Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Įspūdingoji Prancūzija ...Normandija, Bretanė, Luaros slėnis ir Il de Fransas (su vadovu iš Lietuvos)

Įspūdingoji Prancūzija ...Normandija, Bretanė, Luaros slėnis ir Il de Fransas (su vadovu iš Lietuvos)

Prancūzija

Artimiausia data

2018-07-11 999 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Lankote šarmingąjį Paryžių, žavingą „bokštų“ miestą Ruaną, žavitės turtingu Dinano viduramžių senamiesčiu, vaikštote po žaismingai apšviestą vakarinį Šartrą, viešite karaliaus–Saulės (Liudviko XIV) karališkoje rezidencijoje – ištaiginguose Versalio rūmuose
 • Grožitės gamtos stebuklu – įspūdingomis Etretato uolomis ir vaizdinga Lamanšo pakrante bei „Vakarų stebuklu“ – Sen Mišelio vienuolynu
 • Pasineriate į stiprių emocinių išgyvenimų kupiną kelionę po Prancūzijos istoriją šou spektaklyje „La Cinescenie“
 • Žavitės gražiausiomis Luaros slėnio pilimis ir jų sodais – Vilandry, Šenonso, Clos-Luce, Šamboro, Ambuazo
 • Ragaujate jūros gėrybių ir degustuojate krašto vyną

1 diena   VILNIUS - PARYŽIUS

Skrydis: Vilnius – Paryžius. Atskrendate į meilės miestą – Paryžių. Miestą Senos saloje įkūrė galų gentis parizijai apie 250–247 metus pr. m. e. Dabartiniu vardu Paryžius imtas vadinti nuo V a., kai 486 metais Frankų karalius Chlodvigas I po pergalės prieš romėnus čia perkėlė savo valstybės sostinę.

Ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Paryžiaus globėjos Šv. Genovaitės garbei pastatytas Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, prabangioji Ch. Garnier Opera. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nuo jos matuojami miesto atstumai, ji lemia gatvių numeraciją ir skiria miestą į dvi dalis. Nakvynė viešbutyje.

2 diena RUANAS - ETRETATO UOLOS

Pusryčiai. Vykstate į Normandijos provincijos sostinę Ruaną, dar vadinamą „bokštų miestu”. Apžiūrite senąją Turgaus aikštę, kurioje buvo sudeginta Žana d’Ark, grožitės nuostabiais fachverkinių namų kvartalais, gotikine Katedra, kuria žavėjosi impresionistas C. Monet, nutapęs apie trisdešimt katedrą vaizduojančių paveikslų.

Vykstate prie įspūdingų Etretato uolų, įsiterpusių į Atlanto vandenyną. Pasivaikštote vaizdinga Lamanšo sąsiaurio pakrante besigėrėdami jūros vandens suformuotomis uolomis, savo grožiu įkvėpusiomis ne vieną menininką. Norintys gali išsimaudyti Atlanto vandenyne. Vykstate Kano (Caen) link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena SEN MIŠELIS - KANKALIS - SEN MALO - DINANAS

Pusryčiai. Vykstate Sen Mišelio įlankos link, kur gravitacinė Mėnulio ir Saulės traukos jėga sukelia stipriausius Europoje potvynius ir atoslūgius. Čia lyg Cheopso piramidė dykumoje iškyla Sen Mišelio kalnas. Aplankote X a. įkurtą benediktinų *vienuolyną, kuris vadinamas „Vakarų stebuklu“. Vykstate į Kankalį, kur auginamos austrės, turtingos jodo ir druskos bei vertinamos dėl ypatingo riešutų skonio. Siūlomi pietūs jūrų gėrybių restorane (už papildomą mokestį). Vykstate į buvusį korsarų miestą-tvirtovę – Sen Malo. Miestas apjuostas gynybine siena, kurios ilgis prilygsta jūrinei myliai. G. Floberas šio miesto gyventojus pavadino „mažąja tauta“, kuri turi savo istoriją ir iki šiol garbinamus savus didvyrius. 

Dinanas – vaizdingas Bretanės viduramžių miestas, kurio akmenimis grįstos gatvės veda į architektūros statinių turtingą senamiestį. Mieste, kuriam per tūkstantis metų, priskaičiuojama 14 bokštų ir 4 vartai, 115 bretoniško stiliaus senųjų fachverkinių namų, gausybė nuotaikingų parduotuvėlių iškabų. Senamiesčio simbolis – Laikrodžio bokštas, kunigaikščių pilis-tvirtovė, seniausia mieste prekybinė Jerzual gatvė, nuvedanti uosto link. Išvykstate Reno link. Nakvynė viešbutyje.

4 diena LA BAULE KUROTAS - NANTAS

Pusryčiai. Vykstate į nedidelį Bretanės miestelį Quiberon, iš kur keliatės į Belle-ile-en-Mer  salą. Ši sala XVII a. priklausė Liudviko XIV finansų ministrui Nicolas Fouquet, kuris ją pavertė galinga tvirtove. Patekęs į nemalonę, Fouquet buvo priverstas perleisti salą karaliui–Saulei. Šią kovą A.Diuma aprašė romane „Vikontas de Braželonas“. Aplankome Vobano citadelę, grožėdamiesi nuo jos sienų atsiveriančiais vaizdais. Laisvas laikas pietums ir maudynėms. Grįžę į žemyną, vykstate Nanto link

Vėlai vakare siūlome pažiūrėti įspūdingą istorinį **šou spektaklį „La Cinescenie“, kuriame persipina šviesos, muzikos, vandens, lazerių, pirotechnikos efektai su naujausiomis scenoje naudojamomis technologijomis. Ši pusantros valandos trunkanti, stiprių emocinių išgyvenimų kupina kelionė Prancūzijos 700 metų istorijos vingiais su didžiausia pasaulyje scena, grandioziniu aktorių skaičiumi, per 5000 naudojamų sceninių kostiumų spektaklį daro unikaliu. Nakvynė viešbutyje prie Nanto.

5 diena LUAROS SLĖNIO PILYS 

Pusryčiai. Vykstate lankyti įspūdingų Luaros slėnio pilių.*Vilandry pilis turi puikią ispaniškų baldų kolekciją, o jos spalvingi, terasomis bei geometriniais motyvais išsidėstę renesansiniai *sodai, ilgam palieka neišdildomą įspūdį. Romantiškoji *Šenonso (Chenonceaux) pilis, dar vadinama „damų pilimi“ arba „pilimi ant vandens“, žavi architektūra ir išdėstymo originalumu – tarsi narcizo žiedas besipuikuojanti savo atvaizdu vandenyje. Vykstate Turo link. Nakvynė viešbutyje prie Turo.

6 diena AMBUAZAS - ŠARTRAS

Pusryčiai. Vykstate į romantišką *Šenonso (Chenonceaux) pilį, dar vadinamą „damų pilimi“ arba „pilimi ant vandens“, kuri žavi architektūra ir išdėstymo originalumu – tarsi narcizo žiedas besipuikuojanti savo atvaizdu vandenyje. Aplankote *Blua pilį, kurioje nuo XIII a. iki XVII a. ypač mėgo viešėti Prancūzijos karaliai. Pagrindinė pilies įžymybė – bokštas su spiraliniais laiptais, kuriuos Balzakas pavadino „kinų pagoda“. Pilyje yra Kotrynos Mediči kambarys, kurio slaptose spintose karalienė saugojo brangenybes, nuodus ir valstybės dokumentus. Pilies „juodajame kambaryje“ 1588 m. buvo nužudytas hercogas Gizas ir jo brolis, Lotaringijos kardinolas.Toliau vykstate į karališkąją valdžią simbolizuojančią *Šamboro pilį – karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidenciją. Manoma, kad prie jos projekto savo genialią ranką yra pridėjęs ir L. da Vinčis. 

Vykstate į šviesų ir kvapų miestą Šartrą (Chartres), garsėjantį ant kalvos XII−XIII a. pastatyta gotikos stiliaus Dievo Motinos katedra, įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą. Sutemus siūlome pasivaikščioti po žaismingai apšviestą miestą. Nuo 2003 m. Šartro miestas yra „Luci“ tarptautinio miestų šviesos tinklo narys ir džiugina ne tik gyventojus, bet ir miesto svečius nuotaikingomis iliuminacijomis. Tai reginys, kurio negalima praleisti! Nakvynė viešbutyje.

7 diena PARYŽIUS

Pusryčiai. Vykstate į meilės miestą – Paryžių. Miestą Senos saloje įkūrė galų gentis parizijai apie 250–247 metus pr. m. e. Dabartiniu vardu Paryžius imtas vadinti nuo V a., kai 486 metais frankų karalius Chlodvigas I po pergalės prieš romėnus čia perkėlė savo valstybės sostinę. Ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Paryžiaus globėjos Šv. Genovaitės garbei pastatytas Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, prabangioji Ch. Garnier Opera. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nakvynė viešbutyje.

8 diena PARYŽIUS - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą. Skrydis: Paryžius – Vilnius.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius – Paryžius – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas – 7 pusryčiai,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės kelionės užsakymo metu.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 130 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamas šou spektaklis La Cinescenie (užsakomas perkant kelionę) – apie 50 EUR (172,64 LTL). Kaina pateikta, kai vyksta ne mažiau kaip 15 turistų.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, registruojamas bagažas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Prancūzija
Kaina nuo 999 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
999 € / 899 € 2018-07-1110+
UP