Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

KALĖDINĖS MUGĖS BAVARIJOJE

KALĖDINĖS MUGĖS BAVARIJOJE

Vokietija

Artimiausia data

1 diena LIETUVA-ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykstate į viešbutį Prahoje.

2 diena ČEKIJA-VOKIETIJA

Pusryčiai. Šią dieną galėtume pavadinti „Vokietijos žiemos pasaka“. Šiandien susipažinsite su vienais gražiausių Bavarijos miestų, o puikią nuotaiką sukurs kalėdinių mugių spalvos, kvapai ir giesmės. Atvykstate į Niurnbergą – antrą pagal dydį Vokietijos miestą, buvusią Šventosios Romos imperijos sostinę. Pažintį su miestu pradedate nuo imperatoriškosios Kaiserburg pilies. 500 metų ši pilis buvo Vokietijos karalių ir imperatorių rezidencija, viena iš nedaugelio, turėjusių teisę saugoti imperijos brangenybes. Nusileidžiate senamiesčio, menančio XII a., gatvelėmis, apžiūrite įdomiausius statinius: Pilato ir Diurerio namus, Vyno halę, Budelio tiltą, Šv.Dvasios ligoninę, miesto rotušę, Gražuolį fontaną, Dievo Motinos bažnyčią. Lankotės vienoje populiariausių kalėdinių mugių Vokietijoje „Christkindlesmarkt“. Būtinai paragaukite labai mažų Niurnbergo dešrelių, kurios kepamos tiesiog gatvėje, o gardumynų mėgėjai gali įsigyti Niurnbergo meduolių „Lebkuchen", parduodamų spalvingose muzikinėse dėžutėse (pasauliui šį gardumyną padovanojo būtent niurnbergiečiai).

Valandėlė kelio ir prieš akis iškyla dar vienas nuostabus Bavarijos regiono miestas Bambergas, dar vadinamas "Vokietijos Roma", nes savo laiku buvo įkurtas ant septynių kalvų, kaip ir Amžinasis miestas. Taipogi, šis miestas buvo ilgai valdomas princų-vyskupų. 1993 m. 250 ha miestas buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip tarptautinis kultūros lobis. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo savo senovinę architektūrą. Susipažįstame su svarbiausiais miesto architektūros paminklais: romaninė gotikinė šv. Petro ir Jurgio Bambergo katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis popiežius, palaidotas į šiaurę nuo Alpių); Altenburgo tvirtovė, Senoji (XV–XVI a.) miesto rotušė, Mažosios Venecijos kvartalas su simpatiškais žvejų nameliais... O dabar laikas užsukti į centrinėjė miesto aikštėje almančią mugę, iš tolo viliojančią skrudintų migdolų, gliunvaino ir keptų dešrelių kvapais. Būtent šio miesto mugėje rasite išskirtinių antikvarinių kalėdinių papuošalų, pamatysite daugybę prakartėlių (prieš 400 metų Bambergas buvo tituluotas „prakartėlių miestu“), tik čia galėsite paragauti garsiojo Rauchbier („rūkyto“) alaus. Šiam alui miežiai džiovinami virš atviros ugnies, todėl prisigeria dūmų kvapo, taip duodami alaus pavadinimą.

Vykstame į viešbutį Viurcburgo apylinkėse. Nakvynė.

3 diena VOKIETIJA-ČEKIJA

Pusryčiai. Viešnagė Viurcburge - viename išskirtiniausių Bavarijos miestų. Antrojo pasaulinio karo pabaigoje nusiabtas, vėliau kruopščiai atstatytas, šiandien vilioja istorinių įžymybių gausa. Bene žymiausia jų – tai Viurcburgo *rezidencija, didžiulis XVIII a. statytas rezidencinis kunigaikščių kompleksas, kadaise priklausęs Šionbrunų giminei (UNESCO Pasaulio paveldas). Tai vienas reikškingiausių baroko architektūros paminklų šalia Versalio rūmų. Rekomenduojame apsilankyti Rezidencijos viduje, mat turėsite progą išvysti didžiausią pasaulyje freską ir rokoko laikus menantį itin ištaigingą interjerą. Viurcburgiečiai didžiuojasi faktu, kad čia vyko „Trijų muškietininkų“ filmavimai su tokiomis žvaigždėmis kaip Orlando Blumas ir Mila Jovovič. Miesto panoramoje dominuoja Šv.Kiliano katedros bokštai, iškilę XII amžiuje.  Viurcburge itin gausu bažnyčių. Taip yra todėl, kad miestą nuo jo įkūrimo valdė bažnyčios galvos. Dėl šios priežasties kitatikiai ilgą laiką čia buvo netoleruojami. Būtent Viurcburge buvo sudeginta paskutinė ragana. Miesto puošmena – senasis Maino tiltas. Šiandieninio tilto vietoje jau 1120 m. buvo pastatytas pirmasis Vokietijoje akmeninis tiltas. Apie 1730 m. tiltas buvo papuoštas nuostabiomis 4,5 m aukščio barokinėmis šventųjų figūromis. Nesvarbu, kurioje Maino pusėje: visus yra originalių užeigų ir tradicinių vyninių, kuriose siūloma paragauti Frankonijos regiono patiekalų. Savaime suprantama, kad su maistu čia ragaujamas klasikinis Frankonijos vynas „Bocksbeutel“. Nuo tilto puikiai matyti aukštai ant kalno iškilusi Marienbergo tvirtovė - pirmoji miesto valdovo rezidencija.  O dabar sukame į Turgaus aikštę, kurioje šurmuliuoja Kalėdinė mugė. Istorinė Turgaus aikštė, apsupta baroko architektūros namų, gotikinė Šv. Marijos koplyčia – puikus fonas čia suręstiems kalėdų nameliams-prekystaliams. Jei ir nieko nepirksite, bent pasigrožėsite rankų darbo dekoruotomis kalėdinėmis puošmenomis iš stiklo, medžio, alavo, šiaudų ir keramikos.

Vykstate į Rotenburgąprie Tauberio upės – Vokietijos architektūros ir istorijos šedevrą su nepakartojamu senamiesčiu, išpuoselėtais fachverkiniais namais, viduramžių bokštais ir bažnyčiomis. Nors šiame mieste visus metus veikia Kalėdinių žaislų parduotuvėlė ir Kalėdų muziejus, bet tik gruodį Rotenburgas virsta tikru žiemos stebuklu. Advento laikotarpiu šurmuliuojanti “Reiterlesmarkt” mugė yra išlaikiusi pačias seniausias vokiškas tradicijas ir priskiriama geriausių Vokietijos mugių dešimtukui..

Vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

4 diena LENKIJA-LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu.
 • 3 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • (*)- Mokami objektai. Turistas moka pats už programoje (*) pažymėtus objektus:

Viurcburgo rezidencija – 8,50 Eur suaugusiems, mokiniams iki 18 m. – nemokamai.

 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 30 EUR.

PASTABOS:

 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Alytaus: degalinė „Lukoil“ (Naujoji g. 27)
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Vokietija
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti