Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Įspūdingas Europos parkas ir vokiškasis Legolendas

Įspūdingas Europos parkas ir vokiškasis Legolendas

Vokietija

Artimiausia data

2018-07-02 319 €

1 diena LIETUVA- VOKIETIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena BAMBERGAS 

Pusryčiai. Atvykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą, todėl senoviniai pastatai vis dar džiugina atvykstančius. Miesto panoramoje iškyla didinga Katedra, kurioje esančio raitelio skulptūros paslaptingą istoriją nesėkmingai stengiasi atskleisti pasaulio mokslininkai. Laisvą laiką smagu praleisti Bambergo žvejų rajone –„Mažojoje Venecijoje“. Išvykstate Študgarto link. Nakvynė viešbutyje netoli Študgarto.

3 diena EUROPOS PARKAS

Pusryčiai. Keliaujate į *Europos parką. Tai antras pagal populiarumą Europoje ir didžiausias Vokietijoje atrakcionų ir pramogų parkas. Parko teritorija užima 95 ha plotą, kuriame kursuoja specialūs traukinukai. Jis padalytas į temines zonas: „Nuotykių šalį“, „Minimukų karalystę“, „Užkerėtą brolių grimų mišką“ ir 14-ką skirtingų Europos šalių pristatančias teritorijas. Parke veikia daugiau nei 100 atrakcionų. Pramogaudami Šveicarijoje galite išbandyti „Matterhorn-Blitz“ atrakcioną, ir nuo kalno nusileisti bobslėjaus rogėse. Pasivaikščioti tarp tradicinių XVIII a. medinių šveicariškų namų. Norėdami patekti į „Poseidono“ vandens atrakcioną Graikijoje, turite pereiti per senovinę graikų šventyklą. Pailsėti ir užkąsti galite tradicinėje graikiškoje tavernoje. Medinius linksmuosius kalnelius išbandykite Islandijoje, raftingą fiordu – Skandinavijos teritorijoje, Ispanijoje vyksta riterių kovos. Ir dar daug daug pramogų, kurios patenkins kiekvieno skonį. Pavargę galite visą parką apvažiuoti traukinuku, apsilankyti magiškame 4D kino teatre ar pakilti į 75 m aukščio apžvalgos bokštą.

4 diena LEGOLENDAS

Pusryčiai. Keliaujate į *Legolendą. Nors seniausias Legolendas buvo atidarytas Danijoje, bet 2002 m. duris atvėręs vokiškasis jo giminaitis savo pirmtakui tikrai nenusileidžia. Parko dydis prilygsta 26 futbolo aikštynams. Parkas padalytas į keletą pramogų zonų: „Miniland“, rasite žymiausius Europos pastatus, sumažintus miestų modelius, kuriems sukurti panaudota 25 milijonai lego kaladėlių; „Nuotykių šalis“, kurioje laukia džiunglių potyriai; „Faraonų šalis“, kurioje važiuojate džipais ir ieškote paslėpto lobio; „Riterių karalystė“, su joje gyvenančiu, ugnimi spjaudančiu drakonu; „Piratų šalyje“ galima paplaukioti laivais ir sudalyvauti piratų mūšyje. Parke taip pat vyksta daugybė šou, veikia 4D kino teatras, lego kaladėlių gamykla. Vakarop išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.Nakvynė viešbutyje netoli Študgarto.

  5 diena LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose,
 • Maitinimas – 4 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 100 EUR suaugusiems, apie 80 EUR vaikams iki 11 m. už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Vokietija
Kaina nuo 319 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
319 € / 287 € 2018-07-0210+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti