Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Disneilendas – Asteriksas …linksmybės Prancūzijoje (7d/6n)

Disneilendas – Asteriksas …linksmybės Prancūzijoje (7d/6n)

Prancūzija

Artimiausia data

2017-07-23 459 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Kelionė į atrakcionų parkų sostinę – Disneilendą ir kultinio prancūzų herojaus Asterikso karalystę aplankant pasakiškąjį Hamelno miestelį, įspūdingąjį Paryžių ir charizmatiškąjį Amsterdamą.

1 DIENA LIETUVA - LENKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė Lenkijoje.

2 DIENA ERFURTAS

Pusryčiai. Vykstate į Tiuringijos sostinę Erfurtą. Senamiestis išsidėstęs Petersbergo kalno papėdėje, ant kurio dalinai išliko gynybiniai įtvirtinimai. Virš miesto dominuoja Šv. Marijos katedra, šalia – Šv. Severino bažnyčia. Fischmarkt aikštė apstatyta įspūdingais biurgerių namais, Rotušė. Žavus Kramerbrucke tiltas-gatvė su fachverko stiliaus namukais, kuriuose net ir dabar gyvenama. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Prancūzijoje. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA DISNEILENDAS

Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS – tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliaujate žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suka galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainioja „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriejate ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atveriate „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukelia į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patiriate Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kylate į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleidžiate vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virstate indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: Indianos Džonso traukinys nuveža į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatote tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atveria užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leidžia pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginate nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neša pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuojate fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Vėlai vakare šviesų paradai, šou, susitikimai su V. Disnėjaus personažais ir fejerverkai... Naktį atvykstate į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA PARYŽIUS

Pusryčiai. Iki pietų laisvas laikas poilsiui viešbutyje. Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių: Paryžiaus lopšys – laivo formos Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia įspūdinga Dievo Motinos katedra, kurios statyba truko daugiau nei du šimtus metų; Invalidų rūmai, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka. Nuostabiais Paryžiaus vaizdais gėritės nuo *Eifelio bokšto. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA ASTERIKSO PARKAS

Pusryčiai. Vykstate į *ASTERIKSO pramogų parką (vykstant kovo mėn. parkas neveikia, dvi dienas praleidžiate DISNEILENDE). Prancūzų mėgstamiausias parkas pasakoja linksmą Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Romėnai vis bando nugalėti galus, bet jie kaskart išsisuka. Keliaudami per „Galiją“, „Romėnų imperiją“, „Graikiją“, „Vikingų šalį“ sutinkate ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakofoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlo puodelį magiškojo galios gėrimo. Menhiro greituoju traukiniu skriejate vandens trasa, bobslėjaus rogėmis dardate per kalnus, o „Cezario karuselėje“ pasikinkote magiškus žirgus. Dzeusas priverčia šaukti leidžiantis nuo stataus 30 m aukščio kalno, „Trojos arklys“ mėto aukštyn-žemyn, septyngalvė Hidra negirdi jūsų maldavimų palikti gyvus. Vikingų traukinys septynis kartus apverčia aukštyn kojomis, o „Sparnuotas laivas“ leidžia pamatyti pasaulio kraštą. Kartu su Asteriksu atkeliaujate iki XXI a. Čia išbandote „Deguonies laboratoriją“, „Transformacijos bandymus“, „7-tąjį greitkelį“. Išvykstate Amsterdamo link. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA AMSTERDAMAS

Pusryčiai. Vykstate į Amsterdamą. Ekskursija po miestą aplankant Dam (Rotušės) aikštę, Singel kanalo gėlių turgų. Laisvu laiku siūlome *plaukti laivu Amsterdamo kanalais arba aplankyti *Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejų. Išvykstate Vokietijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 6 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 165 EUR suaugusiems, apie 130 EUR vaikams iki 11 m. už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~4500 km.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Prancūzija
Kaina nuo 459 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
459 € 2017-07-2310+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti