Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Kroatija: Dalmatija - Adrijos jūros salų ir įlankų karalienė (9 dienos)

Kroatija: Dalmatija - Adrijos jūros salų ir įlankų karalienė (9 dienos)

Kroatija

Artimiausia data

2017-09-09 379 €

KELIONĖS AKCENTAI:

Kelionių organizatorius EURA kviečia Jus į gamtos turtais apdovanotą, žydros Adrijos jūros skalaujamą, vaizdingų salų salelių voratinkliu padengtą bei kultūriniu palikimu turtingą šalį. Legendos pasakoja, kad kadaise Dievui sukūrus pasaulį angelai nešė maišą įvairių gėrybių, kurias norėjo išbarstyti po visą pasaulį. Tačiau pasirodė velnias ir pabandė atimti maišą. Maišas praplyšo ir visos gėrybės ir grožybės išbyrėjo virš nuostabiosios Kroatijos. Aplankykite vienas gražiausių pasaulio vietų ir parsivežkite gabalėlį rojaus į savo namus!

1 DIENA LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA AUSTIRJA - SLOVĖNIJA - KROATIJA

Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją, Kroatiją. Atvykstame į nuostabiausią Kroatijos regioną – Dalmatiją. Apsistojame apartamentuose. Nakvynė.


DIENA   KROATIJA

Diena skirta jūsų poilsiui ir pramogoms prie Adrijos jūros. Vakare siūloma ekskursija į Splitą ir Trogirą* . 

Splitas – miestas, menantis šlovingus Romos imperijos laikus. Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, katedra, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. 
Trogiras – Kroatijos Dalmatijos pakrantėje įsikūręs gražus istorinis miestas su siauromis gatvelėmis bei akmeniniais namais. Dailus senamiestis, kuriam jau daugiau nei 2000 metų  yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia apstu dailių bažnyčių, rūmų ir istorinių namų, susispietusių aplink vingrias senamiesčio gatveles:XIV – XV a. Rotušė, Dalmatijos meno viršūnė – Šv. Lauryno katedra, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynas, gotikiniai Čipiko rūmai, renesansiniai Žemyno vartai. Sugrįžtame į kurortą. Nakvynė apartamentuose.

DIENA KROATIJA

Diena skirta jūsų poilsiui ir pramogoms prie Adrijos jūros. Arba siūloma išvyka laivu į salas *.
Išvyka laivu į Adrijos jūros salas + „žuvies piknikas“
Smagi pramoga pasilpaukioti Adrijos jūroje. Aplankant Šolta, Drevnik ir Čiovo salas. 
Ryte išplaukę iš Trogiro uosto plauksime pasigrožėti nuostabiu gamtos kampeliu - Krknjaši lagūna esančia rytinėje salos Drvenik pakrantėje. Salos pakrantės pilnos mažų įlankėlių – smėlio seklumų kur galima romantiškai praleisti laiką. Vėliau pasuksime Šoltos salos link. Sustosime Maslinica kaimelyje, kuris puošia vakarinę salos įlanką. Pasigrožėsime ne tik naturialia šios salos gamta, bet ir puikia septunių salelių panorama. Norintys galės pasimaudyti.
Toliau pasieksime Čiovo salą.Tai gana didelė sala palyginus su jau aplankytomis ir pakeliamu tiltu yra sujungta su Trogiro miestu. Pietausime būtent Čiovo saloje . Ragausime ką tik iškeptos šviežios žuvies, naminės duonos bei vyno...  Norintys galės pasimaudyti. Apie 16 val. parplauksime į Trogirą. Sugrįžtame į kurortą. Nakvynė apartamentuose.

DIENA KROATIJA

Laisvas laikas prie jūros. Arba siūloma išvyka į Dubrovniką*.
Dubrovnikas – miestas tvirtovė
Dubrovnikas – vienas solidžiausių Europos tvirtoviųviliojančių keliautojuskultūros ir istorijos paminklų gausa, ypač turtinga ir susižavėjimą keliančia miesto – valstybės istorija. Dubrovniko senamiestis įtraukas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šiandieninis Dubrovnikas – didžiausia Kroatijos turistinės karūnos puošmena – išdidi elito lankytina vieta ir be abejo – vienas gražiausių Viduržemio jūros miestų. Dubrovnikas – senovinis miestas Adrijos jūros pakrantėje, įsikūręs piečiausioje Kroatijos dalyje, vadinamas „Adrijos perlu“, garsėjantis savo grožiu bei svetingumu, o labiausiai - senamiesčiu ir stora, tvirta jį juosiančia gynybine miesto siena. Dubrovniko senamiestyje, kaip niekur kitur – gausu įdomių lankytinų vietų. Čia sutiksime daug įspūdingų bažnyčių, vienuolynų, muziejų, fontanų... Vakare sugrįšime į kurortą. Nakvynė apartamentuose.

DIENA KROATIJA/BOSNIJA IR HERCEGOVINA[/pav]

Laisvas laikas prie jūros. Arba visos dienos išvyka į Bosniją ir Hercegoviną*.
Išvyka į Bosniją ir Hercegoviną
Tai unikali galimybė aplankyti dar vieną Balkanų šalį, lietuvių mėgstamos Kroatijos „kaimynę“, žavinčią įspūdinga gamta, savita kultūra, tradicijomis bei svetingais žmonėmis. Tai valstybė, kur susitiko rytų ir vakarų civilizacijos, prieštaringos, bet nepaprastai praturtinusios istoriją. Aplankysime Mostarą – poezijos, istorijos, akmens miestą susikūrusį aplink įspūdingą akmeninį tiltą jungiantį Neretvos upės krantus. Būtinai užkopsime į apreiškimo kalną Medžugorijoje, vietą, kur nuo 1981 metų tebevyksta švenčiausios Mergelės Marijos apsireiškimai, sukviečiantys žmones čia iš visų pasaulio kampelių atverti savo sielas ir širdis... Vakare sugrįšime į kurortą. Nakvynė apartamentuose.

DIENA KROATIJA

Diena skirta poilsiui prie jūros. Arba siūloma išvyka į Imotskį ir ežerus*.
„Imotskis ir ežerai“
Aplankysime viduramžių miestą Imotskį: Žaliąją katedrą, Pranciškonų vienuolyną, Imotskio etnografinį muziejų, iš pilies bokšto pamatysime „Žydrąjį ežerą“ , kurio gylis pavasarį siekia apie 90 m, nors pačios ežero daubos gylis yra 220 m.
Birželio mėnesį, kai pasimato ežero dugne stūksantis 6 m aukščio riedulys, prasideda maudynių sezonas. Įminsime „Raudonojo“ ežero, vieno giliausių karstinės kilmės ežerų pasaulyje, paslaptį. Spėjama jog jo gylis gali būti apie 280 m. Nei vienai iki šiol organizuotai ekspedicijai nepavyko pasiekti šio ežero dugno. Pageidaujantiems vynų degustacija daugiau nei šimto metų senumo, autentiškame vyno rūsyje. Tradiciniai dalmatijos užkandžiai bei 3 rūšių regiono vyno degustacija nepaliks abejingų kroatų nuoširdumui ir vaišingumui. Vakare sugrįšime į kurortą. Nakvynė apartamentuose.

DIENA KROATIJA - SLOVĖNIJA - AUSTRIJA - ČEKIJA

Anksti ryte išvykstame iš Trogiro. Atvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur karstinės kilmės nepakartojamo kraštovaizdžio centre – 16 ežerų sujungti 90 krioklių grandine. Plitvicos ežerai garsėja savo įvairiaspalve vandens gama: nuo žydros iki žalios ar nuo pilkos iki mėlynos. Kiekvieno ežero spalva paros bėgyje kinta, priklausomai nuo mineralų kiekio vandenyje ir saulės spindulių kritimo kampo. Kasmet Plitvicos ežerus aplanko apie 1 mln. Lankytojų iš viso pasaulio. Kelionė per Kroatiją, Slovėniją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA ČEKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Vėlai naktį sugrįžtame į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • 2 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
 • 6 nakvynės Trogiro rivjeroje, keturviečiuose apartamentuose be maitinimo
 • (2 atskiri miegamieji, svetaine su virtuve, vonios kambarys);
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • kurorto mokesčiai.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Pusryčiai ir vakarienės - 90 EUR/asm; 
 • Bilietai į mokamus objektus: Splito katedra apie 3 EUR, Trogiro katedra apie 4 EUR, Dubrovniko gynybinė siena –suaugusiems apie 13 EUR, vaikams apie 4,5 EUR, Plitvicos ežerų nac.parkas - suaugusiems 16 -26 EUR,vaikams 8-12 EUR, (priklausomai nuo sezono);

* Mokamos ekskursijos ne mažiau kaip 20 asmenų grupei:

 • „Splitas ir Trogiras” - 19EUR/asm; “Peka vakarėlis” - 22EUR/asm; 
 • "Adrijos jūros salos ir žuvies piknikas” - 33 EUR/asm;
 • „Dubrovnikas – miestas tvirtovė“ – 34 EUR/asm;
 • „Imotskis ir „mėlynasis“ bei „raudonasis“ ežerai „ apie 27 EUR/asm; vynų degustacija 15 EUR;
 • „Mostaras-Medžiugorje“ – 30 EUR/asm. 

PASTABOS:

 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis;
 • Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda;
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Kroatija
Kaina nuo 379 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
379 € / 299 € 2017-09-0910+
379 € / 299 € 2017-09-1610+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti