Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Mažasis Balkanų turas 9d.

Mažasis Balkanų turas 9d.

Serbija

Artimiausia data

2017-09-09 339 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Aplankysite Vengrijos baroko sostine tituluojamą Ėgerį, kurį savo romane “Ėgerio žvaigždės” įamžino Geza Gardony.
 • Belgradas – Balkanų metropolis, kuriam būdingas habsburgiškas manieringumas ir bizantiška apatija. Pajuskite jo temperamentą ir svetingumą.
 • Juodkalnija – žaliuojantys kalnai ir tankūs miškai, vaizdingi kanjonai ir tūkstančius metų skaičiuojantys miesteliai, šurmuliuojantys pajūrio kurortai ir viduramžius menantys senamiesčiai.
 • 3 nakvynės kurorte prie Adrijos jūros, 1 nakvynė unikalaus grožio kalnų kurorte.

1 diena LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA - VENGRIJA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją, Vengriją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena VENGRIJA (ĖGERIS) - SERBIJA (BELGRADAS)

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykimas į šalies baroko sostinę *Ėgerį, kurį išgarsino savita architektūra, tvirtovės gynėjų patriotizmas, vyno gamybos ir pirčių tradicijos. Trumpa ekskursija po miestą: pilis – buvusi vyskupų rezidencija, Dabo Ištvano aikštė, turkų valdymo simbolis 40 m aukščio minaretas – vienas gražiausių Centrinėje Europoje. Antra pagal dydį Vengrijos bazilika – neatsiejamas miesto akcentas. Baroko dvasia alsuojanti Szechenyi gatvelė. Išvykimas iš Ėgerio. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena SERBIJA (BELGRADAS) - JUODKANLIJA (ŽABLJAKAS)

Pusryčiai. Belgradas – tai miestas, įsikūręs Vakarų ir Rytų pasaulių sankryžoje, patyręs krikščionių religijos skilimą, išugdęs kovingą ortodoksų cerkvę, šimtmečius vadovavusią kovose su islamiškąja osmanų imperija. Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis (Stari Grad), kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pageidaujantieji laisvu laiku gali pasivaikščioti kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir viena seniausių bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių. Išvykimas iš Belgrado, kelionė per Serbiją, Juodkalniją. Vakare atvykimas į Žabljaką, visame Balkanų pusiasalyje aukščiausiai virš jūros lygio (1456m) įsikūrusį miestelį, žavų kalnų kurortą. Esant galimybei, pasivaikščiojimas iki Juodojo (Crno) ežero, šalia kurio dunkso aukščiausia Juodkalnijos viršukalnė – Bobotov Kuk (2522m). Nakvynė viešbutyje kalnų kurorte.

4 diena BIOGRADSKA GORA NACIONALINIS PARKAS - MORAČOS UPĖS KANJONAS - OSTROGO VIENUOLYNAS

Pusryčiai. Kelionė palei Taros upės kanjoną, dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens dar vadinamo “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, kai kuriose vietose jo gylis siekia net 1300 m. Pasivaikščiojimas virš kanjono unikaliu tiltu per Taros upę, kuris vadinamas „Tiltų karaliumi”. Apsilankymas *Biogradska Gora nacionaliniame parke, kurį 1878m. įkūrė karalius Nikola. Aukščiausios Bjelasicos kalno viršūnės Crna Glava (2139m) šlaitai, apaugę šimtamečių kėnių, beržų ir bukų mišku, yra vadinami paskutinėmis Europos „džiunglėmis“, o didžiųjų viršūnių papėdėje tyvuliuoja Biogrado ežeras. Toliau važiuosite palei įspūdingą Moračos upės kanjoną, šalia kurio driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Trumpas sustojimas prie XIII a. *Moračos vienuolyno. Kelionė į *Ostrogo vienuolyną – antrą pagal svarbą Juodkalnijos dvasinį centrą, įsikūrusį įspūdingose uolose, tarsi kabantį ore 900 m aukštyje. Ostrogo vienuolyną XVIIa. įkūrė vienas iš keturių pagrindinių Juodkalnijos šventųjų – Šv.Vasilijus, kurio palaikai, pasak tikinčiųjų, turėdami gydančią galią, pavertė Ostrogo vienuolyną piligrimų traukos centru. Esant galimybei, trumpas sustojimas Senojo Baro miestelyje. Senasis Baras, vadinamas Juodkalnijos Pompėja, yra išsaugojęs šimtus pastatų, menančių visą krašto istoriją: venecijietiškos miesto sienos, XIVa. stačiatikių cerkvės, turkiška pirtis, akvedukas. Miestas įsikūręs 5 km nuo jūros Londžos kalno šlaite, apsuptas alyvmedžių giraičių, tarp kurių ir pats seniausias tūkstantmetis Juodkalnijos alyvmedis. Vakare atvykimas į vieną iš Juodkalnijos kurortų prie Adrijos jūros. Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

5 diena POILSIS KURORTE PRIE ADRIJOS JŪROS

Pusryčiai. Laisvas laikas, skirtas poilsiui kurorte prie Adrijos jūros arba nemokama išvyka į senovinį *Kotoro miestą, minimą nuo III a. pr. Kr., įsikūrusį prie piečiausio Europoje Kotoro įlankos fiordo. Pažintis su senamiesčiu, apsuptu galinga tvirtovės siena: Šv. Luko bažnyčia, Kunigaikščių rūmai, *Katedra ir katedros aikštė, Šv. Tripūno soboras, pastatytas XII a., Napoleono teatras, laikrodžio bokštas. Esant galimybei, malonus *plaukimas turistiniu laiveliu Adrijos jūra, kalnų apsupta Kotoro įlanka, vadinama piečiausiu Europos fiordu (už papildomą mokestį): kalnai, nuošalios įlankėlės, smėlio paplūdimiai, istoriniai miesteliai ir vienuolynai. Taip pat lankysime Budvos kurortą – tai vienas gražiausių šalies miestų, menančių venecijiečių užkariavimo laikus. Grįžimas į pajūrio kurortą. Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

6 diena POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

Pusryčiai. Laisvas laikas, skirtas poilsiui prie Adrijos jūros, arba **išvyka į Albaniją. Pažintis su egzotiška Europos valstybe, kitaip vadinama „kalnų erelių šalimi“. Atvykimas į Škoderį – vieną seniausių Europos miestų, įsikūrusį prie didžiausio Albanijoje Škoderio (Skadaro) ežero. Apžiūrėsite legendinę Rozafos tvirtovę. Išvykimas į Tiraną – Albanijos sostinę. Pažintis su miesto centru – Skanderbergo aikštė ir jos prieigos. Išvykimas į Krują. Kruja – miestas kalnuose, menantis legendinio albanų karžygio Skanderbergo pasipriešinimo osmanams kovas. Viduramžių tvirtovė, etnografinis muziejus, turkų laikų prekybinė gatvė, kurioje gausiausias albaniškų suvenyrų pasirinkimas. Pagal pageidavimą pietūs nacionalinės albanų virtuvės restorane (už papildomą mokestį). Grįžimas į pajūrio kurortą. Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

7 diena JUODKALNIJA - KROATIJA (DUBROVNIKAS) - BOSNIJA IR HERCOGOVINA (SARAJEVAS)

Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykimas iš Juodkalnijos pajūrio kurorto. Išvyka į legendinį Kroatijos miestą – tvirtovę *Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu didingas viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas. Kelionė į Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą, pakeliui aplankant Mostarą – miestą abipus Neretvos upės, kurios krantus jungia senasis akmeninis tiltas. Pažintis su Mostaro senamiesčiu, kuriame susipina rytų ir vakarų kultūros, senieji turkiški namai, minaretai, katalikiškos bažnyčios, viduramžiški pastatai. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena BOSNIJA IR HERCOGOVINA (SARAJEVAS) - KROATIJA - VENGRIJA

Pusryčiai. Sarajevas – daugiakultūrės bendrijos buvimo ir jos suirimo liudininkas, Europos trapumo ženklas. Ekskursija *Sarajeve autobusu ir pėsčiomis: senojo miesto osmaniško, austriško ir bosniško gyvenimo palikimas – Baščaršijos prekyvietė, karavansarajai, mečetės, stačiatikių cerkvės ir katalikų bažnyčios, buvusios rotušės ir nacionalinės bibliotekos griuvėsiai, Miljackos upės tiltai, menantys I-ojo pasaulinio karo pradžią, 1984 m. Olimpinių žaidynių kompleksas, 1992-1995 m. apsiausties aukų tūkstantinės kapinės, naujos modernaus miesto statybos. Kelionė per Bosniją ir Hercegoviną, Kroatiją, Vengriją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena VENGRIJA - SLOVENIJA -LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso – vaizdo aparatūra),
 • 4 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (pensionuose),
 • 4 nakvynės su pusryčiais Juodkalnijos kurortuose (1 nakvynė unikalaus grožio kalnų kurorte ir 3 nakvynės kurorte prie Adrijos jūros),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • plati ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, kurorto mokestis (suaugusiems ir jaunimui (12 - 18m.) – 9 EUR, vaikams iki 12 metų nemokamai; mokamas užsakant kelionę savo agentūroje).
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS IR VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOMS TURĖTI: ~ 45-50 EUR.
 • Kondicionierius kambaryje kurorte prie Adrijos jūros – 19 EUR  asmeniui (esant galimybei užsakyti).
 • **Papildoma mokama ekskursija į Albaniją (organizuojama susidarius ne mažesnei kaip 20 turistų grupei) – ~ 50 EUR/asm (su pietumis), ~ 40 EUR/asm (be pietų).

PASTABOS:

 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • PIRKDAMI KELIALAPĮ, REIKALAUKITE ŠIOS KELIONĖS ATMINTINĖS. 
 • 2017 04 07 (A)*; 05 20 (B); 06 17 (C); 07 15 (C); 08 12 (C); 09 09 (A); 10 28 (A)* 
 • *Maudynės jūroje ir saulės vonios – pagal sezoną ir oro temperatūrą.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2017-09-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova305.10EUR / 1,053.45LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis305.10EUR / 1,053.45LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui305.10EUR / 1,053.45LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)274.50EUR / 947.79LTL
Vienvietis kambarys395.10EUR / 1,364.20LTL
Apgyvendinimas kambariuose/apartamentuose su patogumais
2017-09-09
Apgyvendinimas
2017-10-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova305.10EUR / 1,053.45LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis305.10EUR / 1,053.45LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui305.10EUR / 1,053.45LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)274.50EUR / 947.79LTL
Vienvietis kambarys395.10EUR / 1,364.20LTL
Apgyvendinimas kambariuose/apartamentuose su patogumais
2017-10-28
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Serbija
Kaina nuo 339 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
339 € / 305 € 2017-09-0910+
339 € / 305 € 2017-10-2810+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti