Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Graikija su poilsiu prie Viduržemio jūros 12d.

Graikija su poilsiu prie Viduržemio jūros 12d.

Graikija

Artimiausia data

2018-09-15 559 €

1 diena LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui ir pietums. Nakvynė viešbutyje.

2 diena VENGRIJA - SERBIJA (BELGRADAS)

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą. Tai miestas, įsikūręs Vakarų ir Rytų pasaulių sankryžoje, patyręs krikščionių religijos skilimą, išugdęs kovingą ortodoksų cerkvę, šimtmečius vadovavusią kovose su islamiškąja osmanų imperija. Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis, kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pasivaikščiojimas kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos Respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir seniausia bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių. Kelionė per Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena MAKEDONIJA (SKOPJĖ) - GRAIKIJA

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykimas į Skopjė – didžiausią ir svarbiausią Makedonijos miestą, įkurtą dar III a.pr.Kr., svarbų religinį ir prekybos kelių centrą, todėl buvusį įvairių kultūrų įtakoje. Tą liudija romėniškos archeologinės radimvietės, Bizantijos laikų šventyklos ir ryškiausią ženklą palikusi turkų osmanų valdymo era. XIVa. Skopjės, tuometinės Serbijos sostinės, palikimas – Kale tvirtovė, menanti Bizantijos imperatoriaus Justiniano laikus, garsusis Akmeninis tiltas virš Vardaro upės, pastatytas bei išpuoštas sultono Mehmedo ir sujungęs rytinį musulmonišką osmanišką krantą su vakariniu slaviškuoju. Pagal galimybę – Osmanų imperijos laikų Mustafa Pasha arba Sultono Murato mečetės lankymas. Šiandienos Skopjė – namai daugeliui skirtingiausių tautybių, kur sugyvena makedonai, albanai, turkai, romai, serbai, bosniakai ir daugelis kitų. Naujasis sostinės centras su baigiama tvarkyti įspūdingų užmojų turinčios Makedonijos būsima reprezentacine aikšte. Kelionė per Makedoniją, Graikiją. Vykstame Graikijos Olimpine Rivjera - pakrantės ruožu garsiausio ir švenčiausio Europos kalno Olimpo papėdėje. Šis kalnas yra senojoje Tesalijos srityje, kurioje apsistojo 1950 m.pr.Kr. atkeliavę indoeuropiečiai – būsimieji graikų protėviai. Tai vietos, kurios mena Senosios Europos ir indoeuropiečių civilizacijų susidūrimą. Čia įsikūrė Olimpo dievai, valdę antikinės Graikijos pasaulį, nuo čia jie, praskleidę debesis, su meile ir gailesčiu žvelgė į žmogišką lemtį. Iš čia jūs galite pradėti savo pažintį su Europos civilizacijos pradžia. Atvykimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje (apartamentuose).

4-9 dienos POILSIS PRIE JŪROS GRAIKIJOJE

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros Graikijoje.

Jūsų pažinčiai su egzotiška šalimi dovanojame šią nemokamą ekskursiją:

Dienos išvyka į Meteorų vienuolynų kompleksą (210 km). Tai vieta, kurią patys graikai laiko aštuntuoju pasaulio stebuklu. Važiuojant keliu nuo Trikalos Kalambakos link, lygumoje tarsi iš niekur išnyra grupė masyvių smiltainio uolų. Uolų viršūnėse, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stovi Meteorų (išvertus iš graikų kalbos – „virš kalnų“) vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokioje vietoje buvo pastatyti šie statiniai. Ekskursija po unikalų dvasinio gyvenimo centrą – *Meteorų vienuolynus. Didžiojo Meteorono, Šv.Varlamo ir Šv.Stepono vienuolynų lankymas. Įspūdingos uolos, puikūs panoraminiai vaizdai, Kretos ir Makedonijos mokyklų meistrų freskos, pažintis su vienuolių gyvenimu ir buitimi. Lankymasis bizantiškų ikonų dirbtuvėje: galimybė susipažinti su meistrų darbu ir įsigyti jų kūrinių. Galimybė papietauti Tesalijos srities restorane, kuris garsėja daržovių ir mėsos patiekalais. Grįžimas į kurortą.

Poilsis prie Viduržemio jūros arba ekskursijos už papildomą mokestį:

Dienos ekskursija į Atėnus (145 km) . Ryte išvykimas iš kurorto. Bundančių Atėnų panorama. *Akropolis – antikos didybės liudytojas – V a.pr.Kr. šventyklų kompleksas. Senųjų vartų Propilėjų link vedantys laiptai, kuriais kopia skirtingiausių tautybių ir tikėjimų žmonės, trokštantys priartėti prie Akropolio aukštumų. Nikės Apteros šventykla, Partenonas, Erechteonas, nebylios jų paslaptys, kurias mena kariatidės ir Atėnės alyvmedis. Iš aukštumų atsiverianti Atėnų miesto panorama: Likabeto kalva, Kalimarmaros stadionas, Dzeuso Olimpiečio šventykla, naujasis Partenono muziejus, Filopapos paminklas, seniausias pasaulyje akmeninis Dioniso teatras, Herodo Atiko odeonas, liaudies susirinkimų Pnykso kalva, vėjų gairinamas Areopagas. Senųjų Atėnų agora – pagrindinė antikinio pasaulio viešoji erdvė, sukūrusi demokratiją ir įamžinusi jos atmintį Atalo stojos muziejuje. Pasivaikščiojimas Atėnų senamiestyje: Hermio gatvė, senasis turkiško laikotarpio turgus, suvenyrais viliojanti Plaka.Laisvas laikas arba apsilankymas (pagal pasirinkimą) Dioniso teatre, Kerameiko kapinėse arba naujajame Akropolio muziejuje. Atokvėpis graikiškai kavai, po to aplankoma Atėnų Metropolija ir Sintagmos aikštė bei euzonų sargyba, pagal galimybę – įspūdinga jos pasikeitimo ceremonija. Vakare grįžimas į kurortą.

Dienos išvyka į Delfus, aplankant Termopilus (120 km). Ryte išvykimas iš kurorto. Kelionė vaizdingo Parnaso kalno link, kurio vakariniame šlaite įsikūrusi pagrindinė antikinio pasaulio orakulo šventavietė. Delfuose pranašaudavo pats Saulės, šviesos ir tiesos dievas Apolonas, kuris savo ištarmes perduodavo per šventikę pitiją. *Senoji Delfų šventavietė, dievo Apolono šventyklos liekanos, graikų miestų ir salų lobynai - dovanų dievui sergėtojai, pitijos apmąstymus menanti uola, Dioniso teatras, Pitinių žaidynių stadionas. Turtingas ir turiningas *Delfų archeologinis muziejus. Neįtikėtino grožio peizažas: Kleisto upės suformuotas tarpeklis, Kastalijos šaltinis, Korinto įlankon besileidžianti viena didžiausių Graikijos alyvmedžių plantacijų. Sustojimas graikų-persų karų mūšio vietoje – Termopiluose: paminklas karaliui Leonidui, pilkapis ir karštieji šaltiniai. Sustojimas prie įspūdingo Švento Luko (Hosios Loukas) vienuolyno Helikono kalno šlaite. Grįžimas į kurortą.

Visos dienos kruizas laivu į Skiato salą. Skambant muzikai, laivu plauksite iki vieno gražiausių ir žinomiausių Graikijoje – Skiathos pajūrio ruožo. Maudynės „Auksinio smėlio“ paplūdimyje, tokį vardą gavusiame dėl nepaprasto smėlio spindėjimo vasaros saulėje. Lankysitės Skiathos mieste, pasivaikščiosite siauromis gatvelėmis tarp mėlynai baltų namelių ir ryškiaspalviais žiedais svyrančių bugenvilijų. Pageidaujantiems – pietūs tavernoje (už papildomą mokestį).

Vyno rūsių lankymas ir vyno degustacija. Popietės išvyka į vyno ūkį. Išgirsite pasakojimus apie vyno gamybą, aplankysite vyno rūsius, pasivaikščiosite tarp laukuose svyrančių vynuogių kekių. Degustuosite kelių rūšių vyno su užkandžiais, o vėliau galėsite jo įsigyti čia pat esančioje parduotuvėje.

Išvyka į tradicinę graikišką sodybą (pusdienio išvyka). Susipažinsite su senuoju graikų gyvenimo būdu, tradiciniais amatais. Galėsite pajodinėti arkliu, pabandyti melžti ožką bei gaminti graikišką sūrį. Būsite pavaišinti graikiškais užkandžiais ir taurele naminio Tsipro (stiprus alkoholinis gėrimas).

Graikiškas vakaras tavernoje. Vėlyvo vakaro apsilankymas graikiškoje tavernoje, kur jūsų lauks graikų virtuvės patiekalai ir melodinga graikų muzika. Tai tradicinių nacionalinių graikų dainų ir šokių pristatymas, turistams mėgaujantis vietiniu vynu.

10 diena TESALONIKAI

Pusryčiai. Ryte išvykimas iš kurorto. Dovanojame dar vieną ekskursiją Graikijoje. Tesalonikai – kultūrų kryžkelė, buvęs antras pagal dydį Bizantijos imperijos, o dabar – antras pagal dydį modernios Graikijos miestas. Tesalonikai įkurti 315m.pr.Kr. ir pavadinti Aleksandro Makedoniečio sesers Tesalonikės vardu. Po apaštalo Pauliaus atvykimo miestas tapo „aukso vartais krikščionybei“. Ekskursija po miestą: romėnų forumas, Šv. Demetrijaus bazilika, menanti ankstyvosios krikščionybės laikus, Šv.Jurgio rotonda, imperatoriaus Galerijaus arka ir rūmų liekanos, miesto simbolis – Baltasis bokštas, Filipo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai. Miesto ir įlankos panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena SERBIJA - VENGRIJA (SEGEDAS)

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją su trumpais sustojimais poilsiui. Sustojimas Segede, įsikūrusiame Tisos ir Maros upių santakoje. Trumpa pažintis su miestu: Kupolo aikštė, savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.

12 diena SLOVAKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
 • 4 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • 7 nakvynės Graikijos kurorte 3* viešbutyje su pusryčiais (galimybė užsisakyti 7 vakarienes už simbolinę priemoką),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
 • 7 vakarienės 3* viešbutyje - 35 EUR/asm.,
 • bilietai į mokamus objektus,
 • vietinių gidų paslaugos,
 • pasirenkamos ekskursijos už papildomą mokestį (kainas žr. keliautojo atmintinėje),
 • papildomos paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS ir vietiniams gidams turėti: ~ 15 EUR.

PASTABOS:

 • APGYVENDINIMAS: Graikijoje, Livanates kurorte. Tai ideali vieta Jūsų pažinčiai su Europos civilizacijos pradžia: iki Delfų tik 120 km, iki Atėnų tik 145 km. Tai tris tūkstančius gyventojų turintis miestelis, kurio paplūdimiai už švarą, saugumą ir grožį įvertinti Mėlynąja vėliava.
 • 3* viešbutis BATIS LIVANATES su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakarienėmis. www.batishotel.com. Viešbutis ant jūros kranto, netoli kavinių, super marketo. Iki kurorto centro ~1km pėsčiųjų taku, besidriekiančiu paplūdimiu. Viešbutį supa žalia teritorija, yra atviras baseinas, baseino baras-taverna, kavinė, pusryčių salė, nemokamas wi-fi hole, oro kondicionierius, gultai. Kambariai: Dviviečiai, dviviečiai su pristatoma lova, vienviečiai kambariai su dušu, WC. Kambariuose yra mini šaldytuvas, plaukų džiovintuvas, oro kondicionierius, TV, seifas, nemokamas wi-fi. Maitinimas: Pusryčiai - švediškas stalas. Vakarienės už simbolinę priemoką - šalti užkandžiai, salotos, antras patiekalas ir desertas (gėrimai neįskaičiuoti). Vakarienės patiekiamos viešbučio restorane, esančiame atskirame pastate. Restoranas Batis garsėja puikia virtuve, graikų tradiciniais ir jūros gėrybių patiekalais.

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės. Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2018-05-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova444.11EUR / 1,533.42LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)390.71EUR / 1,349.04LTL
Vienvietis kambarys550.91EUR / 1,902.18LTL
Apgyvendinimas
2018-05-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova479.71EUR / 1,656.34LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis479.71EUR / 1,656.34LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui479.71EUR / 1,656.34LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys604.31EUR / 2,086.56LTL
Apgyvendinimas
2018-05-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova479.71EUR / 1,656.34LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis479.71EUR / 1,656.34LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui479.71EUR / 1,656.34LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys604.31EUR / 2,086.56LTL
Apgyvendinimas
2018-06-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova515.31EUR / 1,779.26LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis515.31EUR / 1,779.26LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui515.31EUR / 1,779.26LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)435.21EUR / 1,502.69LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-06-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova515.31EUR / 1,779.26LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis515.31EUR / 1,779.26LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui515.31EUR / 1,779.26LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)435.21EUR / 1,502.69LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-06-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova515.31EUR / 1,779.26LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis515.31EUR / 1,779.26LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui515.31EUR / 1,779.26LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)435.21EUR / 1,502.69LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-06-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova524.21EUR / 1,809.99LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis524.21EUR / 1,809.99LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui524.21EUR / 1,809.99LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)444.11EUR / 1,533.42LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-06-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova524.21EUR / 1,809.99LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis524.21EUR / 1,809.99LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui524.21EUR / 1,809.99LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)444.11EUR / 1,533.42LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-07-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova524.21EUR / 1,809.99LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis524.21EUR / 1,809.99LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui524.21EUR / 1,809.99LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)444.11EUR / 1,533.42LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-07-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova533.11EUR / 1,840.72LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)479.71EUR / 1,656.34LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-07-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova533.11EUR / 1,840.72LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)479.71EUR / 1,656.34LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-07-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova533.11EUR / 1,840.72LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)479.71EUR / 1,656.34LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-08-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova533.11EUR / 1,840.72LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)479.71EUR / 1,656.34LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-08-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova533.11EUR / 1,840.72LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)479.71EUR / 1,656.34LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-08-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova533.11EUR / 1,840.72LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui533.11EUR / 1,840.72LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)479.71EUR / 1,656.34LTL
Vienvietis kambarys639.91EUR / 2,209.48LTL
Apgyvendinimas
2018-08-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova497.51EUR / 1,717.80LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis497.51EUR / 1,717.80LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui497.51EUR / 1,717.80LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)447.67EUR / 1,545.71LTL
Vienvietis kambarys604.31EUR / 2,086.56LTL
Apgyvendinimas
2018-09-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova497.51EUR / 1,717.80LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis497.51EUR / 1,717.80LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui497.51EUR / 1,717.80LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)447.67EUR / 1,545.71LTL
Vienvietis kambarys604.31EUR / 2,086.56LTL
Apgyvendinimas
2018-09-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova497.51EUR / 1,717.80LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis497.51EUR / 1,717.80LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui497.51EUR / 1,717.80LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)426.31EUR / 1,471.96LTL
Vienvietis kambarys622.11EUR / 2,148.02LTL
Apgyvendinimas
2018-09-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova497.51EUR / 1,717.80LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis497.51EUR / 1,717.80LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui497.51EUR / 1,717.80LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)515.31EUR / 1,779.26LTL
Vienvietis kambarys622.11EUR / 2,148.02LTL
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Graikija
Kaina nuo 499 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
559 € / 497 € 2018-09-1510+
559 € / 497 € 2018-09-0810+
559 € / 497 € 2018-09-0110+
559 € / 497 € 2018-08-2510+
599 € / 533 € 2018-08-1810+
599 € / 533 € 2018-08-1110+
599 € / 533 € 2018-08-0410+
599 € / 533 € 2018-07-2810+
599 € / 533 € 2018-07-2110+
599 € / 533 € 2018-07-1410+
589 € / 524 € 2018-07-0710+
589 € / 524 € 2018-06-3010+
589 € / 524 € 2018-06-2310+
579 € / 515 € 2018-06-1610+
579 € / 515 € 2018-06-0910+
579 € / 515 € 2018-06-0210+
539 € / 479 € 2018-05-2610+
539 € / 479 € 2018-05-1910+
499 € / 444 € 2018-05-1210+
UP