Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Pažintinė - poilsinė pietų Kroatija 9d.

Pažintinė - poilsinė pietų Kroatija 9d.

Kroatija

Artimiausia data

2018-10-26 319 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Gausybė kultūrinių gėrybių iš visų epochų.
 • Saulėti kampeliai prie Adrijos jūros: Makarska, Splitas, Trogiras.
 • Dubrovnikas – “Adrijos perlas”, tikras šalies lobynas.
 • Mėgaukitės Kroatijos virtuve ir vynais, pasižyminčiais išskirtiniu skoniu.
 • 5 nakvynės, 4 dienos prie Adrijos jūros !

1 diena LIETUVA - LENKIJA - VENGRIJA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena ĖGERIS - OSIJEKA

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykimas į šalies baroko sostinę *Ėgerį, kurį išgarsino savita architektūra, tvirtovės gynėjų patriotizmas, vyno gamybos ir pirčių tradicijos. Trumpa ekskursija po miestą: pilis – buvusi vyskupų rezidencija, Dabo Ištvano aikštė, turkų valdymo simbolis 40 m aukščio minaretas – vienas gražiausių Centrinėje Europoje. Antra pagal dydį Vengrijos bazilika – neatsiejamas miesto akcentas. Baroko dvasia alsuojanti Szechenyi gatvelė. Išvykimas iš Ėgerio. Kelionė per Vengriją, Slavonijos ir Baranjos regioną Kroatijoje. Kelionės metu matysite visiškai kitokią Kroatiją: lygumose želia kukurūzų laukai, ant kalvų auginamos vynuogės. Pravažiuosite dešiniajame Dravos upės krante stovinčią Slavonijos sostinę Osijeką. Trumpa pažintis su Osijekos senamiesčiu Tvrda: miesto rotušė, Šv.Mykolo bažnyčia, Šv.Kryžiaus bažnyčia ir vienuolynas, senosios tvirtovės liekanos. Išvykimas iš Osijekos į Bosniją ir Hercegoviną. Atvykimas į SarajevąNakvynė viešbutyje.

3 diena SARAJEVAS - MONSTARAS - MAKARSKA RIVJERA

Pusryčiai. Sarajevas – daugiakultūrės bendrijos buvimo ir jos suirimo liudininkas, Europos trapumo ženklas. Ekskursija *Sarajeve autobusu ir pėsčiomis: senojo miesto osmaniško, austriško ir bosniško gyvenimo palikimas – Baščaršijos prekyvietė, karavansarajai, mečetės, stačiatikių cerkvės ir katalikų bažnyčios, buvusios rotušės ir nacionalinės bibliotekos griuvėsiai, Miljackos upės tiltai, menantys I-ojo pasaulinio karo pradžią, 1984 m. Olimpinių žaidynių kompleksas, 1992-1995 m. apsiausties aukų tūkstantinės kapinės, naujos modernaus miesto statybos. Išvykimas į Kroatiją, pakeliui aplankant *Mostarą –penktą pagal dydį Bosnijos ir Hercegovinos miestą, svarbiausią kultūrinį Hercegovinos srities centrą, turtingos ir skaudžios istorijos liudininką. Miestas įsikūręs prie Neretvos upės, per kurią XVIa. osmanų nutiestas tiltas sujungė ne tik abu krantus, bet ir skirtingas kultūras bei religijas. Pranciškonų bažnyčia, vienuolynas ir vyskupų rūmai krikščioniškame vakariniame krante, pagrindinė miesto gatvė, buvusi fronto linija Jugoslavijos karuose, osmaniškojo laikotarpio senamiestis: turkiški namai, Mehmed Paša mečetė, vingrios prekybinės gatvelės, Neretvos upės ir senojo tilto panorama. Išvykimas prie nepakartojamo grožio Adrijos jūros pakrantės Kroatijoje, vadinamos Makarska Rivjera. Apgyvendinimas ir nakvynė privačiame sektoriuje Makarskos kurorte.

4-7 dienos POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS PIETŲ KROATIJOJE

4 dienos poilsio prie Adrijos jūros Pietų Kroatijoje. Mėgausitės stebinančiai skaidria žydra jūra ir skaisčios saulės spinduliais, kvėpuosite pušų, levandų ir prožirnių aromatu dvelkiančiu tyru kalnų oru.

Jūsų pažinčiai su egzotiška šalimi dovanojame pažintinę ekskursiją po Makarskos kurortą: uosto promenada su vešlių palmių alėja; miesto centras – Kačičiaus aikštė, nuo kurios prasideda vaizdingų gatvelių labirintas. XVIII a. Šv. Morkaus bažnyčia, šalia kurios šurmuliuoja turgus. Pranciškonų vienuolynas su turtingiausiu pasaulyje kriauklių rinkiniu. Vepric šventavietė – kroatiškasis Lurdas – Šv.Mergelės Marijos apsireiškimo vieta. Sutemus čia sužimba šimtai žvakučių, sustiprinančių ramų šios vietos didingumą.

Jūsų pažinčiai su egzotiška šalimi siūlome šias mokamas ekskursijas (susirinkus ne mažesnei nei 15 asmenų grupei):

Vakaro išvyka - **Saulėlydis Biokovo kalnuose. Vadovo paslaugos ir vakarienė įskaičiuoti. Biokovo kalnų gamtos parkas aukščiausias ir didžiausias visoje Dalmatijoje. Aukščiausia viršūnė – Šv.Jurgio kalnas 1762 m. 23 km automobiliui kylant vingiuotu  kalnų keliu žavėsitės kalnų didybe, stačiais skardžiais, akmeninėmis piemenų trobelėmis, vėliau pamažu pėsčiomis kopsite (apie pusvalandį) akmenuotu taku į Šv.Jurgio kalną, gėrėdamiesi tobulu kraštovaizdžiu. Vaizdas nuo kalno viršūnės leidžia pažvelgti į kerinčio grožio salas, kurias švelniai glosto Adrijos bangos. Abejojantiems savo fizinėmis galimybėmis ar sveikata, rekomenduojame į viršūnę nekopti. Vakarėjant  kilsite į dar vieną viršūnę pasidžiaugti dieviško grožio saulėlydžiu, kai kalnai nusidažo  purpurine spalva, o jūroje mirguliuoja saulės rausvi spinduliai.  Po šio neįtikėtino gamtos spektaklio bus pateikta gardi naminė vakarienė – ant grotelių kepta mėsa,  naminė duona, vynas ir rakija. P.S. nepamirškite apsiauti patogia avalyne neslystančiu padu ir šiltai apsirengti – nusileidus saulei kalnuose vėsu (tiks sportiniai bateliai, storas megztinis ar striukė).

Dienos išvyka į legendinį miestą – tvirtovę **Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu iškilnus viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas. Ekskursija po Dubrovniko senamiestį. Laisvas laikas.

Išvyka į **Trogirą ir **Splitą. Trogiras - tipiškas viduramžių miestelis, tačiau neįprastas tuo, kad įsikūręs salelėje, o su sausuma sujungtas tik nedideliu tiltuku. Kartais dėl šios priežasties Trogiras vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Ekskursijos metu matysite: Šv.Lauryno katedrą – vieną iš Dalmatijos meno viršūnių, XIV-XV a. rotušę, renesansinius Žemyno vartus, gotikinius Čipiko rūmus. Splitas – svarbiausias ir bene judriausias Dalmatijos miestas, vienas aktyviausių Dalmatijos uostų, tai didelis prekybinis bei kultūrinis centras. Ekskursijos metu matysite: antikinius Romos imperatoriaus Diokletiano rūmus su Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Promenadą, imperatoriaus mauzoliejų - dabartinę katedrą, baptisteriją – buvusią Jupiterio šventyklą, Tautos aikštę su XVa. rotuše.

Plaukimas (**kruizas) laivu į Brač ir Hvar salas. (Pietūs ir vynas įskaičiuoti).  Hvaras – lyg kokteilis iš dangaus žydrumo įlankų, alyvmedžių giraičių, vynuogių sodų, žalių pinijų miškelių bei svaiginančio rozmarino ir levandos aromato. „Lieknoji gražuolė“ yra maždaug 70km ilgio ir 4-11 km pločio. Virš Hvaro salos saulė šviečia daugiausiai dienų per metus. Brač – sniego baltumo kalkakmenis, „Bračo marmuras“, jau nuo Antikos laikų yra nemirtingas salos istorijos liudininkas.  Suklotas į rūmus, jis apjuosia turtų ir galios centrus: Diokleciano rūmus Splite, Reichstago pastatą Berlyne, amerikiečių pasididžiavimą – Baltuosius rūmus, Parlamentą Vienoje bei prabangius rūmus Venecijoje.  Tai trečia pagal dydį ir aukščiausiai iškylanti sala Kroatijoje. Bračo plotas yra 395 km², ilgis apie 40 km, o plotis – 13 km. Išplauksite iš Makarskos kurorto uosto, gėrėdamiesi vaizdingais Biokovo kalnais, atplauksite į Hvaro salą, išsidėsčiusią vidurio Dalmatijos archipelage. Lankysite vieną iš salos žvejų gyvenviečių, pasivaikščiosite jaukiomis, siauromis gatvelėmis. Kroatiškų melodijų lydimi plauksite į Bračo salą. Laivo įgula, pavaišins ką tik iškepta šviežia žuvimi bei vynu.Brač saloje aplankysite pietinės pakrantės seniausią Bol gyvenvietę. Jos pasididižiavimas Auksinis iškyšulys, kurio smaigalys veikiamas bangų ir vėjo nuolat keičia padėtį.  Pageidaujantys galės pasivaikščioti marmuru grįsta promenada ar tiesiog pasimėgauti maudynėmis „Auksinio iškyšulio“ smėlio paplūdimyje.

8 diena PLITVICOS NACIONALINIS PARKAS - SLOVĖNIJA - AUSTRIJA

Anksti ryte išvykimas iš Makarskos Rivjeros. Kelionė per Kroatiją. Išvykimas į garsų visoje Europoje *Plitvicos ežerų nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Kelionė pėsčiomis, traukinuku ir laiveliu po krioklių, ežerų, miškų ir paukščių pasaulį. Daugybė upelių ir krioklių čia jungia vienas šalia kito įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 krištolo skaidrumo ežerų. Natūraliai susiformavęs unikalus gamtovaizdis, gausi ir įvairi augalija, turtinga kontrastingų spalvų gama padovanos ramybės ir harmonijos pojūtį. Išvykimas iš Plitvicos. Kelionė per Kroatiją, Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje(Slovakijoje).

9 diena ČEKIJA (SLOVAKIJA) LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 3 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • 5 nakvynės privačiame sektoriuje: kambariuose su patogumais, studijose, apartamentuose su pasirinktu maitinimu (žr. kainų lentelę www.gruda.lt),
 • kelių, ekologiniai mokesčiai,
 • grupės vadovo paslaugos,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,, papildomos mokamos ekskursijos (žr. ekskursijų ir pramogų aprašą ir www.gruda.lt), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos, kurorto mokestis (suaugusiems – 4 EUR, jaunimui nuo 12 iki 18 m. – 4 EUR, vaikams iki 12 metų – nemokamai),  arbatpinigiai, pietūs, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS  TURĖTI: ~ 40 EUR
 • **Mokamos ekskursijos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti. Saulėlydis Biokovo kalnuose - 38 EUR. Plaukimas (kruizas) laivu į Brač ir Hvar salas – 32 EUR. Išvyka į Dubrovniką – 25 EUR. Išvyka į Trogirą – Splitą – 20 EUR
 • Maitinimas užsakomas papildomai pagal pageidavimą, (3 pusryčiai kelionės metu įskaičiuoti).
 • 5 pusryčiai+vakarienės 59 EUR; vaikui iki 12m. 45 EUR.
 • 5 pusryčiai 26 EUR; vaikui iki 12m. 21 EUR.
 • 5 vakarienės 35 EUR; vaikui iki 12m. 27 EUR.
 • Oro kondicionierius – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka 1asm. 15 EUR.
 • Kurorto mokestis (mokamas užsakant kelionę): suaugusiems - 5 EUR, jaunimui nuo 12 iki 18 m. – 4 EUR, vaikams iki 12 metų – nemokamai

PASTABOS:

 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Rekomenduojame turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama; turėti maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, aprangą ir avalynę, tinkančią vaikščioti po kalnus.
 • 2017  04 07*, 29*; 05 13, 29; 06 03, 10, 17, 24; 07 01, 08, 15, 22, 29; 08 05, 12, 19, 26; 09 02, 09, 16, 23, 30; 10 07*, 21*,28

  *maudynės jūroje ir saulės vonios – pagal sezoną ir oro temperatūrą.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-04-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova319.51EUR / 1,103.20LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis319.51EUR / 1,103.20LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui319.51EUR / 1,103.20LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Vienvietis kambarys426.31EUR / 1,471.96LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-04-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)319.51EUR / 1,103.20LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-04-06
Vieta apartamente, kai 2 asm.408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta vaikui iki 12m.372.91EUR / 1,287.58LTL
Papildoma vieta autobuse
2018-04-06
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-04-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova319.51EUR / 1,103.20LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis319.51EUR / 1,103.20LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui319.51EUR / 1,103.20LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Vienvietis kambarys426.31EUR / 1,471.96LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-04-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)381.81EUR / 1,318.31LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-04-28
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta vaikui iki 12m.381.81EUR / 1,318.31LTL
Papildoma vieta autobuse
2018-04-28
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova319.51EUR / 1,103.20LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis319.51EUR / 1,103.20LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui319.51EUR / 1,103.20LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Vienvietis kambarys426.31EUR / 1,471.96LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)381.81EUR / 1,318.31LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-11
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta vaikui iki 12m.381.81EUR / 1,318.31LTL
Papildoma vieta autobuse
2018-05-11
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)319.51EUR / 1,103.20LTL
Vienvietis kambarys435.21EUR / 1,502.69LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)381.81EUR / 1,318.31LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-25
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta vaikui iki 12m.381.81EUR / 1,318.31LTL
Papildoma vieta autobuse
2018-05-25
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova283.91EUR / 980.28LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)266.11EUR / 918.82LTL
Vienvietis kambarys390.71EUR / 1,349.04LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-19
Vieta apartamente, kai 2 asm.408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta vaikui iki 12m.372.91EUR / 1,287.58LTL
Papildoma vieta autobuse
2018-10-19
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova283.91EUR / 980.28LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)266.11EUR / 918.82LTL
Vienvietis kambarys390.71EUR / 1,349.04LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-26
Vieta apartamente, kai 2 asm.408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta vaikui iki 12m.372.91EUR / 1,287.58LTL
Papildoma vieta autobuse
2018-10-26
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Kroatija
Kaina nuo 319 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
319 € / 283 € 2018-10-2610+
319 € / 283 € 2018-10-1910+
369 € / 328 € 2018-05-2510+
359 € / 319 € 2018-05-1110+
359 € / 319 € 2018-04-2810+
359 € / 319 € 2018-04-0610+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti