Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
865500560, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Italija. Amalfio pakrantės keliais 10d.

Italija. Amalfio pakrantės keliais 10d.

Italija

Artimiausia data

2017-10-11 579 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Pažinkite! Kampanija – visame pasaulyje švelniu klimatu, kerinčiomis pakrantėmis, derlingomis žemėmis ir kvapą gniaužiančiais vaizdais garsėjantis Italijos regionas.
 • Pamatykite! Kampanijos pietvakariuose esanti Amalfio pakrantė, ko gero, yra viena žinomiausių, gražiausių ir romantiškiausių pakrančių visame pasaulyje.
 • Ilsėkitės Amalfio pakrantėje – rojaus kampely žemėje, kur už aukštų uolų slepiasi unikaliais vaizdais užburiantys paplūdimiai.
 • Paragaukite! Kampanija drąsiai gali didžiuotis saulės spinduliuose sunokusiais sultingiausiais ir skaniausiais pasaulyje pomidorais, kurie pagardina daugybę vietos patiekalų.
 • 3 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis prie Tirėnų jūros.

1 diena LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA - ČEKIJA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją (Čekiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena AUSTRIJA (VIENA) - ITALIJA

Pusryčiai. Atvykimas į *Vieną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, *Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – *Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena ITALIJA

Pusryčiai. Kelionė per šiaurinę Italijos lygumą su didžiausiomis upėmis, per vaizdingus Apeninų kalnus. Atvykimas į Orvietą, įkurtą ant 300 m aukščio plynaukštės, nuo kurios miestas žvelgia žemyn į vynuogynais žaliuojančią lygumą. Šiame mieste yra gyvenę net 32 popiežiai, todėl dažnai dar vadinamas Popiežių miestu. Ekskursija po senamiestį garsų *Duomo – viena didingiausių Italijoje romaninio – gotikinio stiliaus katedrų, kurioje saugomos Eucharistijos stebuklo relikvijos. Popiežius Leonas XIII šią Katedrą vadino „gražiausia gulbe tarp Italijos katedrų ir Paskutinio teismo dieną ji savo grožiu pakylėta bus paimta į dangų“. Esant galimybei, aplankote ir požeminį Orvietą. Beveik kiekvieno namo rūsyje galima atrasti senovinius tunelius, kurie buvo iškasti prieš 3 tūkst. metų. Juose iki šių dienų išlikę etruskų iškasti šuliniai, požeminiai malūnai, vyno rūsiai, didžiulės menės. Aplankote vienintelį Italijoje privačiai šeimai priklausantį istorinį monumentą - įspūdingo dydžio *šulinį, kurį 1527m. popiežiaus Klemenso VII užsakymu suprojektavo florencietis Antonio da Sangalo. Šulinys turėjo aprūpinti vandeniu miesto gyventojus. Laisvas laikas. Išvykimas iš Orvietos. Kelionė per Italiją. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena ITALIJA

Pusryčiai. Kelionė į Tivolio miestelį – Romos patricijų mėgstamą vasarojimo vietą. Miestelis didžiuojasi dviem įstabiomis vilomis – antikine Adriano vila ir renesansine d‘Este vila. Aplankote *d‘Este vilą, kurios pasididžiavimas – Itališko stiliaus parkas su gausybe fontanų. Pasivaikštote šimto fontanų galerija, apžiūrite Ovalųjį ir milžinišką Drakono fontanus, klausotės vandens vargonų melodijų. Vykstate į *Adriano vilą, kuri kaip ir d‘Este vila, saugoma UNESCO. Didžiulėje, daugiau nei tūkstantį kvadratinių metrų užimančioje teritorijoje, išlikę daugybė Romos imperijos didybę menančių pastatų gruvėsių, skulptūrų, baseinų. Išvykimas į Kampanijos regioną. Kampanija  - visame pasaulyje švelniu klimatu, kerinčiomis pakrantėmis, derlingomis žemėmis ir kvapą gniaužiančiais vaizdais garsėjantis Italijos regionas. Neprilygstamas Amalfio pakrantės grožis pakeri keliautojus. Dėl vešlių žalių terasų, pakibusių virš žėrinčios jūros ir kultūros bei architektūros turtų ši vieta tapo viena garsiausių pasaulyje. Laukinė, drąsi ir romantiška Amalfio pakrantė – vieta, kurią būtina aplankyti. Kraštovaizdžiui būdingos galingos uolos stačios stūkso jūroje, priglaudusioje daugybę kyšulių ir įlankėlių. Tarp svaiginančių šlaitų ir stačių uolų yra žmogaus neliestų ir be galo švarių vietų. Po dieviško grožio pakrantę išsibarstę maži miesteliai kvieste kviečia juos atrasti ir pasimėgauti skaidria žydra jūra, nuostabiais vaizdais, meno lobiais ir aktyviu gyvenimu. Atvykimas į Sorento kurortą prie Tirėnų jūros.Apgyvendinimas viešbutyje. Sorentas - tai vienas iš gražiausių ir romantiškiausių Italijos kurortų, žinomas jau nuo senovės Romos laikų. Čia Romos imperatoriai ir patricijai turėjo savo vilas. Pasak legendos, Odisėjui plaukiant palei Sorento pakrantes, savo dainomis jį bandė suvilioti klastingosios sirenos. Gausi augalija, nuostabūs gėlių kvapai, jūros žydrynė, jį supantys kalnai, vaizdingos panoramos pavertė Sorentą turizmo Meka. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena ITALIJA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba **mokama visos dienos išvyka laivais ir vietiniu transportu po Amalfio pakrantę, kurioje yra trylika nuostabių miestelių, šios žemės perlų, pabertų palei vieną vaizdingiausių pasaulyje kelių. Keliaujant šiuo keliu, garantuojamos neužmirštamos emocijos, malonūs prisiminimai ir nenugalimas troškimas kuo greičiau sugrįžti į šį rojaus kampelį. Šios išvykos metu grožėsitės pakrantės širdimi ir siela Amalfiu. Gaubiamas dangaus ir jūros žydrynės bei saugaus uosto, Amalfis atrodo lyg perlas delne. Viršuje – vaizdingas kalnų apdaras, papuoštas plačiai išbarstytais namais, apačioje – spalvingas siaurų gatvelių ir laiptų mezginys, vilnijantis iki pat miesto aikštės, kur ant stačių laiptų iškilusi didinga katedra. Nepakartojamas reginys! Čia šimtmečių istorija pinasi su stebuklingu gamtos grožiu. Pažintis su Pozitano, Prajano, Furorės ir Konka dei Marinio miesteliais. Apsuptas gausios Viduržemio jūros pakrantės augalijos ant kalno šlaito stovintis Pozitanas (Positano) toks spalvingas, kad primena scenos dekoraciją. Žvelgiant nuo jūros, miestelis atrodo kaip milžiniškas gamtos paveikslas – mažų įvairiaspalvių namų krioklys. Prajanas (Praiano) svečius pasitinka siauromis, pelargonijomis kvepiančiomis gatvelėmis, Perlo paplūdimiu, saracėnų bokštais, Šv. Luko evangelisto bažnyčios majolikos kupolu, įspūdingu Šv. Marijos (Santa Maria a Castro) vienuolynu. Ant vynuogynais ir alyvmedžiais apsodinto šlaito įsitvirtinęs Furorės miestelis. Kai audringomis naktimis vėjas ir bangos aidi tarp aukštų ir stačių fiordo sienų, tampa aišku, kodėl ši teritorija senovėje buvo vadinama Šėlsmo žeme. Šiai pakrantės atkarpai su mažyčiais namukais, tarp vynmedžių ir uolų įsiterpusiais fiordais ir jūra atsispirti tiesiog neįmanoma. Dar vienas jūros glėbyje įsikūręs Konka dei Marini (Conca dei Marini) žvejų miestelis pasitinka kurti įkvepiančiomis panoramomis. Viename įlankėlės krašte XVI a. pastatytas Konkos bokštas dar mena baugius piratų antpuolius, o kitame krašte esanti Smaragdinė grota dar labiau žadina vaizduotę. Į grotą įsiveržusį vandenį šviesa nudažo ryškiai žalia spalva. Joje yra daugybė stalaktitų ir stalagmitų, kurių dalis susijungė ir suformavo iki 10m aukščio kalkakmenio kolonas. Pageidaujantys galės aplankyti *“Smaragdinę grotą“. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena ITALIJA 

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba **mokama visos dienos išvyka laivais ir vietiniu transportu į Atranio, Ravelo ir Skala miestelius. Su Amalfiu beveik sujungtas Atranis siaurų gatvelių, laiptų ir perėjimų raizgalynėje išsaugojo viduramžiais sukurtą struktūrą. Xa. Atranyje gyveno ir buvo laidojami Amalfio hercogystės kunigaikščiai. Dar vienas Amalfio pakrantės brangakmenis – Ravelas (Ravello). Tai 350m virš jūros lygio įsikūręs miestelis, kurio magiška šviesa ir architektūra Jums dovanoja reto grožio reginį. Ramybe garsėjantis Ravelas atveria itin elegantiškos architektūros šedevrus – XI a. katedrą, Rufolo (Villa Rufolo) ir Čimbronės (Villa Cimbrone) vilas. Čia gamtos ir žmogaus gebėjimai varžosi kurdami jaudinančią atmosferą: tarp kiparisų ir žaliųjų citrinmedžių išsirikiavusios vilos, gėlių kaskados ir beribės jūros vaizdai. Skala (Scala) kupina žavių, neatrastų kampelių ir svarbių žmonijos istorijos paminklų. Tai pats seniausias Amalfio pakrantės miestelis, kuriame gimė būsimasis Maltos riterių ordino įkūrėjas ir vėliau šventuoju paskelbtas Gerardo Sasso. Viename iš šių miestelių siūlome palepinti gomurį vietinių gamintais sūriais rikota, mocarela, citrininiais ledais, kavos puodeliu, Limoncello likeriu, pasmaguriauti šviežiais vaisiais: mandarinais, apelsinais, bananais, persimonais... Grįžimas į kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena ITALIJA 

Pusryčiai. Išvyka laivu į *Kaprio salą, dažnai vadinamą „Rojumi žemėje“. Plaukimas *aplink salą – pažintis su gamtos ir žmogaus sukurtomis grožybėmis: Salto di Tiberio, Koralų grota, Baltoji grota, Natūralioji arka, primenanti sustingusį dramblį, prie uolos prigludusi rašytojo K. Malapartės vila, Faraljoni uolos su bangų išskalauta Bučinių arka, Mažasis uostas ir į jį vedantis Krupo kelias, Žalioji grota ir kt. Laisvas laikas, kurį galima praleisti prie jūros arba vykti į *Anakaprį, kurį garsina San Mikelės vila, arba pasikelti funikulieriumi į salos sostinę Kaprio miestą. Pažintis su sostine: Laikrodžio aikštė, Faraljoni uolos, Augusto sodai. Pasivaikščiokite siauromis Kaprio gatvelėmis, apsilankykite vienoje iš mažų ir jaukių užeigų, kuriose galima paskanauti tikros itališkos lazanijos, įvairiausiais prieskoniais pagardinto tradicinio rizoto, traškios, krosnyje keptos picos ar spagečių. Taip pat privalu paragauti ar bent jau parvežti lauktuvėms ir vieną Kaprio simbolių - į dailius suvenyrinius buteliukus supilstyto citrinų likerio "Limoncello". Kapryje viskas gardinama citrinomis. Nesvarbu, ar tai gaivieji, ar alkoholiniai kokteiliai, rizotas, padažai, kremai ar pyragaičiai - paskaninti juos citrinos griežinėliais ar šlakeliu citrinų sulčių tiesiog būtina. Grįžimas į žemyną.  Išvykimas link Toskanos. Vakare atvykimas į nakvynės vietą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena ITALIJA

Pusryčiai. Vykstate į Umbrijos regiono, kuris dar vadinamas žaliąja Italijos širdimi, sostinę – Perudžą. Kadaise Perudža buvo vienu svarbiausių etruskų miestų, strategiškai įsikūrusių ant kalvos. Umbrijos regiono viduramžių miestas gali pasigirti dailiu senamiesčiu, tad pasivaikščiojimas senovinėmis siauromis grįstomis gatvelėmis yra būtinas, norint susipažinti su miestu. Perudža garsėja šokoladu bei kasmet spalio mėnesį vykstančiu šokolado festivaliu. Nuo 1993 metų šis festivalis laikomas didžiausiu su šokoladu susijusiu įvykiu Europoje. Mieste lankysite Perudžos Rotušę, XV a. Katedrą, San Pietro šventovę ir San Domenico -  didžiausią bažnyčią Umbrijos regione. Išvykimas į Areco. Ekskursija po miestą: *Šv.Pranciškaus bažnyčia, kurioje yra vienas didingiausių Italijos šedevrų – Piero della Francesca freskų ciklas „Tikrojo kryžiaus legenda“ (1452-1466), Pieve di Santa Maria bažnyčia – didžiausia Toskanos romaninė bažnyčia su didingu altoriumi, Piazza Grande aikštė arba Giorgio Vasari aikštė – viena gražiausių ir scenografiškiausių Italijos aikščių (čia buvo filmuojama Roberto Benigni kino juosta „Gyvenimas yra gražus“), kurios pakraščiuose stovi Vasario suprojektuota arkada, senieji tribunolo rūmai. Miesto katedra, garsėjanti XVI a. vitražais, dailininko Giorgio Vasari ir poeto Petrarkos *gimtieji namai, „Tofano“ šulinys, minimas rašytojo Džovani Bokačio knygoje „Dekameronas“. Išvykimas iš Areco. Vakare atvykimas į nakvynės vietą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

9 diena ITALIJA - AUSTRIJA - ČEKIJA

Pusryčiai. Atvykimas į Bassano del Grappa. Tai ramus, nedidelis miestelis stovintis Monte Grappa kalno papėdėje. Bassano del Grappa asocijuojasi su populiariu italų popietiniu gėrimu – gryna degtine grappa. Ji gaminama iš nuosėdų, kurios lieka išspaudus vyną. Apie šio gėrimo gamybos procesą sužinosite apsilankę „Museo degli Alpini“ *muziejuje. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją (Slovakiją). Vėlai vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

10 diena LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (3 iš jų prie Tirėnų jūros Sorento kurorte),
 • 6 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, plaukimų bilietai, vietinio transporto bilietai, arbatpinigiai, pietūs, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, kurorto mokestis – 11 EUR.
 • Mokamos išvykos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
 • **Mokama visos dienos išvyka laivais ir vietiniu transportu po Amalfio pakrantę -  40 EUR.
 • **Mokama visos dienos išvyka laivais ir vietiniu transportu į Atranio, Ravelo ir Skala miestelius – 40 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~120 – 200 EUR.

PASTABOS:

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2017-10-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova521.10EUR / 1,799.25LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis521.10EUR / 1,799.25LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui521.10EUR / 1,799.25LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)476.10EUR / 1,643.88LTL
Vienvietis kambarys656.10EUR / 2,265.38LTL
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 579 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
579 € / 521 € 2017-10-1110+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti