Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Kroatija – Istrijos pusiasalio perlai 7d./6n.

Kroatija – Istrijos pusiasalio perlai 7d./6n.

Kroatija

Artimiausia data

2017-09-08 395 €


1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Brno – Postojna urvai (560 km ) – Predjamos pilis – Vrsar (130 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Slovėniją. Didžiausio ir gražiausio Europoje stalaktitų-stalagmitų urvo *"Postojna Jama" lankymas. Tai gamtos stebuklas, susiformavęs per milijonus metų. Kelionė traukinuku požeminėmis galerijomis, koridoriais ir salėmis. Netoli urvų, tarsi išaugęs ant uolų, įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – *Predjamos pilis. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Atvykstama į viešbutį Kroatijoje, Istrijos kurorte. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena: Vrsar – Plitvicos nacionalinis parkas (270 km) – Vrsar (270 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros arba ageidaujantiems dovanojama išvyka į  Plitvicos nacionalinį parką (ankstyvas išvykimas be pusryčių; ekskursijos metu turistai moka už įėjimo bilietą į Plitvicos nacionalinį parką). Vykstama į legendomis apipintą unikalų *Plitvicos nacionalinį parką, saugomą UNESCO. Parkas – didelis miško kompleksas, jame esantys 16-a sujungtų ežerų įsikūrę didžiulėje Plitvicos plynaukštėje, Kroatijos centrinėje dalyje, tarp trijų Dolomitinių Alpių kalnų. Iš kiekvienoje terasoje esančio ežero vanduo trykšta pro šimtus angų akytoje sienoje, liejasi per kraštą ir krinta į žemiau esantį ežerą begalinėmis žėrinčiomis vandens kaskadomis. Ežerų spalva kinta nuo dangaus žydrumo iki smaragdinės žalios. Šiame parke buvo filmuojama dauguma filmų apie indėnus su žymiuoju aktoriumi Gojko Mitičiumi.  3–4 val. žygis besigrožint daugybe įvairiausio dydžio krioklių, jungiančių ežerus. Pagal galimybę plaukimas laivu viename iš ežerų. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena: Vrsar – Rovinis (30 km) – Porečas (35 km) – Vrsar (10 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantiems dovanojama ekskursija į Rovinį ir Porečą. Pažintis su Rovinio miestu – vienu gražiausių Istrijos kurortų. Tai vaizdingas žvejų miestelis su jaukiu kroatiškos ir itališkos architektūros senamiesčiu, miesto vartais, krantine, miesto globėjų Šv.Eufemijos ir Šv.Jurgio katedra, gynybinės sienos likučiais, Limos kanalu. Ekskursija į Porečo miestą. Apžiūrima centrinė miesto istorinė dalis, kuri įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, įžymioji VI a. Eufrazijaus *bazilika su puikiai išsilaikiusiomis bizantiškomis mozaikomis. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena: Vrsar – Venecija (260 km) – Gigantiškosios grotos (150 km) – Vrsar (100 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantiems siūloma **išvyka į Veneciją. Atvykus į Punta Sabbioni, *kėlimasis laivu į Veneciją – fantaziją ant vandens. Ekskursija po miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv.Morkaus aikštė ir bazilika, “Atodūsių” tiltas, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiverianti Didžiojo kanalo panorama, siaurų gatvelių ir kanalų labirintai. Laisvu laiku pageidaujantys gali aplankyti *Šv.Morkaus katedros Auksinį altorių, *varpinę. Grįžtant aplankomos Italijoje esančios *Gigantiškosios grotos, kurios įrašytos į Gineso rekordų knygą. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena: Vrsar – Miramare pilis (104 km ) – Olomoucas (700 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Italiją. Aplankoma Italijoje stūksanti viena iš gražiausių pasaulyje – *Miramare pilis. Miramare pilis, tai XIX a. statinys, esantis Triesto įlankoje Italijoje. Ją pastatė austrų hercogas Ferdinandas Maksimilianas ir jo žmona Šarlotė. Pilis apsaupta apie 22 ha ploto užimančiu įspūdingu sodu. Pilies viduje yra įrengtas muziejus, speciali salė, pasakojanti pilies istoriją, o taip pat ir joje gyvenusiųjų kambariai, išlaikę originalius baldus, apmušalus ir kitus daiktus iš XIX a. Ypatingai graži yra muzikos salė, kur hercogienė Šarlotė grodavo fortepijonu. Kelionė per Italiją, Slovėniją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena: Olomoucas – Vilnius (920 km)
Pusryčiai. Pažintis su Olomoucu – miestu Čekijos rytinėje dalyje, istorine Moravijos sostine. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Trumpa pažintis su miestu: Šv. Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, gotikinė XIV a. bažnyčia, kurioje palaidotas karalius Vaclavas III, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• kelionė turistinės klasės autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 2 tarpinės nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,
• 4 nakvynės 3* viešbutyje Kroatijos kurorte su pusryčiais ir vakarienėmis, 
• kelionės dokumentų sutvarkymas,
• degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• (**) išvyka į Veneciją ir į Gigantiškąsias grotas (organizuojama susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei) – 40 EUR asmeniui,
• lankomi mokami (*) objektai neįskaičiuoti į išvykos kainą,
• kurorto mokestis – 6 EUR/asm., (mokamas kelionės metu),
- *"Postojna Jama" ir Predjamos pilis – ~ 33 EUR,
- *Plitvicos nacionalinis parkas – ~25 EUR,
- *Eufrazijaus bazilika – ~ 8 EUR,
- *Gigantiškosios grotos – ~ 12 EUR,
- *kėlimasis laivu į Veneciją – ~ 25 EUR,
- *Šv.Morkaus katedros Auksinis altorius – ~ 5 EUR,
- *Varpinė Venecijoje – ~ 8 EUR,
- *Miramare pilis ir parkas – ~ 11 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• vietinių gidų paslaugos Postojna urve, Predjamos pilyje, Gigantiškosiose grotose, Miramarės pilyje – anglų kalba,
• arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:

• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.


Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Kroatija
Kaina nuo 395 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
395 € / 345 € 2017-09-089
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti