Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Nauji metai Vietname (su vadovu iš Lietuvos)

Nauji metai Vietname (su vadovu iš Lietuvos)

Vietnamas

Artimiausia data

KELIONĖS AKCENTAI:

 

 • Susipažinsite su įvairiaspalve Vietnamo sostine – Hanojumi
 • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
 • Mėgausitės vaizdais plaukdami tradicine barža Halongo įlankoje
 • Ilsėsitės nuostabioje Kokosų saloje, tiesiog užburiančioje idilišku grožiu
 • Mekongo deltoje iš arti susipažinsite su neįprastu vietinių žmonių gyvenimu

Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plaukiosime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įstabaus grožio Kokosų saloje prie Kambodžos krantų. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname!

1 diena   VILNIUS – HANOJUS 

Skrydis iš Vilniaus į Hanojų.

2 diena   HANOJUS

Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vykstame į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje.

3 diena HANOJUS (pusryčiai)

Vietnamo šiaurėje įsikūręs antrasis pagal dydį Vietnamo miestas keliautojus užburia nenutrūkstamu gyvenimo ritmu ir nepaprastu kultūriniu paveldu – mieste savo ženklų paliko beveik visos kada nors čia gyvavusios dinastijos. Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime pradėti aplankant užburiantį senamiestį, kurį kadaise dalino tik 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms prekiautojų ir amatininkų gildijoms.Vaikščiodami po senąjį miestą aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh Mousoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje Ba Dinho (Ba Dinh Square) aikštėje. Stabtelėsime ir prie aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). 1070 m. pastatyta šventovė, skirta pagerbti mokslininkus ir raštingus vyrus, iki šių dienų savo sienose saugo išgraviruotus visų savo absolventų vardus.

Žinoma, nevalia praeiti ir Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Ant vienos akmeninės 1,25 m pločio kolonos pastatyta pagoda primena lotoso žiedo – budistinio tyrumo simbolio – formą. Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiem ežerą (Hoan Kiem lake), kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“ (Sword lake). Pasak legendų, būtent jame gyvena milžiniškas, jau 200-uosius metus skaičiuojantis vėžlys. Kelionės metu svarbu rasti laiko prisėsti ir pasigėrėti viskuo, ką matome, suprasti, kokioje kultūroje esame, tad ramybę atrasti padės ir nedidelė ežero saloje įkurta Nefritinio kalno šventykla (Ngoc Son Temple/Temple of the Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. 

Apžiūrėsime ir seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh Temple), kurią puošia net keturių tonų bronzinė Šiaurės Vietnamo dievo Huyan Tran Vo skulptūra. Viena iš keturių pašventintų vietų laikomo Kuantano sienas taip pat puošia įspūdingi vėžlio ir gyvatės, atitinkamai simbolizuojančių turtus ir apsaugą, paveikslai. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Nakvynė viešbutyje.

4 diena   HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA (HOALU TAM COC) HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (Hoa Lu). Miestas įkurtas lygiame slėnyje, kurį supa stačios kalkakmenio uolos – apsauga nuo bet kokių grėsusių įsiveržimų. Aplankysime didingą šimtmečius skaičiuojantį Baidino šventyklų kompleksą (Bai Dinh Temple), laikomą didžiausiu budistinių šventyklų kompleksu visame Vietname. Apžiūrėję didžiąją šventyklą, keliausime į šiaurę – mažiau nei 100 km nuo Ninbino miesto (Ninh Binh City) stūkso galingos Tam Coc uolos (The Tam Coc/“three caves“), tarp kurių teka romi Ngo Dongo upė (Ngo Dong River). Valtimi irsimės pro nuostabaus grožio uolinius urvus, kurių ilgiausias siekia net 125 m ir virš vandens jis iškilęs beveik du metrus. Apžvelgus nuostabų peizažą lauks pietūs, o po jų aplankysime ne mažiau įspūdingas Bichdongo (Bich Dong) šventyklas. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų.

5 diena   HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių vyksime į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Šis rojaus kampelis, vietinių neretai vadinamas „Nusileidusio drakono įlanka“, užima 1500 km² plotą ir yra sudarytas iš galybės įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš kurių tik 980 turi pavadinimus.

Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Po pietų plauksime į nuostabų kruizą po Halongo įlanką. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsime į baidares ir leisimės tyrinėti uolų ir jų tarpeklių, plauksime iš vidaus apžiūrėti Luon uolos. Dienos įspūdžius aptarsime vakarienės metu, skanaudami gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Šią naktį praleisime laive. Kruizinio laivo kambariai turi visus patogumus, pro kiekvieno kambario langą galima gėrėtis įspūdingu besikeičiančiu kraštovaizdžiu. Vakare trokštantiems gilesnių pojūčių pasiūlysime pasirenkamą turą*: pasiplaukiojimą valtelėmis po romantišką, naktinę Hanojaus įlanką. Nakvynė laive.

6 diena   HALONGO ĮLANKA – CAT BA SALA (pusryčiai)

Po rytinės kavos ir pusryčių tęsime kruizą po didingas Halongo įlankos salas ir vyksime į nepamirštamo grožio Cat Ba salą (Cat Ba Island). Nelygi, uolėta ir džiunglėmis apaugusi sala – atokus laukinės gamtos kampelis, dar labai mažai paliestas turizmo.Salos pakraščiuose esančius uolėtus skardžius ir pačioje saloje iškilusius kalkakmenio kalnus išmarginę nedideli ežerėliai, nuostabūs kriokliai ir grotos – nepakartojamas šios gamtos grožis išliks atmintyje. Atvykę į salą džiunglių takais pirmiausia keliausime į Nacionalinį Cat Ba parką (Cat Ba National Park), užimantį net trečdalį visos salos. Jame galėsime išvysti itin retų Languro beždžionių (Cat Ba Langur) – vieną labiausiai nykstančių primatų rūšių pasaulyje. Pietausime vietnamietiškame restorane, o po to mūsų lauks laisvas vakaras. Galėsime pasivaikščioti žaliuosiuose parko plotuose, pasimėgauti ramybe, pakvėpuoti tyru kalnų oru ir gėrėtis peizažu, kurio nerastumėte niekur kitur pasaulyje. Nakvynė Cat Ba saloje.

7 diena CAT BA SALA (pusryčiai)

Šiandien mūsų lauks laisva dieną, kurią galėsime skirti sau ir pasirinkti veikti tai, kas džiugins labiausiai. Galbūt norėsime pailsėti džiunglių apsuptyje, o gal susižavėsime siūlomais įspūdingais žygiais ir pažintimi su atogrąžų miškais.

Daugelis neatsispiria smagiam pasiplaukiojimui kanojomis* po paslaptingus salos urvus. Ekskursijos po vietas, kuriose vyko susirėmimai su Amerikos kariuomene ypač sudomins visus karo entuziastus. Dar vienas (bene populiariausias) būdas pažinti salą – išvykos motociklais*. Dievinančius vėjyje besidraikančius plaukus, didesnį greitį ir tikrai nekasdieniškus gamtos vaizdus suvilios galimybė motociklu praskrieti 100 km besidriekiančia įlankos pakrante. Akį trauks tolumoje atsiveriantys Halongo įlankos salų vaizdai, baltuojantys paplūdimiai ir šalia jaukiai pūpsantys kuklūs vietinių nameliai. Labiausiai apgyvendinta salos vieta Cat Ba uostas (Cat Ba Harbour) sužavės nedidelių restoranėlių, jaukių viešbučių ir patrauklių turistams siūlomų pramogų zonų gausa. Naktis viešbutyje prie paplūdimio.  

8 diena CAT BA SALA – HAI PHONG – HOŠIMINAS (pusryčiai)

Ryte dar turėsime laiko pasimėgauti Halongo įlankos grožiu, o po vidudienio išvyksime į salos prieplauką, kur laivu su povandeniais sparnais plauksime į Haifongą (Haiphong). O iš ten keliausime oro uosto link skrydžiui į pietų Vietnamą – įspūdingąjį Hošiminą, buvusį Saigoną (Ho Chi Minh City). Daugelis teigia, kad Vietnamo šiaurė ir pietūs – tai lyg dvi skirtingos šalys. Skiriasi žmonių bendravimo kultūra, temperamentas – pasakojama, kad čia, pietų pusėje, žmonės daugiau šypsosi, yra labiau atsipalaidavę ir linkę daugiau bendrauti ne tik tarpusavyje, bet ir su atvykėliais. Tuo galėsime įsitikinti ir patys! Oro uoste mus pasitiks mūsų partneriai, su kuriais keliausime į viešbutį atsipūsti po ilgų kelionių dienos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena HOŠIMINAS, CU CHI TUNELIAI (pusryčiai)

Šią dieną susipažinsime su Hošiminu – didžiausiu Vietnamo miestu. Hošimine yra 8 milijonai gyventojų, iš jų net kas antras gyventojas turi motorolerį. Taigi didmiestyje yra apie 4 milijonus šių transporto priemonių. Niekur kitur pasaulyje neišvysime tokio kiekio ryškiaspalvių motorolerių. Po pusryčių keliausime į garsiuosius Cu Chi tunelius (Cu Chi Tunnels). Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Hošimino prieigų iki pat Kambodžos.

Aplankysime ir istoriškai Vietnamui svarbius Nepriklausomybės rūmus (Reunification Palace), kuriuose Vietnamo karo metu gyveno ir dirbo tuometinis pietų Vietnamo prezidentas. Hošimino senamiestyje įsikūrusiuose rūmuose galėsime patyrinėti pastato architektūrą, to laikmečio dekoracijas. Viena įdomiausių Nepriklausomybės rūmų vietų – tuneliai, kurie jungia įvairias pastato sales bei kitas šalia esančias rezidencijas. Taip pat išvysime kitą istoriškai svarbią miesto vietą – gotikinio stiliaus Dievo Motinos katedrą (Notre-Dame Cathedral). Prancūzų kolonijinės valdžios simboliu tapusi šventovė yra viena pagrindinių krikščionybės centrų Vietname.

Viena emociškai stipriausių, širdį virpinančių vietų – Karo muziejus (War Remnant Museum). Jame turėsime galimybę išgirsti detalų pasakojimą apie Vietnamo karą, pamatyti nuotraukose įamžintų prisiminimų galeriją bei apžiūrėti kare naudotus tankus, malūnsparnius ir kitą artileriją. Vakarop keliausime į Hošimino Kinų kvartalą (China Town), kuriame apstu parduotuvėlių, šeimos verslų. Šis rajonas niekad nemiega. Turėsime galimybę pasivaikščioti po Bintay turgų (Binh Tay Market) ir išbandyti savo derybinius įgūdžius. Pakeliui aplankysime ir įspūdingais kiniškais ornamentais puoštą Thienhau šventyklą (Thien Hau Temple). Vakare pasiūlysime galimybę pavakarieniauti laive-restorane*. Nakvynė viešbutyje.

10 diena   HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA (BEN TRE – CAN THO) (pusryčiai, pietūs)

Ryte, po pusryčių, vyksime į Mekongo deltą (Mekong Delta). Mekongo deltos regiono plotas panašus į Lietuvos, tačiau joje gyvena apie 16 mln. gyventojų. Čia susiformavęs itin derlingas dirvožemis leidžia auginti ir puoselėti milžinišką ryžių derlių – būtent čia užauginama daugiausia ryžių visame Vietname. Iš Hošimino važiuosime į Bentre miestelį (Ben Tre), esantį Mekongo deltoje (kelionė trunka apie 2 val.). Vietinių gyvenimas Mekonge teka kitokia vaga – mažuose kaimeliuose įsikūrę žmonės, kurie upės pašonėje dirba žemę, augina ryžius bei kitas kultūras. Čia nepamatysime dangų remiančių pastatų ir neišvysime akį rėžiančių automobilių. Vietiniai sako, kad būtent čia reikia ieškoti tikrojo Vietnamo veido.

Atvykus į Bentre miestelį mūsų lauks laivas, skirtas kelių valandų kelionei Mekongo upe. Plaukiant šia upe, turėsime galimybę pasigrožėti Mekongo upės pakrantėje įsikūrusių vietinių žmonių gyvenimu. Stabtelsime ir aplankysime vietines šeimas: šeimą, kuri degina plytas ir turi savo plytų fabriką, pastatytą čia pat ant kranto; šeimą, kurios pagrindinis verslas – kokosų perdirbimas (čia galėsime įsigyti ir išragauti rankų darbo kokosų saldainių, kokoso miltų, kokoso aliejaus).

Mėgstančius svetimos šalies virtuvę pradžiugins galimybė apsilankyti nuošalioje Mekongo deltos vietoje įsikūrusiame idiliškame vietinės budistų šeimos restoranėlyje. Šeimininkai pademonstruos, kaip gaminti vietnamietiškus patiekalus bei pasakos apie šiai šaliai būdingą virtuvę. Po pietų, pasidomėję vietinių gyvenimu ir pasimėgavę niekur neskubančio gyvenimo ritmu, važiuosime į Kanto miestą (Can Tho). Kelionė trunka apie 2,5 val., o jos metu apie pusvalandį kelsimės keltu. Kantas – didžiausias Mekongo miestas, kuriame subtiliai dera pilki akligatviai ir platūs bulvarai, o pakrantė žavi savo gyvybingumu ir nuolatiniu žmonių šurmuliu. Šiandien mūsų lauks laisvas vakaras – jaukūs pasivaikščiojimai miesto gatvelėmis ar pasimėgavimas vietnamietišku pėdų masažu. Nakvynė viešbutyje.

11 diena   MEKONGO DELTA (CAN THO – RACH GIA) – PHU QUOC (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

Šiandien kelsimės anksti, nes rytas bus ypatingas – po pusryčių valtimi plauksime į Kairangą (Cai Rang), kur įsikūręs vienas įdomiausių plaukiančių turgaus (Cai Rang Floating Market) kompleksų visoje Mekongo deltoje. Tai turgus, skirtas vietinių gyventojų prekybai. Kas rytą iš aplinkinių miestų čia susirenka šimtai prekybinių valčių, siūlančių įvairias prekes: sultingus vaisius ir prinokusias daržoves, egzotiškus augalus ir šviežius vietinių gamintus patiekalus.

Po apsilankymo turguje grįšime į Kantą apžiūrėti žymių miesto vietų. Pradėsime nuo nedidelės, tačiau įspūdingos ir senos raudonos ir auksinės spalvų Kantoniečių kongregacijos pagodos (Cantonese Congregation Pagoda), kurioje dar ir šiandien smilksta pamaldžių vietnamiečių deginami smilkalai. Stabtelėsime prie Munirangsyaram pagodos (Munirangsyaram Khmer). Nors stovi viduryje urbanizuotos vietovės, šventykla iš tolo spinduliuoja neginčijama elegancija, o jos ornamentuoti papuošimai palieka ypatingą įspūdį. Būtinai užsuksime ir į senovinį namą, vadinamą Bintuy (Binh Thuy Temple), kuriame buvo filmuotas garsus prancūzų filmas „Meilužis“ (The Lover, 1992). Jau pripratę matyti nedidelius ir panašiai dekoruotus Vietnamo pastatus, būsime nustebinti šio didžiulio namo, išsiskiriančio iš kitų žymiai pasaulietiškesniu dizainu ir dekoru. Atsisveikinę su Kanto miesteliu, vyksime į netoli Kambodžos krantų esančią salą Phu Quoc, vietinių nuo seno nekukliai vadinamą Kokosų sala. Nakvynė viešbutyje.

12-14 dienos PHU QUOC (KOKOSŲ) SALA (pusryčiai)

Poilsis Kokosų saloje. Idiliškas salos grožis tiesiog užburiantis – balto smėlio paplūdimiai, nulinkusios palmės, žydras šiltas vanduo, egzotiški sunokę vaisiai, gardus maistas, saulės vonios ir nuostabūs vietiniai gyventojai. Laikas bus skirtas atsipalaiduoti ir pasimėgauti Vietnamo saule bei puikiais vietnamietiškais masažais! 

Phu Quoc (Kokosų) sala – tai sala, turinti turtingą praeitį ir tik ne per seniausiai duris atvėrusi poilsiautojams.Sala nėra tankiai apstatyta viešbučiais, dauguma jų išsidėstę ant nuostabaus paplūdimio kranto, kita salos dalis – retai apgyvendinta. Salos sostinė – Duongdongo (Duong Dong) miestelis, kuriame apstu mažų restoranėlių ir prekyviečių, čia įsikūręs ir šarmingasis naktinis turgus.Rekomenduojame išbandyti populiariausią salos patiekalą – sriubą Pho (tarimas – „fa“) su jautienos sultiniu, daržovėmis, mėsa ir prieskoniais. Gatvėse apstu restoranėlių, kurių valgiaraštyje rasite tik Pho sriubą. Salos gyventojai tikina, kad šią sriubą taip sunku gerai paruošti, jog virėjas turi susikoncentruoti tik ties šiuo patiekalu. Saloje taip pat galima išbandyti žvejybą, aplankyti vietinį nacionalinį parką (džiungles), taip pat – istoriškai svarbias vietas. Ši sala skirta tiems, kurie vertina egzotišką gamtos grožį. Nakvynės viešbutyje.

15 diena   PHU QUOC (KOKOSŲ SALA) – HOŠIMINAS  VILNIUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien atsisveikinsime su šia nuostabaus grožio sala ir keliausime į oro uostą, iš ten – į Hošiminą. Hošimine mūsų lauks skrydis namo. Tikimės, kad šios atostogos ir poilsis nuostabioje kokosais kvepiančioje saloje paliko Jums tik pačius geriausius įspūdžius! Lauksime Jūsų kitose mūsų kelionėse!

16 diena   VILNIUS (pusryčiai)

Grįžimas namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • vietinio gido paslaugos;
 • vietinio skrydžio bilietas Hanojus – Hošiminas;
 • vietinio skrydžio bilietas Phu Qouc (Kokosų) sala – Hošiminas;
 • kelto bilietas Mekongo delta (Rach Gia) – Phu Quoc (Kokosų) sala;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • apgyvendinimas: 3–4* viešbučiuose pažintinės kelionės metu, 3–4* viešbutyje poilsio Kokosų saloje metu, nakvynė laive;
 • maitinimas: 13 pusryčių, 2 pietūs, 1 vakarienė;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su  vienu persėdimu (apie 750 EUR)
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25USD mokama vietoje);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20EUR BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • gėrimai pietų ir vakarienės metu.

PASTABOS:

 • Vadovas iš Lietuvos keliauja susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.

VIEŠBUČIAI

Green Bay Phu Quoc Resort & Spa 4*

Kaina asmeniui 1780 EUR + skrydis

Vieta: Viešbutis įsikūręs ant paplūdimio kranto, taip pat "Fish Sauce Factory" ir "Cau" šventykla yra už 6 km nuo viešbučio, o "Su Muon" pagoda yra 7,6 km. "Phu Quoc" tarptautinis oro uostas yra už 13 km. 

Viešbutyje: 24 val. dirbanti registratūra, 24 val. kambarių aptarnavimas, greitas užsiregistravimas/išsiregistravimas, bagažo saugykla. Kurorte yra spa centras, kuriame yra restoranas, lauko baseinas ir treniruoklių salė. Svečiai gali mėgautis nemokama belaidžio interneto prieiga visose vietose.

Kambariuose: Visuose gerai įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, erdvios svetainės. Numeryje yra atskira terasa, iš kurios atsiveria vaizdas į sodą, taip pat yra plokščiaekranis televizorius, drabužių spinta ir asmeninis seifas. Iš tam tikrų kambarių matosi baseino vaizdai. Kiekviename numeryje yra vonios kambarys su vonia / dušu ir plaukų džiovintuvu.

 

Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Vietnamas
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP