Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Karališkieji Čekijos kurortai - auksinė Praha

Karališkieji Čekijos kurortai - auksinė Praha

Čekija

Artimiausia data

2017-09-21 169 €

KARALIŠKIEJI ČEKIJOS KURORTAI – AUKSINĖ PRAHA

Kviečiame trumpam pamiršti kasdieninius rūpesčius ir leistis į rudenio auksu nuspalvintą karalių, pilių ir porceliano kraštą. Išgirsite nuostabių istorijų, leisitės į architektūrinę kelionę laiku, grožėsitės kerinčiais kraštovaizdžiais, mėgausitės romantika geriausiuose Čekijos kurortuose, pasinersite į mineralinio vandens baseinus, degustuosite mineralinį vandenį, gyvybines galias stiprinantį likerį, ūpą keliantį čekišką alų.

KELIONĖS PROGRAMA:

1 diena. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Prahoje. Nakvynė.

2 diena. Pusryčiai. Viešime didžiausiame ir populiariausiame Čekijos karštųjų terminių vandenų kurorte Karlovy Varai, įsikūrusiame vaizdingame Teplos upės slėnyje. Pažintis su miestu: senamiestis, B. Smetanos sodai, Malūnų ir Turgaus kolonados, miesto įžymybė - Didžiojo Geizerio fontanas. Tai pats galingiausias ir karščiausias miesto terminis šaltinis: fontanas šauna į 12 m aukštį, išstumdamas iš žemės gilumų 2000 litrų 72°C temperatūros terminio vandens. Geizerio kolonadoje yra ir 5 vazos skirtingo terminio vandens, kurį galėsite degustuoti, įsipiltį į savo buteliukus. Laisvas laikas. Pageidaujantys gali nusileisti į Didžiojo Geizerio rūsius ir aplankyti Geizerių **muziejų. Pamatysite ne tik požeminius šaltinius, bet ir miesto simbolio - Karlovy Varų rožės - gamybos procesą. Norinčius išgirsti populiariausio Karlovy Varų gėrimo istoriją, pamatyti ir paragauti, kviečiame į„Becherovkos" *muziejų. Jus supažindins su šio unikalaus likerio-vaisto gamyba, nusileisite į rūsius, galėsite degustuoti ir vertinti skirtingas likerio rūšis.

Vykstame į jaukų, ūksminguose parkuose skendintį vietinių čekijos gyventojų mėgiamą kurortąFrantiškovy Lazne. Siūlome atsipalaiduoti didžiausiame ir gražiausiame Čekijos kurortų vandens parke *„Akvaforum". Romėnų pirčių stiliumi pastatyto „Akvaforumo" vandens plotas - 1500 m²: keturi vidaus ir trys lauko baseinai, vandens kriokliai, povandeninės srovės, burbulinės vonios, nusileidimo kalneliai, sauna. Nepageidaujantys lankytis „Akvaforume" gali ramiai pasivaikščioti, grožėdamiesi kolonada, Austrų - Vengrijos monarchijos laikus menančiais kazino rūmais, stabtelėti prie stebuklingo miesto simbolio - berniuko su žuvyte. Tik prisiliesikte ir po jūsų širdimi suspurdės nauja gyvybė.
Grįžtame į Karlovy Varus. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį) vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į Čekijos sostinę. Ekskursija Prahoje po Senąjį ir Naująjį miestus bei Mala Strana. Senieji miesto vartai - Parako bokštas; XV a. įrengtas astronominis Rotušės laikrodis; viena iš gražiausių Europoje - Senamiesčio aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais; Karolio tiltas, jungiantis Senąjį miestą su Mala Strana - sodų ir aristokratų rūmų rajonu; „Prahos Venecija" - Kampos sala. Hradčanų rajonas - XIV a. už išorinių pilies sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Apžiūrite Prahos pilį - buvusią karalių ir princų rezidenciją, didingąją Šv. Vito *katedrą, Šv. Jurgio *bažnyčią, *Auksinę gatvelę, kurioje kadaise gyveno šauliai, saugoję pilį. Pietų metu siūlome užsukti į vieną seniausių Prahos restoranų „U medvidku". Restorano istorija prasideda 1466 m. Per pastarąjį šimtmetį originali alaus darykla buvo paversta pirmuoju Prahos kabaretu ir didžiausiu alaus baru Prahoje. Kelios kartos Čekijos žmonių, taip pat ir užsieniečių, aplanlė šį restoraną, garsėjantį gera čekiška virtuve ir puikiu alumi.

Čia karaliauja „Budweiser budvar", bet įdomu paragauti ir gyvojo „Oldgott", paties stipriausio alaus „X Beer 33". Restorane skamba gyva liaudies muzika. Laisvas laikas, kurio metu romantikams siūlome plaukti *٭laiveliu Vltavos upe, grožintis Prahos senamiesčio vaizdais. 
Vakare *visuomeniniu transportu vykstate prie garsiųjų Križikovo fontanų. Viešnagę Čekijoje vainikuos muzikinių fontanų *koncertas, kuriame susilieja spalvos, muzikos garsai ir vandens šokis... Išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.

4 diena. Apie pietus sugrįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • (*)- Mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta apie 840 CZK (~31 EUR). 
 • (**)- pageidaujantiems laisvu laiku siūlome: Geizerių muziejus - 220 CZK; plaukimas laiveliu Vltavos upe - apie 7 EUR.
 • Vakarienė (sriuba, karštas patiekalas, desertas) - 8 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 24 EUR.

PASTABOS:

 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26) 02:30 val.
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a. 4:00 val.
 • Išvykimas iš Alytaus: degalinė „Lukoil" (Naujoji g. 27) 05:00 val.
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Čekija
Kaina nuo 169 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
169 € / 144 € 2017-09-2110+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti