Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Ispanija – Šveicarija – Prancūzija …svajonių šalys su poilsiu prie Viduržemio jūros (13d/12n)

Ispanija – Šveicarija – Prancūzija …svajonių šalys su poilsiu prie Viduržemio jūros (13d/12n)

Ispanija

Artimiausia data

2018-08-28 799 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Net 5 nakvynės ir 5 vakarienės Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurorte prie Viduržemio jūros bei galimybė pasirinkti turiningas ekskursijas arba lepintis saule ir jūra.
 • Montserato vienuolynas žavi įspūdinga gamta, jaukiame Tossa de Mar miestelyje pajuntate vis dar tvyrančią piratų laikų dvasią, Barselona stebina A. Gaudi šedevrais, flamenku, šokančiais fontanais
 • Aplankote tris nykštukines valstybes: „mokesčių rojų“ Lichtenšteiną, garsenybių pamėgtą Monaką ir Pirėnų karalienę Andorą
 • Mėgaujatės idiliška Šveicarijos Alpių ramybe ir įspūdinga kalnų panorama, atsiveriančia nuo Alpe Foppa viršukalnės
 • Į kvapų jūrą pasineriate „Fragonard“ kvepalų gamykloje Grase, o su krokodilų rūšimis, elgsena ir įpročiais susipažįstate unikalioje krokodilų fermoje

1 DIENA LIETUVA - LENKIJA - VOKIETIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA ULMAS

Pusryčiai. Išvykstate Šveicarijos link. Kelionė per Vokietiją. Trumpam sustojate abipus Dunojaus upės įsikūrusiame Ulme. Apžiūrite įspūdingą, „Dievo pirštu“vadinamą Ulmo katedrą su aukščiausia pasaulyje gotikine varpine, Munsterplatz aikštę, Rotušę su gausiai išpuoštu astronominiu laikrodžiu. Kelionę tęsiate Churo link. Pakeliui sustojate Lichtenšteino kunigaikštystės sostinėje Vaduce, įsikūrusiame dešiniajame Reino upės krante, maždaug 470 m aukštyje virš jūros lygio. Nakvynė viešbutyje prie Churo.

3 DIENA VIA MALA KELIAS - ALPE FOPPA VIRŠUKALNĖ - LUGANAS

Pusryčiai. Vykstate į Šveicarijos itališkąjį Tičino kantoną. Pakeliui sustojate pasigėrėti nuostabą keliančiu Reino upės išgraužtu *tarpekliu. Čia prasideda garsus senasis Via Mala kelias, kadaise nutiestas plėtoti prekybai tarp Italijos ir Š. Europos. Siauras, vingiuotas Hinterrhein upės tarpeklis yra vienas vaizdingiausių ir mažiausiai civilizacijos paliestų tarpeklių Šveicarijoje, apsuptas 490 m aukščio smiltainio uolų. Vykstate Lugano link. Pasikėlę *lyniniu keltuvu į Alpe Foppa viršukalnę (1567 m), galėsite pasivaikščioti kalnų takeliais ar pasidžiaugti įspūdinga Alpių panorama nuo novatoriškos S. Maria degli Angeli bažnyčios belvederio. Atvykstate į kalnų apsuptą Luganą, kurį rašytojai vadina „mažuoju Rio de Žaneiru” Europoje. Aplankote San Lorenz katedrą. Esant galimybei, laisvu laiku siūlome plaukimą laivu (apie 1 val.) Lugano ežeru (už papildomą mokestį). Išvykstate Italijos link. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 DIENA MONAKAS - NICA

Pusryčiai. Išvykstate Nicos link. Pakeliui sustojate Monako kunigaikštystėje. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Atvykus ekskursija po Monako – ville – seniausią Monako rajoną: *egzotinis kaktusų sodas su 6 tūkst. sukulentinių augalų nuo nykštukinių iki 10 m aukščio, *Monako kunigaikščio rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra. Aplankote Monte Karlo rajoną, vadinamą „aukso mylia“, su legendiniu kazino, japonišką sodą. Pavakary atvykstate į Viduržemio jūros kurortą – Nicą. Atvykus pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų. Nakvynė viešbutyje Žydrojoje pakrantėje.

5 DIENA GRASAS

Pusryčiai. Išvykstate Ispanijos link. Pakeliui sustojate Grase, kur aplankote parfumerijos gamyklą „Fragonard“ ir parduotuvę. Vakare atvykstate į vieną iš Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurortų prie Viduržemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 DIENA BARSELONOS FONTANAI - MONSERATO VIENUOLYNAS

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Po pietų siūloma **ekskursija į Montserato vienuolyną ir magiškuosius Barselonos fontanus. Vykstate į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta – „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja. Siūlome palypėti iki Baltojo Kryžiaus ir pasigėrėti nuostabiais kalnų ir apylinkių vaizdais. Vakare sugrįžtate į Barseloną pasigrožėti magišku vandens, muzikos ir šviesos spektakliu. Trijuose fontanuose per sekundę išpurškiama 2600 l vandens, o pasitelkus muzikos garsus ir šviesą sukuriamas nepaprasto grožio reginys. Vėlai vakare sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė (vykstantiems į ekskursiją vakarienė perkeliama į pietus/pikniką) ir nakvynė viešbutyje.

7 DIENA TOSSA DE MAR

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome *plaukti laivu į romėnų įkurtą, Kosta Bravos pakrantės perlu vadinamą Tossa de Mar miestelį (už papildomą mokestį). Nuostabioje įlankoje įsikūręs kurortas žavi jaukiu senuoju miestu, piratų laikus menančiais įtvirtinimais, gausybe suvenyrų parduotuvėlių, jaukais restoranais ir barais. Po pietų sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 DIENA ŠV. ŠEIMYNOS BAŽNYČIA - GUELIO PARKAS

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Barseloną. Išvykstate į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą aplankant A. Gaudi šedevrą – Šv. Šeimynos bažnyčią, spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – *Guelio parką, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę – Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su Katedra ir senaisiais Karalių rūmais. Sugrįžtate į viešbutį. Vakare siūlome pasigrožėti ispaniškuoju *flamenku. Flamenkas – tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas bei liūdesys. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 DIENA ANDORA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Andorą – nykštukinę valstybę Pirėnų kalnuose. Nuostabi gamta, gausybė parduotuvėlių. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10 DIENA FIGUERAS - KARKASONAS

Pusryčiai. Išvykstate Prancūzijos link. Sustojate Figueras mieste, kuriame aplankote įžymųjį *S. Dali muziejų. Vykstate į viduramžių miestą Karkasoną, kurio senasis miestasCité – vienas didžiausių Europoje miestų-tvirtovių. Miestas apjuostas dviem sienų žiedais su 52 bokštais, o viduje – siauros gatvės su nusileidžiančiais laiptais ir stačiais pakilimais bei nedidelės aikštės. Gėritės Grafų pilimi, Saint–Nazaire bazilika bei bastionais. Išvykstate Oranžo link. Nakvynė viešbutyje netoli Oranžo.

11 DIENA PJERELATO KROKODILŲ FERMA

Pusryčiai. Išvykstate Vokietijos link. Pakeliui sustojate unikalioje Europoje *krokodilų fermoje. Didžiuliame „tropikų rojuje“ gyvena daugiau nei 400 įvairių rūšių krokodilų ir nemažas būrys didžiųjų Seišelių vėžlių. Fermoje įrengta laboratorija ir net inkubatoriaus kambarys. 2010 m. įrengta 4000 m2 zona po atviru dangumi suteikė šiems gyvūnams galimybę mėgautis saule ir plaukioti didžiuliuose vandens telkiniuose. Fermos darbuotojai supažindina su krokodilų rūšimis, jų gyvenimo ypatumais, elgsena, įpročiais. Išvykstate į Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

12 DIENA ROTENBURGAS PRIE TAUBERIO

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, pakeliui trumpam sustojate gražiame Bavarijos miestelyje Rotenburge prie Tauberio upės. Miestas apjuostas gynybinėmis sienomis, išvagotas siaurų grįstų gatvelių. Apžiūrite Rotušę, kilmingųjų rezidencijomis nusėtą Herrngasse prekybinę gatvę. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

13 DIENA LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 12 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 12 pusryčių, 5 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 60 EUR ir 35 CHF.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Turistas moka pats. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • –   ekskursija į Montserato vienuolyną ir Barselonos magiškuosius vakarinius fontanus – 35 EUR,
 • –   ekskursija į Barseloną – 35 EUR,
 • –   ekskursija į Andorą – 35 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 80 EUR 105 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~7000 km.

Apgyvendinimas

Prie Viduržemio jūros (5-10 kelionės diena) 5 nakvynes Jums užsakėme tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*:

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:

 ROGER DE FLOR PALACE***

Lloret de Mar, Ispanija

   

Viešbutis įsikūręs ramioje vietoje, 150 m iki Lloret de Mar paplūdimio, 10 min pėsčiomis iki Lloret de Mar centro . Yra didelis lauko baseinas ir terasa su panoraminiu vaizdu į jūrą. Veikia belaidis internetas. Dauguma kambarių su oro kondicionieriais ir balkonais. Viešbutyje veikia restoranas, barai.Pusryčiai ir vakarienė - švediškas stalas.
HOTEL CHECKIN PINEDA ***
Pineda de Maras, Ispanija

   

Viešbutis įsikūręs 7 min pėsčiomis iki Pineda de Mar paplūdimio. Viešbutyje yra lauko baseinas, restoranas. Jaukūs kambariai su oro kondicionieriais ir balkonais.Pusryčiai ir vakarienė - švediškas stalas.
HOTEL IBERSOL SORRA D’OR BEACH CLUB *** 
Malgrat de Mar, Ispanija

   

Malgrat de Mar paplūdimyje įsikūręs viešbutis „Ibersol Sorra d'Or“ puikiai tinka apsistoti norintiems praleisti atostogas saulėkaitoje, visai netoli Barselonos. Viešbutyje yra baseinas, keletas barų, ir savitarnos restoranas.Pusryčiai ir vakarienė - švediškas stalas.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Ispanija
Kaina nuo 799 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
799 € / 719 € 2018-08-2810+
799 € / 719 € 2018-06-0410+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti