Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Spalvingoji Pietų Italija ir poilsis prie jūros Apulijoje

Spalvingoji Pietų Italija ir poilsis prie jūros Apulijoje

Italija

Artimiausia data

2018-09-22 659 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • 4 nakvynės saulėtame Apulijos regione prie Adrijos jūros! 
 • Net 8 vakarienės įskaičiuotos į kelionės kainą! 
 • Aplankote vieno žymiausių pasaulyje renesanso tapytojų Rafaelio gimtąjį Urbino miestą 
 • Keliaujate po vaizdingą Gargano pusiasalį, žavintį pajūrio miesteliais 
 • Vaikštote po Apulijos sostinę Barį ir viduramžišką Barletos miestą, stebitės baroko šedevrais Lečėje, mėgaujatės Otranto kurorto vaizdais, aplankote baltąjį Ostūnį, žavitės Apulijos simboliu baltaisiais trulli nameliais, bandote įspėti Casteldel Monte paslaptis 
 • Aplankote kontrastingąjį Neapolį – Kalabrijos ir picos sostinę 
 • Užsukate į paslaptingąjį miestą kalno viršūnėje – Orvjetą

1 diena   LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 diena AUSTRIJA

Pusryčiai. Išvykstate į Vieną. Atvykus trumpa ekskursija po miesto senamiestį: Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui, Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė, Rožių parkas. Po pietų išvykstate Italijos link. Vakare atvykstate į Veneto regioną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena ITALIJA

Pusryčiai. Išvykstate Pietų Italijos link. Keliaudami per vaizdingą ir paslaptingą Markės regioną aplankote nuostabų renesanso miestą, vieno žymiausių pasaulio tapytojų Rafaelio gimtinę – Urbiną. Miestas įsikūręs ant dviejų kalvų – Metauro ir Foljo. Jis išsaugojo viduramžiško miesto įvaizdį. Garsiausias Urbino paminklas – *PalazzoDucale, pastatyti hercogui Federikui III daMontefeltro. Rūmus projektavo garsus to meto architektas LučijanasLaurana. Šiandien čia įsikūrusi Nacionalinė Markės galerija – vienas iš reikšmingiausių Italijos renesanso meno muziejų. Mieste taip pat yra Rafaelio namas, o Nacionalinėje galerijoje saugomos retos šio meistro drobės.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Ankonos apylinkėse.

4 diena ITALIJA

Pusryčiai. Išvykstate į Gargano pusiasalį. Lankotės vaizdingame pajūrio kaimelyje Rodi Garganico, pastatytame ant uolėto Adrijos jūros kyšulio; žvejų kaimelyje Peschici su mažučiais baltais namukais. Užsukate į Gargano pusiasalio „sostinę“ Vieste, turinčią žavų miesto centrą su daugybe laiptelių, siaurų gatvelių bei arkų ir virš jų stūksančią *Katedrą. Vykstate į svarbų Italijoje piligriminį centrą – Gargano pusiasalyje esantį tėvo Pijaus miestą San GiovanniRotondo. Tėvas Pijus – kapucinų kunigas vienuolis, kuriam atsivėrė stigmos, Jono Paulius II paskelbtas šventuoju. Jo dėka miestelyje buvo pastatytos ligoninės, slaugos namai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bario apylinkėse.

5 diena ITALIJA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Apulijos regiono sostinę Barį, viduramžišką Barletą ir paslaptingąją CasteldelMonte pilį. Vykstate į imperatoriaus Frydricho II statytą CasteldelMonte *pilį, dar vadinama Apulijos karūna. Tai didinga aštuonkampė pilis, kurios bokštai iškyla į 26 metrų aukštį.Pilyje tvyro magiška atmosfera, o nuo kalvos, ant kurios ji pastatyta, atsiveria nepakartojama apylinkių panorama. Kaip vienas tobuliausių viduramžių statinių, pilis įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Istorikai iki šiol negali nustatyti, kokia buvo pagrindinė pilies, kurios pats užsakovas Frydrichas II net nematė, paskirtis. Teorijos yra įvairiausios, viena iš jų netgi teigia, kad pilis tai NSO nusileidimų vieta. Dauguma istorikų sutinka, kad pilis tikrai nebuvo pastatyta gynybos tikslams. Kelionę tęsiate į Barletą – viduramžių didmiestį, kuris buvo svarbus kryžiaus žygių pradžios taškas. Aplankote žavią aikštę su *Santo Sepolcrobazilika. Apžiūrite šalia bazilikos stovinčią didžiulę, „Barletos milžinu“ vadinamą, daugiau nei 5 metrų aukščio,bronzinę statulą, vaizduojančią Romos imperatorių. Vykstate įApulijos regiono sostinęBarį. Šiame pajūrio miestegyveno ir palaidota kontraversiškoji LDK kunigaikščio Žygimanto Augusto motina Bona Sforza. Aplankote *Šv. Mikalojaus, dar žinomo, kaip Kalėdų senelis, baziliką, kurioje saugomos šventojo relikvijos, o centrinio altoriaus absidėje palaidota didžioji kunigaikštienė Bona Sforza. Apžiūrite Bario pilį (CastelloSvevo), galingą fortą apie 1130 m. pastatytą Rodžerio IISiciliečio. Po kelių dešimtmečių pilis buvo sugriauta. Frydrichas II ją atstatė tik XIII a. Laisvas laikas senamiestyje.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bario apylinkėse.

6 diena ITALIJA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į barokinę Lečę ir kurortinį Otranto miestus. Vykstate į Lečę, laikomą vienu gražiausių Italijos miestų ir dažnai vadinamą Pietų Italijos Florencija. Abejingų nepalieka ne tik unikali šio miesto baroko architektūra, pastatai, bažnyčios ir paminklai, bet ir meniškamiesto aura. Lankote elegantišką miesto senamiestį, kurį puošia seminarijos bei vyskupo rūmai ir *Katedrą. Iš pažiūros vientisas pastatų ansamblis buvo statomas keletą šimtmečių. Kelionę tęsiate į garsų atostogų kurortą Otrantą. Šis miestas vadinamas „Vartais į Rytus“, nes įsikūręs labiausiai į rytus nutolusioje Italijos pusiasalio vietoje. Pasivaikštote miesto gatvėmis, grožitės Ferdinando II iš Aragono pastatyta Katedra ir bizantine Šv. Petro bažnyčia, miesto pilimi.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bario apylinkėse.

/aprasymas]

7 diena ITALIJA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Kastelanos urvus ir TerradeiTrulli („Trulių žemę“) aplankant Aleberobeląir Ostūnį. Vykstate į senovinės požeminės upės suformuotus *Kastelanos urvus – vieną iš svarbiausių Italijos speleologijos vietų. Gilūs Kastelanos (Castellana) apylinkių urvai ir ilgi jų takai beveik tris kilometrus veda slėpiningais požemiais, kur vanduo – tikra retenybė virš žemės – per tūkstančius metų sukūrė stulbinamą stalagmitų ir stalaktitų pasaulį. Takai vingiuoja maždaug 70 m gylyje. Temperatūra svyruoja nuo 11 iki 15 °C, o drėgnumas kai kur siekia 90 ar net 100 procentų. Tai didžiausi visoje Italijoje karstiniai urvai. Ekskursiją tęsiate į Aleberobelą, dar vadinamą „trulių“ miestą su tradiciniais baltintais namais, dengtais plokščių akmenų stogais. Keisti apskriti pastatai su kūginiais stogais ir kupolu viduje – trulli – statotomi iš vietinės klinties, nenaudojant skiedinio. Pasivaikštote siauromis miesto gatvelėmis tarp daugybės trulli restoranų ir parduotuvėlių. Vykstate į Ostūnį – žavų ant skardžio pastatytą „baltą miestą“. Jis įsikūręs itin gražioje vietoje ant trijų kalvų, keliautojus pakeri nepakartojamu vaizdu – akinančiai baltomis miesto sienomis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bario apylinkėse.

8 dien ITALIJA

Pusryčiai. Paliekate Apuliją, bet ne Pietų Italiją. Vykstate į kontrastų miestą, Kalabrijos regiono sostinę, Neapolį. Ekskursija po miesto centrą, apstatytą rūmais, bažnyčiomis ir vienuolynais.Pamatote Karalių rūmus, San Carlo teatrą, Naująją pilį, Umberto I galeriją. Neapolis yra vieta, kurioje gimė neatsiejamas Italijos simbolis – Piza Margarita. Siūlome prisėsti vienoje iš miesto picerijų ir paragauti tikros neapolietiškos picos (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

9 diena ITALIJA

Pusryčiai.Toliau keliaujate į Umbriją, kuri savo grožiu nenusileidžia kaimyninei Toskanai. Aplankote vieną gražiausių regione Orvjeto miestelį, įkurtą ant 300 m aukščio plynaukštės. Miestelio pasididžiavimas – didinga romaninio-gotikinio stiliaus Katedra. Esant galimybei, apžiūrite įspūdingo dydžio Orvjeto *šulinį, kurį 1527 m. popiežiaus Klemenso VII užsakymu suprojektavo florencietisAntonio daSangallo. Šulinys turėjo aprūpinti vandeniu miestelio gyventojus priešo puolimo atveju. 62 m gylio šachtos statybos darbai truko 10 metų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Veneto regione.

10 diena ITALIJA - AUSTRIJA - ČEKIJA

Pusryčiai. Išvykstate į Fiurlio regiono sostinę Udinę. Trumpos ekskursijos metu aplankote seniausią Udinėje Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, Laisvės aikštę (Piazzadella Liberta) su gotikine miesto Rotuše ir laikrodžio bokštu, apžiūrite Udinės pilį. Po pietų išvykstate Čekijos link. Kelionė per Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

11 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai.Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 10 nakvynių viešbučiuose (4 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 10 pusryčių, 8 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Barį, Barletą ir CasteldelMontepilį – 40 EUR,
 • ekskursija įLečę ir Otrantą – 40 EUR,
 • ekskursija į Kastelanos urvus ir TerradeiTrulli – 40 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 100 EUR120 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~6500 km.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 659 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
659 € / 593 € 2018-09-2210+
659 € / 593 € 2018-05-0210+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti