Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Graikija ir žavingosios salos...nuo gintarinės Baltijos iki Olimpinės Heladės (12d/11n)

Graikija ir žavingosios salos...nuo gintarinės Baltijos iki Olimpinės Heladės (12d/11n)

Graikija

Artimiausia data

2018-09-27 779 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Kelionė norintiems pažinti tikrąją Graikiją 
 • Į Antikos laikus nusikeliate vaikščiodami Atėnų Akropolyje, Homero apdainuotuose Mikėnuose, sportinių žaidynių vietoje Olimpijoje bei pasaulio centru laikytuose Delfuose 
 • Uždainuojate beveik tobula akustika garsėjančiame Epidauro teatre, žavitės Egėjo ir Jonijos jūras sujungusiu Korinto kanalu 
 • Leisitės į kruizą po žavingas ir istorija alsuojančias Argo Sarono įlankos salas. 
 • Puikiu gamtos grožio ir bizantiškos architektūros deriniu grožitės žvelgdami į Meteorų vienuolynus 
 • Įspūdžių ir emocijų lavina užplūsta graikiškoje tavernoje mėgaujantis skaniu maistu, vynu ir graikiškais ugningais šokiais

1 DIENA LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA SERBIJA

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Į viešbutį sugrįžtate miesto *transportu. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

3 DIENA SALONIKAI

Pusryčiai. Išvykstate Salonikų link. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykus į Salonikus apžvalginė ekskursija po miestą: Salonikų simbolis – Baltasis bokštas, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka ir rotonda, gynybinės miesto sienos, pastatytos Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais; Šv. Dimitrijaus bazilika. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 DIENA TERMOPILAI - ATĖNAI

Pusryčiai. Apžiūrite Šv. Paraskevos koplytėlę Tembų slėnyje. Išvykstate Atėnų link. Pakeliui sustojate, Termopiluose kur, gindami tėvynę, žuvo 300 spartiečių. Vakare atvykstate į Atėnus. Pasivaikštote po vakarėjantį miestą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 DIENA AKROPOLIS - PLAKA

Pusryčiai. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią Antikos paminklą –*Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Vakare pasivaikštote po senąją miesto dalį – Plaką. Pageidaujantiems siūlome apsilankyti graikiškoje tavernoje ir pažiūrėti koncertinę programą (už papildomą mokestį apie 20 EUR asmeniui). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 DIENA KORINTO KANALAS - MIKĖNAI - NAFPLIJUS - EPIDAURO TEATRAS

Pusryčiai. Vykstate Argolidės link. Sustojate prie įspūdingo Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. XIX a. iškastas 6,3 km ilgio ir 24 m pločio kanalas 400 km sutrumpino kelią laivams, kuriems nebereikėjo apiplaukti Peloponeso pusiasalio. Kanalą supa stačios uolos, iš kurių aukščiausios siekia net 17 m aukštį. Vykstate į Mikėnus. Homero apdainuotieji Mikėnai – vienas iš seniausių Europos civilizacijos lopšių. 1874 m. atrastas įtvirtintas Mikėnų rūmų kompleksas yra vienas iš seniausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Aplankote didžiausią kapavietę Graikijoje – Artėjo Tolosą, Trojos užkariautojo *Agamemnono kapą, *Liūtų vartus, kurių du reljefiniai liūtai byloja, kad II tūkstantmetyje pr. Kr. jau egzistavo monumentalioji architektūra; *muziejų. Vykstate į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę Nafplijų ir pavaikštote po jaukų senamiestį, apžiūrite *Palamidi tvirtovę, nuo kurios atsiveria pasakiški Argo įlankos vaizdai. Vykstate į beveik tobula akustika garsėjantį Antikos laikų *Epidauro teatrą (IV a. pr. Kr.), kuriame telpa 12 000 žiūrovų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 DIENA IDROS SALA - SPETSES SALA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į  žavingas Argo Sarono įlankos salas. Jos stūkso netoli Atėnų, todėl išgyveno išties turiningą istoriją. Ypač  išgarsėjo per Nepriklausomybės karą, mat, iš abiejų salų kilo nemažai narsių kovotojų. Saloms būdingas sodrus kraštovaizdis su pušų giraitėmis ir krištoliniu atokių įlankėlių vandeniu. Idra – be galo žavi, daugelio graikų ir pasaulio menininkų pamėgta sala, iš naujo atrasta septintame dešimtmetyje. Nors jos pavadinimas sietinas su sen. graikų kalbos žodžiu hydor – „vanduo“, gėlo vandens atsargos yra išsekusios ir vanduo atvežamas iš žemyno. Architekt8ros i6saugojimui, buvo uždraustas automobilių eismas, todėl sala išlaikė XIX a. žavesį, o stačių laiptų gatvėse galima išvysti ištisą asilų karavaną. Toliau kelionę tęsiate plaukdami į Spetses saląAtrodo, kad pati žymiausia salos gyventoja buvo admirolė  Bubulina, kėlusi grėsmę turkams. XX a. trečiajame dešimtmetyje salą pamėgo britų emigrantai ir anglofiliškai nusiteikę graikai. Spetses miestas  pakrante driekiasi 2 km. Jo centras kimšte prikimštas kavinių. Mieste  yra garsiosios Bubulinos muziejus, o salos paplūdimiai yra geriausi Argi Sarono salų paplūdimiai. Plaukdami į šį kruizą galėsite ne tik turiningai praleisti laiką domėdamiesi salų istorija, bet ir pasimėgauti maudynėmis. Grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 DIENA OLIMPIJA - PATRA

Pusryčiai. Išvykstate į Olimpiją, kur Antikos laikais vykdavo žymiausios sportinės žaidynės. Čia dabar uždegama olimpinė ugnis. Aplankote *Olimpijos archeologinę vietovę ir apžiūrite senąjį Olimpinį stadioną, gimnaziją, palestrą, Dzeuso šventyklą, kurioje stovėjo vienas iš septynių Antikos stebuklų – iš aukso ir dramblio kaulo sukurta Dzeuso statula. Aplankote Olimpijos *muziejų, pavaikštote po turistinį miestelį. Išvykstate Delfų link. Pakeliui trumpam sustojate didžiausiame Peloponeso mieste Patroje, kur apžiūrite įspūdingą miesto globėjo Šv. Andriejaus cerkvę. Esant galimybei, aplankote vieną seniausių šalies vyno gamyklų „Achaia Klauss“ ir degustuojate šio krašto vyną. Persikeliate per Korinto kanalą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 DIENA DELFAI

Pusryčiai. Vykstate į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Antikos laikaismanyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. pab. jie pagarsėjo kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Vėliau Delfų orakulas įgijo politinę reikšmę, čia imta rengti kultūros ir sporto šventes – Pitines žaidynes. Apžiūrite *archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei *muziejų, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Pravažiuojate alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną, vėliau medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10 DIENA KALAMBAKA

Pusryčiai. Kalambaka – nedidelis vaizdingas miestelis Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stūgso vienuolynai, kuriuose išvysite bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų), rankraščių ir t.t. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. UNESCO apibūdino šią vietovę kaip „žmonijos paminklą, kuris turi būti išsaugotas ateities kartoms“. Išvykstate Serbijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Serbijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

11 DIENA VENGRIJA

Pusryčiai. Išvykstate Slovakijos link. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Atykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia.. Vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

12 DIENA SLOVAKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 11 nakvynių viešbučiuose,
 • maitinimas – 11 pusryčių, 7 vakairienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai, 
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 100 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokama ekskursija į Agro Sarono įlankos salas – 45 EUR. Kaina pateikta, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~6500 km.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Graikija
Kaina nuo 779 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
779 € / 701 € 2018-09-2710+
779 € / 701 € 2018-03-2010+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti