Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Marokas..žavingi miestai ir didinga gamta

Marokas..žavingi miestai ir didinga gamta

Marokas

Artimiausia data

2017-10-30 1339 €

1 diena VILNIUS - MARAKEŠAS

Skrydis: Vilnius – Marakešas. Vykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Marakeše.

2 diena MARAKEŠAS

Pusryčiai. Vykstate į apžvalginę ekskursiją po Marakešą – Atlaso kalnų papėdėje įsikūrusią pietų Maroko sostinę. Dėl savo pastatų spalvos Marakešas dar vadinamas rožiniu (arba raudonuoju) miestu. Atvykus į Marakešą – apžvalginė ekskursija po miestą. Aplankote įspūdinguosius *Majorelle sodus, kurie priklausė dizaineriui Yves Saint Laurent. Sustojate prie Koutoubia mečetės, kurios įspūdingas minaretas laikomas Marakešo simboliu. Pasivaikštote Marakešo medinoje (senamiestyje), aplankote *Sadu dinastijos kapus. Apžiūrite *Bahia rūmus, įsikūrusius jazminais ir apelsinų žiedais kvepiančiuose soduose. Tai išskirtinis marokietiškos architektūros ir dekoracijų pavyzdys. Gerai iki šių dienų išlikę rūmų kambariai stebina savo elegantiškomis dekoracijomis, kurioms sukurti buvo naudojamas auksas, oniksas ir marmuras. Aplankote įžymiąją Džemna el Fna aikštę, kuri nepalieka abejingų – tiesiog ant grindinio įsikūrę gyvačių kerėtojai, istorijų pasakotojai, kvepalų, vaistinių žolelių ir prieskonių pardavėjai, ugnies rijikai. Čia kepama mėsa, žuvis, susitinka ir vakarieniauja vietiniai gyventojai. Marokiečiai Džema El Fna aikštę vadina didžiausiu pasaulyje barbekiu po atviru dangumi. Apsilankote Marakešo turguje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Marakeše.

3 diena KASABLANKA

Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykstate į Kasablanką, Maroko ekonomikos ir verslo sostinę. Aplankote miesto širdį – Mohamedo V aikštę, kurioje susikerta pagrindiniai Kasablankos keliai,   la Ligue Arabe parką. Pravažiuojate pro brangiausią Kasablankoje Anfos rajoną. Pamatote *Hassano II mečetę – trečią pagal dydį Islamo pasaulyje, nusileidžiančią tik Mekai ir Medinai Saudo Arabijoje. 1993 m. atidaryta mečetė buvo statoma 5 metus, o statybos darbuose dalyvavo daugiau nei 30 000 darbininkų ir amatininkų. Mečetės architektūroje susipynusios senos tradicijos ir naujausios technologijos. Išvykstate į Rabatą – Maroko karalystės sostinę. Atvykę aplankote puikiai išlikusį Le Tour Hassan minaretą, Mohamedo V mauzoliejų, skirtą garbiajam Maroko valdovui, įtvirtintąją Rabato senamiesčio dalį – kasba. Apžiūrite Karališkuosius rūmus (Royal Palace). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Rabato.

4 diena MEKNESAS - FESAS

Pusryčiai. Vykstate į gynybinių sienų saugomą senąją šalies sostinę – Meknesą, kuriame yra bene gražiausi miesto vartai Maroke – Bab Mansour, vietinių vadinami „vartais iš praeities į ateitį“. Apžiūrite karališkąsias sultono *Moulay Ismael arklides, kuriose kadaise buvo laikoma iki 12 000 karališkųjų žirgų. Aplankote miesto mediną ir žydų kvartalą. Keliaujate į Fesą, pakeliui pravažiuodami Moulay Idriss (šventąjį miestą). Tai mažytis, kalkėmis baltintų statinių miestas, įsikūręs kalnų įduboje. Miestas pavadintas žmogaus, atnešusio VIII a. islamą į Maroką, vardu. Tai pirmasis musulmoniškas miestas Maroke. Vykstate į Fesą. Apžvalginė ekskursija po miestą. Fesas – vienas iš geriausiai pasaulyje išlikusių arabų miestų, turintis unikalų senamiestį, skaičiuojantį savo metus nuo VIII a., puikiai reprezentuojantis Andalūzijos senąją architektūrą ir to meto miestų statybos principus. Feso senamiestis – tikras labirintas! Dėl savo unikalumo šis miestas įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Tai seniausias Maroko imperatoriškasis miestas ir pirmoji arabų dinastijos sostinė. Aplankote Fes el Djedid senamiesčio dalį, pastatytą Merenidų dinastijos valdymo laikais XIII a. Čia išlikę karališkieji rūmai. Sustojate nusifotografuoti prie įspūdingų Hasano II valdymo laikais sukurtų rūmų vartų. Aplankote buvusį žydų kvartalą Mellah. Aplankote senamiestį Fes el Bali, *Bou Inania medresę, pamatote Kairaouine mečetę, apžiūrite Moulay Idriss II mauzoliejų. Užsukate į odos ir medžio išdirbėjų, keramikų kvartalus. Pamatote Nejjarin fontaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fese.

5 diena ERFUDAS - MERZOUGA

Pusryčiai. Išvykstate Erfudo link. Vykstate Atlaso kalnų šlaitais vingiuojančiu keliu, pakeliui pravažiuojate kalnų kurortą Ifrane. Pakeliui gėritės nuostabiais gamtos vaizdais ir kerinčia gamta. Apžiūrite kedrų miško apsuptyje įsikūrusį berberų miestelį Azrou, nuo seno garsėjantį medžio dirbiniais. Pravažiuojate Zizo upės slėnį, kur plyti palmių oazės. Čia užauginamas didžiausias šalyje datulių derlius. Kelio vaizdingas peizažas pamažu virsta akmenuota dykuma. Atvykus į Erfudą kelionę tęsiate į dykumų perlu vadinamą Merzougą. Tikrąją dykumos dvasią pajaučiate vakarodami stovyklavietėje po žvaigždėtu dangumi. Vakarienė ir nakvynė dykumos viešbutyje.

6 diena QUARZAZATE

Anksti ryte išvykstate pasigrožėti kylančia saule dykumoje – jojant kupranugariais per Erg  Chebbi smėlio kopas, kurių smėlio kopų aukštis siekia net 150 m. Pusryčiai grįžus į dykumos viešbutį. Kelionę tęsiate į Ouarzazatepietų Maroko sostinęPakeliui aplankote palmių giraičių ir Todros upės apsuptą Tinghiro miestą (Tinghir). Aplankote Todros kanjoną (Todgha Gorge), esantį Aukštuosiuose Atlaso kalnuose, dar vadinamą Maroko Didžiuoju kanjonu ir siekiantį 40 km ilgį. Pakeliui grožitės  rožių slėniu (Valley of Roses), kuris garsus jame auginamomis rožėmis. Atvykstate į Ouarzazate. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena QUARZAZATE - MARAKEŠAS

Pusryčiai. Ouarzazate tai – pietų Maroko sostinė, kurią puošia Atlaso kalnų peizažas. Miestas išsiskiria jam būdinga gynybine architektūra ir gausybe tvirtovių. Vykstate į Ait Benhaddou kaimą-tvirtovę, įsikūrusią prie buvusio karavanų kelio iš Sacharos į Marakešą. Jau XI a. tai buvo pagrindinė kupranugarių karavanų, į pietus gabenančių druską ir atgal grįžtančių su dramblio kaulu bei auksu, sustojimo vieta. Tvirtovė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Dėl liūčių ji kasmet vis labiau griūva, todėl dauguma gyventojų išsikėlė į kitapus upės esantį kaimą. Ši vieta yra labai mėgstama kino režisierių ir operatorių – kaip unikalus kampelis kino filmų dekoracijoms. Čia buvo filmuojami filmų: „Jėzus iš Nazareto“, „Paskutinis Kristaus gundymas“, „Mumija“, „Gladiatorius“, „Aleksandras“ – epizodai. Toliau kelias vingiuoja per 2260 m aukštyje esančią Tichka kalnų perėją, nuo kurios atsiveria įspūdingas Atlaso kalnų vaizdas. Atvykstate į Marakešą – Atlaso kalnų papėdėje įsikūrusią pietų Maroko sostinę. Esant galimybei, siūlome atskleisti Maroko virtuvės paslaptis kulinarijos pamokoje (už papildomą mokestį.) Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena MARAKEŠAS - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į Marakešo oro uostą. Skrydis: Marakešas  –Vilnius.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius – Marakešas – Vilnius,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas,1
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3 – 4 viešbučiuose,
 • maitinimas – 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)  ir 7 vakarienės(švediškas stalas), 
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • rusiškai arba angliškai kalbančių vietinių gidų paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • 1 – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės).

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • arbatpinigiai,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • pietūs, vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai, 
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • * – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 100 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • – skrydis su persė.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui (apie 35 EUR) mokami kelionės pabaigoje ir į kainą neįskaičiuoti.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Marokas
Kaina nuo 1339 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1339 € 2017-10-3010+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti