Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Didysis Balkanų turas su trumpu poilsiu prie Adrijos jūros ...Juodkalnija – Serbija – Kroatija – Bosnija ir Hercegovina – Albanija (10d/9n)

Didysis Balkanų turas su trumpu poilsiu prie Adrijos jūros ...Juodkalnija – Serbija – Kroatija – Bosnija ir Hercegovina – Albanija (10d/9n)

Juodkalnija

Artimiausia data

2018-09-01 599 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Unikali kelionė, aplankant penkias iš vienuolikos Balkanų šalių
 • Užsukate į įspūdingoje vietovėje įsikūrusį Ostrogo vienuolyną, traukiantį begales turistų ir maldininkų iš viso pasaulio
 • Galite pasirinkti poilsį prie Adrijos jūros arba turiningas ekskursijas – į gražųjį Dubrovniką, egzotiškąją Albaniją, kalnuose įsikūrusią senąją Juodkalnijos sostinę Cetinje bei UNESCO saugomą Kotoro miestą, plaukti į kruizą laivu po piečiausiu Europos fiordu vadinamą Kotoro įlanką
 • Svečiuojatės „Europos Jeruzale“ vadinamoje Bosnijos ir Hercogovinos sostinėje Sarajeve

1 DIENA LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA SEGEDAS - BELGRADAS

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Vykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Išvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija autobusu po miestą: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Į viešbutį sugrįžtate miesto *transportu. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

3 DIENA OSTROGO VIENUOLYNAS

Pusryčiai. Išvykstate į Juodkalniją. Kelionė per Serbiją, Juodkalniją. Pakeliui užsukate į Ostrogo *vienuolyną, kurį Šv. Vasilijus įkūrė XVII amžiuje. Tai viena populiariausių piligrimų lankomų vietų Balkanuose. Tarsi išskaptuotas didžiulėje Ostroška Gredos uoloje jau 300 metų Aukštutinis vienuolynas traukia begales turistų ir maldininkų iš viso pasaulio. Čia pamatote ir Šv. Vasilijaus relikvijas bei grožitės įspūdingais kalnų vaizdais. Vakare atvykstate į vieną iš Juodkalnijos kurortų prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA DUBROVNIKAS

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Dubrovniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI–XVI a. dviejų kilometrų ilgio siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote *pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; pagrindinę pėsčiųjų gatvę, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių; *Rektorių rūmų muziejų. Vakare sugrįžtate į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA TIRANA - ŠKODERIO PILIS - KRUJA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Albaniją. Albanija, kaip ir kitos Sovietų Sąjungos šalys, ilgą laiką buvo izoliuota nuo Vakarų pasaulio, jos miestai nebuvo apgaubti smogo, o laukiniai paplūdimiai nebuvo sugadinti masinio turizmo. Šalis sparčiai keičiasi, tačiau dar galima spėti pamatyti Albaniją tokią, kokia ji iš tiesų yra. Vykstate į Albanijos sostinęir didžiausią jos miestą Tiraną. Tai kosmopolitinis miestas, kuriame persipina rytų ir vakarų kultūros. Tirana – šalies verslo, kultūros ir politikos centras. Šiandien, tai sparčiai augantis miestas jame gausu dangoraižių, kitų modernių pastatų. Pagrindinės miesto istorinės įžymybės susitelkusios aplink gražiąją Skanderbėjaus aikštę. Po ekskursijos sostinėje vykstate į Krują, viduramžišką miestą, kuriame aplankote albanų kultūrą geriausiai pristatantį *etnografijos muziejų. Grįždami į Juodkalniją sustojate viename seniausių Europos miestų Škoderyje, įsikūrusiame prie didžiausio Balkanuose Škoderio ežero. Mieste yra išlikusių XIV–XIX a. architektūros paminklų: gyvenamieji namai, ant kalno stūksanti viduramžių *tvirtovė, Osmanų imperijos laikotarpio pirtys, mečetės, akmeninis tiltas. Vakare sugrįžtate į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA ŠV. TRIFONIJAUS KATEDRA - KOTORAS - ŠV. PETRO ORTODOKSŲ VIENUOLYNAS

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Cetinje ir Kotorą. Lovčeno nacionaliniu parku, vaizdingais kalnų keliais vykstate į Cetinje – senąją Juodkalnijos sostinę, miestą muziejų. Aplankote didingą *Šv. Petro ortodoksų vienuolyną, kuriame saugoma neįkainojama relikvija – Šv. Jono Krikštytojo ranka. Vienuolyno istoriją pasakoja čia gyvenantys ortodoksų vienuoliai. Toliau keliaujate prie Kotoro įlankos – piečiausio Europoje fiordo. Įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas, saugomas UNESCO. Pasivaikštote po jaukų senamiestį: Šv. Trifonijaus soboras, Laikrodžio bokštas, Šv. Luko bažnyčia, kunigaikščių rūmai, Napoleono teatras. Pavakary sugrįžtate į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA KOTORAS - ŠV. JURGIO VIENUOLYNO SALA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome pusės dienos kruizą *laivu po Kotoro įlanką.Plaukiate laivu grožėdamiesi įlankos ir greta stūksančių didingų kalnų papėdėje įsikūrusių, daugelį šimtmečių skaičiuojančių, miestelių vaizdais. Kotoro įlanka įtraukta į ne vieną „pasaulio gražiausiųjų ir įspūdingiausiųjų“ sąrašą. Dėmesio vertas ne tik UNESCO saugomas Kotoras. Kruizo metu aplankote neatskiriamai susijusį su jūra nedidelį Perasto miestelį, esantį Šv. Elijaus kalno papėdėje. Jūroje prieš Perasto krantinę yra dvi magiško grožio salelės – rimtimi alsuojanti Šv. Jurgio vienuolyno ir subtili, šviesi Akmenų Mergelės bažnyčios. Kupini įspūdžių grįžtate į viešbutį. Vakare poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA SARAJEVAS

Pusryčiai. Išvykstate į Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą. Jau daugiau kaip keturis šimtus metų miestas glaudžia mečetes, sinagogas, stačiatikių ir Romos katalikų bažnyčias. Miestas sugeriantis Rytų ir Vakarų paveldą vis dažniau vadinamas „Europos Jeruzale“. Pasivaikštote po senąją miesto dalį, Baščaršiją – pagrindinę turgavietę, grožitės tiltais per Milijacos upę, mečetėmis ir sinagogomis. Išvykstate Kroatijos link. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA SENTENDRĖ - MARCIPANŲ MUZIEJUS

Pusryčiai. Kelionė per Kroatiją, Vengriją. Atvykstate į vengrišką dvasią išlaikiusį Sentendrės miestelį. Aplankote valgomų eksponatų – *marcipanų muziejų. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis, kreivais, vingiuotais laiptais pakylate į kalvą pasigrožėti spalvingais namais ir septynių bažnyčių bokštais. Laisvu laiku siūlome aplankyti mini muziejus-galerijas, kuriose eksponuojami čia gyvenančių dailininkų kūriniai. Išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje.

10 DIENA LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 9 pusryčiai, 5 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Kaina nurodyta papildomai užsisakant ekskursijų paketą. Kainos be ekskursijų teirautis agentūroje.
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 55 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Turistas moka pats. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • –  ekskursija į  Dubrovniką – 40 EUR,
 • –  ekskursija į Albaniją – 55 EUR,
 • –  ekskursija į Cetinje ir Kotorą – 30 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 100 EUR 125 EUR. (Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.)
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~5100 km.

Apgyvendinimas

Poilsiui prie Adrijos jūros (3-7 kelionės diena) 5 nakvynes Jums užsakėme šiuose ar panašiuose viešbučiuose*:

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI: 

GARNI HOTEL MB

Budva

   

Viešbutis įsikūręs 500 m. iki paplūdymio, 700 m. iki Budvos kurorto centro. Jame veikia restoranas, kavinė.

HOTEL ALBATROS
Ulcinj

   

Viešbutis įsikūręs apie 1 km nuo Ulcinj kurorto centro, pušyne prie jūros. Viešbutyje yra du restoranai, baseinas, sauna (už papildomą mokestį). Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai.
HOTEL PALMA
Tivatas

   

Viešbutis įsikūręs ~ 50 m nuo Tivato įlankos ir paplūdimio, greta pajūrio promenados su kavinėmis ir restoranais. Viešbutyje yra restoranas. Kotoro miestas – už 8 km. Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai.
HOTEL IGALO
Igalo

   

Didelis apgyvendinimo ir sveikatingumo kompleksas Igalo (apie 6 km nuo Herceg Novi), kurį sudaro dvi pastatų grupės (~250 m viena nuo kitos). Atstumas iki jūros – apie 500 m. Viešbutyje yra restoranas, baras. Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Juodkalnija
Kaina nuo 559 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
599 € / 539 € 2018-09-0110+
599 € / 539 € 2018-06-2410+
559 € / 503 € 2018-05-1910+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti