Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Graikija

Graikija

Graikija

Artimiausia data

2017-06-09 429 €

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykstate į Belgradą. Pažintis su miestu, įsikūrusiu Savos ir Dunojaus upių santakoje. Belgradas nuo 1404 m. yra Serbijos sostinė. Apžiūrite Serbijos Parlamento rūmus ir Rotušę, arkivyskupo Šv. Savos cerkvę — didžiausią ortodoksų šventyklą Balkanuose, Respublikos aikštę su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parką su Belgrado tvirtovės likučiais, Knez Mihailova — pagrindinę pėsčiųjų bei pirkinių alėją. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykstate į Makedonijos sostinę Skopje, įkurtą dar III a. pr. Kr. Tai daugiatautis miestas. Miesto senąją ir naująją dalį jungia VI a. akmeninis tiltas per didžiausią Makedonijos upę Vardarą, kurį XV a. išpuošė sultonas Mehmedas. Trumpa apžvalginė ekskursija: senasis turkų laikais statytas miesto kvartalas, Mustafa Pasha mečetė, pastatyta 1492 m., miesto simbolis – Bizantijos laikų Kale tvirtovė, pastatyta imperatoriaus Justiniano, miesto centras su Makedonijos praeitį įamžinančiais paminklais ir prekybiniais kvartalais. Kelionė per Graikiją. Pakeliui grožitės Olimpo kalnynu, esančiu Olimpo nacionaliniame parke. Tai 20 km ilgio kalnų grandinė. Vakare atvykstate į  kurortą prie Egėjo jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Egėjo jūros arba kelionė į  antikinius Delfus (*) – Apolono buveinę, kur, pasak mitologijos, yra žemės centras. Nė vienoje pasaulio šalyje neauga tiek daug alyvmedžių rūšių, kaip Graikijoje. Vieną tokių regionių - Amfisą, gausų alyvmedžių, pravažiuojate. Atvykstate į Delfus, kur žmonės vykdavo garbinti dievo ir išklausyti per Delfų orakulą perduodamų Apolono pranašysčių. Apžiūrite archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (jame, prieš pranašaudama, apsiprausdavo pranašė Pitija, pasakojama, kad į šaltinį buvo įšokęs poetas Byronas, tikėdamas, kad šie vandenys suteiks poetinį įkvėpimą), vieną įspūdingiausių dievo Apolono garbinimo vietų - šventyklą, kurios griuvėsiai išlikę nuo IV a. pr. Kr. Grįždami sustojate pasigrožėti Arachovos miestelio, garsėjančio savo vynu, sūriais ir vilnoniais kilimais, panorama ir užsukate į vieną  įspūdingiausių Graikijoje Osios Loukas vienuolyną, garsėjantį savo architektūra ir laikomą vienu iš svarbiausių bizantinės Graikijos paminklų. Grįždami į nakvynės vietą sustojate Termopiluose, kurių pavadinimas reiškia „karštieji vartai“. Čia, gindami tėvynę, žuvo 300 spartiečių. Grįžtate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Egėjo jūros arba kelionė į bizantinius Meteorų vienuolynus (*), religinio atsiskyrimo vietą ant stačių, aukštyn kylančių uolų viršūnių, kur VIII a. vienoje uoloje apsigyveno atsiskyrėlis Barnabas. „Meteora“ išvertus iš graikų kalbos reiškia „esantys tarp dangaus ir žemės“. Jūsų laukia pažintis su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, bizantinio meno kūriniais (freskomis, ikonomis) bei rankraščiais, nepamirštami panoraminiai vaizdai. Keliaujate iki Kalambakos miestelio per medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Trumpas sustojimas Kalambakoje. Grįžtate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Egėjo jūros arba kelionė į Graikijos sostinę Atėnus (*) – miestą, gyvuojantį jau 3500 metų, Europos kultūros lopšį. Miestas garsus demokratija, seniausiu pasaulyje teatru, filosofija, antikinių paminklų gausa bei giliomis turgaviečių tradicijomis. Ekskursijos metu aplankote žymiausią antikos paminklą – virš miesto didingai iškilusį Akropolį, kuris buvo senovės Atėnų tvirtovė ir visuomeninio gyvenimo centras. Kompleksas susideda iš kelių šventyklų, iš kurių svarbiausia – Partenonas, dėl idealių proporcijų vadinamas „paprastumo grožiu“. Į Akropolio kompleksą taip pat įeina mažytė Atėnės Nikės šventyklėlė, pastatyta atėniečių pergalei prieš persus atminti, didžiuliai Akropolio vartai Propilėjai, kuriais žavėjosi visas antikinis pasaulis, Erechtėjono šventykla, stūksanti švenčiausioje Akropolio vietoje, kur, kaip sakoma, dėl miesto valdymo susiginčiję dievai, bei pirmasis akmeninis Graikijoje Dioniso teatras. Pažintis su miestu tęsiama senais  tavernomis ir suvenyrų parduotuvėmis garsėjančiais Atėnų kvartalais, kuriuos taip mėgsta turistai – Plaka, kur gausu mažų dailininkų dirbtuvių, kuriose vis dar tradiciniais metodais tapomos ikonos, Sintagmos aikšte, kurioje stovi graikų parlamento (Vouli) rūmai ir Nežinomo kareivio kapas, prie kurio galima pasigrožėti karališkųjų sargybinių pasikeitimo ceremonija. Kapas papuoštas jaudinančiu mirštantį graikų karį vaizduojančiu reljefu. Laisvas laikas. Grįžtate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Egėjo jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Vykstate į Thesalonikus, antrą pagal dydį Graikijos miestąTai buvusi Makedonijos sostinė įkurta 315m. pr. Kr. Makedonijos karaliaus Kasandro, kuris miestą pavadino savo žmonos, Aleksandro Didžiojo sesers Tesalonikės, vardu. Salonikai- judrus kosmopolitinis miestas, kur vyksta aktyvus kultūrinis gyvenimas. Miestas yra svarbus religinis centras su daugybe įstabių bažnyčių. Apžvalginė ekskursija: žymiausias Salonikų statinys – krantinėje stūksantis Baltasis  bokštas su originaliais akmeniniais laiptais, kylančiais ligi bokšto stogo, nuo kurio puikiai matyti krantinė, Didingi Pilypo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka, primenanti pergalę prieš persus, kurios plokštėje iškaltas vežimu važiuojantis Galerijus, rotonda, kurioje anksčiau veikė ir bažnyčia, ir mečetė, o šalia jos į dangų kyla vienintelis Salonikuose išlikęs minaretas, Šv. Demetrijaus bazilika, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir menanti ankstyvosios krikščionybės laikus..O kur dar nuostabi panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Pakeliui stabtelite Tisos ir Maros upių santakoje įsikūrusiame pietų Vengrijos mieste Segede, kuris dar vadinamas Saulės miestumiesto Rotušė, Katedra ir jos aikštė, Universitetas, pagrindinės pėsčiųjų gatvės. Toliau keliaujate namų link. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu,
 • 4 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • 5 nakvynės Graikijoje kurorte viešbutyje  su pusryčiais ir vakarienėmis,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos   ~ 60 EUR;
 • Papildomos pasirenkamos ekskursijos *, jei vyksta ne mažiau kaip 20 turistų, 90 EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • Išsamesnė  informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 120  EUR.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Graikija
Kaina nuo 429 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
429 € 2017-06-0910+
429 € 2017-07-0610+
429 € 2017-08-1810+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti