Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Lietuvos istorijos paveldas Ukrainoje

Lietuvos istorijos paveldas Ukrainoje

Ukraina

Artimiausia data

2017-07-11 249 €

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Keliaujate per Lenkiją. Atvykstate į Liubliną. Pasivaikštote po senamiestį, prisimindami 1569 m. pasirašytą  Lietuvos ir Lenkijos Unijos aktą, praeinate Miesto ir Krokuvos vartus, matote senąją ir naująją Rotušes, Jogailos statytą bažnyčią. Keliaujate Ukrainos link. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Lucką, kuris jau nuo Lietuvos kunigaikščio  Gedimino laikų priklausė LDK.  Aplankote Lucko pilį ir katedrą. Pasivaikštote senamiesčio gatvelėmis. Važiuojate į vieną iš Radvilų giminei priklausiusių miestų – Olyką, kur pamatote garsios giminės galybę menančius fragmentus. Užvažiuojate į Dubno, kur lankote Ostrogiškių-Liubomirskių pilį. Išvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ryte vykstate į įspūdingą Chotyną. Čia prie pilies mūrų savo karo išmanymą demonstravo Jonas Karolis Chodkevičius. Aplankote pilį, kurią labai pamėgo įvairių šalių kinematografininkai.  Įspūdingos 40 metrų aukščio sienos slepia daug paslapčių. Vėliau vykstate į Kamenets Podolską, turtingą architektūros paminklais ir čia gyvenusių žmonių istorijomis. Aplankote gražiausią Ukrainos pilį, kurią statė ir lietuviai, miesto Rotušę, dominikonų bažnyčią, prie kurios iki šiol stovi minaretas. Išvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Keliaujate į Zoločevo miestą. Aplankote pilį, kuri buvo LDK kunigaikščių Radvilų nuosavybė, susipažįstate su muziejaus eksponatais ir paslaptingu tamplierių palikimu. Vėliau važiuojate į Pidhirce – buvusius gražiausius rūmus Ukrainoje. Ekskursijapo istorinį-architektūrinį paminklą - Olesko pilį, pasigrožite puikiomis paveikslų bei skulptūrų kolekcijomis. Vakare atvykstate į Lvovą. Nakvynė  viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Ryte važiuojate į Žolkvą,  renesansinį miestą tvirtovę. XVIII a. pilis priklausė LDK kunigaikščiams Radviloms. Važiuojate į Lvovą, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Kava kvepiančios senamiesčio gatvelės, nuostabios architektūros pastatai,  Rotušės aikštė, katalikų katedra, stačiatikių, graikų apeigų katalikų ir armėnų cerkvės, barokinės bažnyčios. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstate iš Ukrainos. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 600 UAH ( Ukrainos grivinos);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 75  EUR.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Ukraina
Kaina nuo 249 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
249 € 2017-07-1110+
249 € 2017-08-2210+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti