Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

JAV: Laukiniai Vakarai

JAV: Laukiniai Vakarai

JAV

Artimiausia data

1 diena   VILNIUS - NIUJORKAS
Atvyksite į Niujorką. Savarankiškai nuvažiuosite iki viešbučio kur galėsite įsikurti. Jeigu vyksite taksi, tai juom iš oro uosto iki viesbučio nuvykstama per 20-30 min. Vakare turėsite laisvo laiko mieste.

2 diena  NIUJORKAS (pusryčiai)
Nuo pat ryto turėsite apžvalginę ekskursiją po vieną iš didžiausių pasaulio miestų. Tai užburiantis miestas, kuriame kiekvienas kampelis kaip iš filmo.

Geltoni taksi automobiliai važinėjantys gatvėmis, daugybę, tarsi milijonas žmonių skubantys šaligatviais. Aplankysite spalvingą ir šurmuling Times square, Battery Parką, žymiąją Wall Street gatvę, memorialinį parką „Ground Zero“, kur kadaise stovėjo Pasaulio prekybos centro dangoraižiai. 

Apžvelgsite tiltų panoramą, Jungtinių Tautų būstinę, didžiausią komercinių pastatų kompleksą Rockefeller Center, centrinę Manheteno gatvę Fifth Avenue, Broadway teatrą, Lincoln Center parką, vieno iš turtingiausių pasaulio žmonių Donald J. Trump dangoraižį. Savo akimis išvysite Laisvės statulą ir daug daugiau! Turo trukmė 6-7 valandos (su rusakalniu gidu). Vakare lauks nakvynė viešbutyje.

 

3 diena NIAGAROS KRIOKLYS (pusryčiai)
Vaizdingu maršrutu keliausite prie Niagaros krioklio – vieno didžiausių gamtos stebuklų. Niagara reiškia "griaustinio vanduo". Niagaros upė beveik 56 kilometrus ramiai plukdo vandenis, tačiau prieš Ontarijo ežerą paspartina tėkmę ir ima nekantriai veržtis milžiniškame purslų debesyje ir vaivorykščių pynėje skendinčio krioklio link, kur neįtikėtinas slenkstis iš maždaug 55 metrų aukščio siunčia riaumojantį vandens srautą į šėlstančią bedugnę.  

Čia galėsite pakilti į apžvalgos bokštą, bei aikšteles iš kurių atsiveria įspūdingas vieno iš žymiausių pasaulio krioklių vaizdas. Vakare lauks nakvynė viešbutyje „Niagara Falls“. (Turint Europos sąjungos pasą, yra galimybė pamatyti krioklius iš Kanados pusės).

4 diena NIAGAROS KRIOKLYS(pusryčiai)
Ryte aplankysite Ožio salą, kuri Niagaros krioklį dalina į dvi dalis. Iš jos atsiveria puiki upės ir krioklio panorama. Norintys galės plaukti laivu Niagaros upe iki krioklio (už papildomą priemoką). Toliau keliausite vaizdingu maršrutu pro Niujorko valstiją, kalnuotas vietoves ir lygumas. Vakare grįšite Niujorką, kur lauks nakvynė viešbutyje.

5 diena   SALT LAKE CITY (pusryčiai)

Skrydis į Solt Leik Sitį Jutos valstijoje. Sutikimas oro uoste*. Apžvalginė ekskursija po miestą aplankant Šventyklos aikštę, pirmųjų gyventojų etnografinį kaimą, Kapitolijų ir kitas įžymybes. Nakvynė viešbutyje.

6 diena SALT LAKE CITY - KASPERAS  (pusryčiai)

Kelionė prasideda vaizdingu keliu pro Echo Kanjoną į Vajomingo valstiją. Atsiveria vakarų platybės.  Sustojimas prie Nepriklausomybės Akmens – pirmųjų Vakarų imigrantų sustojimo vietoje istoriniame Oregono kelyje. Nakvynė viešbutyje.

7 diena KASPERAS - RAŠMO KALNO NACIONALINIS PAMINKLAS (pusryčiai)

Kelionė iš Vajomingo į Pietų Dakotos valstiją. Išvyka gilyn į Juoduosius kalnus, prie milžiniško paminklo indėnų vadui Crazy Horse. Sustojimas prie Rašmo kalno nacionalinio paminklo (Mount Rushmore Presidents).  Uoloje iškalti 4 žymiausių JAV prezidentų – Vašingtono, Linkolno, Ruzvelto ir Džefersono profiliai. Kiekvienas profilis yra maždaug šešiaaukščio namo dydžio. Šios skulptūros uoloje buvo kalamos 14 metų.  Kelionė per Rapid Sitį. Nakvynė viešbutyje.

8 diena BIG HORN - CODY (pusryčiai)

Kelionė Big-Horn kalnų rajonu į legendinio Vakarų didvyrio Buffalo Bill – Cody miestą. Pažintis su miestu. Nakvynė viešbutyje.

 

9 diena CODY - JELOSTOUNO NAC. PARKAS (pusryčiai)

Apsilankymas istoriniame Buffalo Bill centre Codyje, kuris yra daugumos muziejų konglomeratas. Čia ir Indėnų muziejus, ir vakarų Vitni* meno dailės galerija (už įėjimą mokėti vietoje).

Važiavimas vaizdingu keliu į Jelostouną. (Yellowstone National Park) Didysis Jelostouno upės Kanjonas, pasivaikščiojimas prie krioklių. Didinga panorama – kalnai, miškai, geizeriai, karštieji šaltiniai. Bizonų ir elnių bandos. Mamuto karštieji šaltiniai. Nakvynė viešbutyje.

10 diena NACIONALINIAI JELOSTOUNO IR GRAND TETON PARKAI - DŽEKSONAS (pusryčiai)

Pažinties su Jelostounu tęsinys. Pasivaikščiojimas palei Firehol upę, Paint-Pot fontaną. Žymusis geizeris „Senasis tarnas“. Jelostouno ežeras.

Kelionė į Džeksono miestą (Jackson Hole) – tikrą „amerikietiškųjų vakarų“ miestą bei prabangų slidžių kurortą. Kelionė Džekson Hol slėniu link Grand-Tetono Nacionalinio parko. Nuostabi Grand-Teitono kalnų panorama. Dženi ežeras. Nakvynė viešbutyje.

 

11 diena DŽEKSONAS - CITY PARK (pusryčiai)

Kelionė į pietus – iš Vajomingo į Jutos valstiją. Pamatysite Didyjį Druskos ežerą (Great Salt Lake). Nakvynė viešbutyje.

12 diena OLIMPINIS JUTOS PARKAS - NIUJORKAS (pusryčiai)

Olimpinis Jutos parkas – tarptautinė treniruočių stovykla ir 2002 metų Olimpinių žaidynių vieta. Slidžių muziejus. Pasivaikščiojimas po Park-Sitį. Pervežimas į Salt Leik City* oro uostą, skrydžiui į Niujorką.

13 diena NIUJORKAS (pusryčiai)

Laisva diena Niujorke.

14 diena NIUJORKAS - VILNIUS (pusryčiai)

Šiandien jūsų lauks skrydis namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais
  • Rusiškai šnekantis gidas kelionės metu
  • Ekskursijos paminėtos programoje
  • Visi pervežimai numatyti programoje

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Tarptautinis skrydis
  • arbatpinigiai viešbučio personalui bei vairuotojams
  • medicininių išlaidų draudimas
  • draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
  • Pasitikimas ir pervežimas iš/į oro uostą NYC
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Tolimi kraštai. Pažintinės - poilsinės kelionės
Šalis JAV
Kaina € + skrydis ~600 € (kaina su skrydžiu ~600 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti