Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Kroatija. Poilsis Makarskos kurorte 10d.

Kroatija. Poilsis Makarskos kurorte 10d.

Kroatija

Artimiausia data

2018-10-04 369 €

1 diena LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA (ČEKIJA)

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena KRKA NACIONALINIS PARKAS

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Štirijos sostinę – *Gracą, įsikūrusį abipus Mur upės. Ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Išvykimas iš Graco. Kelionė per Austriją, Slovėniją, Kroatiją. Vėlai vakare atvykimas į Makarskos kurortą. Nakvynė viešbutyje.

3 – 8 dienos POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

6 poilsio dienos prie Adrijos jūros. Mėgausitės stebinančiai skaidria žydra jūra ir skaisčios saulės spinduliais, klausysitės tik naktį nurimstančių cikadų ir kvėpuosite pušų ir levandų aromatu dvelkiančiu tyru kalnų oru.

Dovanojame pažintinę ekskursiją po Makarskos kurortą: uosto promenada su vešlių palmių alėja; miesto centras – Kačičiaus aikštė, nuo kurios prasideda vaizdingų gatvelių labirintas. XVIII a. Šv. Morkaus bažnyčia, šalia kurios šurmuliuoja turgus; Pranciškonų vienuolynas su turtingiausiu pasaulyje kriauklių rinkiniu. Vepric šventavietė - kroatiškasis Lurdas – Šv.Mergelės Marijos apsireiškimo vieta. Sutemus čia sužimba šimtai žvakučių, sustiprinančių ramų šios vietos didingumą.
Jūsų pažinčiai su egzotiška šalimi siūlome šias mokamas ekskursijas (susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei):

Vakaro išvyka - **Saulėlydis Biokovo kalnuose. Vadovo paslaugos ir vakarienė įskaičiuoti. Biokovo kalnų gamtos parkas aukščiausias ir didžiausias visoje Dalmatijoje. Aukščiausia viršūnė – Šv.Jurgio kalnas 1762 m. 23 km automobiliui kylant vingiuotu kalnų keliu žavėsitės kalnų didybe, stačiais skardžiais, akmeninėmis piemenų trobelėmis, vėliau pamažu pėsčiomis kopsite (apie pusvalandį) akmenuotu taku į Šv.Jurgio kalną, gėrėdamiesi tobulu kraštovaizdžiu. Vaizdas nuo kalno viršūnės leidžia pažvelgti į kerinčio grožio salas, kurias švelniai glosto Adrijos bangos. Abejojantiems savo fizinėmis galimybėmis ar sveikata, rekomenduojame į viršūnę nekopti. Vakarėjant kilsite į dar vieną viršūnę pasidžiaugti dieviško grožio saulėlydžiu, kai kalnai nusidažo purpurine spalva, o jūroje mirguliuoja saulės rausvi spinduliai. Po šio neįtikėtino gamtos spektaklio bus pateikta gardi naminė vakarienė – ant grotelių kepta mėsa, naminė duona, vynas ir rakija. P.S. nepamirškite apsiauti patogia avalyne neslystančiu padu ir šiltai apsirengti – nusileidus saulei kalnuose vėsu (tiks sportiniai bateliai, storas megztinis ar striukė).

Dienos išvyka į legendinį miestą – tvirtovę **Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu iškilnus viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas.

Išvyka į **Trogirą – Splitą. Trogiras - tipiškas viduramžių miestelis, tačiau neįprastas tuo, kad įsikūręs salelėje, o su sausuma sujungtas tik nedideliu tiltuku. Kartais dėl šios priežasties Trogiras vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Matysite Šv.Lauryno katedrą – vieną iš Dalmatijos meno viršūnių, XIV-XV a. rotušę, renesansinius Žemyno vartus, gotikinius Čipiko rūmus. Splitas – svarbiausias ir bene judriausias Dalmatijos miestas, vienas aktyviausių Dalmatijos uostų, tai didelis prekybinis bei kultūrinis centras. Pažintinė ekskursija: antikiniai Romos imperatoriaus Diokletiano rūmai su Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Promenada, imperatoriaus mauzoliejus - dabartinė katedra, baptisterija – buvusi Jupiterio šventykla, Tautos aikštė su XVa. rotuše.

Išvyka į **Imotskį prie „Raudonojo“ bei „Žydrojo“ ežerų. Gido paslaugos, įėjimo mokesčiai ir pietūs valstiečio sodyboje įskaičiuoti. Išvykus iš Makarskos kurorto pirmiausiai sustosite pasigrožėti Cetinos upės kanjonu ir kriokliu. Toliau vyksite iki Imotskio miestelio, kuris garsėja dvejais keistais ežerai. Imotskio ežerai - ypatingas geologinis reiškinys tiek savo kilme, tiek ir dydžiu, forma bei hidrologinėmis savybėmis. Nuo vienos iš apžvalgos aikštelių pasigrožėsite Raudonuoju ežeru (Crveno jezero), kuris išsiskiria itin aukštais uolėtais rausvai rudais krantais. Tai vienas giliausių karstinės kilmės ežerų Pasaulyje, atsiradęs įgriuvus didelio urvo skliautui. Nuo Imotskio tvirtovės, kur atsiveria puikus vaizdas į miestą, grožėsitės Žydruoju ežeru (Modro jezero). Šis ežeras turi savybę rudenį visai išdžiūti, jo dugne net futbolo rungtynės vyko. Nuo tvirtovės žemyn veda turistinis takas iki ežero, kuriame, jei yra vandens, galima maudytis (pageidaujantys nepamirškite maudymosi kostiumėlio, rankšluosčio). Vėliau jūsų lauks pažintis su autentiška valstiečio sodyba ir gyvenimo būdu kalnuose. Lengvi pietūs, kurių metu galėsite paragauti plonytėlių Dalmatijos kumpio griežinėlių, sūrio, alyvuogių, naminės duonos ir naminio vyno bei rakijos.

Plaukimas (**kruizas) laivu į Brač ir Hvar salas. Visos dienos išvyka. Pietūs ir vynas įskaičiuoti. Hvaras – lyg kokteilis iš dangaus žydrumo įlankų, alyvmedžių giraičių, vynuogių sodų, žalių pinijų miškelių bei svaiginančio rozmarino ir levandos aromato. „Lieknoji gražuolė“ yra maždaug 70km ilgio ir 4-11km pločio. Virš Hvaro salos saulė šviečia daugiausiai dienų per metus. Brač – sniego baltumo kalkakmenis, „Bračo marmuras“, jau nuo Antikos laikų yra nemirtingas salos istorijos liudininkas. Suklotas į rūmus, jis apjuosia turtų ir galios centrus: Diokleciano rūmus Splite, Reichstago pastatą Berlyne, amerikiečių pasididžiavimą – Baltuosius rūmus, Parlamentą Vienoje bei prabangius rūmus Venecijoje. Tai trečia pagal dydį ir aukščiausiai iškylanti sala Kroatijoje. Bračo plotas yra 395 km², ilgis apie 40 km, o plotis – 13 km. Išplauksite iš Makarskos kurorto uosto, gėrėdamiesi vaizdingais Biokovo kalnais, atplauksite į Hvaro salą, kuri išsidėsčiusi vidurio Dalmatijos archipelage. Lankysite vieną iš salos žvejų gyvenviečių, pasivaikščiosite jaukiomis, siauromis gatvelėmis. Kroatiškų melodijų lydimi plauksite į Bračo salą. Laivo įgula, pavaišins ką tik iškepta šviežia žuvimi bei vynu. Brač saloje aplankysite pietinės pakrantės seniausią Bol gyvenvietę. Jos pasididižiavimas Auksinis iškyšulys, kurio smaigalys veikiamas bangų ir vėjo nuolat keičia padėtį. Pageidaujantys galės pasivaikščioti marmuru grįsta promenada ar tiesiog pasimėgauti maudynėmis „Auksinio iškyšulio“ smėlio paplūdimyje. P.S. Nepamirškite maudymosi kostiumėlio, rankšluosčio ir lengvų drabužių nuo vėjo!

9 diena GRACAS

Anksti ryte išvykimas iš Makarskos Rivjeros. Kelionė per Kroatiją. Atvykimas į *Krka nacionalinį parką. Nuostabaus grožio skaidraus vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37m aukščio. Šie kriokliai vadinami gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. Krka nacionalinis parkas stebina ne tik vandens stebuklais, čia taip pat gyvena apie 200 rūšių paukščių, miškuose knibžda net 18 rūšių šikšnosparnių. Išvykimas iš Krka parko. Kelionė per Kroatiją, Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje (Slovakijoje).

10 diena ČEKIJA (SLOVAKIJA) - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
 • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • 7 nakvynės privačiame sektoriuje: kambariuose su patogumais su pasirinktu maitinimu;
 • kelių, ekologiniai mokesčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
 • bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugas ~ 20-30 EUR,
 • (**) papildomos mokamos ekskursijos,
 • (*) pažymėtas mokestis už vietinių gidų paslaugas ne lietuvių kalba Krk, Grace,
 • kurorto mokestis (mokamas užsakant kelionę): suaugusiems - 7 EUR, jaunimui nuo 12 iki 18 m. – 6 EUR, vaikams iki 12 metų – nemokamai.


KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-17
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-17
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-17
Vieta apartamente, kai 2 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta vaikui iki 12m.319.51EUR / 1,103.20LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-24
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-24
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-24
Vieta apartamente, kai 2 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta vaikui iki 12m.319.51EUR / 1,103.20LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-31
Dvivietis kambarys su dvigule lova346.21EUR / 1,195.39LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)319.51EUR / 1,103.20LTL
Vienvietis kambarys434.32EUR / 1,499.62LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-31
Dvivietis kambarys su dvigule lova355.11EUR / 1,226.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)328.41EUR / 1,133.93LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-31
Vieta apartamente, kai 2 asm.372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta vaikui iki 12m.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova355.11EUR / 1,226.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)328.41EUR / 1,133.93LTL
Vienvietis kambarys453.01EUR / 1,564.15LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova355.11EUR / 1,226.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)328.41EUR / 1,133.93LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-07
Vieta apartamente, kai 2 asm.372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta vaikui iki 12m.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova355.11EUR / 1,226.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)328.41EUR / 1,133.93LTL
Vienvietis kambarys453.01EUR / 1,564.15LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-14
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta vaikui iki 12m.355.11EUR / 1,226.12LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova355.11EUR / 1,226.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)328.41EUR / 1,133.93LTL
Vienvietis kambarys453.01EUR / 1,564.15LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-21
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta vaikui iki 12m.355.11EUR / 1,226.12LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova381.81EUR / 1,318.31LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)355.11EUR / 1,226.12LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-28
Vieta apartamente, kai 2 asm.399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta vaikui iki 12m.372.91EUR / 1,287.58LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova381.81EUR / 1,318.31LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)355.11EUR / 1,226.12LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-05
Vieta apartamente, kai 2 asm.399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta vaikui iki 12m.372.91EUR / 1,287.58LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova381.81EUR / 1,318.31LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)355.11EUR / 1,226.12LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-12
Vieta apartamente, kai 2 asm.399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta vaikui iki 12m.372.91EUR / 1,287.58LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)372.91EUR / 1,287.58LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-19
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta vaikui iki 12m.390.71EUR / 1,349.04LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)372.91EUR / 1,287.58LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-26
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta vaikui iki 12m.390.71EUR / 1,349.04LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)372.91EUR / 1,287.58LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-02
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta vaikui iki 12m.390.71EUR / 1,349.04LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)372.91EUR / 1,287.58LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-09
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta vaikui iki 12m.390.71EUR / 1,349.04LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova381.81EUR / 1,318.31LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)355.11EUR / 1,226.12LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-16
Vieta apartamente, kai 2 asm.399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta vaikui iki 12m.372.91EUR / 1,287.58LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova381.81EUR / 1,318.31LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)355.11EUR / 1,226.12LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-23
Vieta apartamente, kai 2 asm.399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta vaikui iki 12m.372.91EUR / 1,287.58LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova372.91EUR / 1,287.58LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)346.21EUR / 1,195.39LTL
Vienvietis kambarys478.82EUR / 1,653.27LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova381.81EUR / 1,318.31LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)355.11EUR / 1,226.12LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-30
Vieta apartamente, kai 2 asm.399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta vaikui iki 12m.372.91EUR / 1,287.58LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova346.21EUR / 1,195.39LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)319.51EUR / 1,103.20LTL
Vienvietis kambarys444.11EUR / 1,533.42LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova355.11EUR / 1,226.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)328.41EUR / 1,133.93LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-06
Vieta apartamente, kai 2 asm.372.91EUR / 1,287.58LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta vaikui iki 12m.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova346.21EUR / 1,195.39LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)319.51EUR / 1,103.20LTL
Vienvietis kambarys444.11EUR / 1,533.42LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova355.11EUR / 1,226.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)328.41EUR / 1,133.93LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-13
Vieta apartamente, kai 2 asm.372.02EUR / 1,284.51LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta vaikui iki 12m.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-20
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys416.52EUR / 1,438.16LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-20
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-20
Vieta apartamente, kai 2 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta vaikui iki 12m.319.51EUR / 1,103.20LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-27
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys416.52EUR / 1,438.16LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-27
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-27
Vieta apartamente, kai 2 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta vaikui iki 12m.319.51EUR / 1,103.20LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys416.52EUR / 1,438.16LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)310.61EUR / 1,072.47LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-04
Vieta apartamente, kai 2 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta vaikui iki 12m.319.51EUR / 1,103.20LTL
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Kroatija
Kaina nuo 369 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
369 € / 328 € 2018-10-0410+
369 € / 328 € 2018-09-2710+
369 € / 328 € 2018-09-2010+
389 € / 346 € 2018-09-1310+
389 € / 346 € 2018-09-0610+
419 € / 372 € 2018-08-3010+
419 € / 372 € 2018-08-2310+
419 € / 372 € 2018-08-1610+
419 € / 372 € 2018-08-0910+
419 € / 372 € 2018-08-0210+
419 € / 372 € 2018-07-2610+
419 € / 372 € 2018-07-1910+
419 € / 372 € 2018-07-1210+
419 € / 372 € 2018-07-0510+
419 € / 372 € 2018-06-2810+
399 € / 355 € 2018-06-2110+
399 € / 355 € 2018-06-1410+
399 € / 355 € 2018-06-0710+
389 € / 346 € 2018-05-3110+
369 € / 328 € 2018-05-2410+
369 € / 328 € 2018-05-1710+
UP