Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Elzasas, Mozelio ir Reino slėniai 7d.

Elzasas, Mozelio ir Reino slėniai 7d.

Prancūzija

Artimiausia data

2018-10-27 499 €

 

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: įspūdinga *Marienburgo tvirtovė, buvusi vyskupų rezidencija; XVIa. statytas barokinėmis šventųjų skulptūromis papuoštas tiltas per Maino upę, jungiantis senąjį miestą su Marienbergo tvirtove; UNESCO paveldo baroko perlas - *Arkivyskupų Rezidencijos rūmų ansamblis su parku; romaniškoji Šv.Kilijono katedra su barokiniu interjeru; Noimiunsterio bazilika, XIII a. pradėtas statyti Rotušės ansamblis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti *Frankonijos vyno vienoje iš Viurcburgo vyninių. Išvykimas iš Viurcburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė po Elzasą - vadinamą baltojo vyno sostine. Šiame regione gausiai dera baltųjų vynuogių rūsys ir gaminamas baltųjų vynų karalius - Rislingas. Nepaprasto grožio vyndarių kaimeliai Vogėzų kalnų priekalnėse sudaro vyno keliu vadinamą grandinę. Kelionė Vyno keliu pro senąsias gyvenvietes su grįstomis aikštėmis, viduramžiškais fachverkiniais namais ir renesanso epochos fontanais. Atvykimas į Kolmarą – Elzaso vynų sostinę. Kolmaro senamiestis pakeri savo architektūra. Fachverkiniai pastatai, puošti medinėmis skulptūromis ir balkonėliais, siaurų gatvelių labirintai tiesiog užburia. Pažintis su senamiesčiu: XIIIa. Domininkonų vienuolynas, Šv.Martyno bažnyčia, Senoji muitinė, Pfisterio namas, skulptoriaus Bartholdžio skulptūra, „Galvų namas“, odininkų rajonas – Mažoji Venecija. Namai čia stūkso tiesiog ant upės kranto, o ant pontonų įrengti restoranėliai nuteikia ypač romantiškai. Išvykimas iš Kolmaro. Kelionė į Miunsterio slėnį garsėjantį sūriais. Vienos iš sūrinių lankymas. *Miunsterio sūrio degustacija. Pagal legendą, Miunsterio sūrį pradėjo gaminti vienuoliai benediktinai 7 amžiuje (taip kilo ir pavadinimas – nuo prancūziško žodžio „monastere“, reiškiančio vienuolyną). Miunsteris – minkštas, brandintas 5 savaites, pikantiško riešutų skonio, puikiai tinkantis su vietiniu baltuoju vynu. Tęsiame kelionę į vieną iš Elzaso vyndarystės centrų – Rikvirą. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis su fachverkiniais ir akmeniniais pastatais, kurių fasadai ištapyti vyndarystės temomis, o namai nudažyti įvairiausiomis spalvomis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome prisėsti viename iš romantiškų senamiesčio restoranėlių ar tiesiog paklaidžioti jaukiomis miestelio gatvelėmis. Išvykimas iš Rikviro. Pažintis su Elzaso vynais viename iš vyno ūkių. Elzaso vynų *degustacija. Kelionė į *Konigsburgo pilį, lankomiausią Elzaso krašte. Apžiūrime pilies menes, rūsį, virtuvę, gėrimės apylinkių panorama nuo didžiojo bastiono, iš kur atsiveria Reino krašto vaizdas, Vogėzų kalnai, kaimeliai ir vynuogynai. Išvykimas iš Konigsburgo. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Atvykimas į Strasbūrą – laisve alsuojančią Europos širdį. Ekskursija pėsčiomis: Dievo Motinos katedra - vienas įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių. Pradėta romėnų šventyklos vietoje, katedra buvo statyta kone keturis šimtmečius - nuo XIa.iki XVa. "Virš miesto sklandantis rožinis angelas" - taip šį statinį apibūdino prancūzų poetas Polas Klodelis. Pageidaujantys gali pakilti į *apžvalgos aikštelę, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į siauras senojo miesto gatveles, bažnyčių bokštus ir kanalus. Rohan rūmai, turgaus gatvė su turtingai dekoruotais elzasietiškais namais, sudarančiais unikalų miesto ansamblį. Esant galimybei, *plaukimas laivu gėrintis gražiausiu miesto rajonu – „Mažaja Prancūzija“, dengtų tiltų kvartalu, Vobano užtvankos vaizdu bei Europos institucijų pastatais. Išvykimas į Tryrą – Mozelio slėnio sostinę. Tryras „vienas seniausių šalies miestų“ įkurtas XVIa.pr.Kr. valdant Romos imperatoriui Augustui. Ekskursija po senamiestį: miesto vizitinė kortelė Porta Nigra vartai. Šiandieną tai vienas geriausiai išlikusių romėnų laikus menančių statinių. Imperatorių buveinė Aula Palatina; seniausia Vokietijoje Šv.Petro katedra; gotikinio stiliaus Šv.Mergelės Marijos bažnyčia; viduramžių Hauptmarket aikštė su „Steipe“ Raudonuoju namu ant kurio išraižyta, esą Tryras yra senesnis už amžinąjį miestą Romą; Petro šaltinis; Žydų gatvė su Šv.Motiejaus abatija ir pritaikytais gynybai gyvenamaisiais Frankų ir Jeruzalės bokštais. Laisvas laikas vienoje gražiausių Vokietijos senųjų aikščių Hauptmarket. Nakvynė viešbutyje.

5 dienaPusryčiai. Išvykimas į Mozelio upės slėnį – vieną nuostabiausių Vokietijos kampelių. Idiliškai, lėtai vingiuoja Mozelio upė, abiejuose jos krantuose terasomis kyla vynuogynai, įsikūrę nedideli vyndarių kaimeliai, jaukios tavernos. Beveik per šimtą kilometrų nusidriekusiame regione rasite tik nedidelius, snaudžiančius miestelius. Tačiau kaip tik čia, tuose snaudžiančiuose miesteliuose, daromi geriausi vokiški rislingai. Kas nors kartą yra pajutęs mineralinį rislingo šaltumą, citrininę gaivą, aštrią kaip skustuvas rūgštį – tas ilgam lieka rislingo vergas. Rislingas – Vokietijos vyno karalius, apsigyvenęs Mozelio slėnyje. Atvykimas į šalia Bremo esantįCalmont vynuogyną, laikomą stačiausiu Europoje. Čia vynuogės noksta 55 laipsnių statumo šlaite. Vynmedžiai susodinti horizontaliomis eilėmis – kad būtų lengviau rinkti uogas. Iš jų gaminamas išskirtinis aukščiausios kokybės vynas. Palyginti stačiuose šlaituose įsikūrusius vynuogynus prižiūrėti sunkoka, tačiau vietiniai vyndariai vynuogių auginimo tradicijas laiko kone garbės reikalu: koks gi Mozelio slėnis be žymiųjų vynuogynų! Vyno rūsio lankymas ir vietinių vynų degustacija. Kelionė į Cochemo miestelį, garsėjantį jaukiu senamiesčiu, ant kalno stūksančia pilimi ir nepaprasto skonio vynais. Išvykimas į vieną gražiausių bei lankomiausių Mozelio pilių - gracingąją Elco pilį, stūksančią vaizdingoje vietovėje tarp Cochemo ir Koblenco miestų. Ant uolos pastatyta pilis daugiau nei 800 metų priklauso kilmingos fon Elcų šeimos bajorams bei grafams. Pilies žavesys slypi jos bokštelių, bokštų ir galerijų įvairovėje. Per visą ilgą pilies egzistavimo istoriją įvairios detalės, sukurtos romaniniu, gotikiniu, renesansiniu ir ankstyvojo baroko stiliumi, susiliejo į vientisą harmoningą ansamblį. Apžiūrėsite pilies menėse įrengtą įdomią ekspoziciją – senovišką apstatymą, baldų, paveikslų ir kitų vertybių kolekcijas. Kelionė į Koblenco miestą, įkurtą Mozelio ir Reino upių santakoje. Vakarinė ekskursija po miestą: „Vokietijos kampe“ esantis paminklas skirtas imperatoriui Vilhelmui, Šv.Kastoro bazilika, Vokiečių ordino namas, Jėzuitų aikštė, miesto simbolis – Sengel šulinys, Florino turgaus aikštė, Dievo Motinos bažnyčia. Laisvas laikas senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė Reino upės slėniu. Keltai šią upę vadino Renos, romėnai – Rhenus, o germanų gentims, kaip ir šiandien, ji buvo Reinas arba Tėvas Reinas. Reino upės slėniuose įkvėpimo ieškojo daug garsių poetų, kompozitorių ir dailininkų. Šiandien ji jungia tautas ir kultūras, po to kai jos buvo atskirtos ankstesniais amžiais. Upės šlaituose - vynuogynai, uolų viršūnėse stūksto viduramžių pilys. Atvykimas į Boppardą. Romantiškas *plaukimas laivu Reino upe, kurios pakrantėse stūkso viduramžių pilys ir jų griuvėsiai, Vokietijos poeto H.Heines apdainuota garsioji Lorelei uola, nuo kurios gražioji undinė savo nuostabiu balsu viliojo Reino žvejus. Atvykstama į Rudesheimo miestelį, prigludusį prie galingos Reino upės. (Esant galimybei) *Keltuvu, slenkančiu virš vynmedžių laukų, kylama į apžvalgos aikštelę, kurioje stūkso „Germania“ – didingą Vokietijos imperiją įkūnijantis paminklas. Nuo aikštelės atsiveria Reino, prie upės prisišliejusių miestelių, vynmedžių laukų panorama. Išvykimas iš Rudesheimo. Kelionė per Vokietiją.Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Bilietai į mokamus objektus,
 • papildomos paslaugos,
 • bilietai vietiniu miesto transportu,
 • vietinių gidų paslaugos,
 • miestų turistiniai mokesčiai.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 189 EUR.

PASTABOS:

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.

 

Apgyvendinimas
2016-04-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova 433.00EUR / 1,495.06LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) 389.00EUR / 1,343.14LTL
Vienvietis kambarys 593.00EUR / 2,047.51LTL
Viešbučiai
2016-04-16
Apgyvendinimas
2016-05-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova 433.00EUR / 1,495.06LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) 389.00EUR / 1,343.14LTL
Vienvietis kambarys 593.00EUR / 2,047.51LTL
Viešbučiai
2016-05-21
Apgyvendinimas
2016-06-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova 433.00EUR / 1,495.06LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) 389.00EUR / 1,343.14LTL
Vienvietis kambarys 593.00EUR / 2,047.51LTL
Viešbučiai
2016-06-18
Apgyvendinimas
2016-07-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova 433.00EUR / 1,495.06LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) 389.00EUR / 1,343.14LTL
Vienvietis kambarys 593.00EUR / 2,047.51LTL
Viešbučiai
2016-07-02
Apgyvendinimas
2016-07-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova 433.00EUR / 1,495.06LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) 389.00EUR / 1,343.14LTL
Vienvietis kambarys 593.00EUR / 2,047.51LTL
Viešbučiai
2016-07-16
Apgyvendinimas
2016-08-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova 433.00EUR / 1,495.06LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) 389.00EUR / 1,343.14LTL
Viešbučiai
2016-08-13
Apgyvendinimas
2016-09-03
Dvivietis kambarys su dvigule lova 433.00EUR / 1,495.06LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) 389.00EUR / 1,343.14LTL
Vienvietis kambarys 593.00EUR / 2,047.51LTL
Viešbučiai
2016-09-03
Apgyvendinimas
2016-10-22
Dvivietis kambarys su dvigule lova 433.00EUR / 1,495.06LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 433.00EUR / 1,495.06LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) 389.00EUR / 1,343.14LTL
Vienvietis kambarys 593.00EUR / 2,047.51LTL
Viešbučiai
2016-10-22

Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Prancūzija
Kaina nuo 499 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
499 € / 444 € 2018-10-2710+
499 € / 444 € 2018-09-0310+
499 € / 444 € 2018-08-1310+
499 € / 444 € 2018-07-0610+
499 € / 444 € 2018-06-1810+
499 € / 444 € 2018-05-2810+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti