Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Ispanija 10 d. (pažintinė - poilsinė)

Ispanija 10 d. (pažintinė - poilsinė)

Ispanija

Artimiausia data

2018-10-19 489 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Prancūziją. Atvykstame į Europos sostine vadinamą Strasbūrą – Prancūzijos Elzaso regiono miestą, kuriame įsikūręs Europos Parlamentas. Ekskursija pėsčiomis miesto istoriniame centre, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pamatysime Strasbūro katedrą – vieną įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių, pasivaikščiosime siauromis senamiesčio gatvelėmis, vingiuojančiomis visoje Didžiojoje saloje, apsuptoje kanalų. Apsilankysime „Mažojoje Prancūzijoje“ – Strasbūro senamiesčio dalyje, kurią kerta į penkias atšakas dar viduramžiais dirbtinai padalinta upė. Per kanalus nutiesta daug siaurų tiltukų, o visame kvartale gausu fachverko stiliaus namų. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Avinjoną – miestą daugiau kaip šimtmetį buvusį popiežių rezidencija. Ekskursija pėsčiomis po gynybinėmis sienomis apjuostą viduramžių miestą: katedra, mažasis senamiestis, pėsčiųjų promenada, senieji Popiežių rūmai – didžiausi gotikiniai rūmai pasaulyje, įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą, liaudies dainių apdainuotas Šv. Benezeto tiltas. Išvykstame į Ispaniją. Vėlai vakare atvykstame į vieną iš Kosta Bravos pajūrio kurortų. Nuo Barselonos iki Prancūzijos sienos einanti kurortinė, nenusakomo grožio Viduržemio jūros pakrantė su įlankėlėmis, iškyšulėliais, apaugusiais jūros vėjų glostomomis pušelėmis, viliojančiais paplūdimiais siūlo puikų poilsį turistams. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

4 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką** į Monserato vienuolyną. Vykstame į vieną seniausių benediktinų vienuolynų Ispanijoje. Švenčiausia Katalonijos vieta laikomas Monserato vienuolynas, įsikūręs ant to paties pavadinimo aukšto kalno, yra prigludęs prie įspūdingų, beveik 1300 metrų aukščio uolų. Slenkant amžiams kalnas įgavo fantastiškas formas. Ši vieta tapo šventa ir kasmet pritraukia daugybę tikinčiųjų, piligrimų, atvykstančių prašyti Madonos užtarimo ir malonių. Apžiūrime baziliką, kurios altorius gausiai padabintas emaliu, La Moreneta – Juodosios Madonos statulą. Pasigrožime atsiveriančia puikia panorama. Esant galimybei pasiklausysime berniukų choro giedojimo. Po pietų grįžtame į kurortą, laisvas laikas. Vakare pageidaujantiems siūlome apsilankyti „Riterių turnyre“ **. Vyksite į viduramžių pilį, kur Jus pasitiks pilies grafas su grafiene ir dvariškių svita. Tai viduramžiška vakarienė su vynu pilyje, kurios metu vyksta teatralizuoti riterių turnyrai. Šou metu pateikiama viduramžių vakarienė, kurios metu pajusite tikrą to laikotarpio dvasią, patiekalai valgomi rankomis, nenaudojant įrankių. Žiūrovai, suskirstyti į kelias komandas, kovų metu palaiko riterius. Po turnyro, antroje vakaro dalyje jūsų laukia uždegantis, nuostabus ispaniško flamenko pasirodymas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome visos dienos išvyką** į Barseloną. Barselona – labai judrus, šiuolaikiškas, antras pagal dydį Ispanijos miestas, turintis nemažą jūros uostą. Barselona laikoma vienu didžiausių Europos kultūros centrų, miesto senamiestis - tai viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi. Ekskursija po Katalonijos sostinę: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Montjuich kalnas, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir uosto panorama, Olimpinis kompleksas, gotikinis kvartalas su katedra ir senoviniais karalių rūmais. Galėsite pasigėrėti Barselonos perlu - nebaigta statyti įžymiojo architekto A. Gaudi šedevru Šv. Šeimos bažnyčia (Sagrada Familia). Ji žavi didingumu ir yra neabejotinai tobuliausias garsiojo katalonų architekto darbas. Laisvo laiko metu galėsite aplankyti Jūrų muziejų** su vienu didžiausių Europoje akvariumu, Citadelės parke esantį, Trijų drakonų pilyje įsikūrusį zoologijos sodą**, Pablo Pikaso muziejų**. Siūlome pasivaikščioti gražiausia ir judriausia miesto pėsčiųjų gatve laikoma La Rambla, kuri tęsiasi nuo Kolumbo paminklo iki Katalonijos aikštės. Vakare grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Norintiems ne tik pailsėti, bet ir pamatyti siūlome savarankiškai (miesto transportu**) vykti į vandens atrakcionų parką**, esantį Loret de Maro kurorte. Galite nuplaukti laivu** į senovinį, romėnų laikus menantį, Blanes miestelį. Čia galėsite aplankyti įspūdingą, beveik penkiolikos hektarų teritoriją užimantį, „Marimurtra“ botanikos sodą**. Laivu** galite nuplaukti ir į Tossa de Maro miestelį, vadinamą Kosta Bravos pakrantės perlu. Jūra, smėlis ir uolos suteikia kraštovaizdžiui nepakartojamą žavesį. Siūlome pasivaikščioti po piratų laikus menančius įtvirtinimus – fortus, nusipirkti suvenyrų, pasimaudyti jūroje, paskanauti jūros gėrybių ar ispaniškų patiekalų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome visos dienos išvyką** į Andorą (minimalus keliautojų skaičius 18 asmenų). Tai mažutė valstybė Pirėnų kalnuose, įsiterpusi tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Andora žavi didingais kalnų vaizdais ir žmonių sukurta prabanga - ištaigingos vilos, viešbučiai, prekybos ir pramogų centrai, restoranai. Andora žinoma ir kaip mokesčių rojus, nes jie arba labai maži, arba jų iš viso nėra, tad valstybę garsina ir žemos kainos. Trumpa pažintis su Andora la Vela, kuri įsikūrusi 1409 metrų aukštyje ir tai yra aukščiausiai esanti sostinė bei populiarus slidinėjimo kurortas. Pažintis su gražiuoju senamiesčiu Bari Antik, Kasa de la Val - vienas iš seniausių Europos parlamentų, statytas 1580 metais. Pastatas beveik kaip iš pasakos – su bokšteliais ir dantytomis sienomis. Į pietus nuo jo stūkso viduramžių miesto Šv. Estevez katedra, pastatyta XI amžiuje. Mėgstantieji apsipirkti taip pat nenuobodžiaus – mieste daug parduotuvių ir didžiulis prekybos centras „Grans Magatzems Pyrénées“. Vakare grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte.

8 diena. Pusryčiai. Išvykstame Prancūzijos link. Pakeliui sustosime garsaus dailininko Salvadoro Dali gimtinėje – Figerese. Apsilankysime S. Dali teatre – muziejuje*, kurio salėse demonstruojami siurrealistiniai šio menininko darbai. Čia galima išvysti žymųjį jo kūrinį „Lietaus Taksi“, „Juodąjį Kadilaką“, garsiuosius aukso kiaušinius, puošiančius muziejaus eksterjerą, kitus dailininko paveikslus. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kolmarą - Elzaso vynų sostinę. Kolmaro senamiestis pakeri savo architektūra: fachverko stiliaus pastatai, puošti medinėmis skulptūromis ir balkonėliais, siaurų gatvelių labirintai. Pažintis su senamiesčiu: XIII a. Dominikonų vienuolynas, Šv. Martyno bažnyčia, Senoji muitinė, odininkų rajonas – Mažoji Venecija. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti Elzaso vynų. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

10 diena. Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu
 • 5 nakvynės viešbutyje Ispanijoje su pusryčiais ir vakarienėmis
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 15 EUR
 • (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę)
 • kurorto rinkliava
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Ispanija
Kaina nuo 489 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
489 € / 436 € 2018-10-1910+
489 € / 436 € 2018-10-0510+
579 € / 516 € 2018-09-2110+
609 € / 543 € 2018-09-0710+
669 € / 596 € 2018-08-1710+
639 € / 569 € 2018-07-2710+
639 € / 569 € 2018-07-1310+
639 € / 569 € 2018-06-2910+
609 € / 543 € 2018-06-2210+
609 € / 543 € 2018-06-1510+
609 € / 543 € 2018-06-0810+
499 € / 445 € 2018-05-2510+
UP