Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Italijos malonumai..gurmaniškas maistas ir kerintys miestai

Italijos malonumai..gurmaniškas maistas ir kerintys miestai

Italija

Artimiausia data

2018-06-21 999 €

1 diena VILNIUS - BERGAMAS

Skrydis: Vilnius – Bergamas. Atskrendate į Bergamo oro uostą. Vykstate į Lombardijos sostinę – Milaną. Apžvalginė ekskursija po miestą: pamatote daugiau kaip 500 metų statytą gotikos šedevrą – Milano katedrą, kurią puošia net 3400 skulptūrų, o jos stogą – 135 smailės. Kita miesto įžymybė – garsusis La Scala teatras. Vykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Milano apylinkėse.

2 diena SIRMIONĖ - MODENA

Pusryčiai. Vykstate pasigrožėti Gardos ežero pietinėje pusiasalio dalyje įsikūrusiu Sirmionės miesteliu, pelnytai vadinamu Gardos pakrantės puošmena. Vykstate didžiausio Italijos Gardos ežero link. Šis ežeras dažnai įtraukiamas į gražiausių ežerų sąrašus, jo kraštovaizdis gniaužia kvapą: kalnų apsuptis, citrinmedžiai, vynuogynai, žavūs viduramžiški miesteliai pakrantėje. Siauras ir ilgas pusiasalis, nusidriekęs toli į Gardos ežerą - visa tai Sirmionės miestelis. Dabar tai elegantiškas kurortas, galintis didžiuotis 2000 m. senumo Katulo vilos griuvėsiais, Skaligerių pilimi, tarsi įbridusia į Gardos ežerą; Marijos Kalas vila ir daugybe iš žemės gelmių trykštančių terminių šaltinių. Esant galimybei *degustuojate krašto vyną. Vakarop išvykstate Modenos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Modenos apylinkėse.

3 diena MODENA - PARMA

Pusryčiai. Vykstate į Modeną. Gėritės XII a. Modenos katedra (saugoma UNESCO). Ekskursiją tęsiate vykdami į *Ferrari muziejųFerrari muziejus buvo oficialiai atidarytas 1990 metais vasario 18 dieną minint „Ferrari“ kompanijos įkūrėjo Enzo Ferrari gimimo dieną. Muziejuje eksponuojami automobiliai, paveikslai, nuotraukos ir trofėjai, kurie atspindi šios kompanijos istoriją ir didžiulę sėkmę. Esant galimybei, *degustuojate įvairiųModenosbalzaminio acto rūšių. Keliaujate į Parmą, laikomą vienu aukščiausią pragyvenimo lygį turinčių Italijos miestų. Pasaulyje Parmos garsina vardą: Stendalio romanas „Parmos vienuolynas“; vytintas Parmos kumpis (prosciutto); parmezano (parmigiano) sūris; iš čia kilęs kompozitorius Džiuzepė Verdis ir Lamborghini automobilis. Pamatote vieną didingiausių Italijoje Duomo katedrą. Lankote XVI a. Farnese giminės rūmų Palazzo Pilotta dalį, *Parmos teatrą (Teatro Farnese), kurio puošnus pastatas yra beveik vien tik iš medžio. Esant galimybei, vykstate į *ūkį, kuriame gaminamas parmos kumpis, sužinote, kaip paruošiamas šis pasaulyje vertinamas produktas ir jo paragaujate. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Parmos apylinkėse.

4 diena GENUJA - CASELLA - GENUJA

Pusryčiai. Vykstate į Kristupo Kolumbo gimtąjį miestą Genują, kuri, kaip milžiniškas amfiteatras, nusileidžia nuo Apeninų kalnų į Ligūrijos jūrą. Pažintis su miestu-uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“, garsėjančiu seniausiu pasaulyje veikiančiu švyturiu La LaternaPiazza de Ferrari aikšte, valdžios rūmais – Palazzo Ducale, Operos teatras, Šv. Lauryno katedra, Kristupo Kolumbo namą. Iš Genujos *traukiniu vykstate į vaizdingą Casella miestelį. Važiuojate Apeninų kalnais besigėrėdami vaizdingais slėniais pakylate 456 metrų virš jūros lygio. Atvykstate į Casella miestelį, pasivaikštote siauromis gatvelėmis. Laisvas laikas. Grįžtate į Genują. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Genujos apylinkėse.

5 diena TURINAS

Pusryčiai. Išvykstate Turino link. Keliaujate Pjemonto regionu – didžiausiu Italijos vynų regionu. Pakeliui aplankote vaizdingą Canneli vyndarių miestelį. Esant galimybei, aplankote garsiuosius Gancia *vyno rūsius ir *degustuojate vyną.Tai požeminiai vyno rūsiai, kurie tęsiasi 4 km ir dėl savo unikalios architektūros yra vadinami požemine katedra bei saugomi pasaulinio paveldo UNESCO. Vykstate į Asti miestelį , kuris garsus savo putojančiu vynu ir jaukiu senamiesčiu. Atvykę  į Asti pasivaikšote žavingomis senamiesčio gatvelėmis. Esant galimybei, *degustuojate putojantį vyną.  Vakarienė ir nakvynė Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Turino apylinkėse.

6 diena TURINAS

Pusryčiai. Ekskursija po Pjemonto sostinę Turiną.Turinas – tai barokinis Italijos perlas, kurio dauguma žymių miesto pastatų pasatyti XVII–XVIII a. Čia gimė pirmasis Italijos karalius Emanuelis II ir įkūrė šalies sostinę. Vykstate į Turino kino *muziejų, kuris yra vienas turtingiausių ekspozicijų turintis kino muziejus visame pasaulyje. Siūloma galimybė pakilti į muziejaus bokštą, iš kur atsiveria nuostabi Turino panorama ir miestą supančių kalnų žaluma (už papildomą mokestį).. Ekskursiją tęsiate į vieną lankomiausių Turino muziejų – Egipto *muziejų, kuriame saugomi nei 32 000 eksponatų, skirtų Senovės Egipto istorijai ir kultūrai. Turinas įžymus net tik savo grožiu, Turine gimė „Lėto maisto judėjimas“. Lankote šio judejimo prekybos centrą, kur galite įsigyti gurmaniškų produktų ir plačiau susipažinti su gurmaniškais gardėsiais. Siūlome *paskanauti „Bicerini‘ – tradicinio šokolado gėrimo. Vakare siūlome *ekskursija į mistika apgaubtus Turino požemius Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Turino apylinkėse.

7 diena TURINAS - MILANAS

Pusryčiai. Aplankote karališkąją Armeria Reale *rūmus, kurių karališkoje koplyčioje saugoma žymioji Turino drobulė. Vykstate į netoliese esančią karališkąją *Venaria Reale rezidenciją. Pirmoji stovėjusi čia pilis buvo naudojama karaliaus Viktoro Emanuelio II medžioklių metu, vėliau rūmai plėtėsi ir tapo užmiesčio rezidencija. Rūmai su juos supančiais sodais, savo didybe mažai nusileidžia prancūziškajam Versaliui. Apžiūrite pilies interjerą ir sodus. Vykstate Milano link. Pakeliui aplankote Novarą, kur pasigrožite  likusiomis romėnų sienomis ir Novaro *Bazilika. Esant galimybei, siūlome degustuoti Barolo ir Barbesco vynus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Milano apylinkėse.

8 diena BERGAMAS - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą. Skrydis: Bergamas – Vilnius.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius – Bergamas – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3 viešbučiuose,
 • maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai) ir 7 vakarienės (trijų patiekalų),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

(1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės kelionės užsakymo metu.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • registruojamas orlaivio bagažas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 •  (*) – mokami objektai ir traukinio bilietai. Turistas moka pats apie 130 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Italija
Kaina nuo 999 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
999 € / 899 € 2018-06-2110+
UP