Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Neatrastos Mauricijaus grožybės ir poilsis (14 d.)

 Neatrastos Mauricijaus grožybės ir poilsis (14 d.)

Mauricijus

Artimiausia data

2018-03-31 1990 €

Mauricijus – tai tikras rojaus gabalėlis vienoje saloje. Pats jo pavadinimas vaizduotėje sukelia asociacijas su atogrąžų prabanga ir stulbinančiu ekstravagantiškumu. Nors sala daugiau yra žinoma savo kobalto mėlyna jūra, balto smėlio paplūdimiais bei prabangiais viešbučiais, galų gale jūs pajusite, kad norite čia nuveikti kažką daugiau, negu tik degintis ir maudytis.


Saloje gausu istorinių paminklų, stebina kultūrinė įvairovė, geografiniai skirtumai ir beveik neribotas įvairios veiklos pasirinkimas, kuri atitrauks jus nuo kasdienio malimosi paplūdimyje arba prie baseino. O turbūt vienas didžiausių šios salos turtų yra jos šiltų ir draugiškų gyventojų atpalaiduojantis žavesys. O dar pridėkite Kinijos, Indijos, Prancūzijos ir Afrikos virtuvių malonumus, užvedančius sega muzikos ritmus bei užkrečiančią vietinių vakarėlių dvasią, ir netrukus suprasite, kad Mauricijus iš tikrųjų yra daugelio žmonių fantazija, kaip turi atrodyti rojus žemėje.

1-2 dienos VILNIUS - MAURICIJUS
Skrydis iš Vilniaus į Mauricijų su 1 persėdimu. Pervežimas į Jūsų pasirinktą viešbutį. 

3 diena MAURICIJAUS SALA                                                                                                                   Poilsis prie jūros maudantis, deginantis, nardant, mokantis plaukioti banglente ar burlente.

4 diena MAURICIJAUS SALA  

Dienos turas Šiaurėje. Keliaukite į Port Luisą (angl. Port Louis) – Mauricijaus sostinę. Port Luiso krantinėje rasite Caudan apsipirkimo centrą, pagrindinę miesto turgavietę, įvairių amatų parduotuves ir Adelaide fortą (arba La Citadelle) pastatytą britų 1835 metais. Po sostinės, keliaukite aplankyti Aventure du sucre – seną cukraus fabriką, kuris buvo transformuotas į modernų muziejų. Muziejaus gale lankytojų laukia cukraus ir romo ragavimas/degustacija. Atraskite paslaptingą įėjimą, kuris susijęs su salos atsiradimu ir “vergų atsiminimais”  bei “dvišalių sutarčių atsiminimais. ” (arba gal būtų geriau be kablelių “...susijęs su salos atsiradimu ir vergų bei dvišalių šalių sutarčių atsiminimais”)

Sustokite Pamplemousses  ir užsukite į botanikos sodą „Sir Seewoosagur Ramgoolam”. Šis botanikos sodas buvo pervardintas 1988 metais, labai mylėto ministro pirmininko garbei. Jo dėka šalis pasiekė nepriklausomybę, 20 metų prieš pervardinant botanikos sodą jo vardu. SSR botanikos sodas yra vienas lankomiausių šiaurės Mauricijaus lankomų atrakcijų. Šis botanikos sodas yra žinomas dėl jo didžiulių amazonės vandens lelijų, kurių milžiniški lapai išsiplečia iki trijų metrų ir dėl nuostabių skėtinių korifų (angl. talipot palm) – augalo, kuris žydi vieną kart per 30 – 100 metų. Botanikos sode taip pat galima rasti puikių raudonmedžių ir retų palmių iš Madagaskaro. Atgal į viešbutį  grįšite apie 17:00 val. 

5 diena MAURICIJAUS SALA   

Laisva diena poilsiui prie jūros.

6 diena MAURICIJAUS SALA   

Dienos turas Vakaruose. Pažinkite vakarinę salos dalį ir įgaukite daug malonių įspūdžių aplankydami Rivjeros Noire nacionalinį parką (angl. Black River Gorges National Park) ir Chamarelio (angl. Chamarel) krioklį. Taip pat atraskite nepakartojamus Chamarel spalvotojų žemių stebuklus. Smalsusis Chamarel kampelis, esantis Chamarel rajone, yra pirmasis visame Mauricijuje – kur sunku suprasti ar tai, ką matote – tikra. Rasite galeriją, kurioje gausu mistikos ir iliuzijų, kurios tikrai privers jus susidomėti ir pagalvoti. Aplankykite parodų centrą ir įsiliekitę į interaktyvias ekspozicijas, patirkite linksmą optinių iliuzijų pasaulį, kuris privers jus dvejoti Jūsų pačiomis akimis! La Rhumerie de Chamarel yra viena iš retų spirito varyklų, kuri veikia iki šiol ir naudoja pačių užaugintas cukranendres vietinio romo gaminimui. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė.

7 diena MAURICIJAUS SALA   

Laisva diena poilsiui prie jūros.

8 diena MAURICIJAUS SALA   

Diena mistiškuose Pietuose. Pradėkite pietų Mauricijaus turą aplankydami  Kiurpipą (angl. Curepipe).  Tai salos pagrindinis miestas, svarbiausias komunikacijos centras, kuriame rasite daug prašmatnių dvarų, modernių ambasadų ir ofisų pastatų.  Šio miesto rotušė, geriau žinoma kaip Hotel de Ville, buvo atidaryta 1912 metais ir yra vienas geriausių Mauricijaus architektūros kūrinių, kartu su Karališkuoju koledžu (angl. Royal College). Kita turistų lankytina vieta yra Tru o Serfas (angl. Trou aux Cerfs) – snaudžiančio ugnikalnio krateris Kiurpopo mieste. Nuo šio kraterio matomas visas Kiurpipo miestas, taip pat ir kiti artimi miesteliai. Kraterio viršuje galite mėgautis maloniu vėsiu vėju bei nuostabaus grožio saulėlydžiais.

Toliau aplankykite Ganga Talao, kraterinį ežerą esantį pačioje Mauricijaus širdyje, pasislėpusį izoliuotuose miškuose. Šis ežeras yra daugmaž 600 metrų virš jūros lygio. Ganga Talao laikoma viena švenčiausių hinduistų vietų Mauricijuje. Ežero teritorijoje yra pastatyta šventykla skirta Šivai ir kitiems hinduismo dievams. Vykstant Maha Šivaratri (angl. Maha Shivaratri) šventei, daug piligrimų eina pėščiomis nuo savo namų iki pat ežero. Dieną galite pabaigti aplankydami krokodilų ir didžiųjų vėžlių rezervatą La Vanille. Įėję į rezervatą pasijausite lyg būtumėte tropiniame atogrąžų miške, gražių palmių, bananų medžių ir bambukų apsuptyje. Galite susitikti veidas į veidą su didžiuliais Nilo krokodilais (angl. Nile crocodiles), vaikščioti per dideles dramblines Aldabros vėžlių bandas (angl. Giant Aldabra tortoises) ir pamatyti įspūdingą vabzdžių kolekciją.

Arba galite pasirinkti aplankyti Gris Gris paplūdimį, esantį pietinės salos dalies gale. Šis paplūdimys yra išskirtinis, nes dėl skirtingos srovė sudaro dideles bangas, kurios atsimuša  į uolas. Toks vaizdinys yra labai dramatiškas ir įspūdingas.

9 - 13 dienos MAURICIJAUS SALA   

Poilsis ir laisvas laikas.

14 diena MAURICIJUS - VILNIUS
Po pusryčių teks atsisveikinti su draugišku ir maloniu personalu ir ištarti iki pasimatymo Mauricijaus salai. Skrydis atgal į Vilnių (su vienu persėdimu).

 

 
MAURICIJAUS SALOJE REKOMENDUOJAME UŽSISAKYTI PAPILDOMAI:

LE BOIS CHERI, LA VANILLE KROKODILU PARKAS IR ST AUBIN. 

Bois Chéri laukai yra vieni iš arbatos produkcijos lyderių visoje Mauricijaus saloje. Šalia Rivière des Anguilles, įsikūrusioje pietinėje salos dalyje, yra Nilo upės krokodilų, atvežtų iš Madagaskaro salos, ferma, La Vanille krokodilų parkas. St Aubin yra plantacija Mauricijaus saloje, formuojanti vadinamąjį „Arbatos kelią“.  

EKSKURSIJA LE DOMAINE KETURRAČIU.

Aktyvaus sporto mėgėjams tikrai patiks pasivažinėti keturračiais motociklais. Važiavimas Mauricijaus vešliais tropiniais miškais ir slėniais, grožėjimasis panoramomis, šalia laisvai bėgiojančiais gyvūnais – nepaprasta ir neužmirštama pramoga.

GILIAVANDENĖ ŽVEJYBA. 
Tiek žvejybos profesionalai, tiek mėgėjai bus sužavėti žvejybos išvykomis į Indijos vandenyną. O kas gi galėtų atsisakyti pagaudyti kardžuvių, buržuvių, tunų, ryklių ar barakudų?

ŽYGIAI PĖSČIOMIS. 
Mauricijus - tai puiki vieta aktyviam sportui ir pasivaikščiojimams gamtoje vieniems ar su gidu. Nedidelėje saloje telpa virš dešimt gamtos draustinių, kurie tiks kiekvienam gamtos mylėtojui patyrinėti. 

VAIZDINGASIS MAHEBOURG. 
Tai mažas kolonijinis žvejų kaimelis, kuris išsaugojo savo unikalumą ir mažai tepakito per ilgus gyvavimo metus. Ekskursijos metu aplankysite miestelio turgų – aprispirkimo rojų, taip pat Aigrerres sala ir Rault Biscuit gamyklą – seniausia ir vienintelė Afrikos žemyne sausainių  gamykla.

KRUIZAS KATAMARANU. 
Tai nepaprastas potyris paplaukioti po Mauricijaus salos apylinkes. Jų metų galėsite patogiai aplankyti gražiausias salos lagūnų vietas, grožėtis Mauricijaus panoramomis ir išplaukti į turkio spalvos vandenyną.

VAIKŠČIOJIMAS PO VANDENIU. 
Atraskite pavandeninį pasaulį ramiai vaikščiodami su skafandru tarp spalvingų tropinių žuvų daugybės. Lengva ir nesudėtinga, tačiau nepakartojama pramoga, kuri patiks ir tiks tiek suaugusiems, tiek jų atžaloms.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 12 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbutyje;
 • maitinimas nurodytas programoje;
 • 3 ekskursijos paminėtos programoje;
 • oro uosto mokesčiai.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis Vilnius - Mauricijus - Vilnius;
 • asmeninės išlaidos;
 • sveikatos draudimas;
 • nenurodytas programoje maitinimas;
 • papildomos ekskursijos.

PASTABOS:

 1. Kelionės datą galime derinti pagal Jūsų norus.
 2. Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Viešbučiai


TAMASSA 4*, viskas įskaičiuota

Kaina asmeniui 1990 EUR + skrydis

Kelionių akademija

Kelionių akademija

 

 

AMBRE RESORT 4*, viskas įskaičiuota

Kaina asmeniui 2041 EUR + skrydis

Kelionių akademija

Kelionių akademija

 

SUGAR BEACH RESORT AND SPA 5*, pusryčiai ir vakarienė

Kaina asmeniui 2125 EUR + skrydis

Kelionių akademija

Kelionių akademija

THE WEST IN TURTLE BAY RESORT AND SPA 5*, pusryčiai ir vakarienė

Kaina asmeniui 3105 EUR + skrydis

Kelionių akademija

Kelionių akademija

 

Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Tolimi kraštai. Pažintinės - poilsinės kelionės
Šalis Mauricijus
Kaina 1990 € + skrydis ~903 € (kaina su skrydžiu ~2893 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1990 € 2018-03-3110+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti