Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
865500560, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Neregėta Italija ir Napoleono išvaikščiota Elbos sala (7d/6n)

Neregėta Italija ir Napoleono išvaikščiota Elbos sala (7d/6n)

Italija

Artimiausia data

2017-06-04 449 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Aplankote seniausio Europos universiteto miestą Boloniją, šventojo Antano miestą – Padują ir Lombardijos perlą – Mantują 
 • Visą dieną praleidžiate istorinėje Elbos saloje, kur vaikštote Napoleono Bonaparto keliais 
 • Dvi Nakvynės Montekatinio SPA kurorte! Dvi vakarienės įskaičiuotos į kelionės kainą. 
 • Vaikštote po įspūdingą kristalų pasaulį Svarovskio kristalų muziejuje 

1 diena LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena EIZENŠTATAS

Pusryčiai. Ryte išvykstate į Jozefo Haidno miestu vadinamą Eizenštatą. Žymusis austrų kompozitorius čia gyveno dirbdamas įtakingai Esterhazių šeimai. Mieste išlikę daugybė kompozitorių menančių objektų: Haidno namas ir žolelių sodas, barokiniai Esterhazių šeimos rūmai, su Haidno sale, kurioje ir šiandien rengiami klasikinės muzikos koncertai; kompozitoriaus mauzoliejus. Po ekskursijos išvykstate Italijos link. Kelionė per Austriją, Italiją.  Esant galimybei, sustojate vyno ūkyje netoli Klagenfurto, aplankote vyno rūsius ir *degustuojate krašto vyną.  Nakvynė viešbutyje. 


3 diena PADUVA - BOLONIJA - MONTEKATINIO SPA KURORTAS

Pusryčiai. Vykstate į seną universitetinį miestą – Paduvą, kurioje gausu dailės ir architektūros paminklų. Miesto įžymybė – didinga Šv. Antano Paduviečio bazilika su minareto pavidalo smailėmis ir bizantiniais kupolais, po kuriais ilsisi šventojo palaikai. *Radžionės rūmai, su didžiausia Europoje vientisos erdvės viduramžių sale, skiria Piazza del Erbe ir Frutta aikštes. Laisvu laiku siūlome užsukti į miesto simboliu ir neatskiriama jo dalimi tapusią Pedrocchi Padovakavinę ir pasimėgauti įstabaus skonio kavos puodeliu. Toliau keliaujate į Boloniją – seniausio Europoje universiteto miestą. Ekskursija mieste: Didžioji aikštė, Neptūno fontanas, Šv. Stepono bazilika, XIV a. Šv. Petronio bazilika, Bolonijos universitetas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite  apžiūrėti įžymiuosius pasvirusius Garisenda irAsineli bokštus. Pasikelus į *Asineli bokštą atsiveria nepakartojama miesto panorama. Išvykstate į terminiais vandenų šaltiniai garsėjantį Montekatinio SPA kurortą. Vakare siūlome pasivaikščioti senojoje ir naujojoje kurorto dalyse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.4 diena ELBOS SALA

Pusryčiai. Vykstate į **ekskursijai įElbos  salą. Avykstate į Piombino uostą ir plaukiate laivu į Elbos salą. Tai trečia pagal dydį Italijos sala, kurią išgarsino Napoleonas Bonapartas. Žymusis prancūzų karvedys ištremtas iš Prancūzijos čia praleido devynis mėnesius. Vakarinėje salos pakrantėje driekiasi smėlio paplūdimiai, o vidurio salos kalvų šlaitai apaugę alyvmedžių giraitėmis ir vešliais vynuogynais. Atplaukiate į Portoferajaus uostą – didžiausią salos miestą, iš trijų pusių skalaujamą jūros. Pasivaikštote uosto senamiestyje, aplankote Napoleono *namą-muziejų. Vykstate į imperatoriaus žiemos rezidenciją *Dei Mulini vilą, aplankote *San Martin vilą vasaros rezidenciją. Esant galimybei, vykstate pas vyndarį *degustuoti vietinio salos vyną.Vakare grįžtate į SPA kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Montekatinyje. 5 diena MANTUJA

Pusryčiai.  Išvykstate Austrijos link. Pakeliui sustojate Mantujoje.  Valdant Gonzagų šeimai Mantuja buvo meno, kultūros ir muzikos centru ne tik Šiaurės bet ir visoje Italijoje. Miestas svarbų vaidmenį suvaidino Italijos operos tradicijoje ir istorijoje. Miestą puošia architektūriniai šedevrai išsidėstę viduramžiškuose ir renesansiniuose miesto kvartaluose. Mantują taip pat išgarsino ir V. Šekspyras. Būtent į Mantują buvo ištremtas Romeo, dramoje „Romeo ir Džiuljeta“.   Apžiūrite Šv. Andriejaus baziliką, Piazza delle Erbe aikštę, Katedrą, Kunigaikščių rūmus. Aplankote įspūdingu *Palazzo Te rūmus, buvusią kunigaikščių Gonzakų užmiesčio vilą, pastatytą XVI a.Nakvynė viešbutyje pakeliui į Insbruką. 6 diena INSBRUKAS - SVAROVSKIO KRISTALŲ MUZIEJUS

Pusryčiai. Vykstate į Insbruką. Atvykus trumpa ekskursija po senamiestį. Pasivaikštote viena gražiausių gatvių daugybe erkerių išpuoštais namais. Grožitės įspūdingu „Auksinio stogelio“ erkeriu, aplankote Šv. Jokūbo katedrą, garsėjančią italų tapytojo Luko Kranacho kūriniu. Vykstate į *Svarovskio kristalų muziejų, kurio įėjimą saugo įspūdingas milžinas spindinčiomis akimis ir iš burnos besiveržiančiu kriokliu. Muziejuje eksponuojami mažiausias ir didžiausias Svarovskio kristalai, šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis. Kelionė per Austriją, Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.7 diena LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose (2 iš jų SPA kurorte),
 • maitinimas – 6 pusryčiai, 2 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 100  EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokama ekskursija, kurią būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – 45 EUR. Vykstate susidarius ne mažiau 20 turistų grupei.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~4700 km.

Apgyvendinimas

SPA kurorte (3 ir 4 kelionės dieną) 2 naktis gyvensite tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*.

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:

HOTEL CRYSTAL PALACE
Via Toti 39, Montecatini Terme

   

Viešbutis įsikūręs Montecatini terme kurorto centre. Netoliese yra pėsčiųjų promenada, kurioje gausu kavinių, barų, parduotuvių. Viešbučio kambariai renovuoti, garso nepraleidžiantys langai užtikrins ramų poilsį, o kambarį puošiantys meno kūriniai sukurs jaukumą. Maitinimas - kontinentiniai pusryčiai ir trijų patiekalų vakarienės.
HOTEL VILLA ANNA
Viale Carlo Rosselli, 33, Montecatini Terme

   

Tai jaukus šeimyninis viešbutis. Visai netoli kurorto centras, o vos už poros žingsnių žaliuojantis parkas. Iki garsiausių Leopoldinos gydyklų 10 minučių kelio pėsčiomis. Maitinimas - kontinentiniai pusryčiai ir trijų patiekalų vakarienės.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 449 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
449 € / 404 € 2017-06-0410+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti