Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Marokas ...arabų pasakų ir svetingųjų berberų karalystė (su vadovu iš Lietuvos)

Marokas ...arabų pasakų ir svetingųjų berberų karalystė (su vadovu iš Lietuvos)

Marokas

Artimiausia data

2017-05-08 1359 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Lankote vieną egzotiškiausių ir įdomiausių šalių visoje Afrikoje 
 • Viešite imperatoriškuosiuose Maroko miestuose: Rabate, Fese, Marakeše ir Meknese 
 • Jaučiate dykumos karštį, berberų svetingumą, viliojančius virtuvės kvapus, neriate į galvą apsukantį turgų margumyną, alsuojate vandenyno gaiva, grožitės Atlaso kalnų serpantinais 
 • Užkeri Marakešas su garsiąja Džema el Fna aikšte – gyvačių kerėtojai, istorijų pasakotojai, kvepalų, vaistinių žolelių ir prieskonių pardavėjai, ugnies rijikai 
 • Mėgaujatės kaitria saule ir Atlanto vandenyno bangomis

1 diena   VILNIUS - AGADYRAS

Skrydis: Vilnius – Agadyras. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Agadyre.

2 diena KASABLANKA - RABATAS

Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykstate į Kasablanką, Maroko ekonomikos ir verslo sostinę. Aplankote miesto širdį – Mohamedo V aikštę, kurioje susikerta pagrindiniai Kasablankos keliai, ir Parc de la Ligue Arabe parką. Pravažiuojate pro brangiausią Kasablankoje Anfos rajoną. Pamatote *Hassano II mečetę – trečią pagal dydį Islamo pasaulyje, nusileidžiančią tik Mekai ir Medinai Saudo Arabijoje. 1993 m. atidaryta mečetė buvo statoma 5 metus, o statybos darbuose dalyvavo daugiau nei 30 000 darbininkų ir amatininkų.Aplankę Kasablanką, išvykstate į Rabatą – Maroko karalystės sostinę. Atvykę aplankote puikiai išlikusį Le Tour Hassan minaretą, Mohamedo V mauzoliejų, skirtą garbiajam Maroko valdovui Mohamedui V, įtvirtintąją Rabato senamiesčio dalį – kasba. Apžiūrite Karališkuosius rūmus (Royal Palace). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Rabato.

3 diena MEKNESAS - VOLUBILIS

Pusryčiai. Vykstate į gynybinių sienų saugomą senąją šalies sostinę – Meknesą, kuriame yra bene gražiausi miesto vartai Maroke – Bab Mansour, vietinių vadinami „vartais iš praeities į ateitį“. Apžiūrite karališkąsias sultono *Moulay Ismael arklides, kuriose kadaise buvo laikoma iki 12 000 karališkųjų žirgų. Aplankote miesto mediną ir žydų kvartalą. Išvykstate į Volubilį – vieną geriausiai išsilaikiusių romėnų miestų Maroke. *Volubilyje puikiai matoma buvusi gatvių struktūra, romėniškų vilų fragmentai su labai gerai išlikusiomis mozaikomis, forumo aikštė, bazilika, kapitolijus. Volubilio romėnų griuvėsiai palieka įspūdį net daugelį romėnų griuvėsių mačiusiems keliautojams. Po ekskursijos išvykstate į Fesą. Pakeliui pravažiuojate Moulay Idriss (Šventąjį miestą). Tai mažytis kalkėmis baltintų statinių miestas, įsikūręs kalnų įduboje. Miesto pavadinimas kilęs nuo žmogaus vardo, kuris VIII a. atnešė islamą į Maroką. Tai pirmasis musulmoniškas miestas Maroke.Atvykus į Fesą – apžvalginė ekskursija. Fesas – vienas iš geriausiai pasaulyje išlikusių arabų miestų, turintis unikalų senamiestį, skaičiuojantį savo metus nuo VIII a., puikiai reprezentuojantis Andalūzijos senąją architektūrą ir to meto miestų statybos principus. Feso senamiestis – tikras labirintas! Dėl savo unikalumo šis miestas įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Tai seniausias Maroko imperatoriškasis miestas ir pirmoji arabų dinastijos sostinė. Aplankote Fes el Djedid senamiesčio dalį, pastatytą Merenidų dinastijos valdymo laikais XIII a. Čia išlikę karališkieji rūmai. Sustojate nusifotografuoti prie įspūdingų Hasano II valdymo laikais sukurtų rūmų vartų. Aplankote buvusį žydų kvartalą Mellah. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena BENI MELLAL

Pusryčiai. Aplankote senamiestį Fes el Bali, *Bou Inania medresę, pamatote Kairaouine mečetę, apžiūrite Moulay Idriss II mauzoliejų. Užsukate į odos ir medžio išdirbėjų, keramikų kvartalus. Pamatote Nejjarin fontaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Išvykstate į Beni Mellal. Važiuojate Atlaso kalnų šlaitais vingiuojančiu keliu, pakeliui pravažiuojate 2 kalnų kurortus (Immouzer ir Ifrane), berberų kaimą Azrou. Atvykstate į Beni Mellal – regiono prekybos centrą, kuriame auginama daug žemės ūkio produktų: apelsinų, figų, alyvuogių ir kt. Vakarienė ir nakvynė Beni Mellal.

5 diena MARAKEŠAS

Pusryčiai. Anksti ryte išvykstate į Marakešą – Atlaso kalnų papėdėje įsikūrusią pietų Maroko sostinę. Dėl savo pastatų spalvos Marakešas dar vadinamas rožiniu arba raudonuoju miestu. Atvykus į Marakešą – apžvalginė ekskursija po miestą. Aplankote įspūdinguosius *Majorelle sodus, kurie priklausė dizaineriui Yves Saint Laurent. Sustojate prie Koutoubia mečetės, kurios įspūdingas minaretas laikomas Marakešo simboliu. Pasivaikštote Marakešo medinoje (senamiestyje), aplankote *Sadu dinastijos kapus. Apžiūrite *Bahia rūmus, įsikūrusius jazminais ir apelsinų žiedais kvepiančiuose soduose. Tai išskirtinis marokietiškos architektūros ir dekoravimo meno pavyzdys.Gerai iki šių dienų išsilaikę rūmų kambariai stebina savo elegantišku dekoru, kuriam sukurti buvo naudojamas auksas, oniksas ir marmuras.Aplankote įžymiąją Džema el Fna aikštę, kuri nepalieka abejingų – tiesiog ant grindinio įsikūrę gyvačių kerėtojai, istorijų pasakotojai, kvepalų, vaistinių žolelių ir prieskonių pardavėjai, ugnies rijikai. Čia kepama mėsa, žuvis, susitinka ir vakarieniauja vietiniai gyventojai. Marokiečiai Džema El Fna aikštę vadina didžiausiu pasaulyje barbekiu po atviru dangumi. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje/riade.

6 diena AGADYRAS (ESSAOIRA)

Pusryčiai. Vykstate į Agadyrą. Pakeliui aplankote Essaouirą. XV a. portugalų įkurtas miestas-tvirtovė skalaujamas Atlanto vandenyno dar žinomas kitu pavadinimu – Magador. Senovėje jis buvo vienas iš svarbiausių Maroko uostamiesčių. Šeštajame dešimtmetyje miestas pagarsėjo kaip Maroko hipių sostinė. Šiandien – tai mėgstamas jaunimo kurortas, traukiantis banglenčių ir burlenčių sporto mėgėjus. Vandens sporto mėgėjai jį vadina „Afrikos vėjų miestu“. Atvykstate į Agadyro kurortą. Poilsis prie Atlanto vandenyno. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena AGADYRAS

Pusryčiai. Poilsis prie Atlanto vandenyno. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Agadyre.

8 diena AGADYRAS - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą. Skrydis: Agadyras – Vilnius.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius – Agadyras – Vilnius,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas,1
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3* – 4* viešbučiuose ar autentiškuose riaduose,**
 • maitinimas – 7 pusryčiai ir 7 vakarienės,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės).

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 80 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – riadas – svečių namai, įsikūrę jaukiame privačiame name.
 • Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui (apie 15 EUR) mokami kelionės pabaigoje ir į kainą neįskaičiuoti.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai,  asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti poilsio savaitę prieš ar po kelionės.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Marokas
Kaina nuo 1299 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1359 € / 1291 € 2017-05-080
1299 € 2017-05-1510+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti