Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
865500560, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Žavingoji Prancūzija...istorinės provincijos, užgesę ugnikalniai, Pilat kopa, Padirako įgriuva ir šventasis Lurdas (10d/9n)

Žavingoji Prancūzija...istorinės provincijos, užgesę ugnikalniai, Pilat kopa, Padirako įgriuva ir šventasis Lurdas (10d/9n)

Prancūzija

Artimiausia data

2017-08-02 699 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Į kelionę vyksta naujas autobusas!
 • Požemių pasaulį ištiate unikalioje Padirako įgriuvoje, o užkopę ant aukščiausios Europoje Pilat kopos, gėritės Arkašono įlankos ir Fereiš kyšulio panorama
 • Pakylate į ugnikalniais garsėjančio Centrinio Masyvo Puy de Sancy (1886 m) viršukalnę, aukščiausią užgesusį ugnikalnį
 • Viešite nuostabaus grožio viduramžių Sarlat miestelyje - muziejuje po atviru dangumi
 • Užsukate į tūkstančius piligrimų sutraukiantį, įspūdingoje vietovėje įsikūrusį Rokamadurą ir vieną švenčiausių vietų pasaulyje - Lurdą.
 • Degustuojate garsiuosius Elzaso ir Bordo regionų vynus.

1 diena LIETUVA - LENKIJA - VOKIETIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje prie Magdeburgo.

2 diena ERFURTAS

Pusryčiai. Vykstate į Tiuringijos sostinę Erfurtą. Senamiestis išsidėstęs Petersbergo kalno papėdėje, ant kurio dalinai išliko gynybiniai įtvirtinimai. Virš miesto dominuoja Šv. Marijos katedra, šalia – Šv. Severino bažnyčia. Fischmarkt aikštė apstatyta įspūdingais biurgerių namais, Rotušė. Žavus Kramerbrucke tiltas-gatvė su fachverko stiliaus namukais, kuriuose net ir dabar gyvenama. Vykstate Karlsrūhės link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena STRASBŪRAS - RIQUEWIHR

Pusryčiai. Vykstate į Elzaso provincijos sostinę Strasbūrą. Atvykus ekskursija po senamiestį. Aplankote Dievo Motinos katedrą, grožitės jos vakariniu fasadu, vitražais. Pasivaikštote pėstiesiems skirta senąja Turgaus gatve su turtingai dekoruotais elzasietiškais namais, sudarančiais unikalų miesto ansamblį. Po pietų vykstate į Riquewihr. Tai tipiškas Elzaso miestelis, kurį kasmet aplanko 2 mln. lankytojų. XVI a.  – tai jo aukso amžius, kada suklestėjo prekyba vynu. Už aukštų sienų kiekviena gatvelė apstatyta viduramžių ir Renesanso laikotarpio statiniais. Daugybė unikalių, visų vaivorykštės spalvų fachverkinių namų, kurių kiekvienas papuoštas gėlėmis ant palangių, durų ir vazonėliais, pastatytais gatvėse. Kitur – rožių krūmai ar vynuogės apraizgę sienas ir langus. Be gėlių Riquewihro gatves puošia iškabos ir skulptūros. Seni vežimų ratai, gramofonai ir visoks parodai išstatytas antikvariatas. Visa to dėka ir sukuriamas nepamėgdžiojamas Elzaso miestelių koloritas. Esant galimybei, *vyno degustacija. Nakvynė viešbutyje.

4 diena PUY DE SANCY VIRŠUKALNĖ - HAUTEFORT PILIS

usryčiai. Vykstate į Overnės provinciją, esančią Centrinio kalnų Masyvo viduryje ir pavergiančią savo gamtos grožiu. Centrinis Masyvas – pasivaikščiojimus mėgstančiųjų rojus, čia gausu kadaise užgesusių ugnikalnių. *Keltuvu pasikeliate į Centrinio Masyvo Puy de Sancy viršukalnę (1886 m), aukščiausią užgesusį ugnikalnį. Pėsčiomis pasiekiateaukščiausią tašką, iš kurio atsiveria kvapą gniaužianti Dore kalnų grandinės panorama. Vykstate į Dordonės provinciją, kur aplankote *Hautefort pilį,  buvusią senąją viduramžių laikų tvirtovę,  XVII a. perstatytą į nuostabią rezidenciją. Pilis įgavo dabartinę išvaizdą markizo Jacques-Francois de Hautefort pastangų dėka, kuris buvo karaliaus Liudviko XIII patarėjas ir Liudviko XIV armijos vyriausias tiekėjas.  Elegantiškoji Hautefort pilis išsidėsčiusi ant uolingos iškyšos, aplink kurią  glaudžiasi jaukus Hautefort kaimelis. Šiandien čia patalpintos vertingos XVII-XVIII a. baldų kolekcijos. Pilį supa nuostabus prancūziškas parkas, iš kurio terasų atsiveria žaliuojančių Perigoro kalvų vaizdai. Sodai, išsidėstę terasose ir belvederiuose, rodo aukščiausio lygio prancūziškojo stiliaus kanonų supratimą ir subtilaus novatoriškumo išmanymą. Išvykstate Brive-la-Gaillarde link. Nakvynė viešbutyje.

5 diena ROKAMADŪRAS - PADIRAKO ĮGRIŪVA - SARLAT

Pusryčiai. Vykstate į Rokamadurą – žymų piligrimystės centrą. Vaizdas į miestą nuo uolos papėdės atima žadą – rodos, kad viduramžių miesto namai, bokštai, dantytos sienos kiaurai peraugo kalkinę uolą. Čia viena gatvė, vedanti link pastatų komplekso: Dievo Motinos koplyčios, saugančios Juodąją Madoną, grotų, daugybės kitų koplyčių, kryžiaus kelio. Vykstate pasigrožėti unikaliu gamtos šedevru – milžiniška *Padirako įgriuva ir urvu. Liftais leidžiatės į 103 m gylį, pasiekę požeminę upę valtimis plaukiate iki įspūdingo stalaktitų ir stalagmitų labirinto. Kelionės ilgis siekia net 2 km. Palikę kvapą gniaužiantį požemių pasaulį, vykstate į žavų Sarlat miestą, kuris yra natūrali dekoracija daugeliui kuriamų kino filmų. Miestas sudarytas iš kreivų skersgatvių, arkų ir laiptų labirinto, apstatytas XIV-XVI  a. namais iš rausvai geltonos ochros spalvos kalkakmenio su charakteringais stačiais stogais. Saulėje miestas spindi aukso trupinėliais, o lietui lyjant gatvės atrodo saulėtomis nuo linksmos ir šiltos akmens spalvos. Katedra, koplyčios, prabangios kilmingųjų rezidencijos, senosios kapinės, mirusiųjų žibintas, pylimai... Miestas išsiskiria saugomų objektų gausa ir pakeri kiekvieną čia atvykusį. Nakvynė viešbutyje Sarlat apylinkėse.

6 diena LA ROQUE-CAGEAC - BEYNAC ET CAZENAC - BORDO

Pusryčiai. Vykstate į prie Dordonės upės uolose išsidėsčiusį La Roque-Cageac. Miestelio namų fasadai iš geltono ar balto smiltainio išsirikiuoja palei Dordonės upę, daugybė mažų gatvelių kabarojasi aukštyn. Čia susiformuoja mikroklimatas beveik kaip ir Viduržemio jūros baseine, nes uola atsisukusi į pietų pusę. Pasivaikščioję po miestelį, *plaukiate tradiciniais krašto laiveliais plokščiu dugnu – gabarais – iki Beynac et Cazenac. Skirtingais metų laikais Dordonės upės vandens lygis skyrėsi, be to, jos tėkmės sąlygos vertė statytis ilgus laivus plokščiu dugnu iš drebulės, alksnio ar beržo. Kadaise tokiais laivais šiame krašte buvo gabenamos prekės. Toliau kelionę tęsiate iki garsaus Bordo vyndarystės regiono Saint Emilion miestelio, kur, esant galimybei,*traukinuku apvažiuojate vynuogynus ir lankote *vyno rūsį bei degustuojate Bordo vyną. Vykstate į Garonos upės vingyje įsikūrusį Bordo miestą. Vakare pažintis su miestu: Garonos upės krantinė, Akmeninis tiltas, nuo kurio atsiveria miesto panorama; Quinconces esplanada, paminklas žirondistams, Didysis teatras, Šv. Andriaus katedra. Nakvynė viešbutyje prie Bordo.

7 diena PILAT KOPA - LURDAS

Pusryčiai. Vykstate Atlanto vandenyno link. Atvykstate prie aukščiausios Europoje Pilat kopos (105 m). Užkopę ant milžiniškos kopos, gėritės Arkašono įlankos ir Ferre iškyšulio panorama. Esant galimybei, maudotės Atlanto vandenyne. Po pietų vykstate į Lurdą, vieną garsiausių piligrimystės vietų Europoje. Apžiūrite Lurdo apsireiškimų grotą, Nekalto Prasidėjimo baziliką, pavaikštote su Šv. Bernadeta susijusiomis vietomis. Nakvynė viešbutyje pakeliui įCollonge-la-Rouge.

8 diena COLLONGE-LA-ROUGE

Pusryčiai. Vykstate į Collonge-la-Rougegražiausio Prancūzijos miestelio vardą turinčią gyvenvietę. Raudono smiltainio sienos, mėlyno skalūno stogai, pastatų sienas apraizgę žali vynmedžiai suformuoja mažo svajonių miestelio stilių. Jį dar vadina „dvidešimt penkių bokštų miestu“.  Puiki vieta atradimams, nes kiekvienas takelis ar kreiva gatvelė veda prie vis kitokio namo – ir visada raudono (!) – su bokšteliais arba gražiu sodeliu. Jo tyrinėjimui neprireiks daug laiko, nors yra nemažai vertingų pastatų: XII a. romaninė Šv. Petro bažnyčia, Juodųjų Atgailautojų koplyčia, XVI a. namai, turgaus halėje stovinti senoji duonkepė krosnis, kurioje miestelio gyventojai kepdavo duoną. Senoviškai ją kepa ir dabar. Duoną parduoda sekmadienį vykstančiame turguje. Vykstate Vokietijos link. Nakvynė viešbutyje prie Chalon sur Saone.

9 diena HEIDELBERGAS

Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją, pakeliui sustojate viename iš gražiausių Vokietijos miestų – Heidelberge. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį, kuris prasideda nuo seniausio Vokietijos universiteto pastato ir tęsiasi iki Turgaus aikštės su Neptūno fontanu. Grožitės pilimi, bažnyčiomis ir senamiesčiu nuo Senojo devynių arkų tilto per Neckar upę. Išvykstate Lenkijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

10 diena LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 9 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 80 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~6100 km.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Prancūzija
Kaina nuo 699 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
699 € 2017-08-0210+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti