Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Ispanija - Šveicarija - Prancūzijos rivjera 12d.

Ispanija - Šveicarija - Prancūzijos rivjera 12d.

Ispanija

Artimiausia data

2018-09-01 799 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Dar daugiau nemokamų išvykų į Barseloną, Montserato vienuolyną ir Blanes! Sutaupote net 95 Eur !
 • Jau 14-tąjį sezoną džiaugiamės Jums pristatydami maištingąją Viduržemio jūros gražuolę – Ispaniją!
 • Žavioji kalnų mažylė – Andoros kunigaikštystė.
 • Spalvingoji Barselona – miestas, kurio negana...
 • Pasivaikščiojimas debesyse: šventieji Montserato kalnai ir vienuolynas.
 • Žirona – senovinis Katalonijos miestas su gilia, tūkstantmete istorija.
 • Ypač kūrybingai suderintas poilsis su turiningomis ekskursijomis.

1 diena LIETUVA - LENKIJA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena VOKIETIJA  

Pusryčiai. Kelionė į Vokietijos miestą Bambergą. Kaip ir senovės Roma, ant septynių kalvų įsikūręs Bambergo miestas didžiuojasi puikiai išsilaikiusiu senamiesčiu: Maksimilijano aikštė, Šv.Martyno bažnyčia, barokiniai patricijų namai, Neptūno fontanas, senoji miesto rotušė, “Mažoji Venecija” Pegnico upės pakrantėje, katedra, Vyskupų rezidencijos rūmai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti žvejų namelių kvartale, kuriame galėsite paragauti dūminio alaus. Išvykimas iš Bambergo. Kelionė per Vokietiją, Nakvynė viešbutyje.

3 diena ŠVEICARIJA - PRANCŪZIJA

Pusryčiai. Atvykimas į Šveicarijos pasienio miestelį Šafhauseną.  Sustojimas prie didžiausių Europoje Reino krioklių. Pasivaikščiojimas vaizdinga  Reino upės pakrante. Toliau kelionė tęsiama per Šveicariją. Atvykimas į Liucerną – tiltų ir bokštų miestą, kuris dažnai vadinamas „Šveicarijos perlu“. Keturių Kantonų ežeras, miesto simboliai - seniausias Europoje medinis Koplyčios tiltas ir Malūnų tiltas. Pažintis su senamiesčiu: Vyno ir Grūdų aikštės, nuostabiais ornamentais dekoruota senoji Rotušė, barokinė Jėzuitų bažnyčia, mirštančio Liūto monumentas – aikštė, simbolizuojanti Šveicarijos gvardiečių ištikimybę. Išvykimas link Prancūzijos. Nakvynė viešbutyje.

4 diena PRANCŪZIJA

Pusryčiai. Išvykimas link Ispanijos. Kelionė per Prancūziją. Įspūdingi Pirėnų kalnai – tarsi pačios gamtos suformuota natūrali siena tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Atvykimas į Ispaniją. Sustojimas Figuere – Salvadoro Dali gimtinėje. *S.Dali teatro-muziejaus lankymas. Tai labiausiai lankomas muziejus Ispanijoje po Prado, žaisminga vieta, įkurta senajame Figuero teatre, kurio 24-iose salėse eksponuojami siurrealistiniai žymaus ispanų menininko darbai. Vakare atvykimas į Ispanijos kurortą Kosta Bravos pakrantėje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena POILSIS PRIE JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems **mokama dienos išvyka į Andorą - nykštukinę valstybę Pirėnų kalnuose, šalia Prancūzijos ir Ispanijos sienų. Prieš akis iškyla kerintis kalnų peizažas. Didingų viršukalnių papėdėje prisiglaudę viešbučiai, prekybos kompleksai, ištaigingos parduotuvės, modernūs bankai, jaukūs restoranėliai, prašmatnios vilos. Laisvas laikas Andoros sostinėje Andora la Vela, įsikūrusioje 1055 m aukštyje. Grįžimas į kurortą. Vakare siūlome pasižiūrėti *flamenko šou programą. Ispaniškasis flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Virtuoziški gitaros akordai, ritmingas batelių kaukšėjimas ir hipnotizuojantis kastanječių skambesys... Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena POILSIS PRIE JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba *plaukimas laivu į senovinį Tossa de Maro miestelį, vadinamą Kosta Bravos pakrantės perlu. Jūra, smėlis ir uolos suteikia kraštovaizdžiui nepakartojamą žavesį. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti po piratų laikus menančius įtvirtinimus – fortus, nusipirkti suvenyrų, pasimaudyti jūroje, paskanauti jūros gėrybių ar ispaniškų patiekalų. Grįžimas į kurortą. Vakare grupės pageidavimu išvyka į *teatralizuotą Riterių turnyrą ir flamenko šou viduramžių pilyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena POILSIS PRIE JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba dovanojame nemokamą ekskursiją į Barseloną. Išvykimas į vieną judriausių Viduržemio jūros uostų - Barseloną. Architekto A. Gaudi šedevrai: vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti „Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis *Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis stadionas, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymiąja Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Citadelės parkas, ispaniškasis molas, Camp Nove stadionas, J.Miro industrinis rajonas, Muzikos rūmai, spalvingasis kvapnusis Barselonos turgus, Batillo namas, La Pedrera. Laisvas laikas. Esant galimybei, siūlome pasižiūrėti „grojančius“ fontanus. Grįžimas į kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena POILSIS PRIE JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba dovanojame nemokamą ekskursiją į Montseratą ir Blanes. Montseratas - tai didžiulis vienuolyno kompleksas, jau beveik tūkstantį metų priklausantis Benediktinų ordinui, skirtas tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie 1235m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Grįžtant į kurortą aplankome Blanes miestelį. Blanes – senovinis romėnų miestelis. Čia susipina viduramžių laikų istorija ir šiuolaikinis gyvenimas. Blanes gali būti pavadintas gamtos mylėtojų rojumi, nes jame yra vienas iš labiausiai vertinamų botanikos sodų Europoje. *„Mar i Murtra“ – botanikos sodas, įkurtas 1924 metais, užimantis apie 15 hektarų plotą, jame yra apie 4000 rūšių augalų. Čia galite išvysti įspūdingą kaktusų kolekciją. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

9 diena PRANCŪZIJA

Pusryčiai. Išvykimas link Prancūzijos. Atvykimas į  Žironą. Pažintis su miestu: viena gražiausių katedrų Katalonijoje, Šv. Filypo bažnyčia. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvių ir laiptų labirintu po žydų kvartalą. Aukštai virš vandens iškilusių pastelinių spalvų namų panorama nuo Onyar upės. Kelionė per Ispaniją, Prancūziją. Atvykimas į Nicą. Pasivaikštome po Žydrojo kranto sostinės senamiestį: žemutinis miestas su siauromis gatvėmis, pasažais, Garibaldžio aikštė, Katedra, Laskario ir Teisingumo rūmai, Opera, Rotušė, miesto širdis – Masenos aikštė. Pakylame į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama į Angelų įlanką, miestą ir Anglų bulvarą. Nakvynė viešbutyje.

10 diena MONAKAS - ITALIJA 

Pusryčiai. Išvyka į parfumerijos fabriką ir kvepalų muziejų Eze kaimelyje. Kelionė į nykštukinę Monako kunigaikštystę ir azartinių lošimų sostinę Monte Karlą. Ekskursija į *egzotiškąjį sodą, garsėjantį didžiausia pasaulyje kaktusinių augalų kolekcija. Nuo jo stačių terasų atsiveria puikiausias Monako kunigaikštystės vaizdas. Pažintis su senąja Monako dalimi: Kunigaikščio rūmai, Napoleono relikvijų muziejus, katedra, Okeanografijos muziejus. Atvykimas į Monte Karlą – garsusis kazino, „Paryžiaus“ viešbutis. Po pietų išvykimas į Italiją. Kelionė per įspūdingo grožio Italijos Alpes, Genujos įlankos pakrante. Atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

11 diena ŠVEICARIJA - VOKIETIJA - ČEKIJA (SLOVAKIJA)

Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Kelionė per itališkuosius Graubiundeno ir Tičino Šveicarijos kantonus. Jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai – vaismedžių sodai ir vynuogynai Reino ir Ticino upių slėniuose, tamsios bedugnės, aukšti kalnai, snieguotos viršūnės... Kelionė gėrintis kerinčio grožio Šveicarijos kraštovaizdžiu. Keliaujame Via Mala keliu, kuris kadaise buvo nutiestas plėtoti prekybai tarp Italijos ir Šiaurės Europos. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

12 diena ČEKIJA (SLOVAKIJA) -  LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 5 nakvynės kurorte su 5 pusryčiais ir 5 vakarienėmis,
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais kelionės metu,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • nemokamos ekskursijos į Barseloną, Montserato vienuolyną ir Blanes,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kurorto mokestis - 6 Eur, bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
 • *Mokamiems objektams turėti: nuo ~120 Eur – 230 Eur.
 • **Išvyka į Andorą ~40 Eur (organizuojamos susirinkus ne mažesnei kaip 20 žmonių grupei; nesusirinkus grupei turistams siūlomos vietinės Ispanijos turizmo agentūros paslaugos).

PASTABOS:

 

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2018-05-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova693.31EUR / 2,393.86LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis693.31EUR / 2,393.86LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui693.31EUR / 2,393.86LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)623.89EUR / 2,154.17LTL
Vienvietis kambarys986.12EUR / 3,404.88LTL
Viešbutis Loret de Mare 3***
2018-05-12
Apgyvendinimas
2018-06-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova693.31EUR / 2,393.86LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis693.31EUR / 2,393.86LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui639.91EUR / 2,209.48LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)1,003.92EUR / 3.45LTL
Viešbutis Loret de Mare 3***
2018-06-09
Apgyvendinimas
2018-07-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova755.61EUR / 2,608.97LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis755.61EUR / 2,608.97LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui755.61EUR / 2,608.97LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)679.96EUR / 2,347.77LTL
Vienvietis kambarys1,048.42EUR / 3.45LTL
Viešbutis Loret de Mare 3***
2018-07-14
Apgyvendinimas
2018-08-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova782.31EUR / 2,701.16LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis782.31EUR / 2,701.16LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui782.31EUR / 2,701.16LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)703.99EUR / 2,430.74LTL
Vienvietis kambarys1,058.21EUR / 3.45LTL
Viešbutis Loret de Mare 3***
2018-08-11
Apgyvendinimas
2018-09-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova711.11EUR / 2,455.32LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis711.11EUR / 2,455.32LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui711.11EUR / 2,455.32LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)639.91EUR / 2,209.48LTL
Vienvietis kambarys1,003.92EUR / 3.45LTL
Viešbutis Loret de Mare 3***
2018-09-01
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Ispanija
Kaina nuo 779 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
799 € / 711 € 2018-09-0110+
879 € / 782 € 2018-08-1110+
779 € / 693 € 2018-06-0910+
849 € / 755 € 2018-07-1410+
779 € / 693 € 2018-05-1210+
UP