Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Aktyvus poilsis ir nuotykiai Čekijos kalnų kurorte

Aktyvus poilsis ir nuotykiai Čekijos kalnų kurorte

Čekija

Artimiausia data

2017-06-29 249 €

1 diena   LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Špindlerūv Mlyno kalnų kurorte. Nakvynė viešbutyje.

2 diena ČEKIJA

Pusryčiai. Vykstate į Broumovo regione esantį Adršpachų *akmenų miestą. Smiltainio uolos, veikiamos vandens, vėjo ir šalčio, pavirto į įdomias, milžiniškas akmenines figūras. Šios uolos – Čekijoje mėgstama kopimo entuziastų vieta. Adršpachų uolų miestas panašus į labirintą, pilną siaurų praėjimų ir gilių tarpeklių. 100 metrų aukštį siekiančios uolos pavadintos keisčiausiais vardais. Žymiausios – „Įsimylėjėliai“ ir „Meras su žmona“. 1770 m. Adršpachų uolų grožį aprašė J. V. Gėtė. Čia rasite memorialą, skirtą rašytojo atminimui. Po romantiško pasivaikščiojimo plaukiate *laivu ežeru, iš visų pusių apsuptu stačių, keisčiausių formų uolų. Keliaujate į legendomis ir šiurpiomis istorijomis apipintą, gotikinę *Kost pilį, dar vadinamą „Skeleto“ pilimi. Tai  puikiai išsilaikęs gotikinės pilių architektūros pavyzdys, apjuostas stora gynybinė siena, puikiai išlikęs nuo XIV a. Dėl unikalios pilies architektūros čia filmuota daugybė filmų. Ekskursijos metu pamatote Bohemijos didikų meno, ginklų kolekcijas, prabangiai įrengtas menes su autentiškais baldais bei unikalią kankinimų ekspoziciją. Įspūdžių kupiną dieną vainikuoja ekskursija Čekijos baroko šedevru laikomoje Detenicės pilyje. Ekskursijos *pilyje metu pamatote autentiškai restauruotas 14-ką menių, kuriuose eksponuojama unikali Maltos riterių ginklų kolekcija, baroko ir renesanso stilių tapyba. Aplankote *alaus daryklą, kur sužinote čekiško alaus gamybos paslaptis bei paragausite šio išskirtinio skonio alaus. Po ekskursijos jūsų laukia *Vakarienė ir nuotaikinga programa viduramžių karčemoje (už papildomą mokestį apie 15 EUR asmeniui). Ne tik paragaujate nacionalinių patiekalų, bet ir stebite viduramžių personažų pasirodymą, fakyrų šou ir daugybę kitų pramogų. Sugrįžtate į viešbutį Špindlerūv Mlyno kalnų kurorte. Nakvynė viešbutyje.

3 diena ČEKIJA

Pusryčiai. Visą dieną praleidžiate Karkonosze kalnuose ir Špindlerūv Mlyno kalnų kurorte. Pasikeliate *keltuvu į Medvedino viršukalnę (1285 m), grožėdamiesi nuostabiomis kalnų panoramomis, kalnų takeliais keliaujate iki Elbės upės ištakų. Pamatote kur gimdama viena iš didžiausių Europos upių savo tėkmės pradžioje krenta nuo didelio skardžio, sukurdama įspūdingo grožio krioklį. Kalnų trobelėje galite atsigaivinti ypatingo skonio žolelių arbata. Į Špindlerūv Mlyno kurortą grįžtate tęsdami žygį vaizdingais kalnų takeliais arba nusileisdami *keltuvu. Nusileidus iš kalnų galite pavažinėti vasaros *bobslėjaus trasa, atsigaivinti *vandens pramogų parke. Nakvynė viešbutyje.

4 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbutyje kalnų kurorte,
 • maitinimas – 3 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 2000 CZK už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~2200 km.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Čekija
Kaina nuo 249 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
249 € / 212 € 2017-06-2910+
249 € 2017-07-2010+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti