Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

!Italija - klasikiniai meno miestai

!Italija - klasikiniai meno miestai

Italija

Artimiausia data

2018-09-19 799 €

1 diena LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 diena ČEKIJA - AUSTRIJA - ITALIJA

Pusryčiai. Ryte išvykstate į Vieną. Atvykus ekskursija po miesto senamiestį: didingoji Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui, Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė. Po pietų išvykstate Italijos link. Vėlai vakare atvykstate į Veneto regioną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Veneto regione.

3 diena VENECIJA

Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Išvykstate Romos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

4 diena ROMA

Pusryčiai. Atvykstate į „amžinąjį miestą ant septynių kalvų“ – Romą. Pradedate nuo ekskursijos po mažiausią pasaulio valstybę ir katalikybės centrą Vatikaną. Aplankote vieną žymiausių Europoje ***Vatikano muziejų: XV a. Rafaelio freskomis tapytos popiežiaus Julijaus II apartamentų salės, Pinakoteka (dailės galerija), Mikelandželo ištapyta Siksto koplyčia, kurioje renkamas popiežius. Aplankote didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Esant galimybei, gėritės Romos panorama nuo Šv. Petro bazilikos *kupolo, į kurį veda 330 laiptelių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

5 diena ROMA

Pusryčiai. Pažintis su antikine Roma: *Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų; Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią; Panteonas arba „visų dievų šventykla“ stebina sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Žymiausios miesto aikštės: Venecijos aikštė, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

6 diena FLORENCIJA

Pusryčiai. Išvykstate į Toskanos sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę; Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; *Medičių šeimos koplyčią, su Mikelandželo kurtomis originaliomis skulptūromis „Diena ir Naktis“, „Rytas ir Vakaras“. Užsukate į Santa Maria Novella vaistinę-parfumerijos gamyklą. Čia jau daugiau nei 400 metų iš kartos į kartą perduodant gamybos paslaptis ir derinant jas su šių dienų pažangiausiais metodais gaminami aukščiausios kokybės kosmetikos, parfumerijos, gastronomijos produktai. Aplankote renesansinius *Pitti rūmus, kuriuose saugomas Medičių šeimos lobis, veikia sidabro muziejus, eksponuojama didžiausia Italijoje kostiumų kolekcija, yra paveikslų galerija. Vykstate Milano link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bolonijos apylinkėse.

7 diena MILANAS

Pusryčiai. Atykstate į Lombardijos sostinę – Milaną. Ekskursija po miestą aplankant daugiau kaip 500 metų statytą gotikos šedevrą – Milano *katedrą, kurią puošia net 3400 skulptūrų, o jos stogą – 135 smailės. Užsukate į visai greta Katedros esantį, prabangių parduotuvių pasažą, puoštą įspūdingu stikliniu kupolu, mozaikomis bei skulptūromisPasažas pavadintas – Galleria Vittorio Emanuele II. Kita miesto įžymybė – garsusis La Scala teatras. Aplankote *teatro muziejų, kuriame galima susipažinti su La Scala teatro istorija, pasigrožėti rodytų operų dekoracijų fragmentais. Esant galimybei, iš muziejaus galima pažvelgti į didžiąją teatro salę su prabangiomis ložėmis ir milžinišku sietynu. Toliau keliaudami Italijos mados sostinės gatvėmis, pasiekiate ištaigingus *Castello Sforzesco rūmus. Sforzų dinastijai priklaususiuose raudonų plytų rūmuose eksponuojamos senovinių baldų, paveikslų ir kt. kolekcijos. Šiuo rūmus Sforzos XV a. perėmė iš Viskonti giminės ir pertvarkė renesansiniu stiliumi. Rūmuose saugomas paskutinis nebaigtas Mikelandželo kūrinys. Ekskursiją baigiate *Leonardo da Vinči mokslo ir technikos muziejuje – didžiausiame mokslui ir technologijoms skirtame muziejuje Italijoje. Įkurtas jis XVI a. vienuolyne. Čia ne tik pamatysite eksponuojamas kolekcijas, bet ir pabuvosite interaktyviuose laboratorijose ir dar daug daugiau. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti Montenapoleonės gatve – viena madingiausių apsipirkimų vietų pasaulyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Milano apylinkėse.

8 diena BERGAMAS - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į Bergamo oro uostą. Skrydis: Bergamas – Vilnius.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • skrydis Bergamas – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas(1 keleiviui 1 vienetas),
 • 7 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas: 7 pusryčiai (kontinentiniai) 6 vakarienės (trijų patiekalų),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • registruojamas orlaivio bagažas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs,
 • programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

¹ – yra papildomų sąlygų.

 • Grįžimas į Vilnių.
 • * – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 140 EUR už visus * pažymėtus objektus.
 • *** – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 40EUR asmeniui.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje.

  Priemoka už vienvietį kambarį – 150 EUR.

Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 799 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
799 € / 719 € 2018-09-1910+
UP