Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
+37065500560, +37064544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Didžioji Kinija ir Honkongas (15d/13n)

Didžioji Kinija ir Honkongas (15d/13n)

Kinija

Artimiausia data

2017-10-28 1800 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Aplankysite didingąjį Pekiną
 • Dalyvausite tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
 • Išvysite vieną naujųjų pasaulio stebuklų - Didžiąją kinų sieną
 • Pamatysite gigantiškas Budos skulptūras
 • Aplankysite rytų kovos menų lopšį - Šaolino vienuolyną
 • Apžiūrėsite žymiąją Terakotos armiją
 • Apžvelgsite Šanchajų iš televizijos bokšto
 • Pamatysite gražiausią pasaulyje dangoraižių panoramą Honkonge

1 diena   VILNIUS/RYGA–PEKINAS

Skrydis į Pekiną su vienu persėdimu.

2 diena   PEKINAS (pietūs)

Atvykimas (iki 10val.) į Kinijos sostinę Pekinąmiestą, skaičiuojantį jau daugiau kaip 3 tūkstančius metų. Oro uoste susitiksite su gidu ir keliausite į viešbutį. Trumpai pailsėję pažintį su Kinija pradėsite nuo pietų restorane – mėgausitės garsiąja Pekino antimi.

Vėliau dalyvausite ekskursijoje po Tiananmenio aikštę – vieną didžiausių ir žymiausių aikščių pasaulyje. Aplankysite Uždraustąjį miestą – didžiausią pasaulyje rūmų kompleksą, kurį sudaro 9 999 atskiros patalpos, saugančios imperatoriškąją buitį menančias detales.

Turėsite galimybę dalyvauti arbatos gėrimo ceremonijoje. Tai itin svarbi kinų kultūros dalis, kurios istorija siekia virš 1300 metų, o apskritai arbatos kultūra Kinijoje siekia virš 5000 metų. Atsigėrę arbatos aplankysite vieną žymiausių Pekino sakralinės architektūros pavyzdžių – 1420 m. pastatytą Dangaus šventyklą. Ji garsėja neįprastomis akustinėmis savybėmis: čia yra tokių vietų, kuriose netgi pašnibždomis ištarti žodžiai atsiduoda skambiu aidu. Čia nuolatos spiečiasi turistai, kurie glaudžia ausis prie sienos ir bando išgirsti stebuklingą aidą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena   PEKINAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių aplankysite Didžiąją kinų sieną – ilgiausią pasaulyje statinį, besitęsiantį ties šiaurinėmis šalies sienomis 6350 kilometrų. Ilgaamžę apsauginę sieną sudaro tvirtovės, bokštai, nuo kurių atsiveria puikios erdvės ir kvapą gniaužiantys kalnų bei slėnių vaizdai. Lengvi pietūs užmiesčio restorane. Po pietų apsilankysite Nefrito muziejuje, kuriame išgirsite šio akmens istoriją, pamatysite jo apdirbimo procesą ir daugybę unikalių gaminių. Nakvynė viešbutyje.

4 diena PEKINAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių viešbutyje susikrausite lagaminus ir tęsite pažintį su Pekinu. Aplankysite Imperatoriaus Vasaros rezidenciją – patį seniausią ir didžiausią parko ir architektūros ansamblį. Pietūs restorane. Vėliau – diagnostika Tibetietiškos medicinos centre. Apžiūrėsite Pekino Olimpinių žaidynių didžiausius objektus (išorinė apžiūra): olimpinį adioną „Paukščių lizdas“ ir nacionalinį plaukimo kompleksą „Vandens kubas“. Tuomet lauks kelionė traukiniuį Luojangą, vieną iš senųjų šalies sostinių. Stotyje jus pasitiks ir viešbutį palydės gidas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena   LUOJANGAS (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Ekskursiją pradėsite nuo kelionės į Longmen Grotas (Drakonų Vartai). Tai viena iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurta natūraliuose uolynuose. Ši vieta garsi ir dėl iškaltų didžiulių Budos atvaizdų. Pietūs kinų restorane. Po pietų laukia Šaolinio vienuolynas – viena žinomiausių budizmo vietų Kinijoje ir rytų kovos menų lopšys. 

Žmonės čia atvyksta ieškodami sielos ir kūno harmonijos. Esant pageidavimui ir sumokėjus vietinį mokęstį - turėsite galimybę stebėti parodomąją ušu meistrų kovą arba išmėginti vienuolių kurtų vegetariškų patiekalų. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena   SIANIS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių viešbutyje – pervežimas į stotį ir dviejų valandų kelionė traukiniu į Sianį. Sianis - istorinė Kinijos sostinė, senovėje buvęs didžiausiu pasaulio miestu. Čia – šilko kelio pradžia. 

Stotyje pasitiks gidas ir nuveš pietų į kinų restoraną. Vėliau palydės į viešbutį. Vakare – laisvas laikas, kurį galite praleisti savarankiškai pažindami miestą arba užsisakyti ekskursiją už papildomą mokestį. (Siūloma ekskursija kurios metu aplankomas Pietų ežeras, dainuojantys fontanai ir Auksinėgatvė). Nakvynė viešbutyje.

7 diena   SIANIS (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien pirmiausia aplankysite gynybinę miesto sieną. Siena miestą daliją į dvi dalis – vidinį ir išorinį. Vidinis miestas – tai senovinės gatvelės apstatytos tradicine kinų architektūra, išorinis – naujų prabangių dangoraižių miestas su puikiai išvystyta infrastruktūra. Nuo sienos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Čia stovėdami puikiai pajusite senojo ir naujojo miesto kontrastus.

Pietausite kinų restorane. Netoli Sianio miesto kalvotų apylinkių Lintongo gyvenvietėje aplankysite Terakotos armijos kapavietę. Legendomis apipintoje kapavietėje 8 000 žmogaus ūgio molinių figūrų ištikimai saugo imperatorių Čin Ši Huangą ir garbingą jo atminimą. Tai visi tarnavę valdovui. Čia galima pamatyti ir karius su kovos vežimais, arklius, valdininkus, akrobatus ar net muzikantus.

Ši vieta yra vienas geriausių žmonijos pavyzdžių, kurie paliudija valdovo galią, tautos pasiaukojimą ir pribloškiantį senųjų laikų žmonių meistriškumą. Dienos pabaigoje apsilankysite šilko fabrike – čia sužinosite taip ilgai kinų nuo pasaulio saugotas šilko paslaptis. Nakvynė viešbutyje.

8 diena  SIANIS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių paliksite viešbutį ir tęsite kelionę. Nuvyksite į septynaukštę Didžiąją Laukinių žąsų pagodą, siekiančią 65 m aukštį. Tai Sianio vizitinė kortelė. Pagodos statinys VII amžiuje pastatytas saugoti pirmiesiems budizmo rankraščiams, parvežtiems iš Indijos.Dar daugiau su Kinijos istorija susipažinsite apsilankę Šansi provincijos istorijos muziejuje. Pietausite kinų restorane. Po pietų keliausite dar kartą apžiūrėti miesto. Pamatysite senovinį Būgnų bokštą, žymintį musulmonų rajono pradžią, varpinę, kadaise savo varpų skambesiu skelbdavusią, kad miesto vartai atverti. Pasivaikščiosite menininkų pamėgta antikvarine miesto gatvele. Vakare vyksite į stotį, o iš jos – naktiniu traukiniu į Sudžou.

9 diena  SUDŽOU (pietūs)

Atvyksite į Sudžou – kanalų ir sodų miestą, savotišką Rytų Veneciją. Aplankysite Kukliojo Valdininko sodą, kurį puošia pastatus jungiantys drožinėti mediniai koridoriai, įmantriai suformuotos medžių šakos ir gėlynai. Pietūs restorane.Apžiūrėsite Šaltųjų kalnų vienuolyną, įkurtą dar 520 m. Čia saugomos portretais puoštos akmeninės stelos ir senovinis varpas. Grįžimas į viešbutį ir poilsis. Vakarą galėsite praleisti savarankiškai apžiūrėdami miestą arba už papildomą mokestį užsisakyti pasiplaukiojimą kateriu Sudžou kanalu, aplankant miestelį ant vandens. Nakvynė viešbutyje.

10 diena   HANGDŽOU (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių laukia dienos ekskursija autobusu į Hangdžou. Tai miestas, garsėjantis arbatos plantacijomis ir nuostabia gamta. Pamatysite Sichu ežerą, iš trijų pusių apsuptą nuostabaus grožio kalnų. Legenda byloja, kad šis ežeras atsirado iš Fenikso ir Drakono numesto perlo.Arbatos muziejuje sužinosite apie žinomiausias, brangiausias ir geriausias kiniškos arbatos rūšis. Po pietų restorane aplankysite Dvasios prieglobsčio šventyklą – žymiausiąKinijoje budistinį vienuolyną. Vėliau – 2 valandų kelionė autobusu į Šanchajų. Atvykus – apgyvendinimas ir poilsis viešbutyje.

11 diena  ŠANCHAJUS (pusryčiai, pietūs)

Pusryčiai. Ekskursija į Suzhou stiliaus Yuyuanio sodus, įkurtus Šanchajaussenojoje dalyje. Šie sodai yra nuostabus kinų kraštovaizdžio meno ir feng šui dermės pavyzdys. Pietūs.

Užsuksite į perlų fabriką, kur pamatysite kaip iš smiltelės išauginami perlai ir jų įsigyti. Pakilsite į Šanchajaus televizijos bokštą, tapusį neatsiejamu naujojo Šanchajaus simboliu.

Pasivaikščiosite prekybine pėsčiųjų gatve su daugybe parduotuvių. Grįžimas į viešbutį. Vakare turėsite galimybę už papildomą mokestį užsisakyti kruizą Huangpu upe. Neoninėmis šviesomis spindintis Šanchajus nuo upės atrodo nepaprastai įspūdingai. Naktis viešbutyje.

12 diena   ŠANCHAJUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną galite skirti apsipirkimui, savarankiškam miesto apžiūrėjimui arba užsisakyti papildomų ekskursijų. Nakvynė viešbutyje.

13 diena  ŠANCHAJUS- HONKONGAS (pusryčiai)

Po pusryčių, pervežimas į oro uostą ir skrydis į Honkongą. Honkongas - rytų ir vakarų kultūrų susiliejimo šalis. Tai vienas labiausiai išsivysčiusių ir moderniausių pasaulio regionų. Atvykus pasitiks gidas. Vyksite į ekskursiją po Honkongą. Apžvelgsite miestą nuo Viktorijos kalno. Inuo jo atsiveria nuostabi panorama į miestą ir jį supančias Pietų Kinijos jūros salas. Aplankysite Repulse įlanką, senąją Aberdino žvejų prieplauką, kurioje iki šiol galima pamatyti valtis „sampanas“.

Po ekskursijos vyksite į viešbutį. Apgyvendinimas, poilsis po kelionės. Vakare – laisvas laikas arba galite užsisakyti ekskursiją. Nakvynė viešbutyje.

14 diena HONKONGAS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną galite skirti apsipirkimui, savarankiškam miesto apžiūrėjimui arba užsisakyti papildomų ekskursijų. Nakvynė viešbutyje. 

15 diena HONKONGAS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

Po pusryčių, pervežimas į oro uostą ir skrydis namo. 


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • pasitikimas oro uoste;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • vidiniai pervežimai traukiniu pagal programą: Pekinas – Luojangas – Sianis (sėdimos vietos, antra klasė), Sianis – Sudžou ( naktinis traukinys, keturvietis kupė);
 • vietinis skrydis Šanchajus – Honkongas;
 • apgyvendinimas 4* viešbučiuose su pusryčiais;
 • maitinimas kaip nurodyta programoje;
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
 • rusakalbio gido – vertėjo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga - Pekinas – Honkongas - Vilnius/Ryga (su vienu persėdimu);
 • Kinijos viza (106 EUR);
 • draudimas;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

PASTABOS:

 • Apgyvendinimas viešbučiuose po 14 valandos (anksčiau - tik esant galimybei), kambarių atlaisvinimas išvykimo dieną iki 12 valandos.
 • Turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės (vidutiniškai grupėje būna 10-16 turistų).
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti poilsiu Hainanio saloje (Sanja kurorte). Kaina skaičiuojama pagal užklausą.
 • Kelionė gali būti organizuojama individualiai. Kelionės programą galima keisti pagal pageidavimus.
 • Keičiantis valiutų kurso santykiui, lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina ir data gali keistis. Dėl šios priežasties - rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto.
 • Yra galimybė rinktis angliakalbį gidą.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu +370 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Tolimi kraštai. Pažintinės - poilsinės kelionės
Šalis Kinija
Kaina 1800 € + skrydis ~620 € (kaina su skrydžiu ~2420 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu +370 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1800 € 2017-10-2810+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti