Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Lietuvos ir Lenkijos istorijos keliais..įspūdingi rūmai, puošnūs istoriniai miestai ir plaukimas Augustavo kanalu

Lietuvos ir Lenkijos istorijos keliais..įspūdingi rūmai, puošnūs istoriniai miestai ir plaukimas Augustavo kanalu

Lenkija

Artimiausia data

2018-09-15 99 €

1 diena LIETUVA - BALSTOGĖ- LIUBLINAS 

 Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Palenkės sostinę Balstogę, kurioje aplankote „Palenkės Versaliu“ vadinamus *Branickių rūmus ir juos supantį prancūzišką parką. Šie XVIII a. statyti rūmai yra vieni gražiausių barokinių rūmų Rytų Europoje. Pasivaikštote po Balstogę:  gėrėitės Šv. Roko bažnyčia, miesto Rotuše,  T. Kosciuškos aikšte. Išvykstate į Liubliną – vieną seniausių, Lenkijos karaliaus Kazimiero Didžiojo XIII a. pastatytą miestą. Aplankote karališkąją rezidenciją – *Liublino pilį. Grožitės čia eksponuojamu J. Mateikos paveikslu „Liublino Unija“, apžiūrite gotikinę, šventųjų freskomis ištapytą Šv. Trejybės *koplyčią, kurioje 1569 m. pasirašyta Liublino unija, lėmusi Abiejų Tautų (Lietuvos ir Lenkijos) Respublikos sukūrimą. Aplankote Liublino senamiestį, apžiūrite gynybines miesto sienas, pagrindinę miesto aikštę, Domininkonų bažnyčią, Liublino simbolį – Krokuvos vartus (XIV a.), Naująją rotušę, Lietuvos aikštėje pastatytą paminklą Liublino unijai. Nakvynė viešbutyje prie Liublino.

2 diena ZAMOSTĖ - LIETUVA 

 Pusryčiai. Keliaujate į Zamostės miestą, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą ir garsėjantį spalvingais, grakščiais pastatais. Miestą 1580 m. įkūrė garsus lenkų didikas J. Zamoiskis, o miesto architektūra rūpinosi renesanso stiliaus italų architektas B. Morando. Miestas vadinamas Lenkijos renesanso perlu ar net „šiaurės Paduja“. Grožitės jaukiu senamiesčiu su turgaus aikšte ir ją supančiais pirklių namais, miesto Rotuše, Šv. Tomo bažnyčia, kurios kriptoje palaidoti miestą įkūrę didikai. Apžiūrite išlikusias miesto tvirtovės liekanas ir gynybines sienas. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui sustojate kurortiniame Augustavo mieste, įsikūrusiame tarp 3 ežerų, Plaukiate garsiuoju *Augustavo kanalu, kuris iškastas XIX a. ir buvo labai svarbus vandens kelias jungiantis Lenkijos upes su Baltijos jūra. Augustavo kanalo ilgis yra 101 km. Jame įrengti 16 šliuzų (14 iš kurių Lenkijos teritorijoje). Praplaukiate  kanale įrengtais šliuzais, gėritės apylinkių ir Augustavo miesto vaizdais. Plaukimą kanalais yra išbandęs nepaprastas svečias – popiežius Jonas Paulius II. Laisvas laikas. Išvykstate Lietuvos link. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė viešbutyje,
 • maitinimas – 1 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkyma

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

             (¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 65 PLN už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Lenkija
Kaina nuo 99 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
99 € / 89 € 2018-09-1510+
99 € / 89 € 2018-07-1410+
99 € / 89 € 2018-05-2610+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti