Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos (su vadovu iš Lietuvos)

Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos (su vadovu iš Lietuvos)

Filipinai

Artimiausia data

2018-01-12 1499 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Ilsėsitės Boholio saloje, žavinčioje vešliomis džiunglėmis ir puikiais paplūdimiais
 • Lankysitės mistiškoje vietoje – Šokoladinėse kalvose, menančiose milijonus metų
 • Iš arčiau susipažinsite su tarsyrais – mažiausiais pasaulyje primatais
 • Plauksite vaizdingu kruizu upe
 • Tyrinėsite archipelago salas, nardysite, mėgausitės slaptais paplūdimiais ir krištoliniu vandeniu

Balto smėlio paplūdimiai, neapsakomai skaidrus vanduo, ypatingai žalia gamta ir jaukios istorinės bažnytėlės – visa tai Jums gali pasiūlyti tik gražieji Filipinai. Drąsiai leiskimės į kelionę, kurioje ramų poilsį puikiai galima suderinti su turiningu nuostabiojo Azijos perlo istorijos ir kultūros pažinimu.

1 diena   VILNIUS – MANILA
Skrydis iš Vilniaus į tarptautinį Manilos oro uostą su tarpiniu persėdimu Stambule.

2 diena MANILA

Pavakary atvyksime į didžiausią Filipinų miestą – sostinę Manilą. Iš oro uosto keliausime į viešbutį, kur galėsime atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką, pailsėti po skrydžio ir pasimėgauti pirmuoju vakaru egzotiškoje Azijos šalyje. Nakvynė viešbutyje Maniloje.

3 diena MANILA (pusryčiai)

Sočiai papusryčiavę pradėsime pažintinę ekskursiją po Manilą (Manila) – kontrastų miestą, kuriame šalies istorija neatsiejamai susijungia su turtinga jos kultūra. „Rytų perlu“ vadinamame uoste kvapą gniaužiantis ispaniškų pastatų didingumas puikiai dera su krikščioniškų bažnyčių pompastiškumu, o verslo centrų modernumas neužgožia mažučių kavinukių, traukiančių lankytojus gardžios kavos kvapais.Komerciniu, administraciniu ir kultūriniu šalies centru laikoma Manila džiugins mus vietomis, kurias privalu pamatyti kiekvienam keliautojui. Pažintį su sena Filipinų kultūra pradėsime aplankydami įstabaus grožio Švento Augustino bažnyčią (San Agustin Church), globojamą Romos katalikų ordino. Pastatas, kurio gyvavimo istoriją paženklino du gaisrai ir net septyni žemės drebėjimai, sužavės savo didingumu ir puošnumu. Galėsime pasigrožėti Ispanijos aukso erą menančio pastatų komplekso (bažnyčia ir vienuolynas) puošybos elementais – bažnyčios chorui skirtu balkonu, dekoruotu šešiolikto amžiaus kryžiumi ir įspūdingais paryžietiškais sietynais, kabančiais pačiame bažnyčios viršuje.

Pasisėmę ramybės ir istorinių žinių, keliausime šiek tiek atsipalaiduoti – pasivaikščiosime po bene šiuolaikiškiausią Manilos rajoną Makati (City of Makati). Finansinis miesto centras, kuriame gausu dangoraižių, bankų bei didžiausių korporacijų pastatų, lankytojus traukia dėl nesibaigiančių pramogų gausos – gatvės pilnos viena šalia kitos išsidėsčiusių vietinių parduotuvėlių, aukštosios mados boutique, restoranų. Sakoma, kad Manila – visos regioninės virtuvės židinys, tad bus proga stabtelėti ir paragauti tikrų egzotiškų filipinietiškų patiekalų, kurių pasirinkimas vietiniuose restoranėliuose sužavės net išrankiausius.

Pasivaikščioję po gyvybingąjį Makati rajoną, keliausime į itin vietinių mėgstamą laisvalaikio praleidimo vietą – Rizalio parką (Rizal Park). Vienas didžiausių urbanizuotų parkų visoje Azijoje tiek vietinius, tiek šalį lankančius turistus traukia savo ramybe, istorija ir grožiu. Ispaniškuoju periodu „Egzekucijų vietos“ pavadinimu garsėjusioje teritorijoje dabar įkurti keli Manilos miesto muziejai, pakrantės restoranai, teatras po atviru dangumi, planetariumas.

Žaliosios erdvės žavi norinčius atsipalaiduoti ar pabėgti nuo triukšmingo miesto ritmo. Nepamirštami ir meno mylėtojai – įvairiems Filipinų istorijos ar kultūros siužetams atminti skirtos unikalios skulptūros išsibarsčiusios po visą parko teritoriją. Galbūt keliaudami parko takais pastebėsime Ang Pagbabago Mozaikinę freską (Ang Pagbabago Mosaic Murals), simbolizuojančią keturis Filipinų idealus – taiką, meilę, vienybę ir klestėjimą, ar iš spalvingų gėlių susodintą Gėlių laikrodį (Flower Clock). Būtinai apsilankysime ir Intramuroje (Intramuros) – gynybinių sienų saugomame Manilos senamiestyje, kurio dalis – Santjago tvirtovė (Fort Santiago) – viena svarbiausių istorinių vietų mieste. Pasakojama, kad šioje ispanų konkistadorų statytoje tvirtovėje Antrojo pasaulinio karo metais buvo paslėpti milžiniški aukso ir brangakmenių lobiai. Amerikiečių aukso karštinės metu ne kartą vykdyti kasinėjimai neatnešė jokios naudos, tik pridarė daug žalos istoriniams pastatams: sargybos barakams, koplyčiai, parako sandėliui. Vis dėlto, lobių legenda gyva iki šiol, tad pasižvalgyti po ilgą laiką kalėjimu buvusią teritoriją norėsis atidžiai – gal kur ant žemės ar forto sienoje pamatysime spindint įstrigusį aukso gabalėlį. Po pietų, apie 16:00 valandą, čia vyksta kultūriniai pasirodymai, taigi galėsime išvysti ir tautinius filipiniečių šokius.Vakare, pageidaujant, galėsime su gidu pasivaikščioti po vakarėjančią Manilą, pasigrožėti ir pajusti naktinį sostinės gyvenimą. Nakvynė viešbutyje Maniloje.

4 diena   MANILA – EL NIDO (pusryčiai)

Po pusryčių važiuosime į Manilos oro uostą. Iš ten skrisime į El Nido (El Nido), kur vietiniai mus pasitiks kaip tropinėje Karibų saloje su dainomis ir šokiais. Jaukus ir ramus Palavano archipelago (Palawan) kurortas neretai vadinamas „rojumi žemėje“. Įspūdingos vietos nardymui, balto smėlio paplūdimiai ir nepakartojamo grožio klinčių uolos, kurias supa krištolinio skaidrumo vanduo, nuostabios įlankos ir kriokliai traukia keliautojus iš viso pasaulio, o povandeninių pramogų mylėtojai drąsiai teigia, kad El Nido – tikras desertas nardytojams, baidarių ar egzotiškos žvejybos mėgėjams.

Vakare El Nido miestelio pakrantėje prie pat jūros duris atveria nuostabūs jūros gėrybių, itališki ir filipinietiški restoranai. Keliautojus džiugins maisto gausa: galima rinktis įvairiausias jūros gėrybes, pradedant didžiuliais omarais, baigiant mūsų akiai visai įprastais ešeriukais. Pageidaujančius kuklesnių vaišių sužavės visai netoli paplūdimio įsikūrusios vietinių mėgstamos kavinukės. Naktis viešbutyje.

5 diena El NIDO – SALŲ TURAS A(pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių sėsime į vietinį filipinietišką laivelį ir keliausime į ekskursiją po Palavano archipelago salas. Aplankysime slaptas įlankas ir nuostabius paplūdimius. Plauksime šalia orchidėjomis pasipuošusių klinčių uolų, galėsime stebėti egzotišką ir spalvingą jūros gyvūniją. Pageidaujantys už papildomą mokestį galės užsisakyti pasiplaukiojimą lagūnoje ir tarp uolų jūrine kanoja (užsakyti iš anksto)*.Laivui sustojus galėsime ne tik iš arčiau pamatyti lagūnas, maudytis, bet ir užsiimti paviršiniu nardymu (avalyne ir nardymo akiniais reikia pasirūpinti iš anksto) – pasigrožėti spalvingais koralais, jūros žvaigždėmis, didžiulėmis užsiveriančiomis kriauklėmis ir mažutėmis žėrinčiomis žuvytėmis. Čia mūsų taip pat lauks ir pietūs – ant laužo ką tik keptos žuvys, kiauliena ar vištiena, jūros gėrybės bei burnoje tirpstantys vaisiai pradžiugins net didžiausius gurmanus.  Programa: Slaptoji įlanka (Secret Lagoon), Šhimizu sala (Shimizu Island), Mažoji įlanka Miniloc saloje (Small Lagoon of Miniloc Island), pietūs, Didžioji lagūna (Big Lagoon) ir nuostabus Septynių Komandosų paplūdimys (Seven Commandos Beach), kur užbaigsime programą ir galėsime pasimaudyti prieš grįždami į El Nido.

6 diena EL NIDO – ŽYGIS – NACPAN PALŪDIMYS (pusryčiai)

Po pusryčių vyksime į El Nido šiaurę, kur, kartu su gidu, gamtos apsuptyje keliausime iki Bulalakao krioklio (Bulalacao Falls). Pakeliui stebėsimės unikalia ir vešlia Filipinų augalija ir kirsime bent keturis upelius. Atėję prie krioklio, kurio apačioje susiformavęs didelis baseinas, galėsime atsipalaiduoti ir pasimėgauti maudynėmis nuostabios gamtos apsuptyje bei pasigrožėti įspūdingomis krentančio krioklio vandens sudaromomis kaskadomis. Vėliau vyksime į nuostabaus grožio paplūdimiais-dvyniais vadinamus Nacpano ir Kalitango paplūdimius (Nacpan, Calitang Beaches). Čia papietausime egzotiškoje vietinėje kavinukėje ir turėsime laiko pasidžiaugti gamtos teikiamais malonumais – išsimaudyti krištoliniame šiltame vandenyje ar pasivaikščioti ramiais žalumos apsuptais paplūdimiais. Vakarop grįšime atgal į El Nido.

7 diena El NIDO – SALŲ TURAS C (pusryčiai, pietūs)

Šiandien po pusryčių vėl sėsime į filipinietišką laivelį ir keliausime apžiūrėti nuostabių Palavano archipelago salų. Aplankysime net kelis slaptuosius paplūdimius (Hidden Beach, Secret Beach), kuriuos mums parodys vietiniai, gerai salas pažįstantys gidai. Stabtelėsime prie Matinloko salos šventyklos (Matinloc Shrine) – apleisto, tačiau savo nuostabiu paprastumu žavinčių statinių komplekso, kurio prieigose ir viduryje mus sutiks Šventųjų skulptūros. Pasigrožėję balto smėlio juosta ir įspūdingomis uolomis, plauksime į Talisėjaus salą (Talisay Island), kur mūsų lauks puikūs pietūs. Kelionės pabaigoje užsuksime į Sraigtasparnio salą (Helicopter Island) – salą mums neįprastu, švelniai akmenuotu paplūdimiu. Neįtikėtinai skaidrus vanduo ir pasakiškas vaizdas nepaliks abejingų. Programos metu galėsime maudytis, plaukioti, užsiimti paviršiniu nardymu ir, esame tikri, užfiksuosime ne vieną nuostabaus kraštovaizdžio ir neprilygstamų emocijų kupiną fotoaparato kadrą. Vakare grįšime į El Nido salą.

 

8 diena EL NIDO – BOHOLIS (pusryčiai)

 Po pusryčių vyksime į oro uostą. Iš El Nido grįšime į šalies sostinę Manilą, tačiau ten neužsibūsime – mūsų lauks skrydis į egzotikos kupiną Boholio salą (Bohol) centriniame Filipinų salyne. Į šią labai žalią, nedidelę, mažai apgyvendintą salą egzotikos mylėtojai atvyksta net iš pačių tolimiausių pasaulio kraštų. Boholis toks pilnas ir turtingas, kad sunku suprasti, kas čia labiau traukia žmones – kvapą gniaužiančios bažnyčios, Šokoladinių kalvų magija ar koraliniai rifai bei romantiškos įlankėlės, kuriose galima pamatyti nuostabių šokančių delfinų ir purškaujančių banginių. Laikas po kelionės bus skirtas atsipalaiduoti ir, panorus, savarankiškai pradėti pažintį su turistine Filipinų sostine. Nakvynė viešbutyje.

9 diena   BOHOLIS – ŠOKOLADINĖS KALVOS – KRUIZAS UPE (pusryčiai, pietūs)

Sakoma, kad atvykus į Boholį, kiekvienas žūt būt turi pamatyti šventąją turistinę šios salos trejybę: Šokoladines kalvas, tarsyrus ir labai žavias senąsias Filipinų bažnyčias. Tad šią dieną tam ir skirsime.

Papusryčiavę pirmiausia aplankysime istorinį monumentą, skirtą atminti ispanų ir filipiniečių taikos sutartį. Apžiūrėsime seniausią, dar 1595 m. iš koralų pastatytą Baklajono bažnyčią ir muziejų (Baclayon Church and Museum). Nublukusios, apsamanojusios Romos katalikų bažnytėlės sienos rodo, kad ji mena itin senus laikus, tačiau lankytojų čia netrūksta ir šiandien. Prie įėjimo dega šimtai žvakių, kurias nusipirkę svečiai ir vietiniai filipiniečiai laukia norų išsipildymo.

Prieš keliaudami į mistiškąsias Šokoladines kalvas, stabtelėsime susipažinti su tarsyrais (tarsiers) – mažiausiais pasaulyje, į mielas ir pūkuotas beždžionėles panašiais primatais. Dėl savo patrauklumo ir išskirtinumo juodojoje rinkoje itin populiarūs gyvūnai – apsukrūs gudruoliai. Dienomis jie tūno lapų pavėsyje ir snaudžia įsikibę į liaunas medžių šakas. Supratę, kad juos stebi, tarsyrai atmerkia nerealaus dydžio geltonas akis ir trūkčioja ausimis į tą pusę, iš kurios ateina garsas. Galvą padarėliai gali pasukti net 360 laipsnių kampu, stiprūs pirštai leidžia jiems tvirtai laikytis prilipus prie šakų, o už visą kūnelį ilgesnė uodegą puikiai balansuoja tarsyrą skrydžio nuo šakos iki šakos metu. Nors jie atrodo kaip nepaslankūs tinginiai – šokinėja įspūdingai greitai ir mikliai. Kaip tikri vienišiai gyvena po vieną, susiporuoja tik tada, kai metas tęsti giminę. Dėl galimybės atsivesti tik po vieną jauniklį kiekvieno gimdymo metu, tarsyrai yra pasmerkti kovoti už išgyvenimą. Iš pažiūros nekalti padarėliai yra vieni plėšriausių sutvėrimų – be gailesčio ir žibančiomis akimis doroja ne tik žiogus ir panašius vabzdžius, bet sumedžioja ir panašaus į save dydžio graužikų, driežų, kirminų, paukščių, šikšnosparnių ir netgi nedidelių gyvačių.

Praėjus vešlias džiungles, kur gigantiški bananų lapai teikia pavėsį nuo karštos saulės, mums atsivers nuostabus vaizdas – kiek akis užmato tęsis beveik vienodų, simetriškų kūgio pavidalo kalvų laukas – legendomis apipintos Šokoladinės kalvos (Chocolate Hills). Prieš milijonus metų atsiradusios, geologiniu paminklu laikomos kalvos sausuoju metų laikotarpiu pasidengia rusva spalva, primenančia šokoladą.

Geologai vis dar neatrado vieningo paaiškinimo, kaip susiformavo šie netradiciniai kalneliai. Populiariausia versija teigia, kad kalvos – nusistovėję jūrinių klinčių dariniai ant nelaidaus molio sluoksnio, tačiau žmonės daug mieliau tiki gražiomis legendomis, kurias papasakoti gali kiekvienas vietinis gyventojas. Viena legenda pasakoja, kad Šokolado kalvos iškilo kaunantis dviems milžinams. Įniršę galiūnai ilgą laiką vienas į kitą svaidę uolas, tačiau nieko nepešę, nes jėgos buvo apylygės, pavargo ir susitaikė, o išmėtytos uolos taip ir liko drybsoti. Išsiilgusiems romantiškesnių istorijos vingių vietiniai tuoj pat papasakotų ir kitą: apie Milžino Aragoro meilę mirtingajai merginai, vardu Aloja. Milžinas taip įsimylėjo mergelę, kad jai mirus verkė graudžiomis ašaromis, kurios sustingusios virto po apylinkes išsibarsčiusiomis kalvomis. Nepaisant to, kuria istorija norėsime tikėti, Šokoladinės kalvos paliks neišdildomą įspūdį - 50 kv. km teritorijoje plytintys dariniai iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi dirbtiniai, suformuoti ne gamtos, o žmogaus rankų ir tokį įspūdį stiprina dar ir tai, jog šių kalvų išties labai daug – priskaičiuojama net iki 1776 kalnelių.

Po pažinties su salos paviršiaus stebuklais perskelsime ant vandens – mūsų lauks vaizdingas ir nepamirštamas kruizas upe, kurio metu papietausime. Pageidaujantiems daugiau įspūdžių rekomenduojame 2 valandų pasivažinėjimą keturračiais kaimo keliukais aplink šokoladines kalvas*. Vakare Alona paplūdimio kavinės paplūdimyje paruošiami stalai ir visi kviečiami paragauti jūros gėrybių. Čia taip pat beveik kasdien vyksta įspūdingi ugnies šou. Po dienos įspūdžių grįšime į viešbutį poilsiui ir nakvynei.

10 diena   BOHOLIS (pusryčiai)

Laisva diena, skirta Jūsų poilsiui paplūdimio viešbutyje. Pageidaujantys galės užsisakyti delfinų stebėjimo ekskursiją, pasinaudoję vietine transporto priemone, vadinama „tuktuku“ aplankyti bičių ir ekologiškų produktų fermą, Panglao bažnyčią ar kitus objektus*. Vakare norintieji galės užsisakyti ekskursiją prie šviečiančių vabzdžių medžių*, kur susibūrę vabzdžiai – muselės – jungiasi į kolonijas, o sinchroniškas jų švytėjimas kuria magiškai idilišką atmosferą.

11 diena   BOHOLIS – BORAKAY (pusryčiai)

Po pusryčių keltu keliausime į mažytę Cebu salą, iš jos skrisime į Katiklano oro uostą ir kelsimės į žavingąją Borakajaus salą (Borakay). Visa kelionė užtruks maždaug 6 valandas. Borakajus – viena geriausiai žinomų vietų pasaulyje. Jos ilgis neviršija 7 km ir čia nėra jokio viešo transporto – nebent motoroleriai su specialiais vežimais keliautojams. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis: platūs, ilgi balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški vaisiai, įspūdingos uolos ir vešlios atogrąžų džiunglės džiugina kiekvieno keliautojo širdį.

Nedidelėje saloje galima rasti visko: puikių viešbučių ir SPA kompleksų, daugiau nei 200 restoranų ir barų, patiekiančių tik šviežiausias jūros gėrybes. Mėgstantieji prabangą gali pasimėgauti žaisdami golfą ar jodinėdami žirgais, o linksmybių ištroškusius trauks nesibaigiantys vakarėliai ir nuostabi muzika. Vakarais įsitaisius paplūdimyje, gurkšnojant šviežių vaisių kokteilius galėsime stebėti spalvingą saulėlydį ir skaičiuoti ramiai horizontą raižančius burlaivius. Nakvynė viešbutyje Borakajaus saloje.

12-14 dienos POILSIS BORAKAY SALOJE (pusryčiai)

Laisvas laikas, skirtas tik Jums – galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti salos teikiamais malonumais: poilsiu balto smėlio paplūdimiuose, maudynėmis žydrame vandenyje ar vakariniais pasivaikščiojimais, stebint nuostabaus grožio saulėlydžius. Linkime puikaus poilsio!

15 diena BORAKAY – MANILA – VILNIUS (pusryčiai)

Apie pietus vyksime į oro uostą, iš kurio skrisime į Manilą. Vakare – skrydis į Vilnių.

16 diena VILNIUS

Grįžimas namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • vietinio gido paslaugos;
 • visi pervežimai pagal programą turo metu;
 • visos dienos ekskursija Maniloje;
 • El Nido salų turai, El Nido ekskursija prie krioklių beį į paplūdimius;
 • visos dienos ekskursija Bohol saloje;
 • apgyvendinimas: 2 nakvynės Maniloje; 4 nakvynės El Nido; 3 nakvynės Bohol saloje; 4 nakvynės Borakay saloje;
 • maitinimas: 13 pusryčių, 3 pietūs;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • tarptautinis skrydis Vilnius - Manila - Vilnius ir tik su vienu persėdimu Stambule (apie 700 EUR);
 • vietiniai skrydžiai (apie 500 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas (apie 11 EUR BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos, išvykos ir pramogos programoje pažymėtos *.
 • išvykimo iš šalies mokestis (17USD);
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

PASTABOS:

 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės kaina organizuojant individualiai (tik vietiniai anglakalbiai gidai): 1450 EUR
 • Vakarienės vietiniame restorane kaina 10-15 USD, pietūs 8-15 USD.
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos vyks tuo atveju, jeigu susidarys 10 asmenų grupė. 
 • 2017 m. vasario 24 d. grupę lydės kelionių vadovas Dainius Kinderis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Egzotinės kelionės su vadovu iš Lietuvos
Šalis Filipinai
Kaina 1499 € + skrydis ~700 € (kaina su skrydžiu ~2199 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1499 € / 1399 € 2018-01-1214
1499 € / 1399 € 2018-02-2314
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti