Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

KALĖDINĖS MUGĖS ČEKIJOJE: KARLOVY VARAI - PRAHA

KALĖDINĖS MUGĖS ČEKIJOJE: KARLOVY VARAI - PRAHA

Čekija

Artimiausia data

1 DIENA LIETUVA-LENKIJA-ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

2 DIENA ČEKIJA-KARLOVY VARAI

Pusryčiai. Vykstame į Karlovy Varų apylinkėse įsikūrusį romantišką Loket miestelį. Viduramžiais Loketo miestas, įsikūręs ant aukštos 505 m uolos, apjuostas Ohržė upės, buvo neprieinamas priešams, todėl vadintas „raktu į Čekijos karalystę“. Liuksemburgų dinastijos laikais tapo karališkaja rezidencija. Dabar tai - nedidelis kurortas, tarsi nutūpęs kalno papėdėje: siauros gatvelės, panoraminės aikštelės, spalvingi namai, kavinės ir aludės, ant kalno stūksanti viduramžiškai rūsti pilis – kalėjimas. Tiems, kas atidžiai žiūrėjo Džeimso Bondo filmą „Casino Royale“, pilis pasirodys matyta – kai kurios filmo scenos filmuotos būtent čia. Lankomės Loketo *pilyje. Tai viena iš dešimties labiausiai lankomų turistinių vietų Čekijoje. Pastatyta XII amžiuje, iš trijų pusių saugoma Ohržės upės, pilis buvo viena svarbiausių tvirtovių šiame regione, netgi vadinta „nepaimamąją Bohemijos pilimi“. Apžiūrėsite pilies menes, baldus, paveikslus ir skulptūras, porceliano kolekciją. Pakilę į pilies bokštą, pamatysite ne tik sargo kambarėlį, bet galite sutikti ir pilies drakoną o nusileidę į požemius, pateksite į pilies kalėjimą.

Viešime didžiausiame ir populiariausiame Čekijos karštųjų terminių vandenų kurorte Karlovy Varai, įsikūrusiame vaizdingame Teplos upės slėnyje. Norinčius išgirsti populiariausio Karlovy Varų gėrimo istoriją, pamatyti ir paragauti, kviečiame į „Becherovkos“ *muziejų. Jus supažindins su šio unikalaus likerio-vaisto gamyba, nusileisite į rūsius, galėsite degustuoti ir vertinti skirtingas likerio rūšis. Pažintis su miestu: senamiestis, B. Smetanos sodai, Malūnų ir Turgaus kolonados, miesto įžymybė – Didžiojo Geizerio fontanas. Tai pats galingiausias ir karščiausias miesto terminis šaltinis: fontanas šauna į 12 m aukštį, išstumdamas iš žemės gilumų 2000 litrų 72°C temperatūros terminio vandens. Geizerio kolonadoje yra ir 5 vazos skirtingo terminio vandens, kurį galėsite degustuoti, įsipiltį į savo buteliukus. Vakarą praleiste Karlovy Varų Kalėdinėje mugėje. Ji ne tokia didelė ir triukšminga kaip didžiųjų miestų mugės, bet įdomių suvenyrų, būdingų tik šiam kurortui, tikrai rasite. Grįžtate į viešbutį Prahoje. Nakvynė.

3 DIENA KARLOVY VARAI-PRAHA-LIETUVA

Pusryčiai. Vykstate į Čekijos sostinę. Ekskursija Prahoje po Senąjį ir Naująjį miestus bei Mala Strana. Senieji miesto vartai - Parako bokštas; XV a. įrengtas astronominis Rotušės laikrodis; viena iš gražiausių Europoje - Senamiesčio aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais; Karolio tiltas, jungiantis Senąjį miestą su Mala Strana - sodų ir aristokratų rūmų rajonu; „Prahos Venecija" - Kampos sala. Hradčanų rajonas - XIV a. už išorinių pilies sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Apžiūrite Prahos pilį - buvusią karalių ir princų rezidenciją, didingąją Šv. Vito *katedrą, Šv. Jurgio *bažnyčią, *Auksinę gatvelę, kurioje kadaise gyveno šauliai, saugoję pilį. Laisvas laikas, kurio metu smagiai praleisite laiką spalvingoje Prahos Kalėdinėje mugėje. Vakare (apie 20:00 val.) išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.

4 DIENA PRAHA-LIETUVA

Apie pietus grįžtame į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais 3*viešbučiuose.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Mokami objektai. Programoje pažymėti (*):

☺Loketo pilis – 100 CZK (5 Eur) suaugusiems, 80 CZK (4 Eur) vaikams.

☺“Becherovkos“ muziejus – 120 CZK (6 Eur) suaugusiems, 60 CZK (3 Eur) studentams, 30 CZK (1,5 Eur) vaikams iki 18 m.

☺Prahos Hrado bilietas – 250 CZK (12,5 Eur) suaugusiems, 125 CZK (6,5 Eur) vaikams, studentams, senjorams virš 65 m. amžiaus.

PASTABOS:

 • Išvykimas iš Vilniaus, KaunoMarijampolės.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančius asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Savaitgalio
Šalis Čekija
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP