Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
+37061236192, +37064544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Ispanija per 10 dienų

Ispanija per 10 dienų

Ispanija

Artimiausia data

2017-10-26 840 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Apsilankysite didžiausiuose Ispanijos miestuose: Madride, Barselonoje, Valencijoje
 • Pamatysite A. Gaudi šedevrą - pasakišką Guell parką
 • Pabuvosite viduramžių dvasią išlaikiusiame Toledo mieste

1 diena BARSELONA
Atskrisite į Barselonos oro uostą, kur Jus pasitiks ir perveš į viešbutį. Apsigyvensite ir turėsite laisvo laiko. Trumpa ekskursija po Barseloną – Katalonijos regiono sostinę ir vieną iš svarbiausių Ispanijos ekonomikos ir kultūros centrų.

2 diena BARSELONA-ŽIRONA*- FIGUERES* -BARSELONA
Po pusryčių išvykimas į Barselonos užmiestį (už papildomą mokestį). Jaukus Žironos senamiestis iškilęs ant kalvos virš Onyaro upės. Iš tolo matosi įspūdinga viduramžių katedra, kitų bažnyčių stogai. Žirona dar vadinama ispaniškąja venecija, žavi upės kanalais ir raudonai nuspalvintais namais. Užsuksite į Figero (Figueres) miestelį, kur apžiūrėsite įžymųjį S. Dali muziejų*. Grįžimas į Barseloną. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena BARSELONA
Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje. Barselona – stulbinamos architektūros ir meilės miestas. Išvysite žymiuosius neužbaigtus architekto A. Gaudi kūrinius ir gotikinį kvartalą: Katedrą, Karalių rūmus, paminklą Kolumbui, Guellio parką. Vakare nukeliausite prie „Dainuojančių fontanų“. Tai fantastiškas vandens, spalvų ir muzikos šou, susiliejantis į pasakišką dermę ir tiesiog užliejantis teigiamomis emocijomis. Nakvynė viešbutyje.

4 diena BARSELONA–VALENSIJA–ALIKANTĖ
Tęsite ekskursiją po Barseloną – stulbinančios architektūros miestą. Apžiūrėsite gotikinį kvartalą: Katedrą, Karalių rūmus, paminklą Kolumbui bei Antonio Gaudi projektuotą modernistinį Guell parką. Vėliau vyksite į Valensiją, trečią pagal dydį Ispanijos miestą, kuris garsėja ne tik gotikine, bet ir naujųjų laikų architektūra. Stabtelėsite miesto centre, kur galėsite apžiūrėti Katedrą bei kitus istorinius paminklus. Toliau kelionę tęsite į Alikantę. Apgyvendinimas viešbutyje.

5 diena ALIKANTĖ-GRANADA
Po pusryčių išvyka į Granadą, aplankant Alhambros rūmų ansamblį. Alhambra pradėta statyti, ėmus silpnėti kalifų valdžiai, taip siekta sukurti valdovų rojų žemėje. Įspūdingos rūmų menės, kolonados, sienų ornamentika, žydinčiuose Generalifės soduose* skendintys kiemai su čiurlenančiais fontanais. Grįžimas į Alikantę. Laisvas laikas.

6 diena GRANADA-SEVILIJA
Pusryčiai. Keliausite į Seviliją, apsigyvensite viešbutyje. Antroje dienos pusėje leisitės į ekskursiją po Seviliją – finikiečių, romėnų, maurų miestą. Aplankysite Sevilijos simbolį – gražiausią ir didžiausią Ispanijos katedrą. Vėliau užsuksite į žydų kvartalą „Santa Cruis“. Laisvas laikas. Vakare galėsite apsilankyti flamenko šou*.

7 diena SEVILIJA-KORDOBA-MADRIDAS
Po pusryčių ryte išvyksite į Kordobą – Andalūzijos sostinę, įsikūrusią ant upės kranto, 123 m virš jūros lygio. Dalyvausite 2,5 val. ekskursijoje po miesto centrą. Kordobos mečetė, kurią būtinai išvysite, yra unikalus religinės paskirties statinys, išsaugotas net keičiantis dievams ir religijoms. Popiet išvyksite į Madridą. Registracija viešbutyje. Laisvas laikas.

8 diena MADRIDAS-TOLEDAS-MADRIDAS
Ryte išvyksite į Toledą – istorinę Ispanijos sostinę, puikiai išsaugojusią viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Dalyvausite ekskursijoje po miestą, kuriame gyveno ir kūrė El Grekas. Aplankysite Toledo katedrą – vieną didžiausių krikščioniškojo pasaulio katedrų, Šv. Tomo koplytėlę, kurioje yra įžymusis El Greko šedevras „Orgaso grafo laidotuvės“. Antrą dienos pusę atvyksite į Madridą ir leisitės į apžvalginį turą autobusu ir pėsčiomis. Turėsite laisvo laiko.

9 diena MADRIDAS-SARAGOSA-BARSELONA
Papusryčiausite ir išvyksite į Prado muziejų*, kurio kolekciją sudaro per 5000 paveikslų. Muziejuje susipažinsite su žymiausių Ispanijos menininkų kūriniais: El Greko, Velaskeso, Gojos ir kitų pasaulinio garso tapytojų drobėmis. Popiet išvyksite į Saragosą ir dalyvausite 1 val. ekskursijoje, kurios metu apžiūrėsite miesto centrą ir Mergelės Pilar soborą. Vėlai vakare atvyksite į Barseloną, nakvynė viešbutyje.

10 diena BARSELONA
Po pusryčių – pervežimas į oro uostą skrydžiui namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 •     pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas;
 •     9 nakvynės 2–3* viešbučiuose;
 •     maitinimas: 9 pusryčiai, 5 vakarienės, 1 pietūs;
 •     ekskursinė programa su rusakalbiu gidu;
 •     įėjimo bilietai į programoje numatytus objektus.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 •     lėktuvo bilietai Vilnius–Barselona–Vilnius apie 800 Lt/231.69 EUR;
 •     medicininių išlaidų draudimas (6.66 EUR/8 d.);
 •     papildomos ekskursijos, programoje pažymėtos*;
 •     galimas kelionės pratęsimas (poilsis Kosta Brava ar kitame Ispanijos kurorte)

PASTABOS:

 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu +370 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Ispanija
Kaina 840 € + skrydis ~230 € (kaina su skrydžiu ~1070 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu +370 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
840 € 2017-10-2610+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti