Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Bavarijos grožis

Bavarijos grožis

Vokietija

Artimiausia data

2017-08-23 349 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Regensburgą – ketvirtą pagal dydį Bavarijos miestą, kurio viduramžių laikus menantis  senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursijos metu pamatysime: 310 m ilgio tiltą – puikų viduramžių inžinerijos pavyzdį, nuo kuriuo atsiveria gražiausia miesto panorama, seniausią dešrelių virtuvę „Wurstkuche“, senąją rotušę, Šv. Petro katedrą, senąją koplyčią „Alte Kapelle“, kunigaikščių Turnų ir Taksių rūmų kompleksą, skoningai įterptą tarp vienuolyno ir bažnyčios pastatų, Baumburgo bokštą. Kelionė į trečią pagal dydį Bavarijos ir vieną seniausių Vokietijos miestų – Augsburgą, kuris įsikūręs Lecho ir Vertacho upių santakoje.  Aplankysime Elijo Holo pastatytą didingą rotušę, Šv. Onos bažnyčią,  Švč. Mergelės Marijos katedrą, pasivaikščiosime Maksimiljano gatve.  Nakvynė viešbutyje prie Gunzburgo.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Noišvanštainą*­­­­­­­­­­- ekscentriško Bavarijos karaliaus Liudviko II pasakiškąją pilį, kuri dar vadinama „Baltąja Gulbe”. Esant galimybei, pamatysime kvapą gniaužiantį Marijos tiltelį virš bedugnės. Vėliau vykstame į vieną svarbiausių pietų Vokietijos miestų - Bavarijos sostinę Miuncheną, dar vadinamą „Vokietijos Florencija“. Pamatysime Švč. Mergelės Marijos aikštę ir naująją ornamentuotą rotušę, kurios fasadus puošia Bavarijos legendų personažai ir istorinės asmenybės. Dievo Motinos Frauenkirche“, Šv. Mykolo ir Šv. Jono Nepamuko, kitaip žinomą, kaip Asamų bažnyčiąKarlo vartus, senąją rotušę. Laisvu laiku galėsite aplankyti seniausią karališkąją alaus daryklą – „Hofbrauhaus“, kuri yra populiariausia Miuncheno alinė ir joje telpa apie 1300 lankytojų, Bavarijos karalių rezidenciją**. Miunchenas – muziejų ir galerijų miestas. Iš jų išsiskiria senoji pinakoteka – viena žymiausių pasaulyje dailės galerijų, kurioje eksponuojami Diurerio, Rogero van der Veydeno, Ticiano, El Greko paveikslai. Miestą garsina ir kasmetinė alaus šventė “Octoberfest“. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Bambergą.  Miestas, kaip ir senovės Roma, yra įsikūręs ant septynių kalvų ir didžiuojasi puikiai išlikusiu senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, bei net devyniose alaus daryklose verdamu skaniu alumi.  Ekskursija pradėsime Katedros aikštėje, kuri yra viena gražiausių Vokietijoje, su didinga katedra ir senaisiais vyskupų rūmais. „Mažoji Venecija“ – dailų žvejų namelių kvartalas, senoji ir naujoji rotušės, Šv. Mykolo ir Šv. Jokūbo  bažnyčios bei barokinė Šv. Martyno bažnyčia. Laisvas laikas. Vienoje iš senamiesčio užeigų norintieji galės paragauti rūkyto vokiško alaus**, gaminamo tik šiame mieste. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą. 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus,
 • vietinių gidų paslaugos ~ 40 EUR;
 • (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Vokietija
Kaina nuo 349 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
349 € / 308 € 2017-08-2313
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti