kraštai. Pažintinės - poilsinės kelionės
Šalis Tailandas
Kaina 880 € + skrydis ~600 € (kaina su skrydžiu ~1480 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
880 € 2018-05-0410+
880 € 2018-04-2710+
880 € 2018-04-2010+
880 € 2018-04-1310+
880 € 2018-04-0610+
880 € 2018-03-3010+
880 € 2018-03-2310+
880 € 2018-03-1610+
880 € 2018-03-0910+
880 € 2018-03-0210+
880 € 2018-02-2310+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti