Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
+37065500560, +37064544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Itališkos atostogos po Toskanos saule

Itališkos atostogos po Toskanos saule

Italija

Artimiausia data

2018-06-21 999 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Gurmanų rojus – krašto vynai, Parmos kumpis, Modenos balzaminis actas, skaniausi Italijoje ledai ir kiti gardumynai
 • Keturios nakvynės Montekatinyje – viename populiariausių Toskanos SPA kurortų (vakarienės įtrauktos į kelionės kainą)
 • Visa puokštė įspūdžių – mados sostinė Milanas, turtingoji Parma, idiliškoji Toskana,Ligūrijos pakrantė

1 diena VILNIUS - MILANAS

Skrydis: Vilnius – Bergamas. Atskrendate į Milano oro uostą. Vykstate į Lombardijos sostinę – Milaną. Apžvalginė ekskursija po miestą: pamatote daugiau kaip 500 metų statytą gotikos šedevrą – Milano katedrą, kurią puošia net 3400 skulptūrų, o jos stogą – 135 smailės. Kita miesto įžymybė – garsusis La Scala teatras. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje netoli Milano.

2 diena PARMA - MONTEKATINIS

Pusryčiai.Per Italijos Emilijos-Romanijos regioną keliaujate į Parmą, laikomą vienu aukščiausią pragyvenimo lygį turinčių Italijos miestų. Daug dalykų pasaulyje garsina Parmos vardą: Stendalio romanas „Parmos vienuolynas“; vytintas Parmos kumpis (prosciutto);parmezano (parmigiano) sūris; iš čia kilęs kompozitorius DžiuzepėVerdisir Lamborghini automobilis. Pamatote vieną didingiausių Italijoje Duomo katedrą.Lankote XVI a. Farnese giminės rūmų Palazzo Pilotta dalį,*Parmos teatrą(Teatro Farnese), kurio puošnus pastatas yra beveik vien tik iš medžio.Esant galimybei, vykstate į *ūkį, kuriame gaminamas parmos kumpis, sužinote, kaip paruošiamas šis pasaulyje vertinamas produktas ir jo paragaujate. Tęsiate kelionę į Modeną. Gėritės XII a. Modenos katedra (saugoma UNESCO). Esant galimybei, *degustacija įvairių Modenos balzaminio acto rūšių. Atvykstate į Montekatinio kurortą, garsėjantį mineralinėmis versmėmis. Tai vienas populiariausių SPA kurortų Italijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Montekatinyje.

3 diena SAN GIMIGNANO - CHIANTI - MONTEKATINIS

Pusryčiai. Poilsis ir SPA malonumai kurortearba siūlomevykti į ekskursiją po San Gimignano ir Chianti vynų regionąSan Gimignano puikiai išlikęs, „viduramžių Manhetenu“ vadinamas miestelis kalvos viršūnėje. Šiame Toskanos mieste nėra nei vieno naujo pastato. Tai tikra kelionė laiku. Miestelio įžymybės – akmeniniai bokštai. Kadaise San Gimignano jų buvo per 70, šiuo metu išlikę 13. Viduramžiais bokštuose buvo prieskonių saugyklos. *Pasikeliate į vieną iš bokštų pasigrožėti Toskanos kraštovaizdžiu. San Gimignano didžiuojasi čia gaminamais vienais skaniausių ledų Italijoje. Sakoma, kad skaniausi ledai parduodami kavinėse centrinėje miestelio aikštėje. Toliau grožėdamiesi Toskanos kraštovaizdžiu keliaujate į vieną svarbiausių Italijoje Chianti vynų regioną. Aplankote etruskų įkurtą nedidelįviduramžių Castellina Chianti miestelį, išlaikiusį senovinį miesto planą. Esant galimybei, *degustuojate vyną.Vakare grįžtate į Montekatinį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena MONTEKATINIS - FLORENCIJA

Pusryčiai. Poilsis ir SPA malonumai kurorte arba siūlome išvyką į Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį –Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę, Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; *Medičių šeimos koplyčią. Aplankote Santa Maria Novella vaistinę-parfumerijos gamyklą. Čiajau daugiau nei 400 metų iš kartos į kartą perduodant gamybos paslaptisir derinantjas su šių dienų pažangiausiais metodais gaminami aukščiausios kokybės kosmetikos, parfumerijos, gastronomijos produktai. Grįžtate vakarienei ir nakvynei viešbutyje Montekatinyje.

5 diena MONTEKATINIS - LUKA - PIZA

Pusryčiai. Poilsis ir SPA malonumai kurorte arba siūlome išvyką į Luką ir Pizą.Ypatingą atmosferą išlaikiusį Toskanos miestelį Luką juosia puikiai išlikusi monumentali gynybinė siena, o viduje verda kadaise buvusio galingo miesto-valstybės kasdienis gyvenimas.Lukos istorinis centras: Napoleono aikštė, San Michele aikštė, kurioje dominuoja išskirtinio grožio Pizos romanikos stiliaus to paties pavadinimo bažnyčia.Apžiūrite XI a. *San Martino katedrą,einate pagrindine prekybine Lukos gatve Via Fillungo iki apskritos Amfiteatro aikštės;miestą apžvelgiate pasivaikščiodami palei medžiais apsodintus įtvirtinimus.Vykstate į Pizą, buvusį galingą jūros uostą prie Ligūrijos jūros, turtingą ir nepriklausomą miestą. Atvykus ekskursija aplankant *Campo dei Miracoli (Stebuklų lauko) ansamblį: Katedrą, didžiausią pasaulyje krikštyklą, „fizikos stebuklą“ – svyrantį bokštą. Vakare grįžtate į Montekatinį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena CINQUE TERRE NACIONALINIS PARKAS

Pusryčiai. Keliaujate prie Ligūrijos jūros į Cinque Terre nacionalinį parką, kurį sudaro penki žavūs uolėtoje jūros pakrantėje įsikūrę spalvingi viduramžių miesteliai – RiomaggioreManarolaCornigliaVernazza ir Monterosso al Mare. Jūsų laukia smagi *kelionė laivu arba traukiniu. Aplankote kelis jaukius miestelius, o Monterosso al Mare *degustuojate kraštui būdingus baltą ir raudoną vynus ir gardųjį pesto padažą. Keliaujate Kolumbo gimtojo miesto Genujos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Genujos.

7 diena GENUJA - MILANAS

Pusryčiai.Vykstate į Genują,kuri, kaip milžiniškas amfiteatras, nusileidžia į jūrą nuo AlpiųApeninų kalnų. Pažintis su miestu-uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“, garsėjančiu seniausiu pasaulyje veikiančiu švyturiu La LaternaPiazza de Ferrari aikštė, valdžios rūmai – Palazzo Ducale, Operos teatras, Šv. Lauryno katedra, K. Kolumbo namas. Laisvas laikas. Vykstate Milano link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena BERGAMAS - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate įoro uostą. Skrydis: Bergamas – Vilnius.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius –Bergamas – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose (4 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 7 pusryčiai ir 6 vakarienės,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės kelionės užsakymo metu.

PASTABOS:

 • (*) – mokami objektai ir traukinio bilietai. Turistas moka pats apie 130 EURuž visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, registruojamas orlaivio bagažas, SPA paslaugos,kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai,asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos. 
Turite klausimų? Skambinkite telefonu +370 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 999 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu +370 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
999 € / 899 € 2018-06-2110+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti