Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Graikija ...senosios Elados keliais (10d.) (su vadovu iš Lietuvos)

Graikija ...senosios Elados keliais (10d.) (su vadovu iš Lietuvos)

Graikija

Artimiausia data

2018-10-12 1129 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Puikus atostogų derinys: architektūros ir istorijos paminklai, jaukios tavernos, graikiškas sirtakis ir poilsis prie jūros!
 • Išsamiai susipažįstate su Vakarų pasaulio kultūros ir istorijos lopšiu!
 • Antikos dvasią pajuntate Homero apdainuotuose Mikėnuose, legendiniuose Delfuose, vaikščiodami po virš Atėnų didingai iškilusį Akropolį; tobulą akustiką išgirstate Epidauro teatre
 • Žavitės ant galingos uolos viršūnės iškilusia Poseidono šventykla su didingu vaizdu į Egėjo jūrą
 • Pramogaujate plaukdami laivu į nuostabias salas: Hydrą, Eginą ir Porą
 • Poilsiaujate žydrosios Egėjo jūros paplūdimiuose

1 diena   VILNIUS- ATĖNAI

Skrydis: Vilnius – Atėnai.** Vykstate į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena DELFAI - OLIMPIJA 

Pusryčiai. Antikos laikaismanyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. pab. jie pagarsėjo, kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Vėliau Delfų orakulas įgijo politinę reikšmę, čia imta rengti kultūros ir sporto šventes – Pitines žaidynes. Apžiūrite *archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei *muziejų, kuriame saugomi antikos meno šedevrai.

Vykstate į Olimpiją. Pakeliui trumpam sustojate didžiausiame Peloponeso mieste Patroje, kur apžiūrite įspūdingą miesto globėjo Šv. Andriejaus cerkvę. Esant galimybei, aplankote vieną seniausių šalies vyno gamyklų „Achaia Klauss“ ir degustuojate šio krašto vyną (už papildomą mokestį). Atvykstate į Olimpiją, pasivaikštote po miestelį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena OLIMPIJA - TOLO

Pusryčiai. Vykstate į Olimpiją, kur Antikos laikais vykdavo žymiausios sportinės žaidynės. Čia ir dabar uždegama olimpinė ugnis. Aplankote *Olimpijos archeologinę vietovę, apžiūrite senąjį Olimpinį stadioną, gimnaziją, palestrą, Feidijo dirbuves, Leonidijoną, Hero šventyklą, Filipijoną, Dzeuso šventyklą, kurioje stovėjo vienas iš septynių senojo pasaulio stebuklų – Dzeuso Olimpiečio statula. Aplankote Olimpijos *muziejų, pavaikštote po turistinį miestelį.

Vykstate kurotinio miestelio Tolo link įsikūrusio prie Jonijos jūros. Pakeliui užsukate į Mesenę, garsų senovės miestą. Kadaise Sparta siekdama užvaldyti turtingas miesto lygumas kariavo su Mesene. Aplankote seną *archeologinę vietovę: stadioną, gynybines sienas. Atvykstate į Tolo. Nakvynė viešbutyje.

4 diena MIKĖNAI - NAFPILIJAS

Pusryčiai.Vykstate Argolidės link. Atvykstate į Mikėnus. Homero apdainuotiejiMikėnai – vienas iš seniausių Europos civilizacijos lopšių. 1874 m. atrastas įtvirtintas Mikėnų rūmų kompleksas yra vienas iš seniausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Aplankote didžiausią kapavietę Graikijoje – Atrėjo Tolosą, Trojos užkariautojo *Agamemnono kapą, *Liūtų vartus, kurių du reljefiniai liūtai byloja, kad II tūkst. pr. Kr. jau egzistavo monumentalioji architektūra; *muziejų. Vykstate į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę Nafpliją ir pavaikštote po jaukų senamiestį, apžiūrite *Palamidi tvirtovę, nuo kurios atsiveria pasakiški Argo  įlankos vaizdai.

Vykstate į tobula akustika garsėjantį Antikos laikų *Epidauro teatrą (IV a. pr. Kr.), kuriame telpa 12 tūkstančių žiūrovų. Sustojate prie įspūdingo Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. XIX a. iškastas 6,3 km ilgio ir 24 m pločio kanalas 400 km sutrumpino kelią laivams, kuriems nebereikėjo apiplaukti Peloponeso pusiasalio. Kanalą supa stačios uolos, iš kurių aukščiausios siekia net 17 m aukščio. Vykstate į Atėnus. Nakvynė viešbutyje.

5 diena ATĖNAI

Pusryčiai. Šią dieną siūlome praleisti Atėnuose arba ***plaukti į dienos kruizą ir aplankyti tris nuostabias Graikijos salas: Hydrą, Eginą ir Poro. Kruizo metu klausotės gyvos graikiškos muzikos ir šokate ugningąjį sirtakį. Pasak legendos, Poseidonas atidavė Delfus Apolonui mainais į Porosalą.

Ši sala stebina gamtos grožiu ir traukia atostogauti ne tik graikus, bet ir atvykstančius užseniečius. Hydros sala pribloškia unikalia architektūra ir dramatišku kraštovaizdžiu. Jaukios ir menininkų pamėgtos salos siauras ir akmenimis grįstas gatveles tyrinėjate pėsčiomis arba nešami tradicinės „transporto“ priemonės – asiliuko. Prieplaukoje gausu kavinukių ir suvenyrų parduotuvėlių.

Akmens amžiuje apgyvendinta Eginos sala traukia turistus turtinga istorija ir nuostabiomis pistacijų bei alyvmedžių plantacijomis. Salos įžymybės – Šv. Nektarijaus vienuolynas ir Afaijos bažnytėlė. Vakare parplaukiate į Atėnus. Esant galimybei, graikiškų šokių vakaras tavernoje (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

6 diena ATĖNAI

Pusryčiai. Ekskursiją po Graikijos sostinę Atėnus – vieną seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią antikos paminklą – virš miesto didingai kylantį *Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: svarbiausią Atėnų Akropolio šventyklą – Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Pasivaikštote po antikinę Agorą, apžiūrite jos muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės olimpinės žaidynės.

Pasivaikščiojate po senąją miesto dalį – Plaką. Laisvu laiku pasivaikštote po didžiausią ir pigiausią Heladės turgų, aplankote senamiestį. Vykstate į Atikos pusiasalio pakraštį – Suniono iškyšulį, garsėjantį *Poseidono šventykla, pastatyta ant uolingos kalvos viršūnės su didingu vaizdu į Egėjo jūrą. Sunionas garsėja nepakartojmais saulėlydžiais, kuriais kitados žavėjosi garsus anglų poetas lordas Baironas. Vykstate į vieną iš Atėnų kurortų. Nakvynė viešbutyje.

7 diena POILSIS PRIE JONIJOS JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie Jonijos jūros. Nakvynė viešbutyje.

8 diena   POILSIS PRIE JONIJOS JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie Jonijos jūros. Nakvynė viešbutyje.

9 diena   POILSIS PRIE JONIJOS JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie Jonijos jūros. Nakvynė viešbutyje.

10 diena ATĖNAI - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą. Skrydis: Atėnai – Vilnius.**


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius – Atėnai – Vilnius,**
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 9 nakvynės 3viešbučiuose (4 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 9 pusryčiai,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 115 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – skrydis su persėdimu.
 • (***) – mokama ekskursija – kruizas po Graikijos salas. Turistas moka pats apie 75 EUR. Kaina pateikta, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 15 turistų.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai,  asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Apgyvendinimas

Prie jūros (6-10 kelionės diena) 4 naktis gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje*.
APGYVENDINIMO PAVYZDYS: 
LONDON
Poseidonos Ave 38, Glyfada

   

Viešbutis įsikūręs Atėnų rivjeros Glyfados kurorte. Yra restoranas, baras. Atstumas iki jūros – apie 300 m. Greta įsikūrę įvairūs restoranai, kavinės, parduotuvės. Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai ir 3 patiekalų vakarienė pagal restorano parinktą meniu.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Graikija
Kaina nuo 1129 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1129 € / 1016 € 2018-10-1210+
UP