Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
+37065500560, +37061236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Gardinas - miestas muziejus ant Nemuno kranto 2d.

Gardinas - miestas muziejus ant Nemuno kranto 2d.

Baltarusija

Artimiausia data

2017-10-28 79 €

1 diena LIETUVA - BALTARUSIJA

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė į Baltarusiją. Atvykimas į vieną seniausių Baltarusijos miestų – Gardiną, kuriame Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ištakos, kuriame patyrė agoniją ir nustojo egzistuoti Lenkijos Karalystė ir Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Senovinis Gardinas vadinamas miestu – muziejumi. Čia, skirtingai nuo daugumos Baltarusijos miestų, išsaugoti architektūros paminklai beveik visų stilių – nuo gotikos iki konstruktyvizmo. Dėl savo gražios architektūros, miestas XVIa. buvo įtrauktas į G.Brauno Kelno enciklopediją. Ekskursija po miestą. Apžiūrime dvi Gardino pilis* – Senoji (statyta Vytauto) ir Naujoji (XVIIa) stūksančios ant gretimų kalvų Nemuno pakrantėje. Naujojoje pilyje 1726 m. pastatytame atskirame pastate posėdžiaudavo LDK Ponų Taryba, rinkdavosi LDK ir Abiejų Tautų Respublikos seimai, veikė LDK iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. Senamiestyje aplankome Bernardinų vienuolyną su Šv.Kryžiaus atradimo bažnyčia. Bažnyčios architektūroje įžvelgiami gotikos, renesanso ir baroko stiliai. Lankome Gardino jėzuitų ansamblį, užimantį visą miesto kvartalą, kurį sudaro Šv.Pranciškaus Ksavero bažnyčia, kolegijos ir gyvenamieji, ūkiniai pastatai, sodas, vaistinė (įsteigta 1687 m., veikianti ir dabar). Apžiūrime Šv.Pranciškaus Ksavero bažnyčią, vieną įspūdingiausių brandžiojo – vėlyvojo baroko sakralinės architektūros paminklų LDK, savo dydžiu, architektūra ir reikšme prilygstančią kitoms dviems svarbiausioms jėzuitų šventykloms LDK – Krokuvos ir Vilniaus. Taip pat aplankome Didžiąją (Choralinę) Sinagogą*. Tai moderno stiliaus, trijų aukštų, kvadratinio plano su dviem bokštais pastatas. Ant stataus Nemuno šlaito apžiūrime Šv.Boriso ir Glebo (Koložos) cerkvę, unikalų bizantinės architektūros pastatą, vieną seniausių sakralinių paminklų dabartinės Baltarusijos ir buvusios LDK teritorijoje. Laisvas laikas senamiestyje. Išvykimas į kaimišką kompleksą* „Garadzenski majontak Karobčytsy“. Kompleksas stilizuotas kaip XIX amžiaus lenko – baltarusių ponų dvarvietė, kurios teritorijoje yra daugiau nei 30 įvairioms reikmėms pritaikytų pastatų. Čia įsikūrusios amatininkų dirbtuvės, kuriose galime stebėti kaip dirba kalviai, medžio drožėjai ir kt. Grupės pageidavimu vakarienė „Zevany pilis“ restorane. Grįžimas į Gardiną. Nakvynė viešbutyje.

2 diena BALTARUSIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė į Naumovičius, kurių apylinkėse yra įkurtas vienas didžiausių Gardino fortų* – Nr.2. 1915 m. šiame forte vyko mūšiai. Didžiojo Tėvynės karo metais fašistai šioje vietoje įrengė taikių Gardino gyventojų bei karo belaisvių sušaudymo vietą. Apžiūrime paminklinį kryžių su plokšte, ant kurios iškalti aukų vardai ir motinos, kuri sielvartauja dėl daugiau nei 3 tūkstančių čia sušaudytų žmonių, skulptūrą. Kelionė į mažąjį Versalį – Valavičių rūmus, kuriuos vėlyvojo baroko stiliuje sukūrė italų architektas D.Sako. Sopockine aplankome Mergelės Marijos Apsireiškimo bažnyčią, kurią pagal padavimą 1612 m. pastatė magnatas J.Valavičius. Kelionės kulminacija kelionė prie Augustavo kanalo, jungiančio Vyslos ir Nemuno baseinus per Bebros upę, Mėtos ežerą ir Juodosios Ančios vagą. Šis kanalas yra hidrotechnikos paminklas. Atvykimas prie vieno iš geriausiai išlikusių „Dembrovkos“ šliuzo. Plaukimas per Augustavo kanalo šliuzą*. Po įspūdingo pasiplaukioji išvykimas į Lietuvą. Vėlai vakare grįžimas.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 400 km


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais,
 • grupės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • vietinis gidas rusų kalba (pageidaujantiems kelionės vadovas verčia).

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
 • kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos,
 • papildomos paslaugos,
 • bevizio įvažiavimo į Baltarusiją mokestis 5 EUR,
 • *mokamiems objektams turėti ~ 30 Eur.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2017-10-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova71.10EUR / 245.49LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis71.10EUR / 245.49LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui71.10EUR / 245.49LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)63.90EUR / 220.63LTL
Vienvietis kambarys84.60EUR / 292.11LTL
Turite klausimų? Skambinkite telefonu +370 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Savaitgalio
Šalis Baltarusija
Kaina nuo 79 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu +370 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
79 € / 71 € 2017-10-2810+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti